• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Bafff :wink:

Kája má pokojíček od 11 měsiců,ale kdyby to bejvalo záleželo na nás tak ho měla mnohem dřív :wink: spí od 19 h do 7h někdy do půl 7 a někdy do půl 8 :grinning: a přes den spí 1x od 12 h do půl 2 někdy do 2h :wink:
12. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev, to jsem se lekla :wink:

Tak tatínek nám opět usnul s Tomíškem, klasika :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já jdu mrkat na beremko, uplne čučím, co se všechno musí zařídit, nebo co se všechno plánuje :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 23:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, tak my zase jdeme plavat :slight_smile: , musíme vyrazit dřív nemáme plavky a penzín :grinning: , tak abychom to stihly
Kat už víž jakou budeš mít kytku?
13. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

Jity, ne, nevím nic, fakt, jenom zamluvenej termín, to je všechno, ted se chystám na vánoce, svatba přijde na řadu až po Novém roce :wink:
13. lis 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Jani, našla jsem fajn věci, třeba tam něco najdeš i pro Teri :wink:

http://www.svetcz.com/index.php?strana=vytvarnehracky
13. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Táni, moc díky, :dizzy_face: :dizzy_face: už jsem stránky projela a něco dala do oblíbených:slight_smile: :slight_smile:

tak už máme skoro hotovou fasádu. Zítra dodělaj poslední kousek a pak bílý pruhy kolem oken a bude:slight_smile: jen mi ta barva přijde nějak moc světlá, proti tomu vzorníku :confused: :zipper_mouth: manža to ješt ě ani neviděl:wink:
13. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jani, ty barvy fasád jsou hodně matoucí... ve vzorníku to vypadá jinak, než na živo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kat, to jsi dobrá pohodářka.... když jsem nakukovala kdysi na Svatbu, tak jsem měla pocit, že si některé holky snad zamlouvají šaty a dort tak dva roky dopředu :grinning:
Jinak Klárka má chřipku... včera jsme byly u Dr. a dělala ji testy z krve. Má horečky. Měla nejvíc 39,6, ale teď už je to OK a kašle... :pensive:
13. lis 2009 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, teda chudák malá :frowning2:

Jinak, máš pravdu, nějak to nehrotím, hlavně aby to bylo v pohodě, třeba hudbu nechci žádný dojáky, abych tam řvala, malovat se budu asi sama, učes jeste uvidim, šaty, nějaké pujdu vyzkoušet, ale třeba si nechám i ušít kostým, nevím, jestli vůbec na bílou barvu mám ještě nárok, bílá jako známka nevinnosti.... no, nevím, jestli by mi to ještě někdo s malým uvěřil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kytky pujdu možná koupit až den předem, fakt chci aby to byl pohodový den, ne abych nervačila, co všechno nevyšlo. :grinning: :grinning:
Jediné, co budu zkoumat a študovat a dlouze vybírat.... to jsou prstýnky :wink:

Jsem se koukala, třeba tam se řeší barva svatby, no já jsem u toho jak hůlka, já ani nevěděla, že se to řeší tak do detailu :sweat_smile: :sweat_smile:
13. lis 2009 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, mě je to právě sympatické, že to nehrotíš :wink: ... hlavně aby jste měli pohodový den bez nervů a ne se stresovat co se nepovede :wink:
Taky jsem říkala, že se v bílé vdávat nemůžu, protože mi nikdo nezbaští, že jsem panna :sweat_smile:

Jinak chřipka je celkem OK, ani nevím kterou máme, ale je to celkem šumák, protože jsou prý obě stejné :wink:
13. lis 2009 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj,

Kat,tě nechci děsit,ale nervovat se asi budeš tak jako tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ono to k svatbám prostě patří :wink: a je pravda,že zařídit se toho má dost,ale každej si to dělá jak chce já jsem bílé šaty neměla,protože se mi to na mě nelíbí a měla jsem velkou svatbu,protože mám hodně známejch a sousedů a to jsem to redukovala a stejně nás bylo skoro 70 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ale bylo to super a vůbec ničeho nelituju ani těch peněz a to jsme si úplně všechno platili sami :wink: rodiče neplatili nic :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Bobul, barvy jsou fakt jiný, ale nám se líbí a jsem zvědavá, jak bude vypadat,až uschne a bude i s tou bílou:slight_smile:

jinak posíláme Klárce pohlazeníčko, a't je brzy fit. Ta horečka byla tedy fakt vysoká :pensive: hlavně že už je líp :wink:

no, já mám tady asi nejvíc zkušeností se svatbama,co? Jsem si zažila 2 a mám co porovnávat. Výhodu to měla v tom, že jsem věděla, co už nikdy nechci a co udělat jinak:slight_smile: takže to dopadlo nakonec super :dizzy_face:
a šaty jsem taky neměla bílé (Teri bylo skoro 7 a já byla ve 20tt :sweat_smile:)
Ale co jsem chtěla pěkný, tak to byly kytky a to se náramně povedlo.Slyšeli jsme chválu ze všech stran a na to, že jsem měla tulipány, vydrželi mi děsně dlouho a krásný :slight_smile: jen se nedala kytička usušit, no :frowning2:
13. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky. Tedy tady to nějak vázne..... :wink:
Bobul, tak ať jste brzy fit. A vám nedělali testy na to jakou chřipku máte??? Já z ní mám strach jako blázen. Tady v Ahlenu máme už pár lidí v nemocnici a nakažená jsou i děti ... :frowning2:
13. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, tak ať je Klárce brzo líp...
Ahoj Moni, je to síla s tou chřipkou ve vedlejším městě už máme taky prvního nakaženého :unamused:
Kači, my teď byli v sobotu na svatbě a měli ji vyřízenou během 2měsíců :wink:
13. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak poznam neštovice?Převlíkala jsem malýho a na zadech mel par pupinku, jestli to jsou neštovice, tak zitra rano by toho mělo byt víc? Nevíte? Páč jestli je máme, tak tatínka nesmíme pustit domů.
13. lis 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,tak to nevím, neporadím :confounded:
13. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja Moni nekecej...to je hnus s chřipajznou
kači..těžko říct to poznáš ráno..esli bude výsev jako takový, obecně ty neštovky jsou tmavé špičaté bumbolce....váš tatínek nepordělal neštovky v dětství? bobek tož to máte blbý.....
13. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já mám strach z chřipky, s malým ted vubec nikam nechodím, kde je moc lidí, městská hromadná, obchodnáky a tak. Na štěstí u nás má kdo hlídat, když potřebuju jet nakoupit.

Jani, zitra to vyfot a dej fotku té fasády, jsem zvědavá :wink:
13. lis 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci a nemate reakci po priorixu????
13. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, práve že neprodělal :frowning2:
13. lis 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, priorix jeste nemáme. NEvím, jestli priorix, nebo priorix tetra, jestli to budeme mit,tak mám teda asi rozhodnuto.

Tatik se pujde naočkovat, na to nemám nervy :angry:
13. lis 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no to je blbý....neporadim :frowning2:
13. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitra neeee, az v nedeli..zitra to budou dodelavat a my hlavne odjizdime,tak budem mit prekvapko az v nedeli a to uz ta barva snad bude spravne vyschla :slight_smile: pak ti sem fotku na chvili hodim:slight_smile:

a chripky se taky bojim desne moc... minulou nedeli jsem malem hnala manzu na pohotovost,ptz. problil celou noc, do toho prujem, horecka a zacala mu ryma...nastesti to bylo jen pres noc a pres den uz byl jen unaveny a furt spal...ted uz ma jen tu rymu,ale mam strach, kdyz jezdi denne do Phy vsema moznyma prostredkama,tak aby neco nepritahl :confounded:
13. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy my máme naočk. priorix a pokud sáruš do 5ti nepordělá neštovky sama, nechám ji pak přeočk. tetrou
13. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted nevím, jestli mám byt rada, kdyby to byly neštovice, nebo ne, asi jo, měli bysme to za sebou,a tatik je zrovna pryč, tak by se nám to hodilo do krámu. :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy získaná imunita je daleko lepší než uměle vyvolaná.... :wink:
13. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holt uvidis zitra rano, jestli se to Tomáškovi rozjelo nebo ne..

jinak dnes přišla Teri ze školy s tím, že její spolužačky maminka porodila mrtvou holčičku. :pensive: :pensive: .byla na pravidelný kontrole zjistili, že už nebije srdíčko.. takže šla rodit a věděla, že domů půjde bez mimi ... no ořvala jsem to taky a to jí neznám :cry:
13. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, a to tak funguje? Jako že dás priorix a pak misto priorixu dáš priorix tetra? Ja myslela, že musís dát bud jedno nebo druhý a tím stejným přeočkovat. a pak když tak dát nejakou extra vakcínu proti planým neštovicím
13. lis 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy moje mudra mi to říkala, když jsem se ptala že nevim esli tetru....tak říkala že to jde že po první resp druhé dávce bude imunita cca 95ˇ%..jako myslím 1.očk priorix...2.očk.priorix tetra
13. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej extra vakcína neexistuje..vše ionfo od naší mudry
13. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
valim hajat dobrou s kobrou
13. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek