• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
no ženský kde celej den jste? je fakt, že já taky neměla čas :sweat_smile: a to jsem si slíbila, že to nebudu hrotit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teď se jdu vrhnout na balení dárečků :dizzy_face:

evi, co návštěva?
katy, jak malej pije umělý?
pal, oli, ahoj :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooooj :wink:

Beru,hezký přání :wink: já už mám zabaleno i za mamku :wink: Návštěva ušla :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale dneska jsme byli na jedný moc smutný návštěvě u Alešového dědečka :frowning2: babičku odvezli před týdnem do nemocnice a ona je na tom strašně špatně :frowning2: :frowning2: a Karolínka během roku asi přijde o druhou prababičku :pensive: :pensive:
22. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jdu vás po dlouhé době pozdravit :slight_smile:
Nějak není čas a byla jsem přes týden u rodiču.
kat cože, ty jsi zlikvidovala koj polštář???? :sweat_smile: Já budu kojit asi do smrti :slight_smile:
Ev, to je smutný,hlavně ted před vánocemi :pensive:
Já taky dnes pobalila dárky a dokonce jsmemusela balit i svoje :angry: :angry: No snad si je aspon popíše sám
Jdu ještě žehlit :unamused:
22. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak já jsem taky pobalila dárky, svoje teda ne, ale buhví jestli něco dostanu :confused:
Romi, taky to mám tak s tím kojením :sweat_smile:
Evi, to je mi líto :pensive:
Berus, pěkné přání :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev, tak to jsou smutné zprávy :pensive:

Kojici polštár leží ve skříni, zatím ho malej neobjevil, na UM se nejdřív tvářil jako ze jo, ale ted to nejak začíná flákat, večer nehrozí, abych do něho něco dala, max ráno a max 100ml.

Dárky zabalené jeste nemám a ani nevím, kdy to budu dělat.
22. pro 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,díky smutné to je,ale na druhou stranu jí je skoro 90 a kdo se takového věku dožije :pensive:

No já jsem si taky balila jeden dárek co dostanu od mamka :wink: jinak nevím co dostanu osd rodiny :wink: a manžel mi dal peníze ať si něco koupím tak vyrazím až nebudou všichni v nákupní horečce a koupím si něco v klidu :wink: potřebuju nějaké oblečení a navštívím asi Ikeu nebo Kiku a tam to roztočím :wink:

My budeme mít na Čtědrý den dost hoňku dopoledne tchánovci,po obědě strejda pak chvilku klid potom dárečky s Kájinou a večer se dole u mamky dělá mejdlo pro sousedy jako každej rok :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Píšu jak dement,ale vy tomu rozumíte že :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Ev, vy tam máte pořád nejaké mejdlo, škoda že nebydlíme blízko, bych se někdy stavila :grinning:

Dnes jsme byli na vanocnich trzich a moc se nam tam libilo, tento rok vážně moc pěkně udělané :wink: přidala jsem od tam tři fotky... pořád to dávám do alba prvních narozenin, po vánocích to budu muset alby přeorganizovat :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
kat taky se chystáme na vánoční trhy, asi tam pujdem na štedrý den dopoledne, teda nevím,jestli to bude ještě fungovat :sweat_smile:
Ev,jestli píšeš jak dement,tak jsem asi taky dement, protože mě to ani nepřijde,chápu vše :grinning: ,kdyby jsi to nepřipomněla, tak si toho snad ani nevšimnu :slight_smile:
22. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi, já nevím, ale dneska tam říkali, ze zítra je poslední den, no nechci kecat :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi :grinning: :grinning: :grinning:

Kat,jj tady se pořád něco děje :wink:
22. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,pěkný fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm,tak jsem je opět prošvihla a já se tak těšila na trdelník
22. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev, díky, na to že je to focený mobilem, to jde, jeste mám další, ale nemám je stažený :frowning2:

Romi, však jeste zítra zajdete, zítra je poslední den, to nemůžete? Malej tam byl jak u vytržení, od výběhu s kůzlatkama a oslíkem jsme ho nemohli dostat, stromek krasnej, koukal na to, pak chtěl se mnou pít svařák, tak jsem mu na chytráka vzala jenom ten kelímek, a dala tam kousek jeho čaje... jsem si myslela, jak jsem malýho "přečůrala", malej chytl kelímek ochutnal a švihl s ním na zem s pohledem "mamko ty si fakt myslíš, že jsem uplne blbej" :grinning: :grinning: :grinning:, takže jsem pak svařák musela maskovat :grinning: :grinning:

Zazvonili jsme si na zvoneček a přáli si tajné přání :wink:
22. pro 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
kat zítro to nestihneme,chtěla jsem jít s manžou, ale ten dorazí až v noci
kat jsou chytrý jak opičky :slight_smile:
22. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,to znám Kája mě vždycky taky prokoukne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nejvíc chce ochutnat kafe :confused:
22. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute babky :grinning:
Všem přejeme pohodové prožití vánoc, pokud možno bez stresu a kalamit.....a bohateho ježucha :dizzy_face:
Lucka a Gojgy :grinning:
23. pro 2009 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nevím jestli ještě bude čas na net tak všem taky přejeme s Lukýskem krásné Vánoce a bohatého ježíška, užijte si svátky plné pohody :slight_smile:
23. pro 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky přejeme všem štastné a veselé svátky,hodně pohody,žádné starosti,bohatého ježíška a do nového roku jen to nej. :slight_smile:
23. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky taky všem přejeme s Honzíčkem jen to nej. Veselé vánoce plné krásných zážitků s našima zlatíčkama, bohatého ježíška a hlavně zdravíčko všem!!!!! :dizzy_face:
V albu máte přání od Honzíčka :grinning:
23. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi je mi to líto :pensive:
Manželovi včera umřel dědeček :pensive: Nemůžeme tomu nějak nikdo uvěřit :cry:
Ještě, že máme alespoň ty naše sluníčka, se kterými se můžeme potěšit.
23. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy krásné fotky :dizzy_face:
Všem děkujeme za přáníčko k vánocům :wink:
Já jsem ještě na chvilku v práci a za chvilku mažu domů - HURÁ!!!
23. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nevím jak bude čas a tak jsem vám přišla popřát krásné vánoce plné rozzářených očíček našich zlatíček. Moc si to užijte a mějte se krásně, Markéta a Kubíček
23. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :wink:

taky přejeme s Karolínkou a Aelšem všem krásné Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Přejeme všem pohodový Vánoce.
Přání máte v albíčku.
23. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Přejeme Vám krásný a pohodový Vánoce .Irena,Mirek Adámek a Gábinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné vánoce všem! :slight_smile:
23. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
# Vánoční svátky jsou tu zas,
# ať ve vašich tvářích je samý jas.
# Lásku, radost, něhu, zdraví jen,
# ať se splní Váš každičký sen.
# Nejen o Vánocích, ale i v Novém roce! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
#
# Přeje Jana, Sabinka a Marcel
23. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
23. pro 2009 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek