• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Hlásím se dobrovolně do Bohnic, to bude mejdlo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Mates, když se vzteká, tříská se rukama do hlavy a rve si vlasy, už jsem si myslela, že podědil schízu po tatínkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak koukám, je to normální :sweat_smile:
teda na Tedýska ale nemáme :sweat_smile: :grinning:

tak já se jdu zase učit, zítra mám poslední zkoušku z ekonomiky :wink:
7. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej se taky mlátí do hlavičky, ale já teda vím, odkud to má. Jak máme toho psa fischer price, tak tam je jedna písnička "Hlava, ruce, kolena...... nohy, prsty, ramena......oči, uši,pusa nos....na těle toho máme dost", no tak já jsem předcvičovala, a ukazovala hlavu, ruce, kolena atd. malej si z toho vzal jenom tu hlavu a ted pořád chodí a bouchá se do hlavy a poustí si tu písničku :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a za všechno může nechutně předražená hračka a máme to :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
(pouštíme každý ráno :sweat_smile: )
7. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, beru, přesně tak. :wink:
7. pro 2009 ve 23:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně hodila do alba nový fotky :wink:
ty z Mikuláše nic moc, ale měli jsme tu bojový podmínky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

vůbec nic neumím, to bude zítra potupa :confounded:
tak dobrou :slight_smile:
7. pro 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj maminy,
Kat my taky toho "čokla" máme - no tak to bude ono :sweat_smile:
Beru držíme palečky :wink:
Rosi já se včera nevšimla - VELIKÁNSKÁ GRATULACE!!!!!!!!!
no holky, ale fakt jste mě uklidnily, já už se taky bála, že budeme mít nějakého extrémního vzteklouna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru fotky pěkný :dizzy_face: připomíná mi to Honzíka - výraz už abych to měl zasebou nebo já jsem úplně nejmenší na světě :sweat_smile:
8. pro 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hlásím se po dlouhé době,máme se dobře,malá roste jako z vody. Už má 16 zubů,poříd kecá od božího rána. Strašně se začíná chytat slov,dokonce už neříká mama,baba,tata ale mami,babi a tati. Minule my řekla venku mami ty jo.
Jinak jsme byli fotit malou a fotky mám v albu. Strašně se povedly což jsme moc rádi. Dárečky už máme všechny nakoupené a i zabalené. Vůbec nějak nic teď nestíhám,mám brigádu takže je to celkem frmol,naštěstí už uklid doma mám udělaný. :slight_smile:
Jinak všem novým maminkám gratulace veliká,hlavně ať je vše v pořádku. No nic musím jít malá mě tady tahá. tak se mějte a já se snad brzo zase ukážu
8. pro 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeji, :slight_smile:

taktéž mě uklidnilo že Sabi není jediné vzteklé dítko :grinning:

:grinning: :grinning: pavilon červencovky, dobrýýý :grinning:
8. pro 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mě pořád nějak nejde kobyla??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: občas mě to pustí,ale většinou ne :angry:

Dobře pavilón zamluvím :grinning: :grinning: a budeme tam dělat mejdla :grinning: :grinning: :grinning:

Naše Kája jde občas hlavou proti dveřím :rolling_eyes: a čokla pouštíme už od loňskejch Vánoc každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Beru,stejně zase dostaneš jedničku tak neříkej,že to neumíš jo :grinning: :grinning: a já bych se toho čerta teda bála chudák Mates :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dtžte dneska v 18 h palce,protože manžel podepisuje smlouvu o prodeji bytu konečně tu poslení jsem nikdy nevěřila koli předsmluv se podepíše než ta hlavní :confused: :confused: a pokud se ta smlouva podepíše tak už je to hotová věc a my se toho bytu konečně zbavíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas nemůžu manžela už vykopnout,protože nemá kam jít chudák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak,když se sem konečně dostanu a dítě spí tak tady nikdo :unamused: :unamused: :unamused:
8. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty se teda nezdáš :grinning: Chudák manža, ještě že na koně neleze :wink:
8. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co já??????????????
8. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm tak jsem asi neviditelná nebo co :angry:
8. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu ahoj :grinning: :grinning: :grinning: manža není žadnej chudák :grinning: :grinning: :grinning: když bude zlobit půjde pod most nebo k naší Terezce do boudy :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Ajo, fotky se teda povedly :wink:

Lib, já tě vidím :grinning:

Ev, tak to jsi ráda, co? a co podnájemník už je pryč? nebo jeste tam bydlí? Nebo že by to on nakonec koupil?
8. pro 2009 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
tak vidím, že vzteklounka máme asi všechny :fearful: Moni, tak to je teda Tedík dobrý kaskadér, do zdi :astonished: nám teda stačí to plácání do hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Evi, to teda bylo vtipné, hlavně, že jsem Tě pobavila :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to ani nemáme toho pejska,jak to psaly holky, fakt nechápu, kde to mohla vidět :rolling_eyes:
Aji, krásné fotečky, taky máme PF,ale foceno doma a úprava přes paní na MMB :wink:
no a už nevím, co jsem chtěla :grinning:
8. pro 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,možná někoho rozveselím, malá u toho ani nedýchala :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=FCn-A9zYjyc&feature=related
8. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak vám jdu podat zprávy z kontroly u dr. Srdíčko bije, mimčo má 4 cm :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marké,tak to velká gratulka, jen tak dál :slight_smile: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak dneska jsem na zkoušce moc neperlila, jedno téma za 3, druhý za 2, ale celková známka za celý pololetí za 2 :dizzy_face: , takže ekonomika z krku, jdu se vrhnout na pleteřství, zítra mám zase konzultaci :wink:

evi, tak prodáno? :confused: a jj, čert byl hnusnej, jsem si málem cvrnkla, páč Míša ho pustil tajně do bytu, já to sice čekala, ale slyšela jsem na chodbě chrastění řetězů, otočila jsem se a to hovádko stálo těsně za mnou :sweat_smile:

kal, moc gratuluju :dizzy_face: , už si dej prcka do pasu, ať máme přehled v tt :wink:

táni, na hrošíka trsáme už dlouho :slight_smile:

ajo, fotky krásný :dizzy_face:

a teď už jdu tupě zírat na ordinaci, máme za sebou obrrr nákup v Glóbusu, jsem vyfluslá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no hlavně,že to nebylo za 5 :grinning: :grinning: :grinning: jj byt prodanej jen čekáme na poslání peněz a to nejdéle do konce roku :wink: takže super :slight_smile:

Kal,velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:

Táni,hrošík super :wink:
8. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Markétko super zprávičky :dizzy_face:
Táni dneska bylo i plácání do hlavy.
No já vám řeknu, že mě asi brzi odvezou.
Byla jsem se dnes podívat v jednom fitku a zítra jdem podepsat smlouvu. Už se fakt těším až tam budu huntovat tělo a odpočívat v solárku.
Jdu vám prošmejdit fotečky :wink:
8. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kat,podnájemník to nekoupil je to de... :confounded: a jsem zvědavá zda nám zaplatí ten poslední nájem :angry: protože ten předposlední byl velkej problém :unamused: Ale má se do Vánoc vystěhovat :wink:
8. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý berďo beru ten čert je fakt hnusnej. Malej je šikula že se nebál. Je ti strašně podobnej buclínek krásnej. A za 2 je paráda........ :wink: :wink: :wink:
aja krásný fotečky. Já letos asi žádný Vánoční foto nebudu mít, protože můj šmudla odmítá spolupracovat a tu krásnou čepku co jsme mu koupila nenechá na hlavě asi vteřinu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi gratulace k prodání bytečku.... A jaký bude to nové autíčko??? Už máte vybráno???
8. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,díky :wink: my chceme tak rok až tři staré auto a buď to bude Volvo V50 nebo tady můj manžel prosazuje nějakou Audinu v kombi,ale to nemá asi šanci :grinning: :grinning: :grinning: ho s Kájinou přehlasujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek