• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
No vida, já věděla, že se přijdeš podívat :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, my měli doma teď hodně veselo :frowning2: taťka zlobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: nabrala jsem za 3 týdny 5!!! kilo :angry: :angry: :angry: se hrozim Vánoc, páč budu mít stejnou váhu, jak před porodem
2. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby ne, po měsíční abstinenci :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hned vás alepoň něčím pobavím, vydrž, zapomněla jsem psát, půjde mi to pomalu :grinning:
2. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, klid, tak já tu váhu mám ted, a jak jsem psala, nechce se jí slevit ani kilo :grinning: :grinning:

Já nepeču, z několika důvodu a sice, zaprvé to neumím, za druhé mě to nebaví, za třetí bych přibrala deset kilo jenom ochutnáváním, a za čtvrté by mi malej pořád lezl do trouby, takže nic nebude :wink: Objednala jsem už v cukrárně, a asi udělám jenom rohlíčky, aby to tu pěkně vonělo a to bude vše.

A proč jste měli veselo?
2. pro 2009 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem dneska násilně probudila malýho v 17 hodin (pořád spí 2x denně, i když pokus se spaním po O byl, ale ještě to nejde), no nebyl z toho nadšenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dala jsemmu přesnídávku a šla ho přebalit, na přebalováku začal řvát jak siréna, až kašlal a začal se dusit, hned jsem ho nahatýho posadila a čučela, jestli bude blinkat
a taky že jo
jenže já neměla nic po ruce, tak jsem z dlaní udělala mističku a nachala si do nich nablejt :sweat_smile:
no ale ta prekérka, dítě sedí na přebalováku, dolů samo neumí, já mám v dlaních teplou přesnídávku, ruce rozpojit nemůžu :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já peču, mě to baví, ale jen pár kousků
jenže já naberu z 10 kilo salátu a 50 řízků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, zapeklitá situace :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to byla :grinning:
jsem tam asi minutu stála,hodnotila situaci, Matýsek už byl v poho a smál se mi :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, malej spí jednou denně, ale fakt nevím, jak to budu dělat až nebudu kojit, a to chci tak do roka a pul, protože ráno malej vstane v sedm, já ho nakojím, a dám ho k sobě do postele, a on spí do devíti, do desíti hodin. Pak samozrejme jde spat az odpoledne, no a pak vydrží až do večera....ale když mu budu dávat flasu s mlíkem, tak než to udělám, tak malej vyleze z postele a spát už rozhodně nebude,takže budeme vstávat asi v sedm nebo co, a to nevím, jak vydrží jenom s jedním spánkem přes den :fearful:
2. pro 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to máme podobný
už spí celou noc, takže na mlíko vstává tak v 8, když potřebuju někam jít, už ho spát nedám, tudíž jde v 10 a v 15 do hajan
když nikam nemusíme, usne tak do 9 - 9:30 a pak ho teda dávám jen jednou okolo 14
2. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a katy, já dávám po ránu flášu s mlíkem a i ta ho uspí :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, tak to malej nespi celou noc :frowning2:

A já se bojím, že už mě ted na UM neprejde, ted se kravské mléko dávat jeste nemůže, ze?
2. pro 2009 ve 23:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba jo :wink: , já bych kravský nedala tak do 2 let, ale neradím :wink: já jsem srab kvůli ledvinám :frowning2:
jo a děkuju, taky jsem ráda, že se nám cysta nezvětšuje :slight_smile:
2. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo akdybych znenádání odpadla, tak bud malej se vzbudil nebo mi odpadl provider, nejak mi to pripojeni dnes blbne. :confounded:
2. pro 2009 ve 23:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já odsud už odpadám :wink:
dobrou :slight_smile:
2. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, dobrou :slight_smile:
2. pro 2009 ve 23:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno, koukám že se tu vystřídala noční směna :sweat_smile:

no Beru, ty máš zase zážitky...teplá přesnídávka v dlaních, to asi nebylo nic moc :slight_smile: hlavně že je malej v pohodě..

jinak spíme už asi měsíc jen 1x denně a trvalo to asi 2 týdny, než se to naučila, ptž. 2 spánky byly moc a 1 málo. To dítě přijde na to samo, co je pro něj nejlepší :wink: buďte rády, že vám spí :slight_smile:

jinak Jaňula dnes trhla rekord. Spala od 19,15 do 7,50 :stuck_out_tongue_closed_eyes:, šikula...ale co bude odpo, to netuším :wink:

tak jdeme na snídani a pak pro poštu pro balík- konečně ta česací hlava pro Teri :wink:
3. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda beru to jsou chutovky :sweat_smile:
Davča taky spal do 8 hod,toje u nás mega rekord, ted valíme do campusu
3. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

byla jsem nakupovat zítra přijede brácha s rodinou chceme jít na Staromák na srom a švagrovka má svátek a neteřinka taky tak budeme slavit :slight_smile:

Jani,hezký fotky :slight_smile:

Používáme i pastu,ale spíš bych řekla,že jí Kája taky spolkne hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kája,pokud jí něco netrápí spí už od roka od 19h do 7h někdy do půl 8 :wink:
3. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kluci koukaj na večerňajz tak mám chvilku a podávám zprávy, dneska jsme byli na velkým UTZ a Anička je v pořádku, dokonce nám ukázala jak čurá do plodový vody, byla to paráda :slight_smile: A mlela sebou jako o život, tak jestli jí ta energie vydrží i po narození tak se mám na co těšit, páč dvě torpéda mě asi zničí :grinning: Jinak nám dr opět potvrdil holčičku, hodila jsem i fotky do alba kde je to krásně vidět, tak já tomu snad začnu věřit nebo co :slight_smile: Mějte se moc krásně, letíme koupat. pa
3. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,super gratulace :wink: a fotky jsou hezký :wink:

Kájina,má skoro 38 teplotu a nevím zda to je od zubů či po očkování :unamused: tak uvidíme jaká bude dneska noc :frowning2:
3. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci gratulka, hlavně že je mala zdravá :slight_smile: , díky za informace o Bulharsku
Jani fotky moc hezký :slight_smile: :slight_smile: , sluší vám to :slight_smile: :slight_smile:
Beru :slight_smile:
3. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Evi :frowning2: , ty zuby jsou fakt svinstvo a že vás trápí už dlouho :pensive: , tak ať je noc klidná :wink:
Luci, gratuluju :slight_smile: , to je krásný mít páreček :dizzy_face: , i když já bych druhý spíš brala klučinu :wink: nějak to s těma cácorama neumím :sweat_smile:

dneska máme zase zážitek, bohužel ne moc dobrej :unamused: , byli jsme venčit Kikinu, přiběhl k nám labrador a povalil Matýska na zem :angry: , ještě, že měl kombinézu, takže pád na hlavu utlumila kapuca
jsem ještě nikdy tak neječela na nějakýho pejskaře :angry: , chlap byl milej, moc se omlouval, prý se hafan na vodítku nevykajdí a že je moc hodnej a děti má moc rád, jenže já byla v šoku a fakt řinčela jako fůrie

jinak Máťula má asi hudební nadání, nejen že pořád trsá, ale začal i zpívat :grinning: je úžasnej :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru ahoj :wink:

no rostou strašně dlouho nahoře jsou už těsně pod dásní vidět bíké tečky už víc jak týden a pořád nic :angry: ale ona v noci docela dobře spí,ale přes den to spí strašně málo dneska 40 minut :unamused:

Taky bych řičela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A ty dva budou dvojka Kájina taky pořád tancuje a zpívá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev, tak jaká byla noc?

Beru, tak toto opravdu nemám ráda, jakmile nejde pes na vodítku nebo nemá náhubek, tak jsem nepříčetná. To mě může každej stokrát říkat, že ten pes je na děti milej a nikomu se nikdy nic nestalo a že se na něm může dříví štípat, pravda je, že nikdy nevíte na 100% jak se pes zachová, může ho něco bolet, může být nemocny, může mít špatné zkušenosti, něco ho podráždit atd. atd.

Nemám nic proti psům, ale proti nezodpoědným majitelům :unamused:
4. pro 2009 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Evi, tak co, ještě má malá teplotu?
Katy, já jsem byla uječená a myslím, že oprávněně, mám psa a vím, že i když má ráda děti, může jí mignout a kousne, no ale chápu toho pána, že pes se mu na vodítku nevykajdí, ale má mít alespoň košík (i když to by nám přitom povalení nepomohlo)

jdu dělat piškotový čertíky, inspirace z MMB, zítra k nám přijde čert a Mikuláš :slight_smile: a budu tady mít 5 dětí
4. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

noc dobrá jen jedno vzbuzení měla žížu a hned zase usnula :slight_smile:

Teplotu nemá tak až se vyspí tak razíme s mamkou ,švagrovou,bráchou a dětma na Staromák na strom :wink:

Doufám,že tady bude někdo večer manža má večírek tak budu sama doma :wink:
4. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přidávám k těm co mají špatnou zkušenost s MMB.

Koupila jsem tam dvě věci, gumové hopsadlo a tatru.

Hopsadlo mi pani poslala bez dokladu, a kdyz jsem ji napsala, ze chci k tomu doklad, tak mi napsala mail, ze doklad mam v priloze, no nevim, jestli je ta pani tak blba, nebo si ze mě dělá srandu, ale takovej doklad jste jeste nevideli.
Hopsadlo bylo evidentne vystaveny a pak zabaleny, ale pani se jaksi neobtezovala to pred zabalenim aspon setřít hadrem, proste je to špinavý, na to že to má být nové.... hnus, budu to muset nejdřív vyčistit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:

Druhou věc jsem kupovala Tatru, no kdybyste viděly, jak dlouho jsme doma vybírali barvu tatry, a bylo nám to leda tak ku hov.. protože paní poslala uplne jinou barevnou kombinaci.

Pak jsme se jeste ke všemu dozveděli, že tu tatru mají u nas v hračkářství, no fakt klika, že jsme se nešli podívat, lítali jsme po obchodácích, a nikde jsme ji nemohli najít.

Když si jeste připočítám, že ke všemu furt platím poštovné jak pako... no zkrátka s MMB končím. :unamused:
4. pro 2009 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky, tak se jdu po dlouhé době na vás mrknout.
Už máte dárečky vybranéééé????

Evi já budu taky sama doma, tak se tu určo objevím :dizzy_face:
4. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek