• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Plánujeme letní asi Řecko (ale možná i Bulharsko), nevím jak s jídlem
1. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prckové spí, tak mám chvilinku, máme se dobře, nic nestíhám, malá je hodná, v noci hezky spinká, už jsem si udělala konečně takovej nějakej rytmus dne, abych skloubila obě děti a jejich potřeby dohromady, takže už to jde, ale je to stejně frmol. Na sebe nemám čas vůbec a vás taky nemám čas číst, přes den ani nezapínám pc, takže nic nevím. Doufám, že se máte fajn, malá brečí, padím, papa!
1. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, holky, já se taky chci podívat do řecka, tento rok jeste ne, to plánuju zatím po cechách, ale další rok, co malýmu bude kolem tří let, bych se do řecka vypravila, hrozně se tam těším :wink:

Makcu, super, že ses ozvala, jsi holka šikovná, že to zvládáš, a dej nejaké fotky do alba, prosím, ikdyž ted asi není čas, co?

Ev, já nevím, já to taky brala jako automatické, ale asi to tak není, poslala jsem ji vzkaz, ze ten doklad chci, on ten balíček není pro mě, ale pro babičku, bude to dávat malému, tak bych já si připadala blbě, že bych to dala bez dokladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makču,to je dobře,že máte už zajetý režim :wink: moc držím palce a věřím,že je to frmol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Kat,já byla v Řecku 2x a manža 3x,ale ani jednou spolu :slight_smile: spolu jsme byli jen v Turecku a loni tady v čechách :slight_smile: A oba Řecko milujem a chceme tam dokud se nebudeme snažit o další mimi :wink:

Tak snad ti doklad pošle :angry:
1. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, však to se nevylučuje, co takhle se snažit o mimi v Řecku? :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,no třeba se to tam povede :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :slight_smile:
1. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nekecej, koho to tady vidím, já tady procházím koníka, říkám, si naše téma zas až na druhé straně, to tam nikdo nic nenapsal, a nám se tu objevila beru, no tak tě pěkně vítám :wink:
1. pro 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem si říkala, co se to tady děje :sweat_smile: :confused:
Zbloudilá ovečka se vrátí a nikdo ji nepřivítá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katy děkuju :wink:
2. pro 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Beru,jste nějak brzo vzhůru??? :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my dneska budíček ve 4 :astonished: Další 3/4 hod jsem ho ukecávala že budeme ještě spinkal a nakonec teda spal do půl 7 ale teda ráno jsem myslela že mě trefí.

Beru ahoooj :slight_smile:

Makcu super žes nakoukla, jsi machr že to zvládáš :dizzy_face:

Holky plánování dovolená vám závidím, páč mě čeká dovolená leda mateřská :grinning:
2. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Beru vítej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak nejedeme do Řecka, ale do Bulharska - hlavně kvůli jídlo
Luci další rok si to vynahradíš :grinning:
2. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,pak zas budeme těhule my nebo budeme mít mimi a pojedeš ty :grinning: :grinning: :grinning: a budíček fakt děs to vážně neznám takhle brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jitu,tak u nás vede Řecko :wink:
2. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já bych taky radši jela do Řecka, ale když si to spočítám (chci jídlo, aby tam byly dětský bazém, hřiště atd.), tak Bulharsko vychází o hodně levněji
2. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,jj to je pravda,ale já Řecko miluju a manža říkal,že se jednou pořádně rozšoupnem a pojedeme tam :slight_smile: chceme taky jídlo kvůli Káje :slight_smile:
2. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jita:Tak Bulharsko schvaluji :grinning: byli jsme tam s Pavlem na první dovolené a skvělé,je tam krásně,čisté moře,písčité pláže a hodně levno.My si taky ještě počkáme na moře :grinning:
2. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi Řecko miluji :slight_smile: , my se rozšoupneme v Bulharsku - chceme jet na 15 dní (Řecko bysme nezaplatili :grinning: ), už víte kdy pojedete?, chce to stihnout do 2 let dítěte
Ros kde přesně jste byli?
2. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, šli jsme na ty ledviny :wink:
a máme je v pořádku, cysta se nezvětšuje, kontrola za rok :slight_smile:

dovolednou neřeším, na to, aby jsme jeli s Kadlovejma do Řecka neušetřím, takže se asi budeme motat kolem komína :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu tak my chceme jen na 8 :wink:

Beru,tak super zpráva :wink: a je škoda,že nemůžete s nama :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. pro 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a plánujeme to na červen :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu:my jsme byli v Albeně jsme si vybrali zrovna dražší lokalitu,ale příště určo do Prímorska jsou tam víc vstřícní k čechům a jsou tam i české restaurace
2. pro 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš my byli v Bulharsku na svatebce a fakt paráda, mají tam úžasně levné jídlo takže my chodili každý den na večeře :slight_smile:

Beru super že se cysta nezvětšuje :wink:

Jdu se natáhnout k telce, hezký večer :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

taky bysme rádi v létě k moři a uvažovali jsme o Itálii nebo právě o Bulharsku a když slyším všude tu chválu,tak tam asi vyrazíme. Jen mě překvapilo, že už je teď čas k objednání :sweat_smile: já řeším vánoce a nějak se nemůžu přepnout na léto a moře :wink:

jinak kdo bude mít zájem, tak hodím odkaz na ty profi fotky z neděle. Už se těším, až je budem mít doma tištěný a ještě si přiděláme ve větším formátu :slight_smile:

http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Terezka_a_Janicka/
Uživatelské jméno: Terezka a Janička
Heslo: TaJ29112009

jo a Luc, to vstávání ranní fakt nepřeju... Mě slečna dnes pro změnu stávkovala s denním spaním. 2x jsme šly uspávat a nic a nakonec jsem jí šupla do auta, ujela pár km a byla tuhá. Ale jen na 45 min :frowning2: No, ale do večera vydržela dobře :wink: Jen se děsím, aby nepřestala přes den spát úplně, to už bych neudělala lautr nic :wink:
2. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
prečetla jsem jen poslední stránku a sleduji,že už řešíte dovču.Já jsem na tom stejně jako Janča, zatím řesím vánoce a na letní jsem si ani nevzpomněla.
Holky, jak čistíte dítkám zuby???David tu pastu neplive, ale rovnou ji pak spolkne :sweat_smile:
Jani jdu ti omrknout ty fotečky
2. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
janiiii,mě to nefunguje :frowning2:
2. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo manžel dnes malého ostříhal,vypadá jak trestanec :angry:
2. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani kráááááááááááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
fakt moc hezký
2. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, taky mi to nějak zlobí při kopírování... zkus to přepsat ty údaje, pak to snad půjde... nevím čím to je :frowning2:

a k zubům. jsme na tom stejně. Janí už bez pasty čistit nechce a tu pastu hned z kartáčku vysává:sweat_smile:
a neboj, vlásky dorostou rychle :wink:
2. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kopírovat to nešlo, ale přepsané to bralo
Kolik to vyšlo to focení???
2. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsou tam jak modelky,hlavně Terka, ta už aspon postojí,ale všem vám to tam mooooc sluší :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek