• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jituš máš prostě geniální dítě :dizzy_face: :grinning:
15. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...
Užívám si chvilku klidu. Anička šla spinkat, má odpoledne vystoupení s Nisankou, Vendulka spala v kočárku cestou ze školky, takže už tomu moc nedá, ale aspoň nic nevyvádí - výjimečně :grinning:
Tak to tu dočtu... no moc toho není :slight_smile:
Vendulka teda moc nemluví... oblíbila si znakování, tak to povídání asi moc nepotřebuje... Říká jen mami, tati, ňani (Anička), babi, nána (panenka), nana (miminko), brmbrm (auto) a ba (banán nebo bác, kdy něco spadne), toé (co to je) a pak bobe (to když chce na nočník, nebo když už je v pozdě a má to v plíně, ovšem čurání a kakání nerozlišuje všechno je bobe) jinak všechno ostatní, co potřebuje si prostě odznakuje... Sice si moc nepokecáme, ale rozumíme si :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

tak vy co máte X-Lander pozor dneska mi asi mrazem popraskala na boudičce ta igelitová stříška :angry: :angry: :angry: a na reklamaci mají měsíc tak musím přes víken pořídit golfky,protože nemůžeme měsíc jezdit bez boudy v tomhle počasí a v pondělí to dám na reklamaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Fakt mě to štve celej kočár včetně všeho vybyvení skoro 15 tis a pak to nevydrží ani rok :unamused:
16. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, tak to teda naštve, kočárek drahej a moc toho nevydržel, ale mě se zdá, že je to tak poslední dobou pomalu se vším :frowning2: a už máš nějaký tip na golfky, máš už něco vyhlídnutého?
16. pro 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky :slight_smile:

Se omlouvám za absenci, ale nějak se nám úplně podělal laptop, tak jsem čekala na opravu :wink:

Straším tady tak dlouho proto, že dělám cukroví :wink: , přes den s tím mým rarachem to vážně nejde, nejoblíbenější činnost je štelovat troubu i sporák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi, děti se na nás domluvili :sweat_smile: Mates je poslední dobou vztekloun, teda ono to je i tím, že nám rostou stoličky :frowning2: , už máme 7 zubů :sweat_smile: asi nejmíň :sweat_smile: no jo, on nikam nespěchá, na všechno má dost času, celá maminka :grinning:
včera během chvilinky, kdy jsem smskovala s evičkou, stihnul zakopnout a na čelo si obtisknout koberec, spadnout z konferenčáku a málem zabít rozsednutím psa :sweat_smile: se z něj vážně picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

řešily jste Vánoce, stromeček budeme strojit 23 večer, doufám, že alespoň do Ježíška vydrží :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a večeři neřeším, většinou spí do 17, tak až se vzbudí, symbolicky se najíme (stejně se dožereme pak večer u pohádek :sweat_smile: ), malej dostane přesnídávku, okolo 17:30 - 18 přijde Ježuch a pak klasika, v 19:30 koupel, kaše, spát.

snad tomu rozumíte, píšu jak tatar, vstávala jsem v 6 kvůli škole, takže jsem už 19 a půl hodiny vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mastím do pelechu, páč nejen že jsem unavená, ale voní tady marokánky a já na sebe musím být tvrdá a alespoň v noci nežrat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :slight_smile:
17. pro 2009 v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Evi to je pech s tou boudičkou :angry: Nechápu jak to nemůže vydržet. Jako kdyby stál kočár pár šuntů tak od něj asi nemůžeš čekat moc, ale za ty love by měl teda něco vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do jakých golfek půjdeš? My máme Chicco multiway a jsme s nima moc spokojení. IKdyž jsme je už dlouho nevytáhli, chodíme buď pěšky nebo na motorce, tak jsem ráda že Lukáš trénuje a snad nebude vyžadovat vození v kočíku až se Áňa narodí.

Beru ty jsi drak takhle do noci řádit s pečením. Já mám jen 3 druhy a končím, nějak mě to zmáhá a ani nebaví, byt zavoněl, něco na mls máme a účel je splněn :wink:
17. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí

před chvilkou jsem byla zkoušet na Kájině golfky a vyhrály Chicco Multiway :wink: nejpozději v pondělí budou k vyzvednutí :slight_smile: Jj štve mě to,ale co se dá dělat manža si stejně myslí,že nám reklamaci neuznají tak počkáme jak to dopadne a kdyžtak to nějak opraví sám :unamused: :sweat_smile:

Mám jeden druh a ostatní dovalí tchýně a strejda :slight_smile: :slight_smile:

Beru,to je fajn,že už máš zase no´tase :slight_smile:

Kat,jj mě taky přijde,že čím dražší věc tím horší kvalita :unamused:
17. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, más tady prostě "áčko", budeš se muset snažit, abys tu svoji docházku napravila :wink:

ev, a jakou barevnou kombinaci jste vybrali?
17. pro 2009 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je fakt pešák s tim kočárkem. Jsem zvědavá co ti na to řeknou....
Kat malej je fakt vtipnej :grinning: :grinning: :grinning: ¨Pavli Vendulka je tedy drak. Se doma nenudíš viď :grinning: :grinning: :grinning:
My teď pořád melem tata tata tata, Vidí v telce nějakého spotrovce v červené barvě a hned křičí táta... pak bábí, deda, mimi to znamená mami, pe je pes, brm je traktor a když něco vyloženě chce, tak říka brťam, brťam, brťam a ukazuje.
17. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,v tom našem krámě mají akci na zelenej a oranžovej tak jsem vybrala oranžovej :wink: na jinou barvu bych totiž musela čekat a do ledna :unamused: a to se mi nechtělo :wink:

Moni,jj taky jsem moc zvědavá....
17. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Tedíka pořád vozím v kočárku, Dokonce jsem zase vytáhla Muru, když potřebuju někam jít, nebo nakoupit tak by to trvalo sakra dlouho než by jsme tam došlii, protože on jde neustále tam kam nepotřebujem a nebo chodí dokola...... V kočárku sedí úplně v poho a kort, teď když má teploučkej pytel a je mu tam teplíčko. Se mu nedivím já bych seděla taky. Ani bych nemukla....
17. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,Kája chodí vždy na druhou stranu než jdeme :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale v kočáře se jí poslední dobou moc sedět nechce chtěla by nosit :confounded: a to má smůlu maminka má záda v pr... a musí si asi nejspíš koupit novou matraci nějakou zdravotní :wink:
17. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej se taky chce nosit, ale ma teda se mnou smůlu, ono jedenáct a pul kila na moje záda, to je něco :sweat_smile:

Ev, takže vítej do klubu maminek s kočárkem chicco, my jsme s ním také spokojeni, dokonce se mi tam krásne vleze fusak, což je paráda :wink:

Malého zajímá každá počůraná popelnice, každej lísteček a kamínek na zemi, takže s ním někam dojít..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,at kto máme se zádama stejný :unamused:

Dneska na mě Kája pořád vola uku uku a až po chvilce pochopila,že chce vzít za ruku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky... :slight_smile:
Napravuji svou dlouhou nepřítomnost, se tento týden docela snažím.... :grinning:
Dnes jsme byly s holčičkama u zubaře na prevenci a udělaly mi radost... Anička dnes prvně ukázala zoubky, na to že tam chodíme od jejího asi roku to je teda pokrok... :grinning: zato Vendulka péro jedno mrňavý se s tím vůbec nepáře, řekla jsem pojď ukázat zoubky a ani nečekala až ji vemu na ruce a už měla pusu dokořán... tak jsem dostala velikou pochvalu a byla jsem šťastná jak blecha, já se totiž zubařů děsně bojím takže jsem si tááááákhle oddechla... :grinning:
17. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning:

Kde jste všichni????vy snad všichni pečete a uklízíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nebudeš tomu věřit, ale jo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám 8 druhů a končím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď si jdu dát kyselý okurky :wink:

jo a s tím kočárkem je to blbý :frowning2: , snad ti to na reklamaci uznají

jinak od dneška mám Míšu doma až do 6. ledna, se asi zabijem :sweat_smile: , ale třeba budu mít víc času na vás :dizzy_face:

jo a začalo tu konečně chumelit :dizzy_face: to vidím na bílý Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taky hned zítra po sváče jdeme bobovat!!!

katy, máš skoro moje dítě (kamínky, lístečky, psí hovénka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) jenže Buclin má kilo 13!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pavli, holky šikovný :wink:
tak dobrou :slight_smile:
18. pro 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí

Beru fakt jo :grinning: :grinning: :grinning: tady sněží už dva dny jste nějak pozadu ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám Aleše doma od zítra do 28.12 :wink:

Na zítřejší nákup mám tak sáhodlouhý seznam,že se Aleš asi zblázní než všechno nakoupíme :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ještě nemáme asi 5 dárků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Evi, no právě, já byla naštvaná, my tady na horách a bez sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale chumelí už víc jak 30 hodin, je to asi 20 cm a pořád padá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
Si nepamatuju, kdy tu byl o Vánocích sníh, už dlouho ne... jsem jak malý dítě, jenže já mám na 24 naplánovaný bobování :sweat_smile: , potřebuju kluky vyhodit ven, abych si v klidu obalila řízečky :wink: ... to je taky to jediný co budu na štědrý den dělat :wink:

to nemáš manžela doma dlouho :confused:
a já už mám nákup za sebou, byli jsme minulý týden v Glóbusu a já tam nechala takovej kotel, že jsem se u pokladny málem skácela :sweat_smile: jsem paní pokladní říkala, ať mě jemně upozorní, až budeme tak na 4000 kč a ona mi to řekla po namarkování třetiny nákupu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Beru manžela tak dlouho doma ti závidím. Můj bude pouze od 24. do 27. Mezi svátkama pracuje :frowning2:

Evi přežijte to nakupování. Já jsem ráda že mám všechno, poslední dárek by měl dojít poštou příští týden a hotovo. Nákup na svátky uděláme až tak den před štědrým dnem.

Jo a na vánoce prý zas sníh být nemá :unamused: Má přijít obleva. Ale třeba bude všechno nakonec jinak a opravdu budeme mít bílé vánoce, ale moc tomu nevěřím. V Brně má na štědrý den pršet :angry:
18. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,já právě nechtěla nakupovat moc dopředu :wink: ale asi to bude hrůza všude plno lidí a my nejedeme jen do Globusu,ale ještě pro stomeček,do Hornbachu pro dárkovou poukázku a do jednoho knihkupectví pro dárkovou poukázku tak ať si to manža užije :grinning: :grinning: pořád říkal,že je čas,když jsem to chtěla zařídit dřív tak ted to má :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Káju pohlídá mamka :slight_smile:

Luci,taky jsem šlyšela,že má být v pondělí obleva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a myslím,že i s víkendama bude doma 9 dní a to stačí :wink:
18. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nakoupeno jeste nemame, asi pojedeme v nedeli, to si vemu prasek na uklidneni :wink: stromek mame, darky taky, no uklid jsem nejak nehrotila, protoze to s malym moc nema význam, ale jako vyloženě bordel tu není. :grinning:

Já jsem chtela boby, jsem včera litala,ale neměli, a po mých zkušenostech s mimibazarem uz tam nic nekupuju, a vubec na netu boby nekupuju, pac nez by to došlo, tak by bylo po snehu.

Jsme vytáhli staré sane, jeste po mně, teda ta látka je roztrhaná,ale uz máme koupenou novou, takze to tam dáme, a budeme mit staronové sane, takový retro :grinning: :grinning: uz se těším, jak s malým vyrazíme.

Beru, tak při třetině mě paní říct částku 4 tisíce, tak mě sbírají ze země :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,my máme saně po Alešovi :wink: já myslím,že to úplně stačí :wink:

Já myslím,že budu mít za nákup taky rozhodně víc než 4000 ,ale já se toho nehrozím moje kreditka to není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Když se můj manžel mohl zbláznit a za celé premie si objednat novou TV tak já se rozfrcnu v Globusu :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme sáňky taky, v Praze :sweat_smile:
no, když mi už doma neměli ani hajzlpapír, byl to zásobovací nákup + lékárna + DM, takže proto kotel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a na bobování to není, je prašan a moc to nejede, jdu do alba hodit tu moji zmrzlinku
18. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:

tedy, 20 cm sněhu bych si nechala líbit, kdyby nebyl i na silnicích :grinning: u nás je slavný 1 cm a už jsme za barákem na minikopečku bobovali, tedy, pár jízd a jelo se po trávě, ale aspoň měla Janí premiéru... jsem jí trubka nevyfotila :frowning2:

jinak včera nám vrátili auto ze servisu a po STK a jsme o 11 tis. chudší :frowning2:
No, ale máme na 2 roky klid, prý se tam nemá co pokazit, tak nevím, zda tomu servisákovi mám věřit :sweat_smile: zákon schválnosti vždy funguje ;)

jinak dárky máme nakoupený, zabalený /v sobotu jsme oba s manžou balili přes 3 hodiny a už nás to silně nebavilo/, jen včera mi přišli ještě 3x brusle,tak to dobalím zítra a je to...

Na velký nákup se taky chystáme. Zatím furt sepisuju seznam, pořád se rozrůstá, ale pořád nemám ještě tůšo, co budem po všechny ty dny volna vařit :frowning2: Na silvestra a následný víkend jedem ke tchýňáčkům, tak budu mít od vaření chvíli klid :sweat_smile:

dnes ještě musím připravit věci pro Teri. Mají zítra besídku se světluškama i s přespáním a pak ještě jedou do divadla, tak aby byla vybavená:slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a stromek jsme koupili už na mikuláše. Nádhernou jedličku. Byl ještě výběr, tak jsem ráda:slight_smile:

A Luci, my možná budem mít mezi svátky taťku taky v práci:frowning2: Šéf furt vyhrožuje, ať s tím nikdo nepočítá, že musí dát do kupy další verze programu na tu prdlou nemocenskou a pokud se to nestihne a neotestuje, tak musí i mezi svátky do práce... Tak jak to dopadne ještě netušíme...

A taky jsem slyšela, že se má oteplovat a být až 4-6 °C nad nulou...a to teď vypadá tak slibně, že by po hodně dlouhý době mohly být Vánoce bílý....

Ev, držím palce na reklamaci s kočárem, ať vám to klapne..
18. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no my doma taky nemáme dost věcí a ještě zbytek dárků :wink: a ten blbeček rozfrcá takový prachy za telku až to není hezký a omíla tady,že je to jeho sen :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: v pondělí si pro ní jede tak to bude mlít ještě dva dny a pak další jí bude štelovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Právě jsem dobalila dárky co zatím máme :slight_smile: ještě to co zítra dokoupím a pak ještě za mamku :wink:

Jani,díky :slight_smile:

Jo a sáňky máte vážně v Praze :wink:
18. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte přání od nás v albíčku :dizzy_face:

Nakouknu snad večer. Mějte se paaaaaa
18. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek