***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
lucenek
27. lis 2009
jani no..... 😞 co nadělám...jsem kráva kráva
jana.rce
27. lis 2009
Luc, tos přece nemohla vědět... a vrátit to už asi nejde,co? 😞
lucenek
27. lis 2009
kašlu to pštovné na slovensko doporuč 63kč další prachy...seru to....ale zasek jak psalal ev tohle nikdo nemá no 😃 za ty prachy
domiska
27. lis 2009
no tak se řeší fasády 🙂 my máme fasádu a to je asi vše, vevnitř vůůůůbec nic 😞

Luci 😃 za ty prachy 😃
evelina0007
27. lis 2009
Kat,super 😉 my čekáme na jaro 🙂 ale taky se už těším 😉
coryna
28. lis 2009
Ahoj holky,

mám dotaz -

musím někde hlásit, že pracuji na částečný úvazek?

A částečný úvazek je 4 hodiny nebo 4 a půl? Dík 😉

arin - ahooooooooooooooooj! 🙂
coryna
28. lis 2009
Jé tady dneska nikdo nebyl? =-)
pac.ka
28. lis 2009
Ahoj holky jdu nahlásit novinku novinek, chcete ji vědět????? 😃

těhotná nejsem 😃

no vlastně jde jen o rozhodnutí, jelikož jsem v práci dost.tu výpověď tak jsem se rozhodla že když nemusím navazovat tak že se do druhého dítka hnát nebudu a půjdu do práce cca na zač.roku 2011 nebo prostě jak bude malý připravený a další dítko tak za 3-4 roky, jak půjde malý do školy abych se s ním mohla učit ale si i vklidu vychutnat druhé mimi.... 😎

tak doufám že je tu někdo kdo taky bude mít druhé mimi pozdějc
meggi10
28. lis 2009
Omluva to jsem psala já...ale neodhlásila jsem se u ségry...
lucenek
28. lis 2009
hoja megg tak to vítej do party ke mě a k evelyn 🙂 )

corry já když jezdila rychlou nemusela sjem ale mám to jako dohodu o pracovní činnosti, ne částečný tak nefim
evelina0007
28. lis 2009
Luc,já psala rok až dva 😃 😃 ale uvidíme jak to nakonec dopadne 😉 u nás dost i záleží na zdravotním stavu manži |-|
lucenek
28. lis 2009
jj ev to jsme blízko rok dva a tři či čtyři..... 😉 u nás asi tři
numi
28. lis 2009
Ahoj holky 😉
Kat, super, že budete mít fasádu 😉
Ros, gratulka k těhu 😉
Meg, je mi to líto s tou prací a taky se přidávám k partě Tebe, Luc a Ev 🙂 🙂
Lucinečko, to tak letí,už jste skoro v půlce x-) x-)
A špatnou zkušenost jsem na MMB taky měla....., bohužel 😞
Holky, dlouho tu nebyla Vendy, nemáte někdo na ni kontakt, co se děje??? a Yw??
evelina0007
28. lis 2009
No já bych nejraději rok,ale uvidíme zda manža dostane biologickou léčbu 😉 a hlavně mám docela strach ohledně genetiky z rodiny Aleše nebylo to tam ok a i u Kájiny jsme se dost báli,aby jí nic nebylo |-|
lucenek
28. lis 2009
Táni nevím ale yw facebookuje a staví takže asi časová indispozice
evelina0007
28. lis 2009
Táni,Yw je na FB 😉
lucenek
28. lis 2009
ev aha a to byste museli pak na plodovku že?
evelina0007
28. lis 2009
Luc,no chtěli,abych šla i při Káje,ale já nešla,protože bylo vše dle testů a UTZ v pořádku 😉 ale ted by mě to asi už neminulo a dle genetiky by bylo lepší mít další holku 😉 No trošku se bojíme,ale určitě to ještě zkusíme 🙂
jana.rce
28. lis 2009
ahojky.

Táni, Bobulce klidně napiš IP, určitě se ti hodně brzy ozve 😉 Jinak má samo fofry se školou, co mi psala 🙂

zítra jedem do Phy na focení,tak doufám, že to nějak dobře dopadne 🙂

a já mám těhu vybraný, takže další vlny se určo už nezúčastním :-N 😃
numi
28. lis 2009
Ahojky, díky za info 🙂 🙂
katerinka.kr
28. lis 2009
Holky, tak ja nevím, další mimi ted neplánuji, uvidímě co bude později 😉
katerinka.kr
28. lis 2009
Jani, pak určitě dej fotky, jsem zvědavá na profi fotky 😉

Jani, a znáš to jak se říká, nikdy neříkej nikdy 😃 😃 😃
jana.rce
29. lis 2009
ahojky, tak jsme z focení doma... bylo to s malou náročnějš,než jsem čekala...furt utíkala a nechtěla být tak kde byla a když už jo, tak se točila zadkem k foťáku🙂 jsem zvědavá, co se tedy Míše nakonec povedlo vyfotit. Za to Teri si to užívala jako modelka 😉 Fotky pak pošlu odkaz, kdo bude mít zájem 😉

jj Kat, já vím, však to je mé motto v pasu, nikdy neříkej nikdy 😃 ale tohle mám už nějak rozmyšlený. To dítě by bylo chudák mít takovou hysterku za mámu 😃 😃
r.o.s.s.i.b
29. lis 2009
Ahojky,tak taky máme focení za sebou kupodivu si to malá užívala nevěděla co dřív tak se těšíím na fotečky 😃
evelina0007
29. lis 2009
Čau holky 😉

tak halvně,že se focení povedlo 😉

Mám za sebou výrobu 3 věnců a jedné dekorace na stůl 🙂 jeden věnec na dveře a pak nám a mamce na stůl 😉

Kájina,má zvýšenou teplotu buď od zubů-špičáci jsou těsně pod dásní dneska jsem tam viděla bílé tečky nebo je to reakce na očkování :-p =-)
katerinka.kr
29. lis 2009
Teda, vy tak fotíte, a nezapomente, že chci vidět fotky 😉

Ev, taky nam roste špičák, už je to uplne vidět pod dásní, a taky mame za sebou očkování, tak to bude ted zajímavý =-)
evelina0007
29. lis 2009
Kat,nám rostou dva najednou a oba jsou vidět jako bílé tečky :-S užaby se to prořízlo =-)
jita5
1. pro 2009
Ahoj holčiny 🙂 ,
teď trochu nestíhám, protože píšu seminártní práce do školy, a mám takový pocit, že je to zbytečný, protože test z němčiny asi určitě neudělám 😞
ve volné chvíli relaxuji u katologů cestovek a vybírám dovču 🙂
katerinka.kr
1. pro 2009
Jity, a kam plánujete jet? to plánujes už letní nebo zimní dovču?

Mě přišlo z mmb hopsadlo, ale nebyl k tomu doklad, jsem se naivne domnívala, že když jde o novou věc a paní s tím evidentně obchoduje, že je povinností poslat i doklad, no asi ne. Pak to doslo v nejakym balíku s mastnou nálepkou, no fakt zajímavé 😞 A to jsem nedávno psala, že mám celkem slušnou zkušenost s mmb.
evelina0007
1. pro 2009
Ahoj 🙂

Jitu,taky vybíráme dovču a víme,že to bude určo Řecko jen ještě nevíme přesně kam 😃 😃

Kat,paní je asi divná ne ]-( ]-( ]-( ]-( to je snad jasný,že na novou věc pošle doklad :-p

Začni psát odpověď...

Odešli