• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ahoj meggi, moc tomu nerozumim, nemuzes dostat vypoved, když jsi na mateřské, ne?
26. lis 2009 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem v tom povědomí, že tě vyhodit nemůžou :confused: Máš aspoň odstupné??
26. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je super žes manžu ukecala na druhý, aspoň bude mít Sárinka parťáka na hraní :slight_smile:

Meggi to je blbý :frowning2: Můžou to vůbec? Já se v tomhle nevyznám...
26. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No firma končí, výpověď dostávájí všichni, ale spíš mě vrtá hlavou jak mě mohou dát výpověď s dvouměsíční lhůtou???
Odstupné dostanu 3 měsíce, ale kdyby zrušili poměr okamžitě dostala bych 5měsíců... :frowning2:
26. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi, no dlouho jsem teda pracovní právo nestudovala, ale odstupné 5 měsíců pri okamžitém zrušení pracovního poměru neznám, to je nejaká novela?

Okamžité zrušení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele bys asi nechtěla, to je pro porušení pracovní morálky či kázně zvlášt hrubým způsobem.

Je to smutné, že firma končí, ale tak jak to píšeš, tak je to podle zákoníka práce správně, výpovědní lhůta 2 měsice a odstupné 3 měsíce.
26. lis 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg,to je nepříjemné :frowning2: ale v dnešní době jde asi vše :angry:
26. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Meggi to je blbý že firma končí :frowning2: Takže ani mateřskou u druhýho dítěte mít nebudeš co? Prostě rovnou rodičák na dva roky. No je to pech :unamused:
27. lis 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
meggi :frowning2: snad si pak najdeš něco lepšího...dyť ty jsi dělal v tom skladu hraček, ne? :confused:

holky já furt nemám pro malého kombinézu, jakou máte vy? kde jste kupovaly a za kolik?? díky za ispirace :wink:
27. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jholky kat já to s těma 5ti měsícama neznám to mi říkala kámoška, ale okamžitě zrušit poměr jde nejeenom kvůli kázni ale když ta firma zkrachne jako ta naše.
No mateřskou musím jít na 4 roky u druhého :frowning2:
domi jj hračky,ale vzalo mě to spíš i z toho hlediska že člověk tam strávil krásné 3 roky v suoer partě a teď další 2 roky jsem s nimi stále v kontaktu...byli jsme taková rodina. :pensive:
27. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi, tak to naštve, když je bezva parta, já se teda vracet mám kam, ale nejak se mi tam nechce, možná pujdu nekam jinam, a je to kvuli parte lidi, jako ve skupine samych mladiku kolem dvaceti let si opravdu toho nemam co rict, proste kazdý máme jiný svět, bylo to vidět i na tom, jak se se mnou loučili, když jsem šla na mateřskou, prostě nijak, mimina hochy v tomto věku nejak moc neberou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Domi, ja kupovala na mimibazaru, super kombineza za 140,- je jako nova, uz ji nosime, a jsem moc spokojená :wink:
27. lis 2009 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megg věřím že jsi z toho smutná :frowning2:

Domi my jsme si teď s Markétkou objednávaly pro kluky kombinézu od téhle paní http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19714220 a spokojení jsme nebyly :angry: Markéta se paní ptala jestli námi vybrané barvy má skladem, prý jo a poslala úplně jiné. Bez jedinýho předchozího upozornění. Už jsme je nevracely, ale jde o princip. Už jsem s ní dřív neměla dobré zkušenosti ale vše se vyjasnilo, ale byla chyba do toho obchodu s ní jít znovu. Ale kombinéza hezká, jen jsme měly vzít od jiného inzerenta.
27. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za info :slight_smile:
Luc to je teda jednání :angry: a není ta kombinézka tvrdá? Právě váhám, protože nechcu, ať se mu v tom špatně chodí :sunglasses:
27. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi ne, je krásně měkká. Akorát mi přijde že je to trochu ťaman, kvalitka asi nic moc. Ale má to na tuhle zimu tak to neřeším, příští rok už mu bude malá.

Teď mám na MMB fakt štěstí na samý blbce, jednání hrůza a spokojená nejsem vůbec. :angry:
27. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
brou chuť všem, když je čas oběda :slight_smile: taky právě dlabu :wink:

tedy Megg, to nemáš dobrou situaci :frowning2:To fakt zamrzí :pensive:
já se sice mám kam vrátit (zatím, dokud to 1,5 roku ta firma taky nezanikne :sweat_smile:) ale taky se mi moc nechce. Není tam už nikdo, s kým se dá normál mluvit. Všichni odešli nebo dostali padáka :frowning2: Takže určitě budu hledat něco novýho a když nic neseženu, tak se tam vrátím, ale pátrat budu dál. Jediný plus to má, že to mám 15 min. autem od baráku a pevnou prac. dobu, takže v 15.00 padla...

Kombinézu mám po Teri, ale jestli bude zima až od února, co slibujou, tak to jí do tý doby určitě už bude malá :wink: Teď ani není potřeba jí nosit :wink:
27. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to je fakt pešek s tím MMB. Kamarádka je na tom obdobně jako ty, začala už být taky opatrná.Já zatím vše ok (ťuk, ťuk, ťuk) a že nakupuju teď jedině přes MMB a MMA:slight_smile:
27. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no špatným zkušenostem se asi bohužel žádná z nás nevyhned když jde o nakupování přes net. Hlavně když se to vždycky vyřeší, jen mě štve ten přístup a jednání.

Já jsem po obídku, Lukáš už skoro hodinu chrupe a já se tu rozčilovala nad tou ženskou místo abych taky spala. Tak se jdu natáhnout, doufám že dítě bude aspoň ty dvě hoďky spát ať si taky trochu dáchnu. pa pa
27. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
brou noc :sweat_smile:
27. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda zatím s mmb dobré zkušenosti, ale kolikrát jsem si už také říkala, že kvalita nic moc, tak jsem ted ve stádiu, kdy radši tam koupim sice nošenou věc,ale podle mě víc kvalitní :wink:
27. lis 2009 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

byly jsme s mamkou utrácet v Ikee :wink: Kájina spí tak mám volno :slight_smile:

Mám kombinézu od kamarádky a s MMB mám taky už docela špatné zkušenosti :frowning2: :angry: Jinak Káje zatím ven kombinézu nedávám a nosí jen slabší zimní bundu a botky má taky zatím podzimní :slight_smile:

Taky se mám kam vrátit do práce,ale poslední dobou je to tam nějaké divoké tak uvidíme jak to dopadne,protože během těch dvou let se tam hodně změnilo dřív to bylo super,ale ted je to horší :confounded:
27. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte, koukám, že se probíraj zkušenosti s MMB
já taky párkrát naletěla..naposledy ehm ty písmenka pamatujete???maj tady odkaz a inzerát....myslela jsem že za 15euro...cca sevším 450Kč mi dojde krásný nápis na dvěře a ono došly písmenka krásné ale na papíře a zataveny do folie :frowning2: :frowning2: :frowning2: což bych zvládla taky, chodila jsem 8 let do výtvarky a kreslit fakt umim
takže tak
27. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,tak to je fakt síla :angry: :angry: :angry: :angry:
27. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev no....ono to tam uvedeno není ale já se nezeptalal, i moje chyba tak mám papírový nápis Sárinka za 450Kč sem kráva, no...
27. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,ale tohle by měli uvádět automaticky :angry: :angry: já bych se taky nezeptala by mě to ani nenapadlo
Ale to jen tak někdo nemá neber to za ty prachy :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev no :grinning: :grinning: :grinning: ještě koupim dveře za litr a bude :grinning:
27. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak to vyfotim :grinning: :grinning: :grinning: ha
27. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok :grinning: :grinning: :grinning: a my se budeme těšit na fotky :wink: :wink: :wink:
27. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo až po novém roce koupime dveře za premie k vánocům víš
27. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak my snad budeme mit i fasadu, teda nechci to zakriknout,ale snad pristi vikend by to melo byt, no ja se nemuzu dockat, a zas budem kousek dopředu,ale nevím, jestli to bude stačit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak to je super zpráva :wink: hned vypadá baráček s fasádou pěkněji :slight_smile: tak ať vám moc nezadělaj okna, jako u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak my už vypouštíme plánovaný dárky na vánoce, ptž. jsme dali dnes auto do servisu před STK a ten maník nám vypsal vše potřebný na opravu přes 10. tis. :frowning2: fakt super zpráva před vánoci :-/ no, ale udělat se to musí, bez auta se nehnem...

Lucenku, tak to je fakt síla s těma písmenkama. tak jsi byla natěšená a tohle? no děs..jsem zvědavá na fotky.
27. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek