• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Můj manža je znaven tak si šel lehnout :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si kvůli krizi asi dáme taky jen maličkost :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ne, si dělám prču, domluvili jsme se, že pořídíme pár věcí do domácnosti :wink:
4. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vlastně já dostanu nové lustry do obýváku :wink:
4. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík dneska usnul až ve čtvrt na jedenáct, takže čekám nějakou problémovou noc. To pozdní usínání nevěstí nic dobrého :confounded:
Jinak my pro Honzíka máme lokomotivu Tomáše jak veze vagónek s cedéčkama a hraje, bagr od Tonky s hroudama hlíny, houkající mašinky z Tomáše na magnetky - na těch Honzík teď ulítává skoro nejvíc (teď soupeří s autobusem - Honzík mu říká aabuf :grinning: ), Teleblbís DVD, Hrneček od Aventu +18m. To dostane od nás, ale možná jsem na něco zapomněla. A jinak vím o Duplu, motorce - odrážedlo, dokonce dostane i kolo (od tchýně, mylím, že trošku předčasně, ale nebráním se), auto na dálková ovládání a zbytek nevím, ale po vánocích se asi budeme stěhovat, protože nevím kam to dáme :grinning:
4. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já fakt letos šílím. Nějak mám pořád v hlavě ty loňský Vánoce (jestli se tomu tedy dalo říkat Vánoce) a tak si strašně přeju, aby tyhle byli krásný, byli jsme všichni spolu a pod stomečkem bylo spousty překvapení. Pro mě je největší odměna ty oči plný radosti a štěstí. Já sama žádný dárky ani nepotřebuju. Tohle pro mě bude ten největší dárek........ A pak následně s našima a tchánovcema u stormečku. Fakt se moc těším. I synovcům jsem nakoupila spousty dárků. Prostě letos si to hodlám užít :wink: A né to porobrečet v nemocnici.... :zipper_mouth:
4. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky my se taky domluvili, že si dáme jen nějakou maličkost, abychom šetřili na dovču a miláček je už v dárkách za cca 4500,- :grinning: Takže na dovolenou asi bude muset šetřit maminka :angry:
4. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu :grinning: my asi budem muset koupit káru, aby jsme to vůbec dostlali sem do N :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni letos budete mít úplně ty nejkrásnější vánoce - uvidíš :wink:
4. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak budete řešit mikuláše?
4. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu děkuju. Doufám že jo ŤUk, ŤUk,ŤUk :slight_smile:
4. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
libu, k nám Mikuláš zítra přijde :wink:
4. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně Moni,já chci,aby Kája byla šťastná a užili jsme si to :wink: Manža říkal,že pro něj je největší dárek to auto :wink: a já tak nějak hodlám trošku předělávat byt a tak si taky počkám na leden až nebude v obchodě tolik lidí :wink: A hlavně já miluju tu pohodu,výzdobu a tak :wink:

Jo holky asi půjdu spát nějak mě ta dnešní celodenní návštěva zmohla :wink: A hlavně Kája nechtěla bejt v kočárku tak celej Václavák šla po svejch a já za ní lítala jak blb a všude milion lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já na Mikuláše ještě nic nemám. Musím zítra ráno jít něco pořídit. Ani nevím jak to tady v N chodí. Prostě půjdem do města na svařáček a budem doufat, že aspoň nějakého uvidíme :wink: No a až se budem vracet bude punčocha před dveřma :wink:
My byli ve středu na jednoho se podívat a dopadlo to docela dobře. Chvilinku bylo vidět, že má na krajíčku, ale potom byl moc statečný :grinning: Jo ale vůbec se nebál čerta, ale mikuláše :wink:
jo a letošní Vánoce určitě budou krásný :slight_smile: , loni to byli miminka, letos už to bude fičák
uhlídat stromeček, vytahovat balící papír z pusy,... :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No beru to mám taky strach :confused:
4. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pro Káju nějaké maličkosti a bublifuk a zatím k nám nikdo nepřijde :wink: :wink:
evi, teď jdeš do hajan,když už jsem sama :sweat_smile:
tak dobrou, já půjdu za chvilku taky
Evi jo tak to ti věřím. Tak dobrou noc a krásné sny ti přeju :wink:
Libu jo tak Honzík je vtipnej. Ale po pravdě mě tedy ponovou taky děsí :grinning: :grinning: :grinning: No já jsem zvědavá na Tedíka co jako on nato. Tedy jestli vůbec nějakého uvidíme :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jsem ještě tady neboj :grinning: :grinning: víš,že já odcházím na několikrát :grinning: :grinning:
Evi tak dobrou a já se zase pokusím nakouknout. Zkusím to hned zítra a vy musíte napsat, jak jste zvládli mikuláše. My jestli nějakého ulovíme, tak ho taky pozveme, ale musí být decentní, aby z toho miláček neměl šok.
u nás dělá Mikuláše kamarád, bude tady 5 dětí, kdyby ale malej začal plakat, Mikuláše s čertem vyrazím :wink:
evi, to věřím, žes lítala, znám :grinning:
si nás měla vidět v čekárně u doktorky, jsme tam byli skoro hodinu, prcek protivnej, páč byla jeho hodinka spaní a já si připadala jak nejneschopnější matka, jsem ho nemohla udržet v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už asi taky půjdu do hajan, abych když tak zvládla to vstávání. Dnešní noc stála taky za ho... tak abych to rozdejchala :wink:

Hezky se všechny vyspinkejte. Jo a heč nám zítra bude už 17 měsíců :grinning:
Tak pa a dobrou.....
4. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nakoupím dobrůtky a nějakou maličkost..... Bublifuk je dobrej nápad, ten on má rád a má ho jen v CR :wink: Jinak já jdu taky do hajan. Mějte se kočky papááá
4. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lib,tak to gratulka :grinning: :grinning: my si ještě počkáme :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
libu, tak dobrou :slight_smile:
a gratuluju předem :wink: ty jo, fakt to letí, za chvíli půjdeme do práce :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak se všechny loučíte tak už vážně jdu a zítra si poreferujeme jakej byl Mikuláš :grinning: :grinning: :grinning: pa pa :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, tobě taky dobrou :slight_smile:

Matýsek dostane tu plyšovou Po, a pak banány, mandarinky (bez těch si Mikuláše neumím představit) a přesnídávku, on stejně nemlsá
4. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
co já tu budu dělat, manžel se vrací až po půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to zase bude ráno držkovat, že musí vstávat, je dohodnutej se sousedem, že jdou s prckama do solný jeskyně :wink:
4. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek