• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Evi obě jsou to super autíčka..... :wink:
8. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Moni,já koupila Káje nové šaty ke stromečku a dneska dorazily a já jí chtěla vyzkoušet a ona vůbec nechtěla a při focení taky nespolupracuje :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,to jo,ale já jsem už dlouho zamilovaná do Volva :grinning: :grinning: :grinning: no uvidíme co bude na trhu tady u nás a v N :wink:
8. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi se ti vůbec nedivím Volva jsou krásný a hlavně bezpečný :wink:
Ty naše děti se snad spolu domluvili nééé :grinning:
8. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,já už dlouho říkám,že dělají všechno ve stejnou dobu :grinning: :grinning: :grinning: tak ted i zlobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Jj jsou bezpečný,proto ho chci a i se mi moc líbí :slight_smile:a manžovi taky a najednou před týdnem začal otravovat s Audi no uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,tak to jsem ráda, že se hrošík líbil :wink:
Beru, to musí být super,jak trsáte na hrošíka, to malá seděla na stole a čučla do PC s otevřenou papulkou :grinning:
Moni, budeš chodit do posilky?? já se vrátila ze cvíča :wink:
Evi, a gratulka k prodání bytu a snad za ten poslední nájem dostanete penízky :confused:
8. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dneska Tadeáš vůbec během dne nespal..... a energie měl za dva. Tak doufám, že nebude v noci nějaký překvapení....
8. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni jo jo budu a už se strašně těším. Dneska jsem tam byla si to vyzkoušet a ta hodinka byla super. Protáhla jsem se odreagovala.... a v ceně mám i saunu a solárko...... :slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,no uvidíš :wink: Mě Kája taky moc nespala a hlavně jí odpoledne bolelo bříško tak se hrozím ,kdy se vzbudí :confounded:
8. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem do alba to naše PF,ale věřte byla to fuška a moc fotek na výběr nebylo a ještě se ji musely schovat nožičky - byla vidět plína a celkově ty nožky vypadaly nějak divně :sweat_smile: no talentu na focení, jsem moc nepochytila :grinning:
8. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,tak to je super s tou posilkou :wink:
8. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,hezkýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, děkujííííííí :dizzy_face: musím valit,holky, papa :slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táná krásný PF :dizzy_face: :dizzy_face: a papa
8. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani pa :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Tani, PF je super, já také vytvářela přáníčka na vánoce a nový rok, a myslím, že se vydařila, jsou to teda klasické pohledky, takže v el. podobě to nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ev, tak do konce roku prašule na účtě? to je výborný :wink:

Kal, gratuluji k prohlídce, a také se přidávám k Beru, aby sis dala tt do pasu, at víme, jak mimi roste :wink:

Beru, za 2 je super známka, prosím te, co bys chtěla, a co jsi měla za otázky, schválně, jestli bych tam něco békla :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík, já vím, že za 2 dobrý :wink:
akorát se musím zbavit toho stresu před zkouškou, dycynky se mi chce blinkat :sweat_smile:

katy dneska finanční trh, cenné papíry, akcie a marketing
moni, dík :dizzy_face: , si myslím,že Buclin je celej já (bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ) a taťka to nějak nelibě nese :grinning:
za chvíli budu osočená z nevěry :sweat_smile: :grinning:

evi, já budu mít tričko pro Matýska na Vánoce ve čtvrtek, takže řikáš, že se ani nemám pokoušet ho oblíknout natož fotit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

táni, PF krásný :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak snad na něco nezapomenu -
kal gratulka :o) jen tak dál!

evel - audi i volvo, super obojí se mi líbí moc :wink:

beru - mě se pro změnu chce vždy blinkat, když jdu na kontrolu k zubákovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni - posilovna super, hlavně teda to solárko a sauna :slight_smile: :slight_smile: to bych brala nejvíc :slight_smile: :slight_smile:

numi krásný PF
9. pro 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ......
Teď jsem si všimla, že jsem v jednom příspěvku napsala brzy s i. No fuuuj ostudo :rolling_eyes: :sweat_smile:
Jinak Beru u nás je to ta samá situace :grinning: Manželovi je podobnej jeho synovec :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: No to tedy nevím co si o tom mám myslet :grinning: :grinning:
Já chci taky PFko. :unamused: :angry:
Cory jo jo už se moc těším :dizzy_face:
9. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni já bych věděla co si myslet o tom, že manželovi je podobnej synovec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a já chci taky PFko
9. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Kat,jj na účtě :grinning: budeme je mít tak měsíc a pak zase nic :grinning: :grinning: když zaplatíme hypotéky a doděláme barák :wink:

Jsem se rozčílila na poště :angry: jsem měla k vyzvednutí peníze a posílající se spletla v jednom písmenku mého přijmení a nic mi nevyplatili a to jsem tam stála 50 minut frontu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Kája je celej tatínek :grinning: :grinning: :grinning:
A dneska došly kalendáře co jsem nechala dělat jako dárky a jsou super :wink:
9. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo vždycky,když sem vlezu tak tady nikdo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
9. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemůžu tady být, když dřepím v lavici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a dneska mě potkala zástupkyně,tak jsme pokecaly a ona bere jako hotovou věc, že budu maturovat až v září :confused: no já se nebráním, jen jsem myslela, že to dám se spolužákama :unamused:
ale říkala, že bez cizích komisařů to budu mít lepší :wink:
no takže každý září v září :sweat_smile: :grinning:

evi, jj Kadel je celej táta :wink: , je vůbec tvoje :grinning: :grinning: :grinning:
cory, mně u zubáka taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moni, tak synovec?! :sweat_smile: :grinning:
9. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušáku ty máš omluvenku :wink: a jak v září,když o prázdninách spolu jedeme do Krkonoš ???
No moje je si ten bezva porod furt ještě pamatuju :confounded:
9. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt si dokážeš vybavit, jak to bolelo? já už ne

my jedeme do Krkonoš??? no a mně je asi to září souzený, mám tam všechno, tak proč ne maturu :sweat_smile:
ona mi zástupkyně prostě naznačila, že když budu maturovat v září, nikdo cizí je nebude kontrolovat, tak to dám :wink: se mi snaží pomoct
9. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak jsem nasraná jak mraky, z pojistovny nám nedojdou peníze, dokud vinik nezasle nutné doklady,kdyz jsem se ptala pani na pojistovne, jak to mam asi tak udelat, a ze to neni moje vec, ze viník nedonesl podklady, tak že neví.

Takže jestli jeste do mě nekdy nekdo tukne, tak automaticky volám policajty :angry: :angry: :angry: :angry:

Asi pujdu toho viníka prosit na kolena, aby zaslal na pojistovnu techničák, protože jinak nám pojistovna nevyplatí prachy, to snad není pravda :angry: :angry:
9. pro 2009 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty woe, kat :angry:
máme výborný zákony!!!
9. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :angry: :angry: :angry: :angry:

Beru,no to mě dneska napadlo pojedme my s dětma třeba na 2 až 3 dny a na víkend přijedou ty dva :grinning: :grinning: :grinning: a vím o super penzionu a maj tam i super ceny :wink:
9. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to je jak já dneska s poštou :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
9. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá, to to je výbornej nápad!!! :dizzy_face:
do toho jdu :wink: , ale budeš mě zkoušet z maturitních otázek :sweat_smile:

jo na tý poště taky bezva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek