• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ahoj holky,

Dnes jsme byli na kontrole u dr.
Těhotenství potvrzeno, začínající srdeční akce, dr. to všechno viděl hrozně optimisticky, tak snad to tak bude pokračovat..
Další kontrolu máme 8.12.

Tak držte pěsti ať příště srdíčko bije :dizzy_face:

Ross velká gratulace :dizzy_face:
25. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a díky za info o chřipce :slight_smile:

Kat já to viděla v pořadu pro děti Šikulové :grinning: Normálně z větviček, stočit do kruhu, převázat zeleným drátkem a přidávat aby ten kruh byl silnější a pak ozbodit. Pak mám ještě jeden šiškovej, koupenej, kterej si akorát každý rok můžu zeleným upravit :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marky:moc moc gratuluji,v kolikátým tt jsi? :dizzy_face:
25. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda předně musím říct že vždy když tu přijdu tak tu nikdo není a nemám s kým klábosit... :frowning2:
Jinak kal gratulka...

Já si taky věnec budu dělat o víkendu....není na tom nic složitého, lámu větší větvičky aby to bylo bohatší, omotám drátkem a přítavím ozdoby a napichnu svíčky... :grinning: je to moc pěkné i s krušpánku!!!!!

tady se tak těhotní, no doufám že nám to taky tak dobře půjde, zač.roku začínáme :sunglasses:
25. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám slámovej korpus a na ten omotám větvičkama dám tam vánoční ozdoby a svíčky a na dveře dávám bez svíček :wink:

Kal,gratulka a držím moc palce :wink:
25. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste, holky šikovný, možná to taky zkusím, no uvidíme, les mame kousek, takze s větvičkama nemáme problém,ale s mýma gramlavýma rukama, jo :grinning: :grinning:

Kal, tak to je super, držím palce, at vsechno vyjde, přístí prohlídku už budeš určitě vidět tukající srdíčko :wink:

Meg, tak ty už to más to snažilkování za pár :wink:

Ev, a co beru, jeste porád stávkuje a nepřijde se za náma podívat?
25. lis 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marky a Ross velká gratulace, ať jde všechno jak po másle a vy máte ta svá druhá vysněná a hlavně hodná a zdravá mimi brzo u sebe :slight_smile: a užijte si těhu, třeba už je poslední :grinning:
25. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,to zvládneš já dělám věnce sobě a mamce už takovejch 15 let :wink: a s větvičkama taky nemám problém máme na zahradě spousty jehličnanů :slight_smile:

Beru,má moc učení :slight_smile: ale zeptám se zda se nechce přijít podívat :slight_smile:

Jsem vyřízená dneska v 16 h jsem šla ke Kájině do pokojíčku luxovat a Kájinu jsem strčila do postýlky a ona než jsem se otočila vypadla a ani nevím jak :frowning2: má polohu nejníž co to jde a nikdy se to nestalo no nic řevu bylo hodně a najednou na mě ležela a já byla úplně hotová manža v práci tak jsem volala susedce ta poslala manžela a jeli jsme na pohotovost,ale to už Kájina začala bejt v pohodě,když jsme tam dojeli tak nám řekli,že ordinují od 19h tak ať jdeme ke svému Dr ten má ordinační hodiny do 12h takže zdravotnictví fakt super naštěstí Kájina byla ok jedla,blbla a tak tak už jsme znovu nikam nejeli ted spí už jsem tam byla 3x :wink:
25. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, tak to mi teda není jasné, jak se ji mohlo povést přelézt, malej je teda horolezec,ale zatim z postylky se nevyhrabal a nemate tu stahovací bočnici, mozná mě napadá jenom přes to.... no hlavně, že jste v pořádku :wink:
25. lis 2009 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,ta bočnice je zadělaná a ani já jí nestáhnu :unamused: já taky nechápu jak mohla spadnout dolů a to jí každé ráno nechávám v postýlce a jdu do kuchyně připravit snídani a pak jdu teprve pro Káju
25. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to mám radost, že tu někdo je:slight_smile:

jsem se vrátila ze cvíča a už se teď sotva hýbu, natož zítra :sweat_smile: dnes to bylo tedy "hustý", jak by řekla naše starší:slight_smile:

jinak moc gratuluju i Kal k potvrzení srdíčka, tak ať jde vše, tak ja má :wink: a říkala jsi, že až budeš mít potvrzený těhu, dáš si do pasu tt, ne? :wink:

Ev, no to byl tedy zážitek :confounded: k našemu zdravotnictví se asi nemá cenu vyjadřovat. Hlavní je, že je Kája v pořádku :slight_smile:

a co se týká věnců, taky to dělám pomocí vázacího drátku, pokud ho mám :sweat_smile: loni jsem ho nenašla, tak jsem se prděla se špendlíkama a bylo naprd. Sice vydržel, ale byly i lepší věnce. :slight_smile:
A Kat, nemám strach že bys to nezvládla. Tos nás tu taky lakovala, jak neumíš péct a pak jak se ti povedlo narozeninový pohoštění:slight_smile:

normálně nemůžu jít spát. Čekáme na bank. poradce,až přijede pro faktury k proplacení a potřebuje podepsat další výběr :sweat_smile: snad dorazí brzy :wink:
25. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Meg, tak než se naděješ, tak budeš mít taky psaný tt, viď? :wink: a co to je prosím tě "krušpánek"? :confused: :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak jsem přišla pozdě :frowning2:
25. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď zase brzy :slight_smile:

no nic, tak tu uvolním prostor pro jiný, no...
26. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahpojte
kal gratulka
já už se taky nemůžu dočkat až budu těhotnět a rodit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tak cca 2-3roky si musím počkat
ale hned mám zase cíl, tak se žije líp :dizzy_face:
26. lis 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Kája je v pořádku :slight_smile:

Luc,taky se těším já budu čekat tak rok až dva :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, ale to srdíčko ještě nebylo tak jasný, takže musím počkat na kontrolu za 14 dní a tak uviídme.
26. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kal gratulujujuuuu :slight_smile:
my jsme byli včera s Danečkem na očkování - 4.hexa a v lednu jdeme na spalničky. měří 88cm, váží 10,6kg
jinak k tomu dvojitému stěhování- nejdřív jsme prodali malej byt a nastěhovali se k našim, než se vyřídila ´koupě velkého bytu, kam jsme se po dvou měsících stěhovali, no děs běs....
bydlíme teď na Lochotíně, ale hned první paneláky a máme krásný a klidný výhled na celou Plzeň
Tak pa pa já zase nakouknu až bude chvíle čas- kdopak asi bude zase těhotný??? :grinning:
26. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rossib,
taky gratuluju k těhu :wink:
26. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev tak budem těhotnět pak spoulu ju? :grinning:
26. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Luc a my zas pak budeme závidět vám že vám rostou bříška a nás už to nečeká (teda aspoň mě, dvě děti a končím) :slight_smile:

Kačus ahojky, stěhování na 2x muselo být šílený, aspoň že už jste ve svým :wink:

Evi to je mazec že Kája spadla :frowning2: Někdy mám pocit že uhlídat ty děti je nemožný. Nám se nedávno stal takovej blbej úraz, Lukáš na sebe shodil obrázek bez dřevěnýho rámu, jen skleněnej a praštilo ho to kolem oka, naštěstí ne přímo do oka, no já řvala jako malá páč když si jen pomyslím co se mohlo stát je mi zle :frowning2:
26. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno
nešel nám internet, nějaký bl... poškodil optické vlákno :cry:
Terezka spala dnes u našich, byl to vzláštní pocit :slight_smile: ale vzládli to dobře :slight_smile: :slight_smile: , odpoledne pro ní jedu
Kal držím palce :slight_smile:
Ros gratulka
26. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš to je dobře že vaši pohlídali. Já se k tomu pořád odhodlávám, ale nějak nejsem schopná dát Lukyho přes noc pryč. Ale musíme trénovat, v porodce taky budu bez něj takže jednou to přijít musí.
26. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky jednou to přijít musí tak držím pěsti a´t to moc nebolí
26. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci chce to zkusit, musím říci, že já jsem byla večer hotová :grinning:, ale udělali jsme s manželem hezký večer :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych šla ráda do kina nebo na večeři jen sami dva, vlastně stejně 3 s Andulkou v bříšku :slight_smile: , ale bez toho našeho uličníka, ale chce se to fakt odhodlat a já jsu teď děsná cíťa tak ho ještě nechci dát :grinning:
26. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku,tak jo :grinning: :grinning: :grinning:

Já toho našeho mamana dát na noc fakt nikam nemůžu by se asi zvencla :grinning: :grinning: :grinning: Ona,když se vzbudí tak nechce ani manžu musím já :confounded:
26. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ty maš teda pech, bud pozdě nebo brzo :grinning: :grinning: :grinning: já včera musela vypadnout, malej plakal :pensive:

Kacus, tak to jste si teda užili, stěhovat se je hrozný, ale jeste 2x, tak to muselo byt neco, ale zase vysledek urcite stal za to. nemas fotky na střeše?

Luc, znám, to je nic a najednou uraz, někdy prostě nejde uhlídat, to bych ho musela mit privázanýho kolem krku.

ev, taky si nejak neumim představit, že by malej pres noc nebyl s náma, já se taky odhodlávám, ale mame ted nejaky blby noci, takze ted ne.

Lucen- a ty jsi překecala tatíka, si nejak matne pamatuju, že jsi psala, že jedno dite a vic neni dovoleno :wink:
26. lis 2009 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kater-jj i on chce...inspirací byl film kdpoak to mluví...a oba chcem, já se šíleně těšim no....
jdu do vany, valím na noční a ráno plavčo
26. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jdu za váma nakouknout mám naladu na h....o :frowning2:
Mám na poště výpověď z práce...jsem z toho špatná... :frowning2: měla jsem to tak pěkně naplánované jak přejdu z jedné mateřské na druhou a ejhle....takže druhé dítko musím jít na 4 roky.... :unamused:
26. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek