• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
baby no nic se se mnou nebavíte tak jdu chrnět :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj je Bramborky :grinning: :grinning: :grinning: my jsme tu naší taky slavili :grinning: :grinning: si dejte víno ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
a ty homeopatika vyzkoušej stojej okolo 100 Kč a nám to fakt pomohlo :wink:
4. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,taky je Kájina děsnej mamánek :grinning: :grinning: jdu za týden na jednu akci,ale pořád nevím zda jít :wink: ale možná půjdu alespoň na dvě hodiny :slight_smile:
Dneska tady byl brácha s dětma a malej Matýsek je zase tatánek jak ho vidí tak na něm visí a řve tátá :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co je? jakto že mě nepřemlouváte at nechodím spát? :grinning: :grinning: :grinning: to je teda krize, cítím se uražena :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem se dočetla že ta reakce může být už od 5. dne tak už nejsem tak moc nervní.Jeste do tohoto očkování chytnout nějakou virozu tak mě klepne :frowning2:
4. pro 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,nechod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já si taky myslím,že u každýho je to jinak tak neplaš :wink: já taky neplaším :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev, on celkově není svůj, má smutný očička, taky kámoška furt plánuje že nekam zajdem,ale me se teda vubec nikam nechce,měli bychom jít o víkendu, no uvidímě :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat nikam nechoď.....
Beru tak to je dobrý, že máš někoho kdo ti ho pohlídá. Taky bych to někdy potřebovala, ale rodina daleko a v cizí důveru nemám :frowning2:
Písnu Vám co se stalo tady v Dortmundu kamarádce našeho kamaráda. Ona hlídá děti, když rodiče chtějí třeba navéču či tak. Hlídala jednoho chlapečka a rodiče někam šli. Malej pořád nechtěl spinkat, pobrekával ona tam pořád musela chodit utěšovat... melej stále ukazoval na klauna co byl v rohu a tak když už si nevěděla rady volala rodičům co má s ním dělat. Jesli ho prý nemá na chvilku dát k tomu klaunovi co sedí v rohu. No a na to otec my ale žádného klauna nemáme :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Tak holčina vletěla do pokojíku malého popadla a běžela s ním prýč z domu. Mezi tím rodiče naskočili do auta zavolali poldy a jedli dom. V pokojíku v rohu seděl převlečenej pedofil za klauna kterej utekl z nějakého ústavu, kde se léčil. Vůbec nechci domyslet co se tam dělo, když ta holčina tam nebyla a on tam s tím dítkem byl sám :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Vždy kdyš přišla seděl tiše v rohu a hrál velkého plyšáka. No neńí to hrůza :astonished: Mě z toho bylo zele celj týden a i teď, když vám to píšu mám husí kůži. Normálně bych jim je usekla všem pedofilům okamžitě.........
4. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já než to napsala, tak ty už jsi se urazila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,Kája taky není ve své kůži tak vím jak se cítíš :wink:

Moni,no to je tedy strašny mě úplně běhá mráz po zádech :frowning2: :frowning2: to jsou hajzlové taky bych jim je usekla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat tak zkus zajít k doktorce jestli se ti zdá divnej :frowning2: Ale určitě to bude dobré holky. I ta naše prdka :unamused:
4. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak mě naskočila huší kůže při čtení, "když volala rodičům, a oni že nemají žádného klauna".Jako kdyby to řekli mě, tak malýho vyvedu ven, a pak se pomalu ale jistě zhroutím :confounded:
4. pro 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kayt nechooooď :grinning:

moni, mně je úplně zle, fakt se mi zahoupal žaludek, to snad není možný!!!
4. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, no fuj, si to představuju, hnus největší, radši nemyslet :angry: :angry: :angry: :angry:
4. pro 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Berušák se vzbudillllllllllll :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já to skoro obrečela. Taky pokažde co přijdu do pokoje kontroluju rohy. No prostě strašný co chodí za zrůdy po světě.....
4. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky, počkám do příštího týdne,a uvidíme, co bude. doufám, že už to bude lepší a lepší.
4. pro 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,je to strašný :angry: :angry: vůbec si nedovedu představit,že by se něco takového dělo našim dětem

Kat,já čekám do pondělka a pak jdu taky k DR
4. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevzbudil - furt ségra, ona něco mektá a já se nesoustředím na písmenka :grinning:

ale teď nám je fakt blbě z klauna
4. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak meká :grinning: :grinning: :grinning: a má furt toho d....???nebo už má rozum???
4. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já z toho byla taky úplně hotová a i teď. Manža taky říkal, že když mu to vyprávěl byl z toho úplně vedle. No strašný.......
No obrátíme list a budem si psát o něčem radostnějším né :wink:
povídejte co máte za dárky pro prťátka :dizzy_face: A´t mám ještě nějakou inspiraci.
My máme zatím sadu bubínek, triangl, rumbakoule, kastaněty :grinning: , plyšovej chleba, motorickou kostku coš si myslí, že je fakt super dárek. Vyhlídnutou mám prasovní helmu sesvětlem, sluchátky, hasákem a šroubovákem. Měla jsem pro něj ještě takového dřevěného žabáka na tyčce co může před sebou tlačit, ale toho mi už našel a tak s nim líta už teď :angry: :grinning:
4. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemá, už dlouho, taky byla na tom přerušení :pensive:
ale zrovna dneska ho potkala v obchodě, tak je nějaká divná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale zabavila jsem ji, prohlíží si alba s mýma fotkama - no a blbě se tlemí, nechápu :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,plyšovej chleba no to je super :grinning: :grinning: a Tedík hledá dárky už ted :grinning: :grinning: :grinning: My dostali motorickou kostku od známejch asi před měsícem a je fakt super :wink: Jinak Kája dostane plyš medvěda a žirafu,balón ty ona miluje,další dřevěnou vkládačku,stan,prolejzací tunel,panenku a nějaké knížky a od ostatních nevím :wink:
4. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :unamused: tak snad to bude dobrý a nechápu proč se směje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
k dárkům, vím, jaký to byl mazec o narozeninách, tak jsme si slíbili, že se budeme krotit, ať si je trochu užije a vychutná :wink:
takže autíčko na ovládání, DVD teletubbies, vkládačku, dřevěný auto s nářadím, barvičky na malování prstíkama, pak jsme koupili 3 10cm autíčka a Míša mu na ně vyrobil garáž :dizzy_face:
no a pak ještě dostane oblečení a hračky od ostatních, třeba od Motyky kuželky, od mojí mamky polštář Pata a Mata, no prostě bude mít ještě spoustu dárků okolo, takže pod stromečkem od nás nebude mít hromadu :wink:
4. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a od švagrový jsem objednala leporela, ty malej miluje :wink:

směje se páč vidí svoji ségru v rozmezí několika let a 30 kil :sweat_smile: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jí nechci dávat 20 dárků tak,když dneska volal táta co jí má koupit tak jsem mu řekla a´t mi dá peníze a já jí je přidám na školné v Yamaze nebo cvíču :wink:
4. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru kde jsi sehnala teletubbies? ty bych taky chtěla. U našich dostane velkej šlapací traktor John Dere (nebo jak se to píše) pak takovou spirálu na balónky, nářadí a ještě mu chce mamka koupit křesílko, ale to jí asi vyfouknem my :grinning: A predj nebude mít hromadu jo. Má krásný dárečky :wink:
4. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
měli jste pochválit tu domácí výrobu garáže :grinning: :grinning: :grinning:
no vlastně ne, až pak na fotkách :sweat_smile:

ei, dobře si to udělala, taky bych brala peníze, ale nám je nikdo nenabídne :sweat_smile:

moni, přes MMB, máme 6 DVD, bude spokojenej, miluje je a pak ještě mašinku Tomáše
4. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme na cígo
4. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a u tchánovců prej noťas, aby měl co mačkat a pořád nám nelez do našeho :grinning: Já si chci vynahradit ty loňský pos.... Vánoce co jsme jeli na pohotovosta a pak leželi v nemocnici. Hromadou dárků pro moje kluky :dizzy_face:
Beru jo tak to věřím, že se směje. Já když se podívám na ty moje tak smíchy přímo řvu :grinning:
4. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek