• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jitu,Terka je šikula :dizzy_face: :dizzy_face: My právě máme takové jakoby lego kostky ve větším a Káju to zatím moc nebere jako,když jí něco postavím tak to rozebere,ale nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, nic se neděje :grinning: :grinning: Já počkám :wink:
18. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak my máme pro malého super houpajícího koně, mam z něho radost :wink: Doufám, že malej bude mit taky takovou radost :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat máš někde fotku toho koníka?
18. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,taky chci vidět koňa :wink: my jsme ho zavrhli,protože sem na něj Káju posadila a ono se jí to nelíbilo :confused: takže máme smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a moje hlava děravá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Romi,vše nej k svátku :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
evi díkec :slight_smile:
kat,toho koníka se davča šíleně bojí,nechápu proč
Jiti, Davču kostky typu lego taky zatím nezajímají
18. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi,není zač :wink: :wink:
18. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
KAT, ted jsem dočítala a mazec, slepica :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

tak jsem přidala fotky koníka, co malýmu donese Ježíšek :wink:
19. lis 2009 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
Romčo, dodatečně vše nej k svátku :dizzy_face:

toho koníka u nás taky prodávaj a prý jde dost na odbyt :wink: Tak ať se Tomáškovi líbí. :slight_smile:
nám už přišel stan s tunelem v pondělí, ale mají ho babi s dědou, tak se na něj už těším i já :slight_smile:

jo a Kat, fasádu jsem vyfotila, tak jestli tu ještě chvíli vydržíš, stáhnu to, zmenším to a na chvíli to hodím do alba:slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj holky :slight_smile:

Kat,jj tak přesně na tomhle koníkovi Kája seděla,ale nechce ho tak má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: jinak je super a ať se Tomáškovi líbí :wink:
19. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
hm, tak nic, no :angry: :angry: tu zápasím s kabelem a prostě nesedí do toho foťáku :angry: To nechápu. Tolikrát jsem ty fotky už stahovala a najednou to nejde. Jen doufám,že ten kabel nevyměnil s dědou, když si tu u PC hrály s foťákama :frowning2:
tak se omlouvám, musím počkat na manžu, jestli nepřijde na to, co je špatně :frowning2:
19. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
HOlky, no já myslím, že se malému bude líbit, je to vysoko, a tomik je malej horolezec :grinning:

Jani, tak já se snad té fasády nedočkám :grinning:
19. lis 2009 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
no Kat, tak mě to štve víc :frowning2: jsem nafotila i věci, co chci prodat a teď je z toho foťáku nemůžu dostat :sweat_smile:

my tedy taky dobře horolezčíme, ale u nás takový houpačky moc úspěch nemaj :wink:
19. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ahooj :slight_smile:
tak koukám, že padlo téma děti a Vánoce. JÁ VŮBEC NEVÍM CO KOUPIT!
Dejte mi nějaký tipy, ju :slight_smile: :wink:
Jo hlásím se k pracujícím matkám :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
A dodatečně gratuluju všem ke všemu, k svátkům, pokrokům, těhulkám...
Kolik že jich tu teď máme? :wink:
19. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Cory, a kde pracujes? a kolik hodin? a kdo hlídá, si začínám připadat,že jsem jediná, kdo tu nemaká :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Cory, mame jendu maminu, Makcu, pak tehule je Misu, Lucinecka a Kal :wink:
19. lis 2009 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat koník hezký :slight_smile: , určitě se bude líbit
já se dnes léčím, trápí mne kašel :frowning2: , Terku jsem ovezla k našim tak mám trochu času :slight_smile:
jinak včera byl u nás boj o dárky, taťka chce koupit pro Terku pončík :angry: , prý se jí bude líbit, říká, že je to pro ní ideální dárek (Terku nebaví kočárek - panenku dává do Tatry :grinning: )
19. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Na me taky něco leze,jsem tak unavená, jsem včera usnula dřív než malej, to se mi stalo poprvé. :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
jiti,no to je super dárek :sweat_smile: ještě že mám kluka,protože u nás by panenky snad neprošly ani u holčičky :slight_smile:
Já chtěla dadovi koupit panenku a prý že jsem střelená, přitom si s něma hraje a říká jim mimi.
Kat, ten koník, to je přesně on,u kterého chytá Davča hysterák a ještě jak zařechtá, tak má málem infarkt :sweat_smile:
Jani díky,taky se těším na fasádu :wink: Tak kde se ten manža courá :sweat_smile:
19. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
cory, já mám tip jen na kluky.máme 2 auta na dálkové ovládání,jednod 18 měs a druhé asi od 18 let :grinning:
pak knížky, hudební nástroje, stan.Docela ho baví vkládačky a tyhle tahací hračky http://www.woodyland.eu/cz/kategorie/tahaci-hracky/
19. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,vy my teda dáváte s tím koněm :grinning: :grinning: doufám,že malej u toho taky nebude mít hysteráky :grinning: :grinning:

Jinak já ted viděla fajn knízku v levných knihách, jsou tam zvířata, a k nim říkanky,a dole jsou klávesy s obrázkama tech zvířat, a když se zmáčknou,tak vydavájí zvuky. :wink:
19. lis 2009 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
kat neboj,časem si určitě zvykne
19. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky za tipy, alespoň něco. Kal už je taky těhu? Sakryš musím chodit častěji a dočítat :slight_smile:

Kat já dělám hned 2km od nás na eko farmě jen 4h denně a vychází mi prac doba, že manžel přijde z práce a já do ní frčim a když nestíhá, tak jde Sabi k mojí mamce, která bydlí hned vedle tý farmy. :slight_smile:
Noo pořád jsem chtěla začít chodit do fitka a teď mám pohybu a placenýho :grinning:

Jo a panenky u nás? Vůbec, teď vítězí traktor :grinning:
20. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsem byla dneska na nákupu a koupila jsem Káje panenku má asi 3 miminka,ale velkou panenku s vláskama ne :wink: takže první dárek už mám :wink: ještě mám objednanýho plyš.méďu a příští týden jedu do Ikei pro stan a tunel a ostatní dárky dostane od rodiny :wink: jo vlastně ještě určo koupíme nějakou knížku :wink:
20. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev, taky si myslím, že máme nakoupeno,malej dostane houpacího koníka, klavír, a vláček, knížek má plno, a nějak hoto nebere, takže knihu tentokrát ne, a pak dostane velkou tatru a hopsadlo, to dostane od prarodiču,myslíim,že stačí, nato že jsem říkala, jeden dárek a dost :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,knížky u nás frčí :wink: a taky si myslím,že to stačí,protože ostatní taky něco pořídí a dárků bude hafo :grinning: :grinning:

No nic jdeme na mejdlo k sousedům tak snad bude Kájina dobře spát :slight_smile: vypadá to,že jí rostou špičáci :unamused: At žijou chůvičky :slight_smile:
20. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
brý večír:slight_smile:

tak foťák je kaput:frowning2: tedy co se týká usb, ptž. tchán tam rval nějaký svůj kablík a tak se to p... prostě to nejde:frowning2: Manža ale má naštěstí čtečku na notasu, tak to stáhl tam a tak jsem hodila do alba tu slibovanou fasádu. Tak jukněte,než to nějaký aktivní admin smázne.:grinning:

Doplnila jsem i nějaký fotky, ale poslední jsou teprve ze září a novější musím postupně zase nahrát z notase do PC...prostě se nudit nebudu:grinning:

dárků už máme taky hafo, ale neodolávám a když vidím něco pěknýho a výhodnýho, tak to vezmu :slight_smile:
Manžovi se mi povedlo vydražit pásek, tak aspoň nějaký menší překvápko bude.
Plánuje totiž novou TV a to už pak na nic jinýho nebude :grinning:

Ev, tak si to u sousedů užijte:slight_smile:

jooo a konečně nám vyrostl 8. zoubek, tak jsme na tom jako Kristýnka, 6 nahoře a 2 dole :sweat_smile: (tedy,pokud to zase s někým nepletu :sweat_smile:)
20. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek