***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
lucenek
14. lis 2009
Táni ano ale hnědý Moka a za 9990kč
kalerat
14. lis 2009
Luc kočárky jsem měla dva / ten jeden stále mám/ + golfky 😃
numi
14. lis 2009
Luci, díky 😉 a já má čtvrtý,tak v klidu 😃
kalerat
14. lis 2009
Táňi, ty taky 😃
numi
14. lis 2009
Luci, a nevíš kolik je prosím Tě šířka zadních kol???
lucenek
14. lis 2009
😃 😃 😃
sem si říkala, esli nejsem úchyl 😃
Hany jen kulil očima a to neví o těch golfáčích, ale co kupim a bude 😃
lucenek
14. lis 2009
táni..jdemme ven ti to přeměřim a večr písnu jo?, ale je užší než u quinnyho co jsem měla
kalerat
14. lis 2009
Tak Míša zatím nešílí, druhej kočár chtěl i on. První jsme totiž měli bez natáčecích kol a to bylo něco :-p
numi
14. lis 2009
Marky 😃
Luci, to budeš moc hodná a zrovna můžeš udělat i nějakou tu fotečku,když je tam tak krásně 🙂
Vlasťa, ten už šílel 😃 😃 😃 ale je zlatý pomáhal mi všechny,co jsem prodala balit a donést na poštu 😉
kalerat
14. lis 2009
Táňi pokukuješ po dalším kočárku? 😃
numi
14. lis 2009
Marky, bez rotace už neumím jezdit 😉 a já si uvědomila,že mám pátý kočík :-N
lucenek
14. lis 2009
jj chybama se člověk učí...taky jde mi o koš, polstrování sedačky a conejmíň dokupování,já do quinny ho tehda narvala asi 4t, madlo, dvě polstrované podložky neb samotný je jen deska potažená látkou...taška....no děs, ted jsem koupila jen pláštěnu nebo ta origo je jen přes dítě není přes celej kočár zapne se zipsem u boudy jako moskytiera, a prej je ta látka nepromokavá, ale v lijáku je všecko mokrý i ta pěnovka na madle, prostě jsem ještě koupila emitexáckou za 200Kč a mám klid
romi.r
14. lis 2009
ahojky,
luc kočárek je krásný, taky to byl můj favorit, ale golfky kupovat nebudu, slalom mi naprosto vyhovuje.
Jani,to samé s tím mimčem se nám v rodině taky stalo, asi 2 dny před termínem a věděla že bude rodit mrtvý mimi |-| No hrůza a děs,bych to asi nezvládla,císaře ji nedoporučovali, dokonce ji porod vyvolávali, takže rodila chudák až další den
Kat, tak co Tomík a jeho "neštovice"?
Bobul a co Klárka??
a poslední otázka 🙂 ,marky v kolikátém tt ti to ukazuje ted koník??? 🙂
Jo jinak mě pěkně naštvali na tom plavání, včera jsemsi byla pro fotky a z našeho kurzu nejsou,prý se fotografovi nepovedly ]-(
numi
14. lis 2009
Marky,néééé to už by mi neprošlo,ale plánuji při druhém už raději zainvestovat 😉
lucenek
14. lis 2009
Táni jo když sjem posílala quinny tak dvě mega krabice jedna po 13kg :-p
lucenek
14. lis 2009
Romi mě taky sporták, ale na nákupy a tak to se mi neoplatí tahat sporták to radši golfinky
a s fotkama, by mě to taky nasralo
romi.r
14. lis 2009
zdar táni
Já mám pořád puvodní kočár
kouzlo
14. lis 2009
ojojo a ty jsi na to zvracení trpěla viď :-|
kalerat
14. lis 2009
Tak jsem kvůli vám ty tt do pasu dala 🙂
numi
14. lis 2009
Luci,jj chybama, mě na každém něco vadilo..., u jednoho sporťák, u druhého šířka kol atd...
Romi ahojky,... no to je teda na ťafku ty fotky z plavča.. ]-(
lucenek
14. lis 2009
jé 😃 vám to nějak vyšlo co? stejné letní dětátka
kalerat
14. lis 2009
Moni jj trpěla a dost, teď je to zatím něco jinýho, je mi většinou špatně, když nejsem najezená
romi.r
14. lis 2009
když já právě do toho kočíku navalím celej nákup, na větší nákupy jezdím s manžou a kočár a malého tahá on
kalerat
14. lis 2009
Romi a kam chodíte na plavčo? To je na prdlačku, že fotky nevyšly 😞

Luc jj snad bude vše v pořádku a v létě nás bude o jednoho víc 🙂
romi.r
14. lis 2009
ty jo už 7 tt zase červenec 🙂
numi
14. lis 2009
Markét, gratulka 😉
Luci, u toho prvního byly taky dvě mega krabice 😃 ale prodal se a to jen se ztrátou 600,- z původní ceny 😉
Taky příště raději zainvestuju do kvalitního...
lucenek
14. lis 2009
já vlastně jsem před dvěmi lety zjistila, že jsem těhu teda 12.11 no 😃
romi.r
14. lis 2009
na moravskou slavii, jak je squash-Polní
lucenek
14. lis 2009
týjo táni to je super zá quinnyho se vším dalal za 5 :-S nikdo to nechtěl....teda sedačka do auta byla prodaná za 1700 takže necelou sedmičku...¨za kočár jsme dala 13t plus 4 za ty bebechy ]-( ]-( ]-(
numi
14. lis 2009
jo, košík je pro mě taky dost důležitý ať je velký 😉 a Luci, taška k tomu byla??? právě u golfek mě prdí, že je tam menší košík, mám je opravdu jen na lítačku....

Začni psát odpověď...

Odešli