• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Pavli jo, odbočovala jsem doprava, byli tam chodci, tak jsem přibrzdila, paní to napálila do nás. Nevím, co dělala, kam čuměla, páč jsem jela s malým pomalu. Jela jsem sama, nevěděla co mam delat, no fakt hnus. Ted zase pro zmenu řešení s pojistovnou. Na stotísíckrát děkuju, že jsme koupili větší, bytelný auto, pác autosedačka všechno nevytrhne, vzala nám náraznik, zachytl to pevnej rám. Mít to malý auto, tak je až v kufru :pensive:
16. lis 2009 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak to musela být docela šupa... To Ti nezávidím, já bych se klepala asi ještě teď.... ovšem nejdřív bych na tu paní byla asi pěkně sprostá... a to jsem jinak dobrák od kosti :wink: ...
A s tou autosedačkou máš pravdu, spoléhat jen na ni se nedá.... ony jsou sice testované, ale do rychlostí max. 60 km/h ...
16. lis 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tedy Kat to je síla :confounded: hlavně,že se Vám nic nestalo :wink:
16. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, taky jsme byly i dopoledne,ale malá brzo vstávala, tak jsme musely něco podniknout :wink:
Kači, ty jo,tak ještě že jste v pořádku, já bych se klepala ještě dneska :fearful:
16. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat proboha to je mazec..hlavně že se nikomu nestalo nic

Holky, koho ještě zajíma praečárna, čili prasečí chřipka.....mám takové ...info....ne moc ofiko, ale zato od velice kompetentní osobky.
Každá firma, co dělá vakcíny, nese případné následky a má perfektně zmapované pole škály nežádoucích účinků...tudíž čím dýl se vyvvíjí tím líp.
U prasečárny přebírá tuto zodpovědnost Česká republika, tudíž si to přeberte sami.
Já to mám přednostně , ale odmítla jsem :wink:
16. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je to přesně 2 roky co jsem zjistila,že jsem těhu to to letí :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to gratuluji :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni děkujuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, kdyby se malymu neco stalo, tak bych se taky klepala jeste ted, jak říkám, díky bohu, za to velký auto s velkým kufrem. Jinak paní byla vyjevená, no nevím, nejak to mam v mlze, ani nevim, jestli mi něco říkala, bylo vidět, že je z toho zdrblá, tak co ji budu buzerovat, z toho nic nemám.

Za to z té ulice, jak jsem do ní vjížděla, tak z té vyjížděla nějaká duchodka, a žeprý at uhnem s tím autem, myslela, jsem, že nas neviděla,ze máme nehodu, tak jsem ji slušně řekla, že musí počkat, že jsme prave meli nehodu,a ona na to že jí to nezajímá, no .... takže asi tak, z roklepané maminy se rázem stála těžce nasraná saň, která paní poslala do všech prdelí světa, ta mě tak vytočila, že jsem fakt použila asi všechny sprostý slova co znám. No jako říct mi, žeji nezajímá, že jsem měla nehodu, a at uhnu, to prostě fakt neměla dělat. :angry: :angry: :angry: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, paní je šikovná, přišla zrovna do rány :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
numi, to jo, všechen vztek, jsem vylila na ni, měla držet papulu nebo se slušně chovat, ne že tam na mě štěkne at odjedu. Jako od prd... jsem ji neodpadla :unamused: :wink:

Jinak pěkný fotky, študuju, študuju :wink:
16. lis 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A že by se zeptala, jestli nepotřebuju pomoct, tak to už by byla asi sci-fi :unamused:
16. lis 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
EV, já jsem to zjistila 3 dny před tebou, ale to bylo takový to, pod lupou a pod lampou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, a kde je ta fasáda?
16. lis 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, jj máš pravdu, to její chování nebylo na místo proto se Ti nedivím :wink: a děkujeme, už jsem dlouho žádné nedoplnila a Evča mě nakopla,když vložila nové :grinning:
16. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Luci díky za info s prasečí chřipkou :wink:

Kat to je hrůza že jste bourali, hlavně že se vám nic nestalo.

Evi, Táni, krásný fotečky :dizzy_face:
17. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno
Kat hrůza, hlavně že jste zdravý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My byly včera byly celý den u švagrový, holky se pěkně tahají o hračky, Terce už není jedno když jí Anina něco vezme :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda kat to je síla :angry:
ev vy už chodíte?Gratulka, od kdy???

Jinak my dobré nového nic, zdraví jsme tuktuk :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

dík za pochvalu fotek :wink:

Meg,Kája chodí od 15 měsíců :wink:
17. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se trochu opožděně hlásím po víkendu :wink: dopadlo to nakonec dobře, jen táta se mnou stále nemluví a já už fakt nevím proč :confused: :pensive: aspoň že komunikoval s holkama a vlastně i s manžou, takže pouze se mnou ne :sweat_smile:

Tedy Kat, s tou bouračkou to je tedy síla. Hlavně, že se vám nic nestalo!!!! Já si užila před 11 lety bouračku i s pobytem v nemocnici a pak jsem měla hrůzu z auta,a le překonala jsem to naštěstí..
jinak ta "paní" je na odstřel, když řekne, že jí to nezajímá, ať uhnete.. fuj :angry:

já včera měla taky staženou prďku, jsem předjížděla paní na kole na mostě a jen taktak jsem se minula s protijedoucím autem.. no, pak jsem už jela tedy hooodně opatrně :pensive:

a co se týká fasády, tak vyfotím snad zítra:wink: je hnusně, prší a dnes tu ještě zedníci zase plašili, tak jsem je nechtěla mít v záběru :sweat_smile: ale dodám, neboj... však se ptá i půlka příbuzenstva, co to nakonec máme za barvu :grinning:

jooo a Táni, krásný fotky :wink: to já už neaktulizovala ani nepamatuju. se mi vůbec nechce:slight_smile:

tak a já jdu konečně hodit v klidu sprchu, malá spí, větší jde za chvíli taky a pak už ulehám k růžovce..snad dokoukám konec :grinning:
17. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff,tak jsem po delší době jukla na facebook a zjistila jsem,že moje kamarádka,co studuje v Praze má prasečí chřipku :pensive: :pensive: já se tý nemoci bála,ale teď, když už je to u někoho mě známýho, se bojím ještě víc... brrr :confounded:
17. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Jani, nějak jsem nepostřehla, s tebou se tatík nebaví? a od kdy? Jinak na tu fasádu se klepu :wink:
Já ne že bych doted jezdila nejak neopatrne, ale ted fakt kontroluju všechno, co se děje přede mnou a za mnou, no jsem opatrnější.

Jity u náš to stejný, malej třeba o nějaké hračce ani neví, ale jakmile přijede kámoška s malou, a ta si začne s hračkou hrát, tak je to najednou ta nejdůležitější hračka na světě, se kterou si právě ted musí hrát :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Kat, už se mnou nemluví víc než rok...jeho jediný,co mi teď na návštěvě řekl bylo "ahoj" když jsme přišli a "čau" když jsme odešli :stuck_out_tongue_closed_eyes: už to neřeším. natrápila jsem se s tím dost, a nejvíc mě štve, že jsem šíleně tvrdohlavá jako on. Však mi manža řekl, jestli se budu takhle nesmyslně někdy chovat,tak se m nou nevydrží... a moje mamka říká, že se s tátou teď děsně špatně žije, že se hned naštve, všechno mu vadí, často se s ní nebaví atd... no děs, běs...

jj, taky už radši skoro zastavím i když třeba jedu na hlavní a vidím auto na vedlejší... náhoda je blbec a následky to může mít fatální :pensive:

tak to my jsme v tomhle pozadu. Jakmile někdo Jaňule vezme hračku, tak se nechá a jde pryč... snad bude víc průbojnější :frowning2:
17. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tedy, že budu včera psát poslední a dnes první příspěvek by mě ani ve snu nenapadlo :frowning2:

u nás svítí sluní, takže až se malá vyspí, vyrazíme ven, ať užijem pěknýho počasí. sice tu není kam,ale než se tím jejím tempem dostanem na konec ulice, půjde nám naproti ségra ze školy :slight_smile:

a v sobotu dopo jdu k holičce, hurááá.tak si chvíli dáchnu a snad budu zase na chvíli vypadat jak člověk:grinning:
18. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den
Terka měla včera horečku celý den, ale chuť k jídlu měla pořád, asi to bylo k rýmě - dnes už snad bude bez teplot :slight_smile:
Jani to znám, můj táta se někdy chová stejně hlavně k mamce a já mu vždy říkám, že jsou to malichernosti a že by měl být rád, že jsme všichni zdravý
Terka se sestřenkou pěkně rvou, dřív si Terka nechala hračku vyrvat, ale teď už ne a Anina jí strčí a protože je výrazně vyšší (1m a 20 kg) tak ty páda nevypadají pěkně :frowning2: , ale jak říkám život je boj :grinning:
budete někdo kupovat lego? potřebovala bych poradit
18. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
díky za pochvaly fotek :wink: a Jani, šup, šup, taky aktualizuj :slight_smile:
U nás je taky krásně, dala jsem se do praní a už jsme byly i venku,ale odpo půjdeme zase :wink:
Jituš lego až tak na nározky nebo další Vánoce,takže neporadím :wink:
18. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni já zapomela na ten kočár, že to chceš změřit....vydrýž myslím n to
18. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

taky budeme lego kupovat až později :wink: ted jsem Káje objednala plyšového medvěda,příští tden jedu pro stan a tunel a pak ještě uvidím co mě napadne :slight_smile: protože některé hračky co jsem našla na netu ve skutečnosti vypadaly jinak :confounded: tak musím vymyslet něco jínýho co koupíme :wink:
18. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, jsem zapomněla napsat, že se mi malá totálně osypala :pensive: zjistila jsem to v neděli a ještě to pořád má... nevím, zda to je reakce na priorix nebo pro změnu na mandarinky, který malá zbožňuje. v každým případě je od neděle nemá, ale stále ta vyrážka je i když ne tak silná... chjo, se mi moc k dr nechce :confounded:

já budu kupovat lego. mám vybraný velký box č. 5380, tento: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27079807&tab=0
jen ho budu brát přes kamarádku odněkud levněji a pokud to bude malou bavit, budem dokupovat další, postupně :slight_smile:

no Jito, tak to bude malá zvyklá od mala si bránit svý :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Terka je zvyklá a nedá se :grinning: , v pátek se zastala malýho chlapečka, vzal si hračku a přišel větší kluk a chtěl mu vzít a Terka ukazavala ať jde pryč- brala ho za triko :grinning:
o tom boxu taky uvažuji - u nás ho mají za 579,- Kč (mají i internový obchod) :grinning:
18. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek