***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
kouzlo
8. pro 2009
Evi obě jsou to super autíčka..... 😉
evelina0007
8. pro 2009
Jo a Moni,já koupila Káje nové šaty ke stromečku a dneska dorazily a já jí chtěla vyzkoušet a ona vůbec nechtěla a při focení taky nespolupracuje ]-( ]-( ]-( 😃 😃
evelina0007
8. pro 2009
Moni,to jo,ale já jsem už dlouho zamilovaná do Volva 😃 😃 😃 no uvidíme co bude na trhu tady u nás a v N 😉
kouzlo
8. pro 2009
Evi se ti vůbec nedivím Volva jsou krásný a hlavně bezpečný 😉
Ty naše děti se snad spolu domluvili nééé 😃
evelina0007
8. pro 2009
Moni,já už dlouho říkám,že dělají všechno ve stejnou dobu 😃 😃 😃 tak ted i zlobí :-p :-p 😃 😃
Jj jsou bezpečný,proto ho chci a i se mi moc líbí 🙂a manžovi taky a najednou před týdnem začal otravovat s Audi no uvidíme 😃 😃 😃
numi
8. pro 2009
Evi,tak to jsem ráda, že se hrošík líbil 😉
Beru, to musí být super,jak trsáte na hrošíka, to malá seděla na stole a čučla do PC s otevřenou papulkou 😃
Moni, budeš chodit do posilky?? já se vrátila ze cvíča 😉
Evi, a gratulka k prodání bytu a snad za ten poslední nájem dostanete penízky =-)
kouzlo
8. pro 2009
Jo dneska Tadeáš vůbec během dne nespal..... a energie měl za dva. Tak doufám, že nebude v noci nějaký překvapení....
kouzlo
8. pro 2009
Táni jo jo budu a už se strašně těším. Dneska jsem tam byla si to vyzkoušet a ta hodinka byla super. Protáhla jsem se odreagovala.... a v ceně mám i saunu a solárko...... 🙂
evelina0007
8. pro 2009
Moni,no uvidíš 😉 Mě Kája taky moc nespala a hlavně jí odpoledne bolelo bříško tak se hrozím ,kdy se vzbudí :-S
numi
8. pro 2009
hodila jsem do alba to naše PF,ale věřte byla to fuška a moc fotek na výběr nebylo a ještě se ji musely schovat nožičky - byla vidět plína a celkově ty nožky vypadaly nějak divně :-N no talentu na focení, jsem moc nepochytila 😃
numi
8. pro 2009
Moni,tak to je super s tou posilkou 😉
evelina0007
8. pro 2009
Táni,hezkýýýýýýýýýýýý x-) x-)
numi
8. pro 2009
Evi, děkujííííííí x-) musím valit,holky, papa 🙂
kouzlo
8. pro 2009
Táná krásný PF x-) x-) a papa
evelina0007
8. pro 2009
Tani pa x-)
katerinka.kr
8. pro 2009
ahoj holky

Tani, PF je super, já také vytvářela přáníčka na vánoce a nový rok, a myslím, že se vydařila, jsou to teda klasické pohledky, takže v el. podobě to nemám :-p

Ev, tak do konce roku prašule na účtě? to je výborný 😉

Kal, gratuluji k prohlídce, a také se přidávám k Beru, aby sis dala tt do pasu, at víme, jak mimi roste 😉

Beru, za 2 je super známka, prosím te, co bys chtěla, a co jsi měla za otázky, schválně, jestli bych tam něco békla 😃 😃
berus
8. pro 2009
Holky dík, já vím, že za 2 dobrý 😉
akorát se musím zbavit toho stresu před zkouškou, dycynky se mi chce blinkat :-N

katy dneska finanční trh, cenné papíry, akcie a marketing
moni, dík x-) , si myslím,že Buclin je celej já (bohužel :-p :-N ) a taťka to nějak nelibě nese 😃
za chvíli budu osočená z nevěry :-N 😃

evi, já budu mít tričko pro Matýska na Vánoce ve čtvrtek, takže řikáš, že se ani nemám pokoušet ho oblíknout natož fotit :-N :-p

táni, PF krásný x-)
coryna
9. pro 2009
Ahoj,

tak snad na něco nezapomenu -
kal gratulka :o) jen tak dál!

evel - audi i volvo, super obojí se mi líbí moc 😉

beru - mě se pro změnu chce vždy blinkat, když jdu na kontrolu k zubákovi :-p

Moni - posilovna super, hlavně teda to solárko a sauna 🙂 🙂 to bych brala nejvíc 🙂 🙂

numi krásný PF
kouzlo
9. pro 2009
Ahojky holky ......
Teď jsem si všimla, že jsem v jednom příspěvku napsala brzy s i. No fuuuj ostudo 8-( :-N
Jinak Beru u nás je to ta samá situace 😃 Manželovi je podobnej jeho synovec :-N :-N 😃 No to tedy nevím co si o tom mám myslet 😃 😃
Já chci taky PFko. :-| ]-(
Cory jo jo už se moc těším x-)
coryna
9. pro 2009
Moni já bych věděla co si myslet o tom, že manželovi je podobnej synovec 😃 😃 😃 😃 😃

Jo a já chci taky PFko
evelina0007
9. pro 2009
Ahoj 😉

Kat,jj na účtě 😃 budeme je mít tak měsíc a pak zase nic 😃 😃 když zaplatíme hypotéky a doděláme barák 😉

Jsem se rozčílila na poště ]-( jsem měla k vyzvednutí peníze a posílající se spletla v jednom písmenku mého přijmení a nic mi nevyplatili a to jsem tam stála 50 minut frontu :-S :-S :-S :-S

Kája je celej tatínek 😃 😃 😃
A dneska došly kalendáře co jsem nechala dělat jako dárky a jsou super 😉
evelina0007
9. pro 2009
Ty jo vždycky,když sem vlezu tak tady nikdo :-S :-S :-S :-S
berus
9. pro 2009
nemůžu tady být, když dřepím v lavici :-p
jo a dneska mě potkala zástupkyně,tak jsme pokecaly a ona bere jako hotovou věc, že budu maturovat až v září =-) no já se nebráním, jen jsem myslela, že to dám se spolužákama :-|
ale říkala, že bez cizích komisařů to budu mít lepší 😉
no takže každý září v září :-N 😃

evi, jj Kadel je celej táta 😉 , je vůbec tvoje 😃 😃 😃
cory, mně u zubáka taky :-p
moni, tak synovec?! :-N 😃
evelina0007
9. pro 2009
Berušáku ty máš omluvenku 😉 a jak v září,když o prázdninách spolu jedeme do Krkonoš ???
No moje je si ten bezva porod furt ještě pamatuju :-S
berus
9. pro 2009
fakt si dokážeš vybavit, jak to bolelo? já už ne

my jedeme do Krkonoš??? no a mně je asi to září souzený, mám tam všechno, tak proč ne maturu :-N
ona mi zástupkyně prostě naznačila, že když budu maturovat v září, nikdo cizí je nebude kontrolovat, tak to dám 😉 se mi snaží pomoct
katerinka.kr
9. pro 2009
Ahoj,

tak jsem nasraná jak mraky, z pojistovny nám nedojdou peníze, dokud vinik nezasle nutné doklady,kdyz jsem se ptala pani na pojistovne, jak to mam asi tak udelat, a ze to neni moje vec, ze viník nedonesl podklady, tak že neví.

Takže jestli jeste do mě nekdy nekdo tukne, tak automaticky volám policajty ]-( ]-( ]-( ]-(

Asi pujdu toho viníka prosit na kolena, aby zaslal na pojistovnu techničák, protože jinak nám pojistovna nevyplatí prachy, to snad není pravda ]-( ]-(
berus
9. pro 2009
ty woe, kat ]-(
máme výborný zákony!!!
evelina0007
9. pro 2009
Kat ]-( ]-( ]-( ]-(

Beru,no to mě dneska napadlo pojedme my s dětma třeba na 2 až 3 dny a na víkend přijedou ty dva 😃 😃 😃 a vím o super penzionu a maj tam i super ceny 😉
evelina0007
9. pro 2009
Kat, to je jak já dneska s poštou :-| :-| :-| :-|
berus
9. pro 2009
ahá, to to je výbornej nápad!!! x-)
do toho jdu 😉 , ale budeš mě zkoušet z maturitních otázek :-N

jo na tý poště taky bezva :-p