• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Přidala jsem fotky z focení, nejsou neště nijak upravované :slight_smile:
18. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Jitu,fotky super :slight_smile:

Nákupy jsme přežili stálo to 10 tisíc :unamused: :grinning: :grinning: ale máme všechny dárky,jídlo,stromeček,vínečko atd :wink: :wink: :wink:

Jo a byli jsme pro nový kočárek a je úžasnej zítra ráno ho vyzkoušíme :wink: a Káje se taky moc líbil :slight_smile:
Jinak dopoledne jsme Káju povozili na saních,ale trošku nám v té kombinéze padala tak jsme jí dneska koupili opěrku,aby nepadala :slight_smile: :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

my včera byli na sanich, malej tam seděl jako paša :grinning: tu opěrku jsme taky kupovali, meli dva druhy, jednu celodřevěnou, ale ta byla na sane moc mala, nas tatinek na to koukal, a ze nevi, jak by to na sane dal, protoze to fakt bylo tak uzky, nechápu, jak to muzou tak blbe udelat, další tatínek na to v tescu taky čučel, a porad to přikládal k tem sánkam, a že už se dnes nic nedělá pořádně :angry: , protoze proste ta opěrka by se neměla za co prichytnout, šrouby nepasovali na dřevěný rám saní. My jsme vzali ten druhý typ, a ten tam sedí perfektně.

Ev, já byla z golfek taky nadšená :wink:

Jity, jdu mrknout na ty fotky :wink:

Jo holky, vadí, kdyz voda neprojde na UM varem? Ja ale malýmu tu vodu dávám normálne pít, tak snad to tak nevadí. Kdybyste viděli dnes malého.... chudáček, uplne mi ho bylo líto, jak hledal kojící polštár a nemohl ho najít, a pořád říkal.... není, není. On má to kojení tak spojené s tím polštářem, že ho nenapadlo po mně něco chtít, když nenašel polštář. My teda ten polštár využili stoprocentně, já si ho nemůžu vynachválit :wink:
19. pro 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
jdu jen nahlásit, že žijeme, nějak není čas,ale to víte samy :wink:
Na nákup se chystáme zítra,tak uvidíme, co pořídíme :slight_smile:
Reakce malé na sníh-koukala na botičky, na kterých měla sníh a říkala, fůj,jako že je má špinavé :grinning:
Jituš, fotečky hezké :wink:
Kat,tak ať se pojišťovna praští přes kapsu :wink: A s tím kojením :sweat_smile: Já teda vodu na mléko převařuju vždycky a pokud je v konvě voda už převařená,tak ji zapnu jen na chvíli ať se přihřeje....
19. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, fotky pěkné, a to byly s Terezkou na focení kámošky?

Numi, no tak pojistovna se jiste přes kapsu nepraští, ale už to fakt chci mít zpravené, nárazník mám přilepenej izolepou, fakt parád, do auta zadnímí dveřmi teče.... to jsem zvědavá, co a kdy pošlou. A dik za radu :wink:
19. pro 2009 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,taky jako Táník převařuju nebo přihřeju :slight_smile: Chudáček malej je mi ho líto :frowning2: ale on si zvykne neboj :wink:

Táni,tak si nákupy užijte tady to bylo o život :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to jsou Terezky sestřenice - je to fotka pro tchánovce, aby je měli pohromadě :grinning: , focení bylo hodně náročné - když Terka a Anina drželi, tak Eli už na břížku nevydržela :grinning: :grinning: ,
19. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, což o to, malej si zvykne, ale abych si já zvykla :grinning: :grinning: Dnes ráno, když jsem ho viděla, jak hledá ten polštár, bože, mě ho bylo tak líto, že nebýt doma tatík, tak vyměknu :sweat_smile:

Jity, no to věřím, že fotit 3 děti není žádná legrace :wink:
19. pro 2009 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat chudinka, ale už je dost velký a určitě si zvykneš i ty, nebo si pořídíš další mimi :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, možná, uvidíme :wink:
19. pro 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,nebo zvykneš si já byla ráda,že se Kájina v roce odstavila sama :wink:
19. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, jste zlaté :slight_smile:
19. pro 2009 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Jituš hezký fotečky :dizzy_face:

Kat já vodu už vůbec nepřevařuju, dám ji jen na chvilku ohřát do mikrovlnky a hotovo :wink:
20. pro 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Máme tady návštěvu, dceru kamarádky, tak na vás není čas. Ale malej je nadšenej. Sáře je 11 a Matýsek se asi zamiloval :grinning:
Evi, tak to jsme žabaři, my nechali v krámě "jen" 8 000 kč :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no ale pořád něco dokupuju, takže se k tý 10 blížíme a to jsem zjistila, že nemám nový kalendář :sweat_smile:
Katy, já převařuju pořád, mám vodu v konvici a pak ji jen přihřeju
Jitu, fotky hezký
Jani, jedličku miluju, až bude jistota, že Matese nesežere jehličí, budeme ji mít, letos je umělý :wink:

Jinak já nějak nestíhám, jsem si naplánovala obr úklid a pořád se mi do něj nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ještě mám celý 3 dny, zapojím taťku a bude to tu lítat :grinning:
Ale dneska ne, jdeme slavit první narozky Terinky :dizzy_face:

jo a Evi, před Míšou pšššt, že máte novou televizi, ukecává mě do ní už asi rok :sweat_smile:
a dokážu si živě představit Aleše, jak šteluje :grinning: ti chlapi jsou všichni stejní :wink:
20. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

dneska jsme zajeli novej kočík a pak jsme ještě byli na saních :wink:

My máme živej stromek já umělý nemám ráda :wink:
Beru,TV bude zítra odpoledne a dneska jsem se dozvěděla kolik stála bych mu dala asi nejspíš facku,ale jsou Vánoce tak ho nechám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,Mates je snad náš ne????? :angry: :angry:
20. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, no vidíš, zaváháš, a ženich je fuč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska byli u nevěsty, a Tomášek malou pusinkoval a naháněl, byla to taková sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink: no tady to tedy žije :angry: :angry: :angry:

Kája spí tak mám chvilku :wink: odpoledne dorazí táta s tou svojí paní tak to zas bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
21. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Nestíhám, velkej úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: a barvení vlasů, ať se mě Ježuch nelekne :grinning:
Evi a kde je fotka nový káry??? :confused: a Mates je určitě váš! jen musí zase brzo vidět malou, aby si to připomněl :grinning:
Katy, malej taky úchyláček :sweat_smile: :grinning:
21. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jsem zapoměla včera foťák a dneska uvidíme jak se dostaneme ven,když budeme mít návštěvu :wink:

Na velkej úklid peč :grinning: :grinning: já jsem včera uklízela jak divá a dneska to není vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem uklízela znovu,aby mě macecha nepomluvila :angry: :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Jdu pozdravit po delší době a ono není koho :sweat_smile:
Co...uklízíte, pečete, balíte dárky, jo :grinning: U nás je to s úklidem jak u Ev, vydrží to tak 5 min., Kája má na pořádek úplně jiné měřítka, takže to po mně trochu dodělává, takže možná ve středu večer to trochu pofackuju, ale nevim nevím :grinning:

Katy, jak jde odstavování? Já se k tomu nějak nemůžu dokopat, nejspíš přestanem, až budem chtít druhé mimi :confused: Kája vždycky večer nařídí, že hají a pak mi ukáže na prsa a řekne toto :grinning:
21. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc sem nechodim, ale neda mi to abych vamtaky neprisla poprat krasny svatky, hezky si to uzijte, nasim mrnouskum budou svitit ocicka :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3635699&vReferer=
21. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,ona ten bordel ani tak nedělá Kájina,ale její tatínek :grinning: :grinning: :grinning:

Oli,moc hezký a přeju Vám taky krásné Vánoce :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, aha :grinning: Tak u nás tatínek taky nějaké uržování pořádku moc neřeší, ale občas, když se vrátí z práce a uvidí tu Kájčinu spoušť, tak se i stalo, že to celý zmatený začal sám od sebe uklízet :grinning: :grinning:
Oli pěkné :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,on normálně moc bordel nedělá,ale před Vánocema se rozhodl to tady vylepšovat a tak tady lítá s nářadím a dělá bordel,ale dneska snad už skončil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Pall, odnaučování jde dobře, malej kojeni měl fakt spojené s kojícím polštářem, a když zmizel, tak proste přestal vyžadovat kojení :wink:

Dnes jsme dělali velkej nákup, tak doufám, ze už nebudu muset do vánoc do žádného obchodu.

Oli, děkujeme za přání a stav se častěji. :wink:
21. pro 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň to tam máte hezčí, ne :slight_smile: Já například vždycky když se zaptám, kdy dodělá to nebo tamto, tak řekne, že je to v plánu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Např. máme půl roku koupené nějaké světla a leží ve skříni, protože pověsit je je v plánu :angry: Třeba na to někdy dojde :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, to je fajn :slight_smile: No Kája má kojení spojené s usínáním, to jsem zvědavá jak to půjde :confounded:
21. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,no on jenom,když se mu chce :grinning: :grinning: ale,když něco koupíme nového tak naštěstí do týdne to přidělá :grinning: :grinning: protože ví,že bych prudila :wink:

Kat,taky doufám,že do žádného velkého krámu už nepůjdu :wink: čeká mě ještě koupit kapra a ve středu květiny pro maminky,babičky a tak :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek