• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Luci, a váhově přibířáš,jako při Lukáškovi?? Pěkně si odpočiň :wink:
23. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,aha tak to jo :wink: hezké sny :slight_smile:

Táni,tak to vás vážně Dr pozval brzo :grinning: :grinning: hezké míry já budu znát naše zítra jdeme na očkování...
23. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani to vás pozval opravdu brzy :grinning: :grinning: , u Terka vím jen výšku 78 cm, váhu nevím ale odhaduji kolem 9 kg - to jste nás předehnaly :grinning: :grinning: , nám se zatím dr. neozvala ani na očkování, tak nevím jestli mám plašit nebo ne :frowning2:
Včera jsme byly u švagrové, Eliška měla 5.měsíců a váží 7600g, to nás brzy předežene :grinning: , prtku už má větší než Terka :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu pozdravit, aby jste si nemyslely, že jsem na vás zapomněla :wink: semtam nakukuju, ale na víc není čas :frowning2:
Luci tvoje bříško mi připadá megaaaa, ultrazvuky moc pěkně zachycené :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi ahoj,co je nového už bydlíte v domečku????

Jitu,Eliška je cvalík :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi je :grinning: ,oni jsou všichni kromě švagrové - ta hubená :grinning: , Terka bude dědit po Ele :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ani nemluv, furt se nic neděje :frowning2: máme bydlet v dubnu, ale nějak tomu nevěřím :confounded:
23. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni mám stejně jako u Lukyho, ale vážit se budu zas zítra tak uvidíme :slight_smile:

Domi díky :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak to jo, ono to bříško je při druhém vždy větší rychleji, tělo už to zná a připravuje se na růst mimča :wink:
Domi,ahojky :wink:
Holky,no já taky nechápu proč nás pozval o dva měsíce dřív :sweat_smile:
23. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
diky za pochvalu fasády. Taky jsme původně chtěli výraznější,ale teď jsem ráda, za tuhle...když máme jen nízký bungalov,nevypadalo by to asi moc pěkně.

Luci, domeček pro Aničku máš pěkný :slight_smile: Po pravdě, mě taky u 2.dítka vylítlo bříško strašně rychle :sweat_smile:
ale váhově jsem měla nakonec u Januly o 2 kg míň než s Teri

Táni, tak to máme se zoubky zase co dohánět:slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na 18 měs. prohlídku jsme dostaly termín už v červenci a jdeme normálně až v lednu :slight_smile: Doufám, že do tý doby tam nebudem muset jít...:wink:

a na naší váhu jsem zvědavá:slight_smile: DOst potvůrka poporostla, 80 cm má určitě, váhu se bojím odhadovat,ptž. se dost rozežrala:grinning: a noha jí zase vyrostla. Dnes jsme kupovaly bačkůrky a od září má o číslo větší nohu...
23. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani by taky žerem, ale na Terce to není vidět :grinning: :grinning: , bačkůrky taky musíme koupit
23. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, malá chce teď vše co vidí, tak je to občas boj jí nedat :grinning: Janí má pořádný břuch, ale to Teri měla daleko větší a do 3 let je to naprosto normální. Ještě nemají vypracované břišní svaly, tak to snad nebude tak strašný:slight_smile:

my byly donucený koupit nový bačkory, ptž. doteď měla na suchý zip a furt, furt, furt si je zouvala a nakonec ten sucháč urvala...tak teď máme bez špičky a na přezku...tu už taky zvládá rozepnout,takže u nás bude boj prostě se všema :grinning:
23. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,neboj bude to ok :wink:

Kája,taky pořád jen jí :grinning: :grinning: :grinning: a odhaduji,že má tak 85 cm a váží tak přes 10 kg :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda tady to žije, to vám řeknu :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no žije, no... "jaky si to uděláš, takový to máš" to známe né :wink:

já měla dneska den jako lusk :wink: rozbily se mi opět brýle.. (už ani nepočítám po kolikátý za poslední rok), naštěstí jen skla a nemám to ve výhledu, tak se s tím dá přežít, pak jsme hledali mobil- ten se naštěstí našel a nakonec jsme ztratily Janulčinu botku :( takže zítra výlet do města, jestli se tam nenajde, jinak další nečekaný výdaj... :slight_smile:

zítra dorazí poslední balík s dárkama pro holky, tak už jen vyřešit tchánovce a je to :slight_smile:

už mě čeká "jen" úklid a pečení a zdobení... se i těším, jen si nějak nedovedu představit Vánoce, když je venku 10 nad nulou :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Jani to jsi teda měla den :frowning2: Když se daří tak se daří. Snad botičku najdete.

Super že už máš dárečky vyřešené, já už musím dokoupit jen pár ale mám to vymyšlený jen pro švagrovou a švagra mě nic nenapadá :unamused: Jestli ani nic nevymyslím tak to asi vyřeším nějakou kosmetikou a vínem.

Taky mě čeká úklid a pečení ale ani jedno nehodlám přehánět. Těším se hlavně na decoraci bytečku, chci udělat adventní věnce ale musím někde naškubat větvičky, asi se po nich dneska poohlídnem na prochajdě.
25. lis 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci, koukám ranní ptáče, viď? :wink: a jak se cítíš? :slight_smile:

mám pocit, že dárky pro chlapy je všeobecný problém :sweat_smile: švára měl narozky a taky to spraví víno:slight_smile:

Ty se pěkně šetři, Vánoce se můžou slavit i s neumytými okny :wink:, hlavně když je rodinná pohoda:slight_smile:

Na větve pojedem taky v týdnu, naštěstí mám zdroj smrkových a tůjových větviček. Na borovicový taky musíme zavítat do místního lesíka:slight_smile: A tu výzdobu mám taky ráda. O to víc se těším, jak to bude vnímat Janí :slight_smile:
V neděli jdeme na rozsvícení ván. stromku, tak jsem na ní zvědavá, až to bude pěkně barevně svítit..:slight_smile:

Tak my jdeme jíst a pak hledat botku, snad budem úspěšný ;)
25. lis 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jj, vstáváme fakt brzo, dneska to šlo, v 6. Včera to bylo horší, to Lukýno vstával v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak se cítím fajn, chodím každý den s L. spát přes den a pak to zvládám. A vidíš, zrovna o těch oknech jsem přemýšlela, že je dneska umyju když má být tak krásně. Ale buď bych to musela zvládnout s Lukášem nebo až bude spát a to by bylo na úkor mého spánku :grinning: Tak ještě uvidím. Páč když se k tomu nedokopu teď tak budu muset než porodím, s Lukášem jsem den před porodem myla okna a jak to pomohlo ho vyhnat ven :slight_smile:

Přeju úspěšné hledání botičky :slight_smile: My ven vyrazíme až odpo až bude tepleji.
25. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Jani,to byl vážně špatnej den tak a´t je dneska líp :wink:

Luc,šetři se,ale chápu tě já se na výzdobu taky vždycky moc těším jsem tak trošku thlá už mám na venkovních schodech nachystaný truhlíky tak ještě doma :wink:

Jo a okna mám hotový jen ve druhém patře v prvním ještě musím,ale nevím kdy :wink: :confused:

Ted jedeme na velký nákup :slight_smile: jinak včera byla Kája na očkování a zvládla to celkem dobře trošku brečela,ale spíš,když jí Dr koukal do pusy,aby mi potvrdil,že jí rostou trojky :unamused:

Dneska má být krásně tak se těším :wink:
25. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky hlásí se špion roku :grinning:

máme další těhuli v srpnovkách......
25. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Megg, ty jen špioníš v jiných tématech a na nás už kašleš, viď? :wink: jsi fakt Colombo :grinning: :grinning:

tak tedy Rossi, moc gratuluju. Vzali jste to hodně hopem, ale asi to byla ta nejlepší cesta, jak zapomenout,ne:wink:

Luci, to vstávání by mě už zabilo. Strašně rychle jsem si přivykla na to, že Jaňula spí celou noc :sweat_smile:. Sice budím Toma a pak Teri do školy, ale moc ráda se pak vracím do pelíšku :wink: Tak se vyprdni na okna a šupajdi chrupčit s Lukýnem:slight_smile:

Ev, tak ať jste bez reakce na očko :pensive:

jo a hlásím nalezenou botičku:slight_smile: byla zakopnutá pod sedačkou, tak jsem jí v tý tmě nemohla najít. tak mám radost :wink:

malá spí, tak jdu na ty okna, ať aspoň něco stihnu, než se vyspí:slight_smile:

pěkný den všem:slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě vám přepošlu, co mi přišlo mailem ohledně pras. chřipky, pokud máte zájem si to přečíst:

Já jsem shodou okolností byla na přednášce o chřipce, ale nepřednášeli ji
doktoři, ale epidemiologové a zástupci farm. firem zabývajícícch se výrobou
vakcín a očkováním jako např.
Aventis, Pasteur, Glaxo, Baxter AG, Sanofi Pasteur, Abbott, SmithKline,
atd... vzhledem k tomu, že jsem asi 16 měs. po mateřské pracovala v HK na
hygieně v centru očkování, tak mohu potvrdit, že očkování je obrovský byznys
a ani nejde tak o klienty, jako o prachy. a vedlejší # účinky, samozřejmě
ty nežádoucí, jsou mnohdy obrovské, viděla jsem odstartování autoimunitních
onem., alerg. reakcí, ale i diabetu I. typu, poruch imunity,atd...
Sama jsem se nechala s manželem, když jsem byla na mateřské a byli jsme na
tom finančně bídně, očkovat jako pokusnej králík, při klin. zkouškách na
vakcíny proti Lymeské boreliose. 1/2 roku jsem se z toho hrabala, bolesti
kloubů, náchylnost k infekcím, atd....A vakcína proti boreliose se vůbec do
výroby a na trh nedostala, stáhli a stopli její výrobu pro obrovský počet
nežádoucích účinků. A fakt mi těch 10000 Kč za ty problémy nestálo.
A podobně je to i s dalšíma očkovacíma látkama, včetně vakcíně proti
rakovině dělož. čípku, chřipce, atd. Zamyslete se nad tím a neblbněte!
Ta nynější chřipka - kolují tu asi 4 kmeny - 3 typy běžných sezonních
chřipek a pak zmutovaná prasečí, která je opravdu téměř shodná s tzv.
Španělskou chřipkou v letech 1918-19, tedy virus H1N1, ty sezonní jsou H2N2,
H2N3, atd. a nynější hrozba zmutovaná prasečí je kmen AH1N1. Na rozdíl od
ostatních virů napadá hlavně mladší a střední věk útočí na srdce a ledviny
a člověk, který se narve Coldrexem, Brufenem, Kafem, atd.. a jde makat,
neposlouchá tělo, opravdu může "zařvat". A jsou dohady, že opravdu může
během 2 let sklátit až 2 miliardy lidí po celém světě. V dnešní době
cestování a migrace se virus šíří velmi rychle.
Lehce se ubrání lidi, kteří se osvé tělo starají, mají dostatek vitaminů,
spánku, čerstvého vzduchu a nejsou zanesení toxinama a bordelem a hlavně
jsou i psychicky vyladění. Pravda - koho se to ale v dnešní době týká?
Na té přednášce povídali doktoři zabývající se alternativní medicínou,
makrobiotikou, homeopati, paní, co dělá iridiagnostiku a pulsovou
diagnostiku, bylinkáři, léčitelé...
Tahle chřipka je hodně v obrazu Chamomilly a Pulsatily.
Já doporučuji v žádném případě se neočkovat, ani léky Tamiflu či Relenza,
ale dostatek kvalit. vitaminů, posílení organismu a odkyselení, pročištění
bylinkami, odkyselení - cistus incanus Bioxan, - čaj, tablety a hlavně
nemít strach! Nepřipouštět si to, jinak si ji přivoláte - myšlenka je mocná
a negat. myšlenka má obzvlášť velkou afinitu.
Při prvních příznacích virosy lehnout, dostatek tekutin, vypotit se a v
práci ať vám políbí pr....! Jde o vaše zdraví a ne vašeho zaměstnavatele!
Ale fakt doporučuji tuto chřipku nepodceňovat, opravdu umí zabíjet a né jen
staré, nemocné a malé děti.
A hlavně- fakt nemějte strach.
Tak čus. Martina
25. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

meggi, teda ty jsi fakt špion :grinning: :grinning:

Budu upřímná, trochu mě to mrzí, že holky nepřijdou za náma na "staré" téma a nepochlubí se. No, ale co se dá dělat :sweat_smile: Ross samozřejmě gratuluji :wink:

Jani, tak super, ze jste našli, my taky kolikrát hledáme celý den, než najdeme zmizelou věc :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za gratulky,ale ještě jsem nebyla u doktorky.Samozřejmě jsme to nečekali že hned se zadaří ani jsme to nehrotili,ale jsme štastný asi to tak má být i když na tamto se nedá zapomenout.Mezi náma už je to také fajn od toho posledního hraní v srpnu už nehraje a ani už by nezačal,že už ztratil hodně,ale preventivně dochází na terapie.Ale jste dobrý agenti,to by chtělo vyznamenání :grinning:
25. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,díky.ale já nepoznám zda má zvýšenou teplotu od očkování nebo od zubů :unamused: nějak se nám to sešlo všechno najednou :wink: a je fajn,že máte botu :slight_smile:

Tedy na to,že budou za necelý měsíc Vánoce je fakt jak na jaře :grinning: :grinning: :grinning: jsem Káje ještě nedala ani zimní boty jen bundu :wink:

Kat,taky pořád něco hledáme :grinning: :grinning:

Ros,gratulace :grinning: a je fajn,že už to máte doma ok :wink:
25. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evel:děkuji,někdy si říkám,že něco zlé je na něco dobré :grinning:
25. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak to mě mrzí taky, že znovutěhulinky se přesunuly do nových témat a na starý už nemají tolik času nebo chuti, ale nutit je nemůžem :wink:

jiank jsem stihla jen 2 okna, ptž. jsem se prděla se zaprasenýma rámama a sítěma proti hmyzu, který byli od fasády. No, zítra pokračuju, pokud bude ještě tak hezky.

Byly jsme taky chvíli na hřišti, ale jakmile zalezlo sluníčko, tak se dost ochladilo,tak jsme šly dom...

A taky nosíme podzimní botky :wink:

jinak přijelo DPD s dárkama, ale vůbec nedali předem vědět a my byly na hřišti, tak štěstí, že jsem to měla předem placený a mohl to převzít soused :sweat_smile:
25. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani super že jste našli botičku :slight_smile: Já si na to ranní vstávání docela už zvykla a to jsem velkej spáč. Ještěže to můžu dohnat přes den, až se narodí Andulka bude hůř, zvlášť jestli bude spát jako Lukáš 3x denně 20minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ross gratuluju :dizzy_face:

My jsme byli na procházce, žádný větvičky jsem nepotkala, tak budem muset naškubat jindy a jinde :slight_smile: Lukáš je dneska pěkně protivnej, myslím že nám rostou špičáky :unamused:
25. lis 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak deláte ty věnce?
25. lis 2009 v 17:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek