• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Libu,děkujeme :dizzy_face:
18. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy,kde jste zase balíte dárky a uklízíte??? :unamused:
18. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já ani nebalím dárky, ani neuklízím, jen peču slaný šnečky na zítra, čekáme odpo návštěvu. Muže mám v hospodě, zapíjí kámošovo mimino.

Beru podobnou pálku jsme zaplatili minulý víkend, taky jsme museli do DM, doma žádná drogiška tak prach jen lítaly :rolling_eyes:

Jani to je blbý že taky nebudete mít tátu doma :unamused: A cena za auto taky potěší takhle před vánocema :angry:

Libu krásný přáníčko :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

ev, já byla cvičit :wink:

dnes mame dobrou zpravu, viník nehody konečně dodal všechny podklady do pojistovny, takže snad nám pojistovna vyplatí nejaký peníze, ono se to nezdá, vypadalo to jenom na nárazník, ale je to celý posunutý, zadní dveře posunutý - teče nám tama do auta, celej hlavní rám, no prostě to nebyl jenom tukaneček, i likvidator řekl, že to byla rana. :unamused:

Jo a budu se asi snažit odstavit malého, takže se připravte na mé stupidní dotazy, ohledně UM :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,jsi šikulka :slight_smile:

Kat,tak hlavně,že jste se dočkali :wink: a musím ti říct,že moje švagrovka odstavila Matěje taky nedávno a UM jí vůbec nepije :unamused: Kája se to už naučila,ale vypije jen tak 100 ml za den a když má dobrej den tak 120 ml :wink:
18. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev, tak já jsem začala tím, že jsem schovala kojící polštár, aby tím ráno místo mě, nemlátil po hlave tatky :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj matky,
je tu ještě někdo?
18. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Kat hlavně, že vám alespoň něco dají, klidně se ptej na UM
Terka dnes spí u našich tak jsem se dala do úklidu, ale užívám si volno :grinning:
18. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si dneska byla zajezdit na našem koníkovi, ale asi to nebyl nejlepší nápad :confused: , protože jsem strašně vymrzla a doufám, že nepromarodim vánoce :confounded: Teď jsem si dala slivovičku, ale nějak jsem si neuvědomila, jak je silná a myslela jsem,že mám zástavu :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se psychicky připravuju na ty nákupy zítra a to,že toho máme moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Ještě,že už se mamka vrátila a nemusíme to absolvovat s Kájinou :wink:
18. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi s tím kočárkem jsi mě dost vyděsila :angry: To se máme na co těšit :confounded: Dej potom vědět, co Vám na to řekli :confused:
18. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi nevím, jak dlouho na ten PC uvidím, ale pokusím se tady ještě chvilku vydržet :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lib,no já uvidím,ale manža si myslí,že nám to neuznají :angry: jako mě to taky dost překvapilo,ale co se dá dělat :confused:
Hlavní,je že zítra s jedu pro nový kočárek :wink:
18. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mojí kamarádce na X-Landerovi ruplo madlo a to dokonce 2x a neuznali jí to
18. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se, že dneska nereaguju na příspěvky. Všechny jsem je poctivě přečetla,ale nevím, čí byl který, takže radši až zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jste mi poradily a taky budeme stromeček zdobit až 23 večer :wink:
Jo a k večeři asi dopřeju broučkovi kuřecí řízek a udělám mu spešl salátek s jogurtem a dobrůtkama, co mu neudělají z bříška balón :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi neděs mě :frowning2: a jedeš si pro ty Chicco? Švagříci je mají a jsou s nima max. spokojeni :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lib,jj jdu :wink: Neděsím jen mě štve,že to prodávaj za takový prachy a pak to nevydrží ani rok :unamused: Kája v něm jezdí od konce února
18. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi kočárek je hrůza :unamused:
18. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,no jo co se dá dělat,alespoň jedno plus to má :wink: manža nemůže remcat,že kupuju novej kočár :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo :grinning: , mne by se golfáče taky líbily, ale chci šetřit :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já zítra jedu s nej kamarádkou do Prahy na Apassionatu (koňská akcička v O2 aréně) :sunglasses: Poprvé jedu večer někam bez Honzíka. Jsem z toho celá nesvá :sweat_smile: Doufám, že se alespoň chvilkama dokážu bavit a nebudu smskovat mamce, co Honzulka právě dělá, jestli už spinká atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to asi k smíchu, ale já jsem asi na něm fakt hrozně závislá. Možná je to tím, že jsem začala brzo chodit na ten půl úvazek, ale když pak přijdu domů, nemůžu se ho nabažit :grinning:
18. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
libu já jsem taky závislá :grinning: :grinning: , když Terka spala poprvé u našich tak jsem z toho byla celá hotová, špatně jsem spala atd. :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,no já myslela,že budeme taky šetřit,ale můj manžel je vždycky pár dní před Vánocw děsně rohazovačnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A hlavně pokud pojedeme k moři tak se budou hodit :wink:

Lib,taky jsem bez Kájiny mockrát nebyla :wink: a spíš jsem vždycky šla,když usnula :wink:
18. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem včera uděla rezervaci na dovču :slight_smile: ,těším se :slight_smile:
18. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo já se vrátím tak kolem jedenácté, ale stejně ještě ho nikdy nikdo jiný neuspával :sweat_smile: Ona mamča bude spát u nás, takže se k němu po akci vrátím.
Evi dobrá myšlenka s tím novým kočárkem bez řečí :grinning:
Jdu asi do postýlky moc jsme toho v noci nenaspali, asi nějaké špatně sny a nebo nám už raší poslední stoličky - jen to ne :confused: Jinak už zoubky máme všechny. Musím se podívat, kdy mají začít růst ty pětky :unamused:
Hezký večer všem a dobrou.........
18. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo a kam jedete? My pořád přemýšlíme nad Chorvatskem, ale musíme počkat na stav financí po vánocích, protože je to u nás jako u Evičky :wink:
18. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lib,dobrou :slight_smile:

Jitu :dizzy_face:

Jdu na seriál :wink:
18. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky :slight_smile:
18. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak paaaaaa
18. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek