• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Evi, tak jakej je strom? :wink:

Katy, to bych byla vážně nasratá a poslala bych ji tatrovku zpátky :angry:
no i když já přes MMB objednávala plyšovou figurku Po z teletubbies, fotka krásná, peníz rozumnej, ale to co mi přišlo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to nemá s tou postavičkou nic společnýho, taková nepovedená imitace :confounded: , no Buclin ji zítra dostane od Mikuláše, tak jsem zvědavá, jestli se mu bude líbit

ahoj Moni :slight_smile:

večer tu taky možná budu, pokud mi nechcípne noťas, jako včera, Mates nějak přeinstaloval :sweat_smile:
4. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baffff,strom byl super hodím sem pak nějaké fotky :wink:

Kája,má 38,2 asi je reakce na očkování :frowning2: protože u zubů měla vždy max 37,5

Tak Moni tě beru za slovo a uvidíme se tady později :wink: a Beru ty taky koukej dorazit :wink:
4. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tak to je děs taky mám čím dál horší zkušenost s MMB :unamused:
4. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dnes jsem volala mudr ze máme teploty a ona se mě ptala kolikátý den po očkování teploty začaly.Když jsem řekla, že už šestý den po očkování tak že to asi není reakce, že to je moc brzo že to je asi neco jiného.Takže jsem nerv.Už se to malýho drží třetí den. Kdy vám začala nejaká reakce na očkování?
4. pro 2009 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatrovku si už necháme.Nechce semi ten velký balík zas poštou někam posílat.Ale fakt na tom komický je jako jsme tu barevnou kombinaci vybírali a pak máme stejně něco jiného :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,7 den měla jen 37,4 ,8 den nic,9 den 37,8 a dnes je 10 den a to má těch 38,2 a mě Dr říkal,že se to objevuje okolo 8 dne a já fakt nevím ona má ještě ty zuby,ale jak jsem psala při zubech měla max 37,5
4. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my po očko neměly horečku vůbec, ale osypala se...
tak držím palečky, ať jsou dítka brzy bez teplot....
4. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady kočky.
Na MMB jsem ještě nikdy nic nekoupila. Když, tak to kupuji na Ebay. Zrovna za tři dny se chystáme vydražit malému k Vánocům Lišáka od stavební spořitelny. Je do něho blázen a normálně se sehnat nedá. Už je tedy použitej, ale je to zase ten velikej fešáckej co mívají jen v kanclech na reklamu. No jsem na to zvědavá jestli ho dostanem. Už máme doma Brot z KIKA (hodím odkaz ať víte o co go) ten náš malej taky přímo zbožňuje a lišák k tomu by byl fakt heilaid :o))))
http://www.youtube.com/watch?v=mBYvbcwfL20
Je to tedy příšera nuvěřitelná, ale on je z něho úplně paf :grinning:
4. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to bude dobrý.. My tedy taky žádnou reakci na očkování neměli, ale za to teď chudínek má prdelku úplně rozsekanou od toho kadění neutálého. Zuby nám začínají dávat zabrat :frowning2:
4. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kde jsteeeee cácorky?????
4. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,děkuju já vím,že to bude ok :slight_smile: spíš je chuděra hotová i z těch zubů :frowning2: ty špičáky nám davají taky zabrat :unamused:
Tu prdku měla Kája takto hroznou asi před týdnem ted co jí dávám ty homeopatika na zuby je to už ok,protože oni působěj i proti průjmům :wink:

A ten Brot je úžasnej :grinning: :grinning:

Kája miluje klasický plyšáky :wink:
4. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás plyšáci akorát lapají prach :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mmch ahoj holky :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,tady :wink:

jsem ted telefonovala s manžou :wink: říkal,že jede domů,protože večírek je nudnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a copak, dneska to neprotáhne do 10 do rána :grinning:
4. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,on na to malej taky přijde Kája bez plyšáka ani ránu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no vypadá to,že ne se divím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, moc vám to sluší :dizzy_face:
taky tam máte kosu? u nás 1 stupeň :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no má v postýlce jednoho hafana, ale to jen aby se neřeklo :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a jaký Homeopatika jí dáváš???? Že bych to taky prubla???
To můj manža právě dohrál zápas a večírek ho teprve čeká :unamused: Mě to fakt tady samotnou neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Beru a co školička dobrý????
4. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,díky :slight_smile:

jj kosa je :frowning2:

No já jí do postýlky plyšáky nedávám má tam od narození v nohách želváka :wink: a malinkou žirafku vždy,když usíná drží v ruce :wink:

Ale toho našeho pověstnýho psa taháme všude :grinning: a ostatní plyšáky ted vozí v kočárku a na odstkovadle a pořád nějakého mucká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, docela to jde, ale jsem trochu ve skluzu než jsem si to naplánovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nechci únor,budu muset chodit denně a bude se mi stejskat :pensive:
4. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já tu mám ségru, slavíme u čaje :sweat_smile: a hučí, že se jí mám věnovat
4. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,jmenuje se to Chamomilla vulgaris 15 ch :wink: znám jednu lékárnici a ta mi to poradila a píšou v letáku,že to je nejen na zuby,ale i na průjmy a ještě na další neduhy :wink:
4. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :grinning:
My spíme s Ikeáckým krokodýlem. Bez něho ani ránu. Už jsem i jednoho pořídili do CR, aby jsme ho nemuseli tahat sem a tam. Ale jinak má plyšáky taky rád. Nejradši, když jdou velký a on se s nima může šmoulat.
4. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,bud tady ségru vidíš pořád :wink:

Moni :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,taky mě to tady samotnou neba,ale manža naštěstí chodí jen tak 2x za rok :wink:
4. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na zuby mame nachystané homeopatika chamomilla vulgaris v potenci 30CH ale zatim moc nepoužívám

Moni a jak dopadla ta sloupávací zkrášlovací procedura? dala ses na to nebo ne?
4. pro 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru tak to ti věřím, že se ti bude stýskat. A kde budeš mít buclínka???
Evi díky zkusím tady najít nějakou lékárnu, kde to homeopatii dělaj. Už nás to trápí delší dobu, ale nikdy to neměl tak strašný jak teď. Ani nepřibírá. :unamused:
4. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,vyzkoušej já už si fakt nevěděla rady a tohle pomohlo jak se zuby tak s průjmem :wink: neříkam,že úplně,ale je to mnohem lepší a už zase kaká normálně :wink:
4. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jsou homeopatika i na průjmy? páč my teď máme nějaký řiďounký hovéna :unamused:

evi, no jo, ale zrovna dneska je Bramborky :wink:

moni, bude všude možně, hlavně s mojí ségrou a švagrovou
4. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat nedala. Nějak jsem neměla odvahu a hlavně čas. Tento měsíc byl nějakej nacpanej ani koně jsem nezvládala........
Já měla jít dnes taky, ale teď to prostě nešlo s tou jeho prdkou a mamankováním. Kdyby se probral a já tu nebyla nikdo by ho neutišil a já bych se beztak nebavila. Byla bych pořád myšlenkama doma co asi dělá jestli spinká, jestli není pokaděnej .......... No já jsem vlastně taky dobrej zavislák, takovej Tadánek :grinning:
4. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek