• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
taky jsem dorazila ze cvičení :wink: dnes nám dala do těla, že se zítra asi nehnu :sweat_smile:

já se na beremko už stěhovat nemůžu, leda tak na m.střechu :slight_smile:

díky za tipy na dárek. zítra zajedu do hračkárny a tam mi milá paní snad poradí. No, furt není jistý, že na víkend odjedem,ptž. manža má rýmu jak trám :confounded:
11. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak to je mazeec jestli Vám zbývá třeba deset let, tak dobré 1/4 mega :grinning:

Já se na beremko zatím stěhovat nechci :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky byla cvičit :slight_smile:, manžel dorazil z práce úplně mrtví a tak se nudím a žehlím :grinning:
na beremese by už nevzaly :grinning:
11. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska nebyl problém Vás dočíst :sweat_smile:
Kat krásný fotky :wink:
Koukám, že to tu nějak vázne :confounded:
Hlásím, že Honzík má další zoubek :grinning: už 15. kousek a roste ještě č. 16 :sweat_smile:
Přeji krásný den!
12. lis 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám,že tady to spíš už umřelo...............

Libu ahojky :wink: gratulka k zubům :slight_smile: Kája má od 11 měsíců pořád jen 12 zubů,ale myslím,že jí ted nejaký vyleze,protože si pořád loví v pusině :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
My dnes byly dopoledne plavat (nahrazovat), jinak noc hrozná :frowning2: , rostou nám další zuby, už jich máme 12 a to nám začaly růst až v roce, teď během 3 týdnů nám vyrostlo 7 zubů :cry:
12. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
njn, každá nakoukne, zjistí, že tu nikdo nebyl a jde.... pak to tu holt skomírá :pensive:

tedy, vy jste všichni zubatci :sweat_smile: mám pocit že my jich máme nejmíň.. včera jsem objevila 7mý:wink: a to kousek stoličky... přitom je furt hodná, spí celkem taky dobře, za což jsem ráda :wink:

už 2.den čekám, až nám dovezou palisády na zahradu a furt nic. Taky čekám x-balíčků na vánoce a pošta taky nikde... no, snad se brzy dočkáme:slight_smile:

jo a paní mi dnes v hračkárně poradila nějaký transformers nebo jak se tomu říká :sweat_smile: pro toho 11letýho, že to teď frčí, tak snad se mu to bude líbit :wink:
12. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
včera jsme byli taky plavat :wink:
My máme zubů celkem 8 Dva jsou dole a 6 nahoře :sweat_smile:
Malá mi začíná trochu bojkotovat jídlo, což u ní není zvykem a pořád si žužle rukáv,tak uvidíme jestli se nám něco vyklube....
Vánoční dárky už mám tak pro půl rodinky pokoupeno,tak ještě ten zbytek :wink:
Co jste dneska vařily na oběd??
12. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Táni:slight_smile:

jsme na tom obdobně, jen o 1 zub míň, ale rozmístění stejný :sweat_smile: 5 nahoře+ 2 dole :slight_smile:

já musím vymyslet tchánovce na vánoce. Manža mi nic neporadí, jako vždy vše nechává na mě :frowning2: co jste kupovali vy????

já dnes nevařila, dovezli mi švestkový knedle, mňam :slight_smile:

včera jsem dělala rychlý bramborový guláš a Janí snědla plnou misku:slight_smile: ale to vymýšlení, co vařit, je fakt hrozný...
12. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahojky
dědečky už nemám a pro babičky máme kalendář s malou + nějakou kosmetiku, pro mamču řetízek a přívěšek ze stříbrna, bráchu nemám, pro tchána parfém, tchýni ještě nevím :wink: Pro Týnku dřevěné hračky, kufřík, tepláčky a magnetky, jo a hudební nástroje :wink:
já dnes měla jen brambory na cibulce a malé jsem udělala vývar hovězí s pohankou. Dělala jsem ještě ten nepečený dort z zakys.smetany a nakládala maso na večer :wink:
12. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy něco slavíte? :wink:

no, já neřeším svou rodinu :pensive: akorát nějakou drogérii mamině a pak manžovo rodiče. Se švagrovou jsme se už loni dohodly, že dárky budem kupovat jen dětem, tak nemusím tolik vymýšlet:slight_smile: Jo a pro manžu nemám nic...ten ale potřebuje nový mobil,tak bude mít asi vybráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pro holky toho už mám dost a za chvíli si budu muset dát zákaz nakupování:slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky už pro malou nic nekupuju.....
Neslavíme, jen tak jsem ho udělala :wink:
Jani, musím už končit,malá vstanula :wink:
12. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam, asi jdu udělat aspon puding na chut:slight_smile: jsi mě navnadila :wink:

no, já taky čekám, kdy se prďola probudí. už má 2,5 hodiny :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,tak my necelé 2hodinky :wink:
Pudink bych si taky dala,ale jím ho jen teplý :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my máme 8 zubů, 4 nahoře a 4 dole.

Dnes nevařím, dnes uklízím :wink:

To vám tak dlouho spí přes den? U nas poslední dobou ani omylem tak hodiny, max hodinu a pul.
12. lis 2009 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám domácí tiramisu, ale nesmím :frowning2:
Terka je dnes ukníkaná :unamused: , už aby byly stoličky venku
dárky jsme v příbuzenstvu zrušili, jen dětem, ale zatím nemám nic :unamused:
12. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat my spíme v tak 1,5-2 jak kdy
potřebovala bych poradit co tchánovi k 60, on nic nechce :cry:
12. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, my spíme 1x za den tak hodinu a půl :wink:
12. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Koukám že řešíte zoubky, máme jich 12. Noci nám teď stojí za starou belu, tak nevím jestli neroste další. Ach jo jak já bych chtěla spát pár hodin v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na obídek jsem dělala ražniči a ještě jako mňamku tvarohovou buchtu, už se peče :slight_smile:

Kat, my přes den spíme hodinu běžně. Teď jak řádí v noci spí někdy i dvě.
12. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek tak my dneska nespali přes den vůbec :confused: Prostě se nám ho nepodařilo uspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zato teď už spinkáme a jinak chodíme až mezi devátou a desátou :sweat_smile:

Je tu někdo?
12. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukám, že my jsme nějaký extrémě zubatý :sweat_smile:
12. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu já ještě nakukuju před ordinací :slight_smile:

To chodí spát Honzík hodně pozdě. Kdy vstává? My chodíme spát o půl 8 každý den, má to tak od mala naučený a když spí v noci a neřádí tak vstává v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Někdy i dřív :rolling_eyes:
12. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky koukám před růžovkou:slight_smile:

jsem projela aukci, trochu jsem pozapomněla, tak musím hledat dál:slight_smile:

téééda, tady se peče na všech frontách:sweat_smile: já se k pudinku nedostala, ptž. vyjímečně přijel manža brzy dom (ale s bolestí hlavy a rýmou jak trám :confounded:) ,tak jsem se pustila do čistky auta...to byl humáááč:grinning: hlavně u holek v sedačkách :wink:

a Janí spí 15 min, tak jsem ráda. Nakonec odpo spala 2,15 h. To potěšilo :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk dnes si malej přes den dáchl 2x, jsem čučela, vubec jsem to nečekala,my nemáme pravidelný čas, kdy ukládáme,když malej přes den spí 1x a třeba ve 3 hodiny odpoledne vstává, tak ho dávám spát v 8 hodin, ale když mi usne jeste od 4 do 5, tak to by mi v 8 neusnul, takže ho dáváme spát až v devět.
12. lis 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka usíná pravidelně v devět, dřív to nejde a jen by se vztekala v postýlce (už jako miminko tak usínala, snažila jsem se to nějak přehodit, ale nefungovalo to), ale zase vstáváme v až po 8 (což mi vyhovuje) :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to malej vstává v sedm hodin ráno, at ho dám spát kdykoliv, to je jeho čas, no ono je to taky, že ho tatka vzbudí, jak jde do práce.

Holky vaše děti už mají všechny svůj pokojíček?
12. lis 2009 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat my zatím ne, spí s náma a zatím nám to vyhovuje, ale plánujeme to, místnost máme ale máme z ní spíš skladiště :unamused:
12. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, malej taky zatím spí s námi, pokojíček taky máme, ale jak píšeš ty,ted tam je tak akorat obr skladiště,kam to všechno pak dáme, fakt netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
My máme jedne pokojíček všichni 3 :grinning: :grinning:
My chodíme sptá tak v 20hod a vstáváme 07hod. :wink:
12. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat nevím kam ty věci dáme, manžel tam má knihovnu, postel a pracovní stůl,ale už máme vyhlédnutou postel pro Terku :grinning:
12. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek