• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
bobul to néé,já nevařím z kostek a ani dochucovadla nebudu dávat,jak Gábi bude jíst s náma,ale soli trošku prej jo, sůl je i ve skleničkách už :confused: ale stejně jí budu kupovat do roku skleničkový :wink:
18. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď skleničky študovala a sůl jsem tak nenašla :wink: .... zato bílý pepř jo :rolling_eyes:
18. kvě 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo bobul hřišťátko? to se teda máte...já bych taky chtěla pro malého houpačku, ale když nemáme strom, tak to je na nic :frowning2:
arin ty teda Gábulku nešetříš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nesolím malému vůbec, zatím jsem dala jen kmín :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobul,já jsem jen nahnátla a hned v první skleničce od Hipp jsem našla sůl jodizovaná je to rýže s karotkou a krůtím masem a je to od 9měs :confused:
18. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitule, tak hoď foto botiček :wink:
jo a děkuju, ale ta poslední fotka je bohužel tááák dávno (3 roky :sweat_smile: )

bobulko, tak já se příště kouknu :wink:

jinak já taky skleničky studovala a vážně je v některých sůl a i ten pepř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi to jsme si dělaly s beruš srandu,já nedávám Gábi naše jídlo :sweat_smile: kupuju skeleničky a hodlám v tom pokračovat do roku určitě :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem ještě našla na skleničce mletou papriku :confounded:
autor
beru jj skoro v každé :pensive:
autor
já jsem našla i pertžel a cibulu :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a proto my už vaříme :wink:
teda ale občas mu to kombinuju, že by to ani pes nežral a malej si mlaská, dneska měl telecí, kuskus a zeleninu
18. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já nezačala vařit kvůli pepři a soli, ale kvůli igelitu :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a navíc mě Gábi začala papkat kousky,takže jí i od Hami,tam jsou velký kusy někdy :sweat_smile: a měla i rybu od hipp :wink:
18. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
že by nějaký nový potravinový doplněk?? :sweat_smile: :confused:
18. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
si nepamatuješ, jak jsem našla ve skleničce igelit?
a jakej krásnej, modrej :sweat_smile: moje nejoblíbenější barva :grinning:
18. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dítě spí na balkoně a já jsem úplně hotová :unamused:
ve skleničkách jsou někdy zajímavý věci - sůl,koření atd.
Berus nafotín jak stojí bez držení - už jí to jde :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se dneska šíleně nudíííííím :frowning2:
18. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsme koupili malému dárek k prvním narozeninám, ani nevím, jestli už jsem to tu psala :sunglasses:
18. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru jj já vím,třeba to byl bio igelit :confused:

Gábi je v postýlce po mlíčku :slight_smile:
Kluci jsou doma,takže mě sem nepustí :frowning2: tak snad večer,nebo až zítra pá
18. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja,zeleninu neskleničkuju tak vím co Kája jí :slight_smile: skleničkujeme jen ovoce :wink:

Taky plánujeme hřiště,ale až příští rok letos musí stačit jen houpajda a skluzavka :wink:

Dom,co jste koupili????
18. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli koupili jsme sedačku na kolo a přilbu :grinning: ale už to asi dostane hned, ať můžem vyrazit :wink:
hřiště budu závidět a Dodo ještě víc :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,ale vy budete mít taky baráček ne???tak tam můžete mít taky hřiště :wink:
18. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli na zahradě je tolik práce, že na hřiště není pomyšlení a navíc kdoví, kdy budem bydlet :frowning2: nějak to vázne :frowning2:
ale soused tam teď staví docela veliké prolézačky, už tam je i klouzajda, tak toho asi využijem :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,tak to je super :wink:
18. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,kde všichni zase couráte :grinning: :confused: :sweat_smile: Já mám čas a tady mrtvo tak jdu asi na drby k sousedům :wink:

Jo a asi nám roste 6 zub se nám to nějak rozjelo :confused:
18. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Táňo, tak tu houpačku třeba červenou, jestli smím prosit. Děkuji :slight_smile: Je fajn, že už je Kristýnka v pořádku, na to plavání konečně zase s vám už se moc těším :slight_smile:

Berus, moooc krásná těhule jsi byla. A na té erofotce vám to taky moc sluší :slight_smile:

Poznámky jsem si při dočítání nedělala, takže víc jsem si nezapamatovala, na co bych tak reagovala :sweat_smile:
Jsem docela unavená, Kája je skrz ty rostoucí zuby děsně neklidná, v noci hodně pobrekává, nemůže usnout, uspávám ji tak hodinu a když si myslím, že už spí, tak otevře oči, posadí se a začne se převalovat, bláznivě se smát, brečet, mávat, ukazovat jak je veliká, to vše najednou a pořád dokola :confused: Já nevím, nezbláznila se mi? :sweat_smile: Viditelně úplně unavená, víčka jí padají a nejde jí usnout. Už ať ji to přejde :rolling_eyes:
18. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pall, maminka na Chocholouška, dcera taktéž :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Mates to měla taky, ale poslední 2 noci dobrý, akorát pořád jí :sweat_smile:

evi, už 6? my pořád jen 2, to se v létě poperou, Mates bude závidět, tak doufám, že řekneš nevěstě, ať se rozdělí :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, pěkně jsi to vystihla :grinning: A to jsem zapomněla, že nejí :unamused: Na rozdíl ode mně, já zas musím pořád něco do sebe tlačit, abych měla energii to vydržet.
18. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
nevím jestli je to ještě aktuální, ale já dělám pudink z vody v mikrovlnce, vždycky po 10s vyndám misku a zamíchám a tak dokud nezačne houstnout a pak přidám UM v trošce vody (já musím UM+sojové mlíčko) a ještě jednou pustím na 10s a je pudink hotový. Neslazený ho malá nechtěla, když trošku přisladím tak to je i k jídlu.
beru - poslední fotka moc hezká (ten chlap ti to tam ale kazí :grinning: )

Nám dnes přišlo odstrkovadlo autíčko žlutorůžové (už jeté) ale vydrbala jsem ho a Elis byla absolutně nadšená, i přes můj ostříží zrak se nám z něj skulila, ale nestihla ani bulet, jak jí ta nová hračka zaujala. Jen nevím co pořídíme k narozkám (strom nemáme - houpačka nehrozí)

Jo a jste všichni přivítaní občánci??? My dostali pozvánku heč :wink: , 23.5. nás konečně uvítají jako řádného občana, ale prachy za popelnici chtěli ještě o den dřív než se malá narodila :angry: :angry: :angry:
18. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, teda neuběhl ani rok a už budou Elišku vítat, jo? :grinning: A my taky nemáme strom a houpačku kupuju. Teda máme asi 5 stromů, takový stromečičků, co budou ještě min. 15 let růst a pak se tam bude moc pověsit houpačka :sweat_smile: Ale manžel po mém usilovném nátlaku udělá (ještě o tom neví) nějakou rampu nebo něco, kam to pověsíme :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám konečně volno a tady nikdo
beru tak jsem našla, že z nutrošu se může vařit, mrkni na recept puding se štávou http://www.nutrilon.cz/cs/rady-a-tipy/o-prikrmech/recepty/, já právě taky koupila ten "jakoby" puding alnaturu tak to asi prubnu, ale dnes jsem si koupila bebu, tak až ji dokašuji, tak zkusím ten nutroš
Mor to je hrozný, po roce vítání, to se vám už vyskočí z kolíbky :slight_smile:
Domi jakou jste pořídili cyklosedačku?Taky teď manža řeší
18. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek