• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ahoj holky,
zdravím po delší době. Koukám, že jste řešily koníky. Daník na něj nejdřív nechtěl a teď jen ráno rozlepí oko, tak se jde houpat, tak myslím, že každý dítě k tomu dospěje trošku jindy. Jinak máme 10 zubáků a konečně po tom dvojitém stěhování už zase chrupkáme celou noc ve své postýlce :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Kacus to je dobře, že jsi se objevila, kde teď bydlíte?
Jani fasáda moc hezká :slight_smile:
20. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj,ted jsme dorazili oslava byla super :slight_smile:

Jani,fasáda hezká,ale na nás moc jemná barva my chceme něco výrazného :grinning:
20. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

Kacus,a jak pak to, že se stěhujete na 2x? jinak taky doufám, že se malej k tomu houpacímu koníkovi budě mět :grinning:

Jani,pěkná fasáda, my budeme mít pistáciovou, teda jestli se ktomu někdy dokopeme :sweat_smile:

Ev, tak to je dobře, ze jste si to užili, a malá spinkala celounoc, vid? :wink: A jakou výraznou barvu máte v plánu?
21. lis 2009 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vybírám stromek a ozdoby, tak stromek chci aspon tyto první vánoce živej, přece jenom je to vonavější,a ozdoby budeme mít slámové, tech sklenených se zatím kvuli malému bojím, a jeste jak budem uvazovat stromek, aby malej ho neshodil, to bude něco. :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A abych nezapomněla, mám vás pozdravovat od arin. :wink:
21. lis 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ahoj :wink:

spala do 2 h pak u mě vypadá to na špičáky,protože dneska celej den byla chuděra uplakaná a měla průjem a celkově je vidět,že není ve své kůži :confounded: vůbec jsme jí nepoznávali :frowning2:
Jsem dneska sama doma manža má třídní sraz a ted chuděra půl hodiny plakala tak nevím nevím :unamused: :unamused:
Prostě nám někdo po 16 měsících vyměnil dítě :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

No chtěli jsme červenou,ale jelikož máme červenou střechu tak by to nevypadalo dobře tak uvažujeme o ostře žluté nebo nevím,ale do března času dost :grinning:
21. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme živej stromeček každej rok já bych umělěj nechtěla ani za nic :wink: a uvazovat budeme letos taky :grinning: :grinning:

Arin,taky zdravím :slight_smile:
21. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev,na žlutou budou lítat muchy :grinning: :grinning: :grinning:

EV, včera malej mi plakal taky tak deset minut, vubec nevim,co to melobyt, kdyžjsem ho kolikrát před tím vzala,tak se uklidnil, ale včera i přes to plakal, tak nevim, jsem zvědavá, co bude dnes v noci, jestli jsou to zuby, ale ja spis tipuju, zeho bolelo bříško, blbý je, žeto nemám šanci zjistit, mě to prostě neřekne :sweat_smile: :sweat_smile:
21. lis 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,no to je nejhorší,že nám to nemůžou říct :unamused: no já jsem fakt v šoku co dneska předváděla to prostě nebyla ona :confused:
21. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli přeji :slight_smile:

kater-a kde je arin konec?
22. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny zdravíme při neděli.
co nového?
Já tady vždy přijdu když tu nikdo není tak asi moc nepokecám.... :sweat_smile:
22. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja meg su tu
22. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:

tak můj manžel dorazil z třídního srazu po 16 letech až dneska v 10h ráno :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tývado ev to musela být jazda :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,asi jo já nevím přišel a šel hned spát :grinning: :grinning: :grinning: on chodí pařit 2x za rok a pak to stojí vždycky za to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nejhorší je,že se mu toletos sešlo tak,že další velká akce je za 14 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajaj to bude v lejích nablito :grinning:
22. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

cory, arin,že se možná někdy staví, ale že se nějak nepohodla na jiné diskuzi,tak si dává pohov :wink:

Megg, na samomluvu jsem tu já :grinning: :grinning:

Ev, to teda musela byt akce :wink: :wink: :wink:

Já jsem včera jela jeste pozdě večer do tesca, no a v té době mela moje banka zrovna udrzbu, což jsem se dověděla až později, takže jsem nákup nemohla zaplatit kartou, jé, to byla ostuda,kartou jsem platit nemohla, cash jsem neměla, borec mi chtěl rozstřihnout kartu, tak to jsem se nedala, protože to není moje vina, no jak říkám, byla to velká scéna :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A abych nezapomněla, dnes v noci jsme trhli snad rekord, malej spal od 19.30 do 7.00, pak se napil a spal ještě do devíti. :wink: Tak jsem vyspaná zas na další rok dopředu :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO,dyt říkám, že na samomluvu jsem tady já :grinning: :grinning:
Tak budto tu nikdo není, nebo se se mnou nikdo nechce bavit :sweat_smile: :grinning:
22. lis 2009 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kat, neboj, že by se s tebou nikdo bavit nechtěl :slight_smile: Já jsem tu, ale malej mě co chvíla tahá od pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi hezký s manželovým návratem :grinning: Můj manža přišel dneska po půl 7 ráno, ale on pracoval celý den a celou noc, jel nonstop chudák :frowning2:
22. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luc, vidím, ze jsi aktualizovala album :wink:
22. lis 2009 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se pochlubit v bazárku je nápis Sárinka s ovečkou co ke mě cestuje i s dekorací pod tím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úplně se nemůžu dočkááááát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Včera jsem vypadla bez rozloučení páč pro nás dojel tchán a jeli jsme za manžou do nové práce. Tak se omlouvám :sweat_smile:

Kat, jj přidala jsem fotku pupenda, ale přijde mi pořád stejný, stejně velký :slight_smile:

Luc to je super že sis udělala radost takovým nákupem :slight_smile:

My se chystáme nakoupit, jsme úplně vyžraní a pak budeme vařit a dělat štrůdl, dostala jsem na něj chuť. Tak hezký den :slight_smile:
23. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Luc,super nákup :wink:

Luc,já myslela,že má manža svojí firmu? :wink:
23. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den
já se v sobotu léčila, byla jsem srašně unavená, ale už je to dobrý :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Jani, fasáda hezká :slight_smile: a nespletla sis nás,jen už máme dole o dva zuby víc :wink:
Ve čtvrtek jsme byli u zubaře a malá samozřejmě pusu neotevřela :grinning:
Před chvílí jsme se vrátili od Dr. pozval nás na 18měsíční prohlídku.... nějak brzo ale bylo nás tam víc stejně starých dětí,tak nevím :sweat_smile: Měříme 76cm a váha 10,1kg a moc v pořádku :wink:
Jinak u nás nového nic, včera jsme byli za miminkem od sestřenky, má necelé 3měsíce, pokusím se pak hodit foto :wink:
Luci, náspis super :wink:
Luci, moc krásné fotky bříška a opravdu mi taky přijde,že moc neporostlo :wink:
23. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakukuju než si hodím šlofíka :slight_smile:

Evi, jj má ale stěhují se do nových prostor :wink:

Jituš, hlavně že už je líp, ty bacily pořád všude kolem řádí :unamused:

Táni to jste drobci, my už máme 12kg :sweat_smile: Ale holčičky jsou drobnější :slight_smile: Jinak bříško opravdu nevyrostlo, měřila jsem se a i na cm je pořád stejné. Ono vyrazilo hrozně na začátku a teď stagnuje :slight_smile:

Jdu spinkat, dobrou :grinning:
23. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek