• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jezuskote já mám teda slovosled - vyznáte se v tom vůbec? To jak chvátám.. :grinning:
12. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory, já se v tom vyznám, neboj :wink:
12. pro 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěknou neděli:slight_smile:

Lucince přejeme vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte babčulky, jak se máte?
Já mám vyšúrováno :dizzy_face: aj to tu voní něčím jiným než posranou plínou :grinning:
dárky ještě něco tatíkovi a jsem hotovka...jiank čekám na skleněné 0,5l džbánky...koupila jsem kvetoucí čaje tak k nim ty džbánky a bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Lucinkám vše nej k dnešnímu svátku :wink: :dizzy_face:
My budeme taky zdobit večer 23 :wink:
Malá bude mít polévku bramboračku s pohankou a hříbkama (ty ji nedám) a druhé bramborovou kaši s masem, ryby ji dávat nebudu, bylo mi řečeno, že do 3let by se neměly.... A my budeme mít lososa, kapra a kuřecí řízky, je nás u stolu trochu víc,tak pro každého něco u mě to jistí losos :grinning:
Včera jsem balila dárky přes 2hodiny,ale ještě mi nějaké maličkosti chybí koupit :wink: Cory,tak to Ti nezávidím, že ještě žádný dárek nemáš :sweat_smile:
Holky, prosím Vás, kdy a co dáváte malým jíst před spaním??? Malá má tak 19 malou večeři třeba termix (víc mi nechce) a pak v půl desáté má mléko 210ml......
13. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni my v 18.30 kaši plnou porci zdlabe vše (ale tak odpůl páté ji nic nedávám, ani rohlik a tak....jinak by mi nesnědla celou kaši) a šupajdí nynat na noc čajík a ráno po probuzení vanilkovej nutrilon a kolem 8-9 pak jogurt
13. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Luckám přejeme vše nej k svátečku :dizzy_face:

Byla jsem pro bačkůrky a všude je asi milión lidi :angry:
Já mám dárků tak půlku :wink:

Já dávám Káje v 18.45 kaši a pak okolo půl 8 ráno jogurt :wink: když se náhodou v noci vzbudí tak si jen cucne čaje :slight_smile: Ale jako Lucík od 17h jí nedávám nic,protože by to pak nedojedla :slight_smile:
13. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Jani, kdes byla? Jsi stávkovala, či co? :grinning:

My máme dárky pro Tomíška, to je hlavní, po pravdě já ani žádné dary nechci, nejaké blbosti mozná, ale nemám ráda, jak se mi už kolikrát stalo, ze jsem dostala velký dar, a me se to třeba nehodilo, nebo nelíbilo, přijde mi to škoda, pro me je hlavní, že dárečky bude mít malej, a já stejne pujdu vykoupit obchodáky, až budou po novem roce slevy. :grinning: :grinning: :grinning:

Malýmu dávám tak pul hodiny před spaním bud kaši nebo zeleninu s bramborem, nebo tak neco, a pak ji az rano.
13. pro 2009 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Luckám také přeji krásný svátek :wink:
13. pro 2009 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, hlásí se pracující lid :grinning:

Sabi dostává kaši před spaním jako poslední jídlo okolo 19h a pak už jen čajík. :wink:

Lucinkám vše neej
13. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky moc :wink: Zkusila jsem malé teď dát jen to mlíko,tak uvidíme :slight_smile:
Moni, dnes tu byla paní ohledně stavebka a malá dostala malou lišku,tak jsem si vzpomněla jestli jste ji pro Tedíška vyaukcovali :wink:
13. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luckám vše nej.... :slight_smile:
Jinak víkend stál za ...., já jsem zvracela v pátek večer a celou noc na sobotu :unamused: , večer jsme šli na maturák, Terku hlídali naši v sobotu večer zvracela, ráno taky - tak jsme pro ní jeli hned ráno :unamused: ,teď už to bude snad dobrý
Táni Terka jí pořád, má svojí večeři, pak si dá večeři s tátou, nakonec to zalije mlíkem 280 ml :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj
Lucinkám vše nejlepší k svátečku :grinning:
My to jídlo nějak nezvládáme :sweat_smile: Kolem 20 hod. pije 260 mlíčka a stejně máme v noci budíček - čajík nám nestačí (klíďo ho vychrupne celý a za hoďku se probudí a prudí dokud nedostane mlíčko :confounded: ) tak kolem půl druhé a ráno v sedm si klidně dá zase, ale dopo už většinou nic nechce až obídek. No musím to nějak otočit, ale zatím nám to moc nejde :confused:
Hezký večer všem a dobrou......
13. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo? :confused:
14. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky.... uklízíte? Že tu nikdo není :wink:

Dnes jsem doma likvidovala jednu "pohromu" za druhou, takže to vidím tak, že předvánoční úklid mám na háku, zbytečná práce... jak jsem naklidila před adventem , to už není vidět a s Vendulčiným řáděním nemá smysl cokoliv dělat... ráno jsem uklidila hračky v pokojíčku, aby si vůbec měla kde hrát, ale asi jsem ji tím nakrkla, tak odešla do obýváku, vylila čaj, co Anička nedopila k snídani, rozsypala droboučké kamínky, které mám jako dekoraci u svíčky, sundala svíčky z adventního věnce... a byl to děsnej fofr, než jsem stačila tohle nadělení uklidit, rozkrámovala po pokojíčku celou krabici autíček .... tak jsem ji posadila k snídani a šla poklidit ta autíčka... rozslila kolem sebe čaj.... a nakonec se nazula do Aničky bot ze školky, které jsem ještě nestačila vyčistit od písku, prošla se v nich po pokojíčku a pak jsem ji tam načapala, jak tam v nich stojí u zdi, v ruce pastelku a na v srpnu vymalované stěně umělecké dílo... Zlatá Anička, to byl takový andílek, zato tenhle ďáblík řádí za dvě... no co chtěli jsme dvě dětičky, máme je, tak si to užijem... teda spíš já, protože manžílek je pracovně pořád někde v trapu... Tak doufám, že aspoň na Štědrý den u nás bude chvíli klid, uklizeno, pohoda...
14. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za přání k svátku :slight_smile: Já teda rozhodně neuklízím, je tu bordel jako v tanku a ono to ani nemá smysl něco s tím naším raubířem uklízet. Ale měla bych vysát, roztrhal tu papír na malinký kousky tak ať se táta nelekne až přijde z práce. Venku už jsme byli dopoledne a teď se mi nechce, měla bych píct vanilkový rohlíčky co mám na ně těsto od včera v lednici ale nevím zda se do toho pouštět s Lukášovou asistencí :grinning:

Pavli malá je takovej drak? Pokud platí že jedno dítě divoký druhý klidný tak se těším na tu moji klidnou a hodnou dcerunku :grinning:
14. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, říká se to, tak mi pak dej vědět, jeslti to u vás platilo, protože malej je taky takovej drak :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy dám, sama jsem zvědavá ale nedělám si iluze :grinning:
14. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to teda platí 100%. Bohužel jsme si to zlatíčko vybrali u prvorozené, takže se teď nestačíme divit... Ale třeba bratránek má dva kluky a oba jsou šídla... Nejhorší je u nich prý spaní, teda spíš nespaní... to já si teda nemůžu stěžovat a přiznám se pokud bych si měla vybrat, jestli klidnou noc nebo divocha, tak radši ať je Vendulka divoch, hlavně že spí celou noc...
14. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:

tak můj brácha má dvě děti a jsou to raubíři :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kája byla hodné dítko od miminka až do 14 měsíců ted má období vzdoru a mě asi klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi Lukáš byl do roku taky zlatíčko, ale pak se z něj stalo pěkný torpédo a to do slova. Slovo NE pro něj neexistuje, klidně dostane tisíckrát po ruce a po tisícíprvní to udělá zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vždycky u toho nezapomene hodit kukuč ve stylu jen se dívejte co provedu :grinning:

Tak se mi peče poslední plech rohlíčků a jdu se natáhnout k telce, páč jsem ko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou
14. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,jj to znám u nás sice není kukuč,ale směje se nám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem dneska pekla linecký :wink:
14. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo u nás stejný kukuč a nebo abych se cítila špatně já, podívá se jako že se rozbrečí a že já jsem ta špatná :grinning:
15. pro 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás provinilej výraz neexistuje, spíš má ty světýlka v očích a já vím že zas provede nějakou lumpárnu :slight_smile:
15. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

malej se zase naučil mračit, nevím, kde to pochytil, a pak dělá unikátně brumlu :grinning:

Jinak malej moc nemluvi, ale teda svou si prosadi, pořád me vodí za ruku, ukazuje co chce, jeho favoritní slovo "HAM" říká hlavně, když jsme v obchodě nebo na návštěvě, to aby všichni věděli, že mu maminka nedává najíst :grinning:

Když se chce nosit, tak me za ruku táhne na pohovku, tam mi ukáže, že si mám sednout, když si sednu, tak si vyleze na pohovku a pak na mě, pak ukáze, že si můžu stoupnout a že jdeme, prostě malej admirál :grinning: :grinning:

Další slovo, nebo slabika je "BA" a toto má tří významy, jako BAF, to kdyz vidíme pejska, pak jako BAC, to kdyz neco spadne, a pak BAK, to kdyz malej vidí popelnici :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

byly jsme ráno pro dárky a všude je lidí :confounded: :confounded:

Kat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt si mě zase pobavila

Kája,se docela rozmluvila a nejoblíbenější slovo je blik a tak pořád rozsvěcíme a zhasínáme jak u blbejch :grinning: :grinning: :grinning: Ale dokáže už pojmenovat hodně věcí :slight_smile: a maračit se taky umí pěkně to se musí nechat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
15. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

kat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , moc jsem se nasmála :grinning: :grinning:
Včera jsme byli na focení, ale byla to fuška :grinning: , 3 děti je moc :grinning: :grinning:
my teď říkáme nejraději ja ci taky :grinning:
15. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly jsme ted hodinu venku :wink: ale začalo sněžit a je tam pěkná kosa :confounded: tak už jsme doma v teplíčku a Kája tancuje u Barnyho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak hlavně že se malej domluví :slight_smile: Lukáš začíná teda hrozně moc kecat, takže když něco chce nebo vidí tak ukáže a řekne. Má samo svou mluvu ale už vím co který slovo znamená. Třeba kako je u nás traktor. Včera se naučil brada, ikdyž to zní taky všelijak :slight_smile: Bude to asi kecka po mně.

Evi blik u nás taky vede akorát to zní jako grrr nebo krrr, prostě Lukáš to říká po svým :grinning:

Jituš vy mluvíte ve větách? To koukám! Lukáš řekl jen jedinkrát dudu není a to byl konec mluvení ve větách :grinning:
15. pro 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci říká to od pátku, hlavně pokud jde o jídlo :grinning: :grinning: :grinning: , já ci začala používat od října, i švagrová říkala, že já ci začínají děti říkat později - nevím :frowning2: , zvládá i ja ne ci - :grinning: :grinning: :-
15. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek