***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
katerinka.kr
4. pro 2009
baby no nic se se mnou nebavíte tak jdu chrnět :-N
evelina0007
4. pro 2009
Beru,jj je Bramborky 😃 😃 😃 my jsme tu naší taky slavili 😃 😃 si dejte víno ne :-p 😃 😃
a ty homeopatika vyzkoušej stojej okolo 100 Kč a nám to fakt pomohlo 😉
evelina0007
4. pro 2009
Moni,taky je Kájina děsnej mamánek 😃 😃 jdu za týden na jednu akci,ale pořád nevím zda jít 😉 ale možná půjdu alespoň na dvě hodiny 🙂
Dneska tady byl brácha s dětma a malej Matýsek je zase tatánek jak ho vidí tak na něm visí a řve tátá 😃 😃
katerinka.kr
4. pro 2009
tak co je? jakto že mě nepřemlouváte at nechodím spát? 😃 😃 😃 to je teda krize, cítím se uražena 😃 😃 😃

Já jsem se dočetla že ta reakce může být už od 5. dne tak už nejsem tak moc nervní.Jeste do tohoto očkování chytnout nějakou virozu tak mě klepne 😞
evelina0007
4. pro 2009
Kat,nechod 😃 😃 😃 😃

já si taky myslím,že u každýho je to jinak tak neplaš 😉 já taky neplaším 😃 😃
katerinka.kr
4. pro 2009
ev, on celkově není svůj, má smutný očička, taky kámoška furt plánuje že nekam zajdem,ale me se teda vubec nikam nechce,měli bychom jít o víkendu, no uvidímě :-N
kouzlo
4. pro 2009
kat nikam nechoď.....
Beru tak to je dobrý, že máš někoho kdo ti ho pohlídá. Taky bych to někdy potřebovala, ale rodina daleko a v cizí důveru nemám 😞
Písnu Vám co se stalo tady v Dortmundu kamarádce našeho kamaráda. Ona hlídá děti, když rodiče chtějí třeba navéču či tak. Hlídala jednoho chlapečka a rodiče někam šli. Malej pořád nechtěl spinkat, pobrekával ona tam pořád musela chodit utěšovat... melej stále ukazoval na klauna co byl v rohu a tak když už si nevěděla rady volala rodičům co má s ním dělat. Jesli ho prý nemá na chvilku dát k tomu klaunovi co sedí v rohu. No a na to otec my ale žádného klauna nemáme :-o :-o :-o :-o Tak holčina vletěla do pokojíku malého popadla a běžela s ním prýč z domu. Mezi tím rodiče naskočili do auta zavolali poldy a jedli dom. V pokojíku v rohu seděl převlečenej pedofil za klauna kterej utekl z nějakého ústavu, kde se léčil. Vůbec nechci domyslet co se tam dělo, když ta holčina tam nebyla a on tam s tím dítkem byl sám :-x :-x :-x :-x Vždy kdyš přišla seděl tiše v rohu a hrál velkého plyšáka. No neńí to hrůza :-o Mě z toho bylo zele celj týden a i teď, když vám to píšu mám husí kůži. Normálně bych jim je usekla všem pedofilům okamžitě.........
kouzlo
4. pro 2009
kat já než to napsala, tak ty už jsi se urazila 😃 😃 😃 😃
evelina0007
4. pro 2009
Kat,Kája taky není ve své kůži tak vím jak se cítíš 😉

Moni,no to je tedy strašny mě úplně běhá mráz po zádech 😞 😞 to jsou hajzlové taky bych jim je usekla 8-( 8-( 8-(
kouzlo
4. pro 2009
kat tak zkus zajít k doktorce jestli se ti zdá divnej 😞 Ale určitě to bude dobré holky. I ta naše prdka :-|
katerinka.kr
4. pro 2009
Moni, tak mě naskočila huší kůže při čtení, "když volala rodičům, a oni že nemají žádného klauna".Jako kdyby to řekli mě, tak malýho vyvedu ven, a pak se pomalu ale jistě zhroutím :-S
berus
4. pro 2009
kayt nechooooď 😃

moni, mně je úplně zle, fakt se mi zahoupal žaludek, to snad není možný!!!
katerinka.kr
4. pro 2009
Moni, no fuj, si to představuju, hnus největší, radši nemyslet ]-( ]-( ]-( ]-(
evelina0007
4. pro 2009
A Berušák se vzbudillllllllllll 😃 😃 😃
kouzlo
4. pro 2009
Evi já to skoro obrečela. Taky pokažde co přijdu do pokoje kontroluju rohy. No prostě strašný co chodí za zrůdy po světě.....
katerinka.kr
4. pro 2009
Holky, díky, počkám do příštího týdne,a uvidíme, co bude. doufám, že už to bude lepší a lepší.
evelina0007
4. pro 2009
Moni,je to strašný ]-( ]-( vůbec si nedovedu představit,že by se něco takového dělo našim dětem

Kat,já čekám do pondělka a pak jdu taky k DR
berus
4. pro 2009
nevzbudil - furt ségra, ona něco mektá a já se nesoustředím na písmenka 😃

ale teď nám je fakt blbě z klauna
evelina0007
4. pro 2009
Jak meká 😃 😃 😃 a má furt toho d....???nebo už má rozum???
kouzlo
4. pro 2009
Holky já z toho byla taky úplně hotová a i teď. Manža taky říkal, že když mu to vyprávěl byl z toho úplně vedle. No strašný.......
No obrátíme list a budem si psát o něčem radostnějším né 😉
povídejte co máte za dárky pro prťátka x-) A´t mám ještě nějakou inspiraci.
My máme zatím sadu bubínek, triangl, rumbakoule, kastaněty 😃 , plyšovej chleba, motorickou kostku coš si myslí, že je fakt super dárek. Vyhlídnutou mám prasovní helmu sesvětlem, sluchátky, hasákem a šroubovákem. Měla jsem pro něj ještě takového dřevěného žabáka na tyčce co může před sebou tlačit, ale toho mi už našel a tak s nim líta už teď ]-( 😃
berus
4. pro 2009
nemá, už dlouho, taky byla na tom přerušení |-|
ale zrovna dneska ho potkala v obchodě, tak je nějaká divná :-p

ale zabavila jsem ji, prohlíží si alba s mýma fotkama - no a blbě se tlemí, nechápu 😃 😃 😃 :-N
evelina0007
4. pro 2009
Moni,plyšovej chleba no to je super 😃 😃 a Tedík hledá dárky už ted 😃 😃 😃 My dostali motorickou kostku od známejch asi před měsícem a je fakt super 😉 Jinak Kája dostane plyš medvěda a žirafu,balón ty ona miluje,další dřevěnou vkládačku,stan,prolejzací tunel,panenku a nějaké knížky a od ostatních nevím 😉
evelina0007
4. pro 2009
Beru :-| tak snad to bude dobrý a nechápu proč se směje :-p
berus
4. pro 2009
k dárkům, vím, jaký to byl mazec o narozeninách, tak jsme si slíbili, že se budeme krotit, ať si je trochu užije a vychutná 😉
takže autíčko na ovládání, DVD teletubbies, vkládačku, dřevěný auto s nářadím, barvičky na malování prstíkama, pak jsme koupili 3 10cm autíčka a Míša mu na ně vyrobil garáž x-)
no a pak ještě dostane oblečení a hračky od ostatních, třeba od Motyky kuželky, od mojí mamky polštář Pata a Mata, no prostě bude mít ještě spoustu dárků okolo, takže pod stromečkem od nás nebude mít hromadu 😉
berus
4. pro 2009
jo a od švagrový jsem objednala leporela, ty malej miluje 😉

směje se páč vidí svoji ségru v rozmezí několika let a 30 kil :-N ]-( :-p
evelina0007
4. pro 2009
No taky jí nechci dávat 20 dárků tak,když dneska volal táta co jí má koupit tak jsem mu řekla a´t mi dá peníze a já jí je přidám na školné v Yamaze nebo cvíču 😉
kouzlo
4. pro 2009
beru kde jsi sehnala teletubbies? ty bych taky chtěla. U našich dostane velkej šlapací traktor John Dere (nebo jak se to píše) pak takovou spirálu na balónky, nářadí a ještě mu chce mamka koupit křesílko, ale to jí asi vyfouknem my 😃 A predj nebude mít hromadu jo. Má krásný dárečky 😉
berus
4. pro 2009
měli jste pochválit tu domácí výrobu garáže 😃 😃 😃
no vlastně ne, až pak na fotkách :-N

ei, dobře si to udělala, taky bych brala peníze, ale nám je nikdo nenabídne :-N

moni, přes MMB, máme 6 DVD, bude spokojenej, miluje je a pak ještě mašinku Tomáše
berus
4. pro 2009
jdeme na cígo
kouzlo
4. pro 2009
Jo a u tchánovců prej noťas, aby měl co mačkat a pořád nám nelez do našeho 😃 Já si chci vynahradit ty loňský pos.... Vánoce co jsme jeli na pohotovosta a pak leželi v nemocnici. Hromadou dárků pro moje kluky x-)
Beru jo tak to věřím, že se směje. Já když se podívám na ty moje tak smíchy přímo řvu 😃