• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj :wink:

včera to tady bylo zas jak za starejch časů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já včera odpadla, malej plakal. :frowning2:
5. pro 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,vše nej k svátku :slight_smile:

Kat, a co u ž je to lepší???Kája má zase 38,2 :frowning2:
5. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: jdu Vás jen pozdravit a popřát hezký svátky všem!!! :slight_smile: U nás všecko ok ,očkování konečně proběhlo a s tím i prevence,sice o měsíc a něco dřív,ale máme to,váží 11,4 kg-byla oblečená a v botech :sweat_smile: a měří 86cm :sweat_smile: :slight_smile: Tak se mějte moooc hezky a at´jsou broučci zdraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zas někdy mrknu,dneska má malej vystoupení,tak zachvílu razíme za čertama :grinning: Tak páááá a posíláme pusiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

arin :dizzy_face: , tak to je fakt, jak za starejch časů :sweat_smile:
evi, to je mi líto :frowning2:
jito, vše nej :wink:

kluci nakonec v jeskyni nebyly, sousedka má teplotu, tak příště, zato tu byli naši, malej dostal plyšovýho sněhuláka a ihned letěl do kouta :sweat_smile: , bylo mi mamky líto, ale já říkala, že plyšáky nemusí
5. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,já doufám,že je to jen ta reakce na očkování a né nic horšího :confounded:
Mates je vtipnej chudák babí :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj Arin :slight_smile:
5. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Evi a Beru díky :slight_smile:
Nějak se to tu rozjíždí :grinning:, přidala se i Arin :grinning:
Evi snad to nic nebude, my zatím očkovaný nebyly, dr. jsem nevola proč nás ještě nezvala - nic se nestane když budeme očkovaný dýl
Odpoledne jdeme na besídku tak jsem zvědavá jak se na to bude Terka tvářit :grinning:
Jo mám první zápočet :slight_smile:,teda mořná poslední :grinning:
5. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

arin vitam zpet. :wink:
Ev, malej rano mel jeste teplotu ale ted uz ne,ale celej den byl protivnej, poplakaval nevim proc, jestli to očkování, nebo zuby, nebo jeslti ho bolí bříško, štve, mě, že to nepoznám :unamused:
5. pro 2009 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,jsme 11 den po očkování a Kája má 38,5 :frowning2: fakt začínám vyšilovat je to už druhý den :unamused:
5. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já jdu nahlásit, že Mikuláš přijde až zítra protože tady chodí až 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dneska je to přesně 3 roky co mě můj miláček požádal o ruku. S kyticí a prstýnkem :dizzy_face: :dizzy_face:
Evi třeba to už vůbec nemá s očkováním nic společného, ale má to k zoubkům. Mě doktor říkal, že po tomhle očkování může teplota přijít po 5 dench a až 3 dny vytrvat. Tak držím palečky ať už to ustoupí!!! :wink: Naštěstí jsme to zvládli bez. Jo a prdelka se nám už krásně hojí a i už nekadí 6x za den. Ale dnes jen jednou.
5. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,no u zubů měla vždy maximálně 37,5 tak nevím no mě říkal Dr,že po očkování se může horečka dostavit okolo 10 dne což odpovídá :frowning2: No uvidíme :confused:
Je super,že už má Tedík pokoj :slight_smile: A :slight_smile: to je hezký výročí :wink: Já jsem ostuda a vím,že to bylo začátkem prosince,ale přesné datum si nepamatuju :grinning: :grinning: Ale moje rodiče Aleš žádal 24 prosince o ruku,protože jsou naši rozvedení a táta k nám přijel na Štědrej den na kafe tak proto,aby tam byli oba :grinning: :grinning: a budou to taky 3 roky :wink:
5. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak vidíš určitě to bude očkování a k tomu třeba i ty zoubky. Každej zoubek jí může dávat zabrav víc nebo míň. Ale když chceš mít klid, tak bych si zašla k doktoru ať se na ní podívá. :wink:
5. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,zatím spinká dala jsem jí Nurofen a uvidíme jaká bude noc :confused:
5. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Ty jo, to je hnus s těma teplotama :frowning2: , tak ať brzo přejdou a jste fit :wink:

Mikuláš luxusní :slight_smile: čert tak hnusnej, že jsem se málem pos... strachy, ale Matýsek to ustál :slight_smile: , dokonce pak začal s čertem diskutovat, něco důležitýho mu vyprávěl a pak začal říkat deš, deš :grinning: :grinning: :grinning:

jdu se pokusit hodit fotky do alba, ale nějak mi blbne ten noťas, tak nevím, jestli se mi to povede

evi, nebudeš tomu věřit, ale bylo tady v obýváku 9 dospělých, 5 dětí + čert, Mikuláš a anděl :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,to není možný jak jste to udělali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzali jsme si pumpičku a pokoj přifoukli :grinning: :grinning: :grinning:
já věděla, že se budeš smát :sweat_smile:

ty fotky mi nejdou :angry:
5. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi chuděrka, taj moc přeju ať o zabere a na zítra už jste fit :wink:
Beru super. Malej je tedy borec :wink:
Tedíš tady měl dneska večer kámoše a byl z toho tak nadšenej, že prvních deset minut radosti běhal sem a tam a hulákal...... Když se nám ho podařilo zastavit tak se poprali o malinkatou knížku se zvížátky. Pak mu mezi dveřma udělal papa vykoupal se nadláb a chrní, tak snad bude spát celou noc raubíř... :grinning:
5. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm to je škoda :confounded:

Aleš se smál víc :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru to je škoda..
5. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se tady nějak flákáte ženy, tak já jdu do sprchy a pak hodit šunky na gauč. Mějte se krásně a Kaje přejem gute besserung :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,no nikde nikdo :frowning2: Děkujeme snad to bude ok :wink:
5. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, manžel nějakej drzej, ať neštve, nebo ho ho prokleju celoroční kocovinou :grinning:

já se dneska taky loučím, padá mi net a půl hodiny čekám, než to naběhne
5. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky mějte se krásně a zítra se ozvu co Kája :wink:
5. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, tak já jdu jen nahlásit, že na dnešek byly velké plány, ale nakonec k nám čertík ani mikuláš nedorazil, takže se nám musí stačit středeční zážitek :sweat_smile: no ale na druhou stranu jsem i trošku ráda, protože jsem se bála, abych to s čertama nepřehnala :grinning: Fotky dodám až je od švagříkové dostanu :slight_smile:
Evi doufám, že už Vám zítra bude líp :confused:
Moni gratulka :dizzy_face:
Jiťo gratulace :wink:
Beru to musel být šrumec :grinning:
Arin ahojky

Tak a zase dobrou :dizzy_face: paaaaaaaaaaaaaaaa
5. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel:to bude od toho očkování,Johy už má třetí den teploty a naočkovaná byla před týdnem a do toho zuby se klubou snad to co nejdřív přejde
5. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

tak dneska ráno ještě horečka byla a ted zatím nic tak uvidíme večer :confused:

Jinak všem děkuju :wink:

Byli ady tchánovci tak jsem si dal víno a nějak jí mám jak z praku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm je to vidět vynechávám písmenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no evi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak je fajn, že teplota ustoupila, to jste měly 3 dny?

já jsem doma sama, to je tááák divný :confused: :sweat_smile:
Míša šel dodělat tu garáž a naši jeli k Pétě, s těma adoptovanýma prckama, a poprvé mi loupli Matýska
tak snad dorazí prcek domů celej, bez boulí a modřin :grinning:

doma naklizeno, že by se dalo papat ze země, teď se učím,ale nebaví mě to :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chybí mi doma ten šrumec :sweat_smile:

jo jitu, gratuluju :wink: , já už chci mít tu maturu za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

tak co včerejší pekelný rej? Co na něj Vaše dítka?
Sabi když uviděla čereta - zarazila se - snad se jí i srdíčko zastavilo a pak spustila řev :wink: Ani balíček od Mikuláše nechtěla :grinning: Hodím pár fotek do alba.
6. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek