• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
11. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucen děkuju za info :grinning: Ryby u nás moc nejdou... asi je po mě. Taťka je má rád,ale musí si ji i sam udělat, protože já bych se u toho asi 3x pozvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci u nás to bude nejspíš stejné se stromečkem, ale ještě přemýšlím o tom, že by jsme ho dali na balkón ozdobenej a až bych je vyhnala po veče se vykoupat, tak bych ho zatáhla do bejváku, ale nevím, nevím......
11. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni my balkon nemáme takže to u nás nehro. Navíc budeme koupat ¨klasika v 7 a večeři vidím tak na 4 hod, max 5. Prostě budeme jíst dřív, ať máme klid a čas na dárečky.
11. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti díky... ta vypadá fakt dobře. Tu bych možná pozřela i já, ale kapra by do mě nikdo nedostal. Zkusím tady sehnat a udělat malému :wink:
11. pro 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já právě myslela, že se taky tak ve 4 nejíme, pak by šel manža malého koupat, to je vždycky tak půl hodiny, než se vyráchá to já bych mezi tím přitáhla stomek, nachystala dárečky, pozhasínala rozvítila stomeček a šla za klukama do koupelny. No a až by byl hotovej, tak by jsme šli všichni společně k tomu stromečku. Stromek by na balkóně nebyl vidět, protože máme rolety. Bylo by to takové to překvapení se vším všudy, když kolem něj bude celej den chodit, tak už mu to pak nic neřekne až by přišel jeho čas....
11. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni my stromeček nebudeme přes den rožínat, světýlka zapneme až právě večer a když už bude tma tak to bude určitě i tak velký překvápko :slight_smile:

Mám už doma muže tak se jdu věnovat těm svým chlapům. Páčko :slight_smile:
11. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My asi taky večer 23. nazdobíme a ráno k němu gojgy přijde, jen nevím kam ho dát taky máme obýváko kuchyň.....to bude prekerka
11. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík :wink: nejhorší je,že se všechny ty neočekávaný vydání objevily během dvou měsíců :frowning2:Ale my to zvládnem nějak bude :wink: A tajně doufám,že peníze za byt dojdou příští týden a né až za 14dni :wink:

My zdobíme stromeček 23 večer a tak to izůstane :wink: máme taky propojenou kuchyň a obývák :wink:

Dárky pro Kájinu máme asi už všechny a my s manžou si v lednu pořídíme auto a já si konečně v klidu vyberu zájezd na dovolenou :wink:
11. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi určitě to zvládnete. Tu dovču vám závidím. My asi zase nikam nepojedem, protože se může klidně stát, že se budem zase stěhovat. Sice to ještě není aktuální, ale už to začíná lítat ve vzduchu..... :confounded: To by znamenalo celou dovolenou zase v pr........ A když to dopadne dobře a my zůstanem, tak nemáme stále žádné bydlení v CR a je nám líto ušetřené peníze utratit. A to obzvlášť, když ceny bydlení jsou kosmické a každá korunka dobrá, že......... No fakt nevím jak to dopadne. Necháváme to otevřené.....
11. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,díky,ale tento rok pořád něco platíme navíc :unamused: :unamused: A chápu manža taky moc nechce utrácet ty peníze za zájezd,protože je to docela pálka,ale nakonec říkal,že si to konečně zasloužím za to vše co jsem musela zařizovat,když on byl v práci :wink: :wink:
Ale ještě to není úplně jisté,protože záleží na tom zda nám banka promine penále za předčasné zaplacení hypotéky :wink: protože pokud ne tak to ty prachy co z prodeje bytu zbydou raději vrazím do baráku pokud ano tak je roztočím :grinning: :grinning: :grinning:
Máte to se stěhováním fakt na prd,ale třeba se ještě pozdržíte :wink:
11. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je normálne légální lichva naše bankovnictví. Musíš zaplatit penále i zta to, že zaplatíš předčasně. To by člověk fakt blil. Pak nemaj bejt lidi zadlužený, když se jim ani nevypaltí dluh zplatit dřív, když můžou... No fakt postavený na hlavu. Hlavně aby banka neprodělala kounu (v bankovnicví je jich málo) a tak dřou z rodin kůži. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,jj penále je 130 tisíc :pensive: ale jelikož si kupující úplně náhodou bere hypotéku u stejné banky tak se ted rozhoduje zda nám to prominou nebo ne :confused: Je to fakt děs tak uvidíme jak se příští týden rozhodnou :confused:
11. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak mooooc držím palce ať Vám to prominou a můžeš ty penízky pooooořádně roztočit na dovolence. Moc Vám to přeju!!!!!! A užite si to i za nás :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink:
Musím se pochlubit s dnešním úlovkem pro Tedíše
http://www.ernstings-family.de/mode/Topolino-Jungen-Sweatjacke,,,,129925,335667,,1.html
a ještě jsem v HaM objednala, džíny, mikču s kapucou, dvě bombácký čepice a 2 trika s dlouhým rukávem se těšim jak malá až dorazej :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
néééé proč mi to neeejde :frowning2:
11. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak vám to neukážu sakra :angry: :rolling_eyes:
11. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,díky snad se úředníci dobře vyspí a prominou nám to :wink:
A to jsi moc hezky pokoupila :wink: Já se na oblečení pro Káju chystám tak v únoru ted toho má dost :wink: pod stomečkem budou jen hračky :wink:
11. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice to nevidím,ale dovedu si předtavit :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi na sebe nic neseženu jak jsem tlustá, tak si to vynahrazuju u malého :grinning:
Ale dneska jsem byla ve fitku a na takovém přístroji mě měřili jak je na tom moje svalstvo. K mému velkému údivu nemám v těle žádné kriticky ochablé svaly. Jen zádové svalstvo musím víc posilovat, aby mi udržely ty velký prsa :grinning: Takže mi podle těch výsledků sestaví posilovací plán a budu pod dohledem trénovat. Prý je vidět, že jsem před těhu sportovala. A taky jsem se ohřála v solárku. Normálně jsem tam zabrala......
11. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,taky na sebe nic neseženu,ale ted budu muset mě nějak opouštějí všechny moje jeans :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
No vidíš tak za chvilku budeš jak tyčka :wink: Solárko je super jen na mě nikdy není vidět tak tam už nelezu :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to tedy bude ještě sakra dlouho trvat a bude to stát hodně sil. Mě dude stačit sundat těch 15 co mám ještě z těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tyčka nikdy nebudu :wink:
11. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cholký já si koupila už troje džíny 38 a něco mám i 40 :confounded: takže sem prdelatá zasek a to mám jen 3 kila hore....mě se ty kosti pávne prostě nesrazili zpět
11. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucen ty vyžlo co si stěžuješ :angry: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem v šoku právě mi psala kamarádka sms,že se jí včera narodilo mimi a to měla rodit až v druhé polovině ledna :confused: ale jsou naštěstí v pořádku :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na ty kosti.....že nešly zpět...a taky abys cv tom nebyla sama, tak nemám pas...míry přes úrsa pas a boky mám tak o2-3cm od sebe...taže tyčka sem.....a hany prej říká že mám řádné madla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vidím,že řešíte co malým na večeři,já chtěla dát taky ten pangasius,ale od te doby jak jsem viděla jak se chovají tak letěla ta ryba do koše. Malé udělám lososa a nebo hejka,ti jsou přece jen taky bez chuti a rozhodně se nechovají v takových podmínkách. Sice se udělal test na pangasius ale i tak. Posílám i odkaz jak se chovají
http://www.konchedras.com/products/precti-i-to-pangasius-hruza-/. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako opravdu mě z toho natáhlo.
Jinak stromeček budem strojit 23 večer,ať má malá ráno překvápko. :slight_smile:
12. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, tak mimi si teda pospisilo, asi taky chtelo neco pod stromeček :grinning: no hlavne ze jsou v porádku :wink:

Včera jsme koupili stromek, jedličku, moc se mi líbil, a večer jsme jeste udelali obrázky na okna, takovým tím vánočním sněhem.Stromek budeme zdobit 23tého prosince večer,až malej usne, aby mel ráno překvápko, naši nám to taky tak chystali, a já jsem z toho vždy byla jako děcko unešená :grinning: :grinning:

Na jídlo mě taky láká losos, ale nevím, jestli ho budu umět udělat :sweat_smile:

Moni,také kupuju hadry hlavně na malého, u mě si pořád říkám, škoda, něco kupovat, když zhubnu,ale nějak se mi to hubnutí nedaří :confounded:
12. pro 2009 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Kat,jj ale na Vánoce je asi domů nepustí malej má 42 cm a 2290 g a to určo ještě spadne s váhou níž :confused: a hlavně je pořád inkubátoru :wink:

My budeme mít s mamkou kapra a Aleš řízek :wink: Kájina asi maso s br kaší ona ryby moc nemusí :wink:
12. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pořád jsem si dneska říkala,proč si Kájina rve bačkory z nohou a večer jsem to pochopila :grinning: :grinning: :grinning: oni jí nejspíš tlačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže zítra ač jsem nechtěla do obchodu tak budu muset :confounded: :sweat_smile:
12. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: No konečně je celkem co dočítat, to už se tu dlouho nestalo.

Vánoce - úklid nehrotím, uklízím pořád, takže se z Vánoc nepo *** :grinning: Večeřě řízek ale né z ryby, u nás jí nikdo nemusí takže asi drůběží a salát, Sabče kaše.
U manžela se vždy zdobilo 23. a pak se čekalo na dárečky a u nás, stejně jako někdo psal, že se do určité místnosti 24. nesmělo a až pak tam stál stromek a dárky, což bylo super, ale u nás to nepůjde. Takže ozdobíme a nasvítíme a dárky dodáme až se setmí. :slight_smile: :slight_smile: Už se hrozně těším, co na to Sabča. Na půde máme stromek umělej, ale krásnej, máme doma dost teplo takže jsme ho kupovali z prakt důvodů, ale letos dáme živej, brácha prořezával les, takže jich pár zůstalo a podělil rodinu :wink:
A DÁRKY? JAKO JEŠTĚ ANI JEDEN! :sweat_smile: :confused: :confounded:
12. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek