• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Romčo, díky :wink:

už mi to šlo i zkopírovat... jestli to není tím, že Míša (fotografka) tam průběžně dělá úpravy ;)

vyšlo nás to na 1400 sakum prdum včetně 20 ks vyvolaných fotek + CD se všema
2. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri byla jak modelka i když se občas tváří, jak kdybysme jí mučili :sweat_smile: přitom si to dost užívala ;) a Janí furt brala roha, takže se vůbec divím, že se Míše něco povedlo nafotit :wink:
2. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tojde,máte krásnou památku,tojste tam měli i věci na převlékaní???
2. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to věřím, david mi taky stále zdrhá,takže vyfotit ho je fakt umění :unamused: Nebo se prostě nedívá do objektivu
2. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Romčo. přesně tak... ale ani jsme vše nepoužili...
však to jsou konečně pořádný fotky, kde jsme celá rodina i když ty grimasy zrovna nevyšli nejlíp :wink: ale už se těším,až tou bude viset na zdi :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani,pošli mi na ni prosím kontakt,třeba se taky odhodlám :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Jani, super fotky, fakt, Terka je uplná modelka, mamina se taky vyšvihla, pěknej sestřih :wink: , bezvadnej výsledek :wink: :wink:

Zuby čistíme, malej pastu hned vysaje, a zubarka mi rikala, že takhle malým dětem stejně pastu používat nemusim, ze stačí vodou a kartáčkem.

Beru, super, že jste dobře dopadli :wink:
2. pro 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, vy teda máte ranní budíčky, u nás je malej nějakej ospalej, je to asi z toho očkování, dnes spal pres den 3 hodiny, to už se mi dlouho nestalo :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROmčo, pošlu určitě:slight_smile: Míša bude taky ráda:slight_smile:

Kat, díky :wink: Sestřih mám nový z minulýho týdne, dobře se to sešlo :slight_smile:

Nám taky říkali, že pasta není potřeba, ale malá už si o ní prostě řekne. Jinak 15.12. jdeme na preventivku, tak jsem na ní zvědavá :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katy,taky mu dávám spíš jen vodu a kartáček
Nemáte někde zkušenosti se Slender Life???
Už se ta tuna čokolády, co jsem se sežrala beěhem 2 let na mě podepsala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si jani říkala,že máš hezký vlásky.
2. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ale nechám se vyfotit,až po těch slendrech a ty plánuji až dokojím,takže to vidím tak jaro 2012 :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím co je slender life, ale tipuju nějaký tablety na hubnutí, ne? :wink: neznám, nevím, neporadím, bohužel :slight_smile:
2. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale Romčo nepřeháněj.... však se můžeš nějak dobře zamaskovat Davídkem:grinning: já to taky tak dělala ale bohužel né vždy to tak vyšlo :slight_smile:
2. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééééééééééé, mám 4.000 příspěvek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tedy s tímhle už 4001 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jani,to je cvičení na takových stolech,je to pro lenochy http://www.slenderlife.cz/stoly.htm
2. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem fakt hovád,snedla jsem 1,5 nohavice štrudlu co jsem upekla na zítra
2. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to je dobrý.. ležet a hubnout :grinning: to u nás nikde není, takže to ani nemusím studovat :grinning:

mňam, štrůůůdl bych si tak dala... škoda, že jsi až tak zdaleka :slight_smile:
já dnes udělala těsto na perníčky, tak se těším, až to tu bude pěkně vonět. Snad to do vánoc nesežerem:grinning:
2. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musíš tam u toho trochu makat,zatínat a podsazovat pánev,takže trochu pohybu tam je
2. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo včera jsem si koupila novou matraci a zítra ji jdu vracet, je tak nechutně tvrdá,že mě z ní ráno vše bolelo.
2. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že i Kat odpadla a jsme tu samy, píšící :slight_smile:

s tou matrací jde asi o zvyk,ne? já si pamatuju, že než jsem si zvykla,tak mě taky bolelo celý tělo. A teď se mi to vrátilo, že jsem se probudila i bolestí, tak jsem vyhodila polštář, spím bez něj a hned je to dobrý :slight_smile:
2. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím,u první jsemto měla taky tak, ale jdu ji vyměnit,tohleje faktmazec
2. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobře vyber :wink:
2. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani jdu spát,nebo dožeru i ten zbytek štrudlu. :grinning: Dobrou
2. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu. už mám ledový nohy :grinning: dobrou :slight_smile:
2. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem neodpadla, mě odpadl mu internet provider :grinning:
2. pro 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO o cvičení a hubnutí mi nemluvte, chodím cvičit jako magor, dokonce uz nežeru ani čokoládu, což pro mě je velká obět, a váha stagnuje, už me to pekne štve, piju hektolitry čaje, ani to nesladím. A žeprej musím vydržet, no já nevím, makám takhle už od začátku září, tak si říkám, že by to vidět už mohlo být, a zatím fakt prd, se těm špekům u mě líbí. Mám váhu jak těsně před porodem, takže krize :frowning2:
2. pro 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se štrůdlem problémy nemám, ty nemám ráda, tak aspon něco, takže ani chutě jste mi nenahnaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No vidím, že jsem tu zas sama, tak já počkám, až se dohrabe Berus a Ev :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu :wink:
2. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem na fotky jany, moc hezký :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek