• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jani no..... :frowning2: co nadělám...jsem kráva kráva
27. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, tos přece nemohla vědět... a vrátit to už asi nejde,co? :frowning2:
27. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kašlu to pštovné na slovensko doporuč 63kč další prachy...seru to....ale zasek jak psalal ev tohle nikdo nemá no :grinning: za ty prachy
27. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak se řeší fasády :slight_smile: my máme fasádu a to je asi vše, vevnitř vůůůůbec nic :frowning2:

Luci :grinning: za ty prachy :grinning:
27. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,super :wink: my čekáme na jaro :slight_smile: ale taky se už těším :wink:
27. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mám dotaz -

musím někde hlásit, že pracuji na částečný úvazek?

A částečný úvazek je 4 hodiny nebo 4 a půl? Dík :wink:

arin - ahooooooooooooooooj! :slight_smile:
28. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tady dneska nikdo nebyl? :confused:
28. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu nahlásit novinku novinek, chcete ji vědět????? :grinning:

těhotná nejsem :grinning:

no vlastně jde jen o rozhodnutí, jelikož jsem v práci dost.tu výpověď tak jsem se rozhodla že když nemusím navazovat tak že se do druhého dítka hnát nebudu a půjdu do práce cca na zač.roku 2011 nebo prostě jak bude malý připravený a další dítko tak za 3-4 roky, jak půjde malý do školy abych se s ním mohla učit ale si i vklidu vychutnat druhé mimi.... :sunglasses:

tak doufám že je tu někdo kdo taky bude mít druhé mimi pozdějc
28. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omluva to jsem psala já...ale neodhlásila jsem se u ségry...
28. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja megg tak to vítej do party ke mě a k evelyn :slight_smile: )

corry já když jezdila rychlou nemusela sjem ale mám to jako dohodu o pracovní činnosti, ne částečný tak nefim
28. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,já psala rok až dva :grinning: :grinning: ale uvidíme jak to nakonec dopadne :wink: u nás dost i záleží na zdravotním stavu manži :pensive:
28. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ev to jsme blízko rok dva a tři či čtyři..... :wink: u nás asi tři
28. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Kat, super, že budete mít fasádu :wink:
Ros, gratulka k těhu :wink:
Meg, je mi to líto s tou prací a taky se přidávám k partě Tebe, Luc a Ev :slight_smile: :slight_smile:
Lucinečko, to tak letí,už jste skoro v půlce :dizzy_face: :dizzy_face:
A špatnou zkušenost jsem na MMB taky měla....., bohužel :frowning2:
Holky, dlouho tu nebyla Vendy, nemáte někdo na ni kontakt, co se děje??? a Yw??
28. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych nejraději rok,ale uvidíme zda manža dostane biologickou léčbu :wink: a hlavně mám docela strach ohledně genetiky z rodiny Aleše nebylo to tam ok a i u Kájiny jsme se dost báli,aby jí nic nebylo :pensive:
28. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni nevím ale yw facebookuje a staví takže asi časová indispozice
28. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,Yw je na FB :wink:
28. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev aha a to byste museli pak na plodovku že?
28. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,no chtěli,abych šla i při Káje,ale já nešla,protože bylo vše dle testů a UTZ v pořádku :wink: ale ted by mě to asi už neminulo a dle genetiky by bylo lepší mít další holku :wink: No trošku se bojíme,ale určitě to ještě zkusíme :slight_smile:
28. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.

Táni, Bobulce klidně napiš IP, určitě se ti hodně brzy ozve :wink: Jinak má samo fofry se školou, co mi psala :slight_smile:

zítra jedem do Phy na focení,tak doufám, že to nějak dobře dopadne :slight_smile:

a já mám těhu vybraný, takže další vlny se určo už nezúčastním :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, díky za info :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja nevím, další mimi ted neplánuji, uvidímě co bude později :wink:
28. lis 2009 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, pak určitě dej fotky, jsem zvědavá na profi fotky :wink:

Jani, a znáš to jak se říká, nikdy neříkej nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme z focení doma... bylo to s malou náročnějš,než jsem čekala...furt utíkala a nechtěla být tak kde byla a když už jo, tak se točila zadkem k foťáku:slight_smile: jsem zvědavá, co se tedy Míše nakonec povedlo vyfotit. Za to Teri si to užívala jako modelka :wink: Fotky pak pošlu odkaz, kdo bude mít zájem :wink:

jj Kat, já vím, však to je mé motto v pasu, nikdy neříkej nikdy :grinning: ale tohle mám už nějak rozmyšlený. To dítě by bylo chudák mít takovou hysterku za mámu :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak taky máme focení za sebou kupodivu si to malá užívala nevěděla co dřív tak se těšíím na fotečky :grinning:
29. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :wink:

tak halvně,že se focení povedlo :wink:

Mám za sebou výrobu 3 věnců a jedné dekorace na stůl :slight_smile: jeden věnec na dveře a pak nám a mamce na stůl :wink:

Kájina,má zvýšenou teplotu buď od zubů-špičáci jsou těsně pod dásní dneska jsem tam viděla bílé tečky nebo je to reakce na očkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
29. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, vy tak fotíte, a nezapomente, že chci vidět fotky :wink:

Ev, taky nam roste špičák, už je to uplne vidět pod dásní, a taky mame za sebou očkování, tak to bude ted zajímavý :confused:
29. lis 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,nám rostou dva najednou a oba jsou vidět jako bílé tečky :confounded: užaby se to prořízlo :confused:
29. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile: ,
teď trochu nestíhám, protože píšu seminártní práce do školy, a mám takový pocit, že je to zbytečný, protože test z němčiny asi určitě neudělám :frowning2:
ve volné chvíli relaxuji u katologů cestovek a vybírám dovču :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, a kam plánujete jet? to plánujes už letní nebo zimní dovču?

Mě přišlo z mmb hopsadlo, ale nebyl k tomu doklad, jsem se naivne domnívala, že když jde o novou věc a paní s tím evidentně obchoduje, že je povinností poslat i doklad, no asi ne. Pak to doslo v nejakym balíku s mastnou nálepkou, no fakt zajímavé :frowning2: A to jsem nedávno psala, že mám celkem slušnou zkušenost s mmb.
1. pro 2009 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Jitu,taky vybíráme dovču a víme,že to bude určo Řecko jen ještě nevíme přesně kam :grinning: :grinning:

Kat,paní je asi divná ne :angry: :angry: :angry: :angry: to je snad jasný,že na novou věc pošle doklad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek