• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
No vidíš já mám občas dobrý nápady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj budu :wink:
No vůbec nevím co budu s poštou dělat,ale vím,že už nikdy nic nebudu posílat na dobírku a na slovensko :confounded: hlavně já mám se slovákama samé špatné zkušenosti fakt nevím proč,ale pokaždý se něco stane :angry: :angry:
9. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si právě poplakala u Domu snů, jsem to modrým tak moc přála :dizzy_face: Budou mít nádherný Vánoce :slight_smile:

co jsi posílala na Slováč? tak už se na ně vykašli a nic se nestane :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to přála modrým :wink:
10. pro 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

taky jsem jim to přála :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Na slovač jsem posílala hrací deku :unamused: no už mají smůlu :wink:
10. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský :slight_smile:

Tak jsem si včera opět udělala z Matýska blbečka :sweat_smile: , už měl dlouhou ofinu, tak jsem ho šmikla. Teda to je záhul stříhat dítě, neposedí, pořád se mrská, já byla spocená až na patách, jak jsem se bála, abych mu neublížila :sweat_smile:
No, ale vidí a to je nejdůležitější, na estetično kašlu, i když chudák, až jednou bude koukat na fotky :grinning:

jinak se teprve dneska asi vrhnu na cukroví, kvůli škole nebyl čas, ale do konce víkendu bych chtěla mít hotovo :wink:
10. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
děkujeme za pochvaly PF, dneska došly i v tištěné podobě pro rodinku,tak super :wink:
Evi,tak to je mazec 50min. na poště a pak ještě nic :astonished: :rolling_eyes: :angry:
Kat,no tak to je síla, příště opravdu ty policajty...ale člověk je tak vyklepaný, že je rád.... :frowning2:
Modří byl ten pár s tou blondýnou :confused: jestli jo, tak těm jsem to taky přála :wink:
Andi, a máš hodnou zástupkyni :wink:
10. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já budu péct jen dva druhy na ostatní mám strejdu,kterej vlastní pekárnu a tchýni,kterou to baví a pak sem přitáhne dvě krabice a tady to stejně nikdo moc nejí :wink:

Tedy u nás tak leje,že dneska ani nemůžeme ven :angry: :confused: ještě,že jsme byly s Kájou chvilku dopoledne než jsme jely do Globusu :wink:

No ty modří byli v pohodě :sweat_smile: ale ty druhý byli hrozný :confounded: :confounded: ta pani byla na ránu :grinning: :grinning: no vlastně ten pán taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám :frowning2: , včera jsem měla nějakou depku z toho že nic nestíhám, nemám žádný systém v úklidu domácnosti atd. :angry: :cry:
volala jsem naší dr. kvůli očkování, přijde na nás řada až po novém roce
10. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,se nestresuj :wink:
10. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
okna jako prase, z lednice půl dne vytažený máslo na těsta, koukám, že v rohu místnosti mám pavučinku :sweat_smile:
a co?! mám vyzkoušeno, že Ježuch přijde i tak :grinning:
ale ty těsta musím uplácat ještě dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci taky tchýni a strejdu co mi napečou :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ti tchýni klidně dám chceš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A uklízím průběžně tudíž Vánoční úklid nehrotím jen jsem asi před 14 dny umyla půlku oken a druhou ještě ne tak jsem jen vyměnila záclony a je to :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vánoční úklid nehrotím...... jen jsem umyla půlku oken.... ty woe, dyť jich tam máš 150 :grinning: :grinning: :grinning:
já mám 2 a asi se na ně vykašlu, nastříkám na to sníh a :grinning: umeju je až v lednu :sweat_smile:

a tchýni bych brala jen na to cukroví, pak s radostí vrátím :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tchýně se nepujčují buď ti jí dám nebo nic :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Ty woe je 10 a nájem nikde :confounded: jako pokud to nepřijde zítra tak tam fakt večer jedu a do 5 minut je vykopnu a věci jim dám až zaplatí :angry: :angry: Minule to byly výmluvy jako prase tak jsem zvědavá co to bude ted???Ono mít 5 parchantů něco stojí :confounded: fakt mě to nebaví..............
10. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v tom případě si raději napeču sama :wink:

to je to takovej blb?! a to má fakt 5 dětí? takový lidi nechápu, sice je to hnusný, ale udělám si tolik dětí, na kolik mám a ne že pak neplatím nájem
nejdřív zaplatím bydlení, splátky, a pak žiju z toho co mi zbyde přece
10. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlato já bych s tebou kecala, ale fakt jdu na ty těsta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
se mi chce :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No má z prvního manželství dvě a z druhého 3 :angry: a je hrozně divný,že dělá problémy až poslední dva měsíce :unamused: skoro 3 roky platil normálně........A to měl přednost a mohl to koupit a údajně novej podnájem má od ledna :confused:
Prostě mě to nebaví a nezajímá já ty prachy potřebuju,protože jsme opět měli nečekané vydání jako tento rok už poněkolikátý :unamused: Kdyby jsme ty vydání neměli tak to tak nehrotím,ale tenhle rok byl děs :angry: :angry: :angry:
10. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo tak jdi no :angry: :angry: :angry: :angry:
10. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak promiň :sweat_smile: jsem fakt musela, zítra bych to s tím rarachem neudělala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co jste platili, pořád ten plyn?
10. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak dnes na mě sousedka, že proč ji nepozdravím, tak jí ríkám, že zdravím, ale že ona asi špatně slyší, příště budu muset víc hulákat, miluju,když si mě snaží babka poučovat :grinning: :grinning: :grinning:

Máte už stromek? My jeste ne, sice jsem měla vyhlídnutej, krásnej, šlechtěná francouzská borovice, opravdu krásnej, no ale nez jsem se tam dohrabala, že ho koupím, tak byl vyprodanej.

Asi koupime borovici, smrk se mi zdá, že hned opadá, no nevím, trochu v tom tápu, poprvé co budu sama kupovat živej stromek :wink:

Kapra ale na tuty mít nebudeme, nedejbože živého, nevím, kdo by ho kuchal, já teda rozhodně ne.

A dlouho jsem nevidela Jani. rce, kde se toulá?

a nestresujte, že nemáte naklizeno, já taky nemá, ikdyž včera jsem stihla umýt nazdobit dvě okna, no žádnej zázrak, ale já mám z toho radost :wink:
11. pro 2009 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
vánocemi se vůbec nestresuji, spíš bych chtěla lépe zvládat své povinnosti :grinning: , nejvíc mě teď stresuje počasí - strašně mi chybí sluničko :frowning2:
Kat my máme vždy smrk (líbí se nám více), ale to je subjektní :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Beru,no plyn a dneska od rána nešla elektrika tak jsem volala elektrikáře a on zjistil,že nám nakopli kabel jak tady kopali a protože bylo dlouho sucho tak vše fungovalo,ale ted jak prší tak to navlhlo a přestalo to fungovat takže další prachy fuč :frowning2: a podnájemník nám dneska sdělil,že nemá peníze a máme prostě smůlu a už se odstěhoval tak vůbec nevím jak to ted uděláme. :angry: :angry: :angry:

Máme každej rok obrovskou jedli ta vydrží nejdýl :wink:
11. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně jsem uklidila za Lukáškové pomoci celý byt a jsem ráda že sedím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kat my budeme mít asi jedli, líbí se mi nejvíc. Letos nechci moc velkej stromek, loni nám tu zavazel. Kapra jsme dostali od souseda rybáře a můj manžel poprvé kuchal, no dopadlo to tak že ze dvou kaprů máme sotva jednoho, ale nám dvěma to stačí a Lukymu udělám pangase. Jinak vánoční úklid neprožívám, uklidím normálně jak jsem zvyklá a nic navíc nehodlám dělat.

Jituš taky mi chybí sluníčko :frowning2: A dneska jsme ani nebyli venku jak je hnusně :rolling_eyes:

Evi to mě mrzí že se nedaří :frowning2:
11. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj vespolek, koukám , že řešíte vánoce...
takmy se umyjem, slušně oblečem....teda v rámci možností, na oblek to fakt nevidím....a půjdem dlabat ke stolu, gojgynce udělám stejně jako Lucka pangase a br. kaši, stromek máme umělej hustej a 2m vysokej fakt takovej ten z reklam no...já chtěla pořádnej stromeček hlavně kvůli dětem......
na vánoce mám volno takže dopo půjdem za babičkama dát jim taky stromečky na hroby , poo prochajda a pak se budem těšiiit
jinak asi pod stromkem nic nebudu mít...ne že by mi hany nechtěl nic dát, nebo že bych zlobila, ale vybrala jsem si tlakáč tefal clipso easy a on v celé čr není......teda bude až po novém roce...a jinehj prostě nechci...je fakt úžasnej a u nás se užije až až.....takže budu mít ježuchu v lednu :grinning:
11. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev brouku vím co prožíváš, my včera s manžou sesmolili výzvu k uhrazení dluhu té fuchtle co byla u mě v podnájmu, než s eprodal maminčin byt...ludra spočetli jsme ji to s úroky na 31tisíc....výzva poslaná, po uplynutí doby soud a šmytec seru ji, je mi jedno že má děcko, když má na cigára tak co....
11. pro 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a Luci ať dlužníci brzny zaplatí :slight_smile:
Terka bude mít pangase, ale dostane můj dietní bramborový salát, já jsem na něj zvyklá od malička a ten majolkový mi nechutná :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Teda Evi to je teda pěknej hajzlík.... A co nějakou žalobu, přeci neplnil to co měl ve smlouvě né???? Držím palce :unamused:
My budem mít taky jedličku. Je krásně hustá, vůbec neopadává a nádherně voní, ale to asi každej živej stomeček..... Holky co je to ten pangas???? Já nevím co letos ježuch přinese. Aspoň bude překvápko....... Pro manžu hlavní dárek už mám. Ještě potřebuju dokoupit pár drobností a je vyřízenej. Za to pro malého máme zatím jen zlomek toho co chci pořídit. Nabyl čas někam zajet a obhlídnout to. A abych řekla pravdu ani se mi do těch davů nechce. Asi to vyřeší net.... A uklid proběhne nejspíš o víkendu. Okna asi nemá vůbec cenu mejt, protože tady neustále prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni pangasius ryba fajná a dobrá a levná :grinning:
11. pro 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak se dárečku dočkáš později, hlavně že nějakej bude :slight_smile: A program máme podobný, dopo půjdeme určitě na hřbitovy a po odpoledním šlofíku budem koukat na pohádky a těšit se na Ježíška :slight_smile:

Jituš taky děláme salát bez majonézy, mně to chutná i víc. Resp. tchýně ho tak dělá, já letos budu mít premiéru a chci ho zkusit sama. Ale polívku si od ní vezmu páč ona dělá úplně boží :dizzy_face:

Holky kdy strojíte stromek? My jsme nedávno o tom s manžou debatovali a asi to uděláme 23.večer jak Luky usne. Já jako děcko jsem žila v tom že stromek nosí ježíšek až na štědrý den, naši nás prostě vypakovali k babičce a nastrojili ho, pak už nikdo do obýváku nesměl, ale my máme kuchyň s obývákem dohromady takže takhle to u nás prostě nejde. Proto budeme zdobit den předem.
11. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni já všechno nakupuju přes net, vyhýbám se lidem. Pro malýho mi chybí poslední dárek, pro manžu mám vše a já nebudu mít asi žádný překvápko, prostě jsem si řekla co chci :slight_smile:
11. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek