• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Kat,krásnýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak se jdu taky připojit s vánočním přáním :slight_smile:
Jsou to první Vánoce, kdy to ti naši mrňousci budou vnímat, tak ať proběhne vše v klidu, v pohodě a bez stresu :wink:
Krásné Vánoce a do nového roku hlavně zdraví, přeje Andrea, Matyášek a Michal :slight_smile:
23. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky,taky přejeme vašim rodinkám pohodové Vánoce :dizzy_face: Táňa, Vlasťa a Kristýnka :wink:
23. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc se omlouvám že sem už moc nechodím ale pohybuju se spíš na FB
Chci vám popřát krásné vánoce a do nového oku jen to nej. :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,
vidím že se to tu Vánočními přání jen hemží.... :wink: Tak se taky přidáme.....

Přejeme všem krásné Vánoce, plné pohody a lásky a také krásný Nový rok. Ať se všem splní i ta nejtajnější přání :slight_smile:
Vendula a Klárka
23. pro 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
I my vám všem přejeme moc pěkné vánoce a do nového roku hlavně zdraví, štěstí a lásku :slight_smile: Pavla a Karolínka
23. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, taky vám všem přejeme krásné vánoce a hlavně to zdraví - to je nejdůležitější :slight_smile: Jíťa a Terezka :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak Vám jdeme popřát krásné Vánoce, klid a pohodu, bohatého ježíška a v Novém roce hlavně to zdravíčko :wink: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky,tak u nás megaúspěch, pištěla radovala se....nádhera chtělo se mi brečet, jen bych ty hračky všechy vyházela.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme hrací stoleček, mluvící strom pů, housenku pejska fischera, piano, a hadry s kittynou :grinning: segra se zbláznila :grinning: ....fakt ta radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak u nás megaúspěch byla večeře :grinning: :grinning: :grinning: prostě klasickej chlap :grinning: :grinning: :grinning:.

Houpacího koníka se malej nebál, to řehtání si pouštel pořád dokola, ale u nás pořád nejvíce lákají ty krabice, do krabice od koníka malej vlezl, udělal si tam bunkr a nechtěl vylézt ven :grinning: :grinning: :grinning:
Tatra taky velký uspech, pořád na nás dělá brm, brm, to jako abychom ho vozili, měli do té tatry jestě přidat nějaký pohon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2009 ve 13:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí

tak se hlásím po pár dnech :wink:

Štědrý den byl super Kája byla nadšená a moc se jí vše líbilo :wink: opravdu krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen chuděra nevěděla co dřív,ale ted už si hraje postupně se všema hračkama :wink:

Semnou už to dopadlo hůř 24 večer jsem se po tom 3 měsíčním stresu co jsme prožívali trošku zhroutila a dva dny jsem ležela protože jsem byla vyčerpaná,ale dneska už je mi mnohem líp :sweat_smile:
27. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

tak přidávám do alba fotky z vánoc, a hned z fleku mi byl smazán stromeček :angry: :angry: :angry: , to je teda fakt krize, tak tam zíra postavím malého, aby mi to nikdo nesmazal, to snad na to musí mít nějaký program, který to automaticky projíždí, tak rychle by admin ani nereagoval.

Ev, to je mi líto, jsem nevěděla, že to bylo tak blbý, to kvuli tomu bytu, jo? :confused:
27. pro 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Kat,oni jsou rychlý :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale nechápu to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No bylo to i kvůli bytu,ale bylo toho trochu víc,ale snad už je to všechno zase ok :wink:
28. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Holky máte krásný fotečky z vánoc, je vidět že si to dětičky pořádně užily :dizzy_face: U nás byly vánoce taky suprový, Lukáš měl největší radost z dětskýho vysavače a pořád doma vysává :grinning:

Evi hlavně že už je líp :wink:
28. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: moc děkuju už je mi mnohem líp :wink:

Včera a dneska jsem trochu utrácela,ale mám radost :wink: oni mají všude slevy a já dostala k Vánocům nějaké poukázky tak už je nemám :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
moc často se k vám nedostanu, tak aspoň chci popřát
do nového roku 2010 hodně úspěchů a štěstí s našimi drobečky,
nastávajícím maminkám zdravá, krásná miminka a snažilkám krátké snaženíčko a hlavně zdravíčko
přeje Katka s Danečkem :wink:
29. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj maminy, u nás taky megaúspěch od rozsvíceného stromečku až po všechny dárečky :grinning: S těma broučkama je to už úplně o něčem jiném :dizzy_face:

Evi to je dobře, že jsi nakoupila :wink:
Luci tak to máte pořád naklizeno co?
:grinning:
30. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:

Libu to jo, Lukáš je teď taková profi uklízecí četa a vysává od rána do večera :grinning:

Chci vám popřát krásného silvestra a do nového roku všechno nejlepší :dizzy_face: Užijte si to dneska, pa pa
31. pro 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko,

Přišla jsem vám popřát krásného silvestra a v novém roce ať se vám splní všechna přání :dizzy_face: Markéta a Kubík
31. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

přejeme hezkého Silvestra a šťastný Nový rok 2010 :slight_smile:
31. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně mám trošku času se na vás kouknout :wink: Ty návštěvy příbuzných mě ničí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě že je konec :sweat_smile:
Vánoce úžasný, hlavně díky malýmu, Míša málem postil slzu, protože pro Matýska byl nejkrásnější dárek ta vyrobená garáž :dizzy_face:
Jen máme nějak nepovedený fotky, ale zkusím něco vybrat, abychom se taky pochlubili :slight_smile:

Jinak dnešek si užijte bez bolehlavu a žlučníkovýho záchvatu a do novýho roku přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojenosti! :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a úplně bych se zapomněla pochlubit, během 14ti dní nám vyrostly 2 stoličky, takže už má 8 zoubků a začal jíst doma vařený jídlo!!! :dizzy_face: zatím jen polívky a bramborový knedle, ale i to je pro mě děsněj úspěch :wink:
31. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
I my Vám všem přejeme jen to nej do nového roku a ať se Vám splní všechno po čem toužíte :dizzy_face:

Beru tak to gratulka k zoubkům :wink: My už máme 16 ks a mám neblahé obavy, že se tam opět začíná něco dít - ovšem na pětky mi to přijde ještě docela brzo :confused:

Beru hoď foto ať se pokochám. Já Vám tam taky dvě hodila :wink:
31. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , zdravím v novém roce :wink:
Jak jste zvládli Silvestra? U nás docela dobrý, třískalo to pod oknama úplně nehorázně, ale Matýsek se nevzbudil.
Vzbudili jsme ho až my, když jsme šli v 1 spát, a do půl 5 ho nešlo uspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

libu, děkujeme a snad nějaký fotky vyberu :wink:
evi, co sis pokoupila? pochlub se :wink:
1. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte babky
tak já byla v práci a manža s malou prej v poho malá spala petardy buchaly a vše v klidu tak uf uf uf
1. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všechny, co máte vánoční fotky - moc krásný :dizzy_face:
1. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky vás zdravím v novém roce :dizzy_face:

U nás silvestr v pohodě, byli tu kamarádi s dvouletým klučinou tak si s Lukášem vyhráli, po půlnoci se nám ale dítko vzbudilo a řádil do 4 nebo i dýl do rána, já byla totálně ko, spal se mnou v posteli tak jsem byla celá rozlámaná. Asi nám taky rostou zuby páč je protivnej až hrůza a máme novou vztekací náladu, lehne si na zem a mlátí se hlavičkou o zem nebo se mlátí hlavou do dveří nebo do zdi, no fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beru gratulka k zoubkům :wink: Co do teď Matýsek jedl, skleničky?

Luci super že to manža s malou o silvestru sami zvládli :slight_smile:

Libu vy jste zubáci :grinning:
1. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: ještě jednou pohodový rok 2010 :wink:

Jinak my byli u sousedů a Kája na chůvě :wink: před půlnocí jsme šli s Alešem domů se podívat zda jí ty rány nevzbudí,ale nic spala jak dudek :grinning: Tak jsme šli zase na mejdan a přišli jsme ve 3 h a já jsem tedy nevyspala,ale jinak vše ok :wink:

Beru,gratuluju k zubům :wink: koupila jsem si knihovnu,proutěný koše na prádlo,povlečení a nějaké oblečení :grinning:
1. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, krásnej nákup, hlavně to oblečení bych potřebovala, zase nemám nic na sebe :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucenku a co, měli jste toho přes noc hodně?
Luci, jj, na skleničkách a ještě jsem je někdy mixovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak neměl pořádně zuby, nechtěl kousat, teď objevil to kouzlo kousání, tak zase splácá všechno :grinning:

jdu hodit nějaký ty fotky do alba, hlavně nutně potřebuju pochválit garáž, Míša mi kouká přes rameno :grinning:
1. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj nakupovat to já umím :grinning: :grinning: :grinning:
Krásný fotky - tchán je šikulka :wink: :wink: a koukám,že i stomeček se vešel :grinning:
1. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek