• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
já korbu prodala a málem mě ranila mrtvice,když jsem ji balila,měla jsem zrovna naštíplou ruku a manža chrápal tak mi nepomohl
14. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni taška k čemu? K PPGT3? tam je ledvinka a koupila jsem si od emitexu univak..ten je šupa....pasuje na kde co jde rychle přehodit na golfáče, takže u mě totok spokojenpst
14. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táňi díky :slight_smile:

Romi tak jsme taky chodili,ale přestali jsme, protože se nám vyměnila lektorka a byla hrozná. Ale jako pěkně to naštve. Bude se aspoň to focení opakovat?
jj romi tos psalal myslim tehda
romi, to si pamatuju,jak jsi to balila :grinning: :grinning:
Luci,jo tašku na PPGT3. Tu od Emitexu máme taky :wink: Ty,jo tak to jste projeli na kočíku dost,že?
14. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal u nás tky změna plavací lektorky k horšímu, odešla jsme do jiného plaveckého klubu a ted je to taky bída, ale od ledna budem dojíždět za tou původní...sice do Bohumína, ale máme to po nové dálnici a kuseček takže tak
14. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét tobě podle koňe vychází termín co jsme měli mi. To je krááásný :dizzy_face: :dizzy_face:
jdu pověsit prádlo :wink:
Táni tam je jen ta ledvinka apláštěnka v ceně..jinak je i taška ale za 1600 a to je zbytečné, mě ten vak vyhovuje maximálně
Táni no quinny holt šlo dolů celkově i když to byla kolekce 2007 ta nejvíc kvalitní ted jsou tprej nějaké šunty co se týče konstrukce...tak nevim no
14. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :dizzy_face:

Luc tak to máte super.

Holky máte strach z té chřipky? Luc ty se v tom pohybuješ. Máme se obávat?
14. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to je co? :dizzy_face: taky vzpomínám jak sem se touhle dobou naparovala u zrcalda jako těhule :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky už 3 kočík. Muru mám stále doma, ale musím už ji dát do kupy a poslat do světa.
14. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal...divej zrovna včera jsme o tom kecali s mudrem....
je to chřipka jako každá jiná jen se silnějším prlběhem...zdravého člověka nezabije, jen ti co maj přidružená onemocnění, třeba janevim žal. vředy, nebo onemocnění žil, nebo cokoli jiného chronického, tak může dojít k rozvoji a progresi i toho dalšího onemocnění a tím se celkový obraz zhorší a následky třeba jsou dramatičtější.
Já osobně se toho zatim nebojim, protože to zatim v mém okolí není, ale kdybyb bylo..tak já očkovaná budu jako zdravotník a uvažuju i o očk, na manžu, amlou nenechám....nechodím s ní do koletivu do hypernovy, prstě prochajdy lesem a přírodou, ani moc mhd nejezdim
14. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já na to vzpomínám pořád. Bylo to krásný období. Neřešila jsem žáádný špeky, ale krásně zakulacený bříško......
Markét já se jí bojím jak čert kříže. Nás doktor nám navrhnul očkování, ale manžel nechce malého ani nás nechat očkovat. A i tady v novinách vyšel článek, že dětem do 3 let nedoporučujou. Tak pak babo raď....
kal a která vám nevyhovovala???Jsou tam 3 já teda se dvěma byla spokojena maximálně,jen ta mladá byla taková o ničem,ale zase ne vyloženě,že by nevyhovovala.
Dnes byl manža s Davčou na Kraví hoře na bazéně, mě tam nedostali,voda je tam studená jak blázen, minule jsem to celý protrpěla ve vířivce.
Focení se opakovat nebude, ale stejně foták měl obyč foták, co máme doma a nefotíme s ním už, tak si pujčíme od kamoše lepší a nafotíme si to někdy sami
kal a těhule jsou taky rizikovka....takže bych se být těhule bála...ono je to vir a ten přes placentární bariéru projde a může poškodit i plod,
14. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi un náus za 149 prdávaj jednorázový foták pod vodu...asi to vyřešim takto :wink:
14. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc právě proto se bojím :zipper_mouth: :frowning2:

Romi já ani nevím jak se jmenuje. Byla to blondýna ostřihaná na mikádo
14. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si taky říkám,že je to nebezpečné jen pro chronicky nemocné a oslavené pacienty, třeba po transpalntaci.Zatím na ni v celé evropě zemřelo 500 lidí,což není zase tak šílené číslo, na klasicou chřipku se taky umírá.Myslím že dokonce ročně je to daleko víc než 500.
No ale nerada bych, aby nás to potkalo :unamused:
14. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal no tebe už nenačkujou, takže prevence je základ, nevyhledávat kumulace lidí, zvýšené dávky vit C
14. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasný. A vit. C můžu? Já myslela, že ne?
14. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
markét já bych si o tom s doktorem promluvila, když jsi těhu.... A jediné co asi můžeš proti dělat je se zdržovat davu lidí a vitamínky.
Jo a Luci byla jsem tady v lékárně pro nějakej ten vitamín C pro malého a ona mi skoro vynadal, že to není třeba a že je to vše až od 4 let a pokud není nějak často nemocnej nebo neurčí lékař, tak nic nemaj. No nasrala mě pipka a že prý si tělíčko samo řekne co potřebuje...... No zaboha jsem jí nevysvětlila, že to chci jako prevenci právě kvůli té prasárně....
14. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal vím která,tu jsme měli jednou na supl
14. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal můžeš ne teda 1000mg ale slabší jo, bývá i v calibrum babyplan a pak v mamavitu atd
Moni němci jsou takoví no tady v čr to je a od roku.... :wink: je to multivitamínek, dávám ho denně sáře do čajíku, ještě nebyla nemocná ani ode mě nic nechytla a to jsme 4x byla fest nachcípaná
14. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky nechtěli jako kojící nic prodat, ještě se divila,že když beru vitamíny pro kojící, proč chci cečko, nějak jsem ji nedokazala vysvětlit,že těch 60 mg je málo :unamused:
14. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc díky za radu :slight_smile:

Já dávám Kubovi multitabs imunno kid

romi a jak se ti líbila?
14. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako holky ono je lešpí dodat tělu vitamíny v přírodní formě..ovoce, zelenina...ta suplementace tabletkami je fakt jako při epidemiích neboi lidí trpící podvýživou...nebo v těhu či chron. onemocnění, všude tam, kde tělopotřebuje pomoct
14. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci proč ji nenaočkujou, když je těhu. Tady psali, že právě rizikové skupiny by se měli nechat a k nim patří i těhule..... No já v tom mám bordel
14. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal asi dobrý,já si to nějak už nepamatuji,kdyby byla blbá,tak bych si asi pamatovala.Ale je pravda,že ta tmavovlasá byla ze všech nej
14. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek