• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Beru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už jsem zase ok :grinning: :grinning: :grinning:
Tak at se malej vráti v pohodě :slight_smile:

Kája,ted měla 37,5 tak jsem jí stejně ještě dala panadol tak uvidíme,ale už je lepší jen spala přes den 40 minut tak byla ted už úplně hotová :grinning: :grinning: :grinning:

Cory,se nedivím,že nic nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak my jsme mikulaše, ani čerta vubec neviděli, malej stejne po tom očkování byl takovej uplakanej a lítostivej, mamánek, takže někdo s maskou by mu moc nepřidalo.

Jinak nam už teploty ustoupily,tuk tuk, tuk, zatím teda nejblbější očkování, nebo reakce, co jsme kdy měli :unamused:
6. pro 2009 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a paní z mmb mi odpověděla, že když nechci tu tatru (zaslala nám jinou barevnou kombinaci, než jsme chtěli), tak že ji můžem vrátit,ale nestačí nám poslat do vánoc jinou, takže si necháme tu, co poslala.
Já si jenom říkám, jestli je normální, že pošlou jiné barvy bez upozornění, no mě teda nenapadlo se jeste speciálně zeptat, jestli opravdu mi pošle tyto barvy, když tam měla k tomu jasně fotku, no nevím, asi jsem moc náročná :grinning: :grinning: :grinning:

cory, teda to byly čertiska :grinning: těch bych se taky lekla :grinning: :grinning: :grinning:

Ev, to teda bylo krátký, to ani nemělo cenu pít :grinning: :grinning: :grinning:

Beru, v klidu se blbě učí, co? :wink:
6. pro 2009 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme to zvládli :sweat_smile: , už moje miminko spinká v postýlce :grinning:
a že se mi fakt stejskalo :sweat_smile:

protože tady teta Baruchna dlouho nebyla, jede k nám spát rovnou z práce, takže si dneska moc nepokecám :unamused:
jo a řešíte očkování, já z něj byla vysterslá a nakonec to bylo tak, že 9-12 den měl "jen" zvýšený teploty
6. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Joo já měla problém čerty poznat, vůbec kdo to byl. :o))))

Jsem tu první? No není se co divit, přišla jsem z práce. :slight_smile:
7. pro 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás z víkendu, byli jsme u našich tak jsem měla hlídání a trochu si odpočinula a Lukýno si aspoň užil babičky a dědy. Jinak čerti se u nás nekonali.

Evi ať je Káje brzy líp :slight_smile:

Kat to je drsný s tou ženskou z MMB, já bych teda taky chtěla tu stejnou barevnou kombinaci co má na obrázku zvlášť pokud tam nemá napsaný že nezaručuje ty stejný barvy :angry:

Cory chodíš na noční?
7. pro 2009 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
luc - týden ranní a týden odpolední, plus dva víkendy v měsíci pracovní. Ranní cca od 3 - 7h ( když se nic nepo...)
a odpolední od 14h do 18h :wink:
7. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dělám Gú kuchyně a zjistila jsem že mám hafo nádobí, který vůbec nepoužíváme, takže pofrčí na dobročiné účely :wink:
7. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a chci Vám doporučit pro dětičky CVIČÍME S MÍŠOU Sabinku to hrozně baví, dělá tanyny a zpívá :grinning:
jede to u nás minimálně 1x denně :slight_smile: a já mám alespoň klid na vaření, myslím že se to dá i někde stáhnout :wink:
7. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :wink:

tak Káje už je líp :wink: všem děkujeme :slight_smile:
Dneska jsme byly i na Yamaze :slight_smile: ale odpoledne cvičení ještě vynecháme :wink:

Luc,super,že jsi si odpočinula :wink:

Cory,to děláš takhle každej den jo?
7. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím po náročném víkendu, besídka byla skvělá - Terka se nebála zapojit mezi starší děti :slight_smile:, čerta se trochu bála ale jinak to bylo moc hezký :slight_smile:
trápí nás zuby, strašně špatně usínáme a v noci se budí - má tam velkou bouli :cry:
7. pro 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Cory jsi dobrá že tak pracuješ. Kdo hlídá Sabču? Já ikdybych nebyla těhu tak by mi neměl kdo hlídat. Ikdyž já do práce nespěchám, doma je mi dobře :grinning:

Evi super že je Káje líp :slight_smile:

Jituš u nás bylo usínání o víkendu ¨taky horor, rostou mu trojky ale hlavně ta změna prostředí, že spal u našich, no hodinu a půl jsem ho uspávala, bylo to náročný. Doma pak zas usnul dobře a spal celou noc. Sice vstává o půl 6 ale už jsem si zvykla že moje dítě není spáč.

Holky dneska jsme byli nakoupit a Lukáš jel celou dobu do obchodu a zpátky na motorce. Hrozně ho to baví a drandí fakt suprově, jsem mu někdy i nestačila :grinning:
7. pro 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Luci:krásné fotky,Lukýno už má teda vlásků :dizzy_face: je to šikula Joha se neumý odrážet dopředu :grinning:
7. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Rosi ahoj :slight_smile: Jj, Lukýno je vlasáč :grinning: Přemýšlím jestli už ho ostříhat ale je mi to líto, vzadu se mu to krásně kroutí a já ty jeho kudrlinky miluju :dizzy_face: Na motorce drandí tak týden max, taky mu to trvalo a on zase nedosedal, ale jakoby chodil s motorkou mezi nohama, ale ze dne na den se stala jeho nejoblíbenější hračkou a dneska v obchodě šílenej hysterák že musí být ve vozíku a nemůže jezdit :grinning:
7. pro 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
luci:jojo tak přesně jezdí,že chodí s tou motorkou prostě nedosedne tak snad se to taky už brzo naučí :slight_smile:
7. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak u nás motorka stojí stranou a nezájem, takhle kdyby šla rozebrat :grinning:

Luci taky bych do práce nespěchala, ale potřebuju peníze :wink: já přicházím z práce, když jde manžel do práce a naopak, takže pohoda a přinejhorším mám mamku 2km od nás :slight_smile: A navíc mě to baví až na tu ranní, to je horor vylézt z pelíšku :sweat_smile:

Sabi je nějaká ukňouraná, zuby už jsou všechny venku tak nevím co se děje.
7. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky HILFE...... co děláte proti vztekání, házení hraček....... vysvětlování, ani důraznější hlas nepomáááhá :frowning2: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám.....
pokusím se dočíst
Moni,tak to bych taky chtěla poradit :frowning2: navíc malou když okřiknu, že to nesmí,tak se začne plácat po hlavě :frowning2: Nevím, kde to viděla, nikdy ji nikdo pohlavek nedal to vím na milion % max. dostala přes ručičku :confused: Je to fakt síla a super je to mezi lidmi :rolling_eyes:
7. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Táni tak u vás taky.... Tedy co to ty naše poklady popadlo za období.. Ale fakt mě uklidňuje, že to není jen u nás, tak to asi bude normální vývoj, tech našich čertíků........
7. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé holky tak to jsem ráda,že nemáme jen my vzteklounka já jí nechávám vyječet a nebo dám dudu asi maj ted vydupávací období :grinning:
7. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Malej když se začne vztekat, tak si ho nevšímám do té doby, nez se uklidní. Venku se snažím zabavit něčím jiným, jako jééé hele tam je pejsek nebo světlo nebo stromeček a tak. Tak mi to poradila doktorka, říkala, že ted nastane takový období, tak at jsem na to připravená :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak u nás je to to samé, :frowning2: musíme hold vydržet :wink:
7. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezuskote ross Ty čekáš mimčo? Gratulka :wink: :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Baffffffffffff :wink:

hlásím se do klubu vzteklounů :confounded: :confounded: Já taky nechávám vyvztekat,když jsme doma :wink: Venku zabavuju jako Kat :wink:
Jen doufám,že to nebude trvat dlouho jinak skončím v blázinci :grinning: :grinning: :grinning: no mám to do Bohnic asi 10 kilometrů takže celkem blízko :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
evel - drž mi tam místo dyžtak jooo :grinning:
7. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Cory,tak jo zařídíme pavilón A červencovky 2008 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Taková hodná holčičlka to byla a posledních pár dní je to kdo vydrží víc :confounded: většinou vyhraje maminka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Táni,vím,že to není vtipný,ale pobavilo mě to promiň jsem si malou představila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :confused:
7. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj taky se hlásím do klubu vzteklounků :grinning:

Evi drž mi také místo, alespoň tam budu mít kámošky :wink:

Hezký večer všem. Jdu se věnovat manželským povinnostem :sunglasses:
7. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se taky přidávám s prosbou o jedno místečko.... :grinning:
Ross taky gratuluju. To jsou zprávičky :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Táni to s tim plácánim přez hlavu ještě dobrý. Náš malej jde hlavou proti zdi, či dveřím prostě co zrovna potká. No samo, že si dá šlupku a pak řve ještě víc..... Jednou měl po ruce radiátor a to jsem tedy měla sevřené půlky, že si rozrazil hlavu :astonished: naštěstí dobrý. Vůbec nevím co proti tomu dělat......
7. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale je fakt, že to už dlouhou dobu nedělal, vyměnil to za protestní lehnutí na zem, ale včera zase začal a poctivě.
7. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek