• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj holky, tak koukám, že jste si silvestra užili :wink:

Malej taky spal jak dudek, což jsem se divila, protože ho kolikrát vzbudí otevření dveří od koupelny a ted petardy lítaly, fakt hrozně moc, byly to rány... a malej spal :grinning:

Já už na tom tak dobře nebyla, večer mě začalo děsně bolet břicho, fak super, takže jsem prožila silvestra svíjející se v koupelně a chladící si břicho o kachle, takže paráda, nevím, jestli jsem něco blbýho snědla, fakt si nejsem ničeho vědoma :sweat_smile: Každopádně dnes se cítím líp, nic jsem nejedla, jenom pila černý čaj :wink:
1. led 2010 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, garáž dobrá :wink:

Luc, o spaní mi něco vykládej :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, dyť jsem to psala, hlavně bez žlužníkovejch záchvatů :frowning2:
ber to tak, že na Silvestra nezapomeneš :sweat_smile: , plácám, jsem pod vlivem :sweat_smile:
ne vážně, to je mi líto, ten den s čajem bych taky potřebovala, od 24 jsem nevytrávila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evi, zase vtipná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , do našeho obr bytu se vejde věcí :grinning:
1. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za pochvaly, vyřídím :slight_smile:
a taky jsem nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to už byl novej rok, tak doufám, že to nebude jak na novej tak po celej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, beru, já to nějak tragicky nevidím, nikdy mi moc silvestr nevyšel, je to taková plánovaná oslava, že nikdy to nebylo něco extra, letos jsme to slavit ani nechteli,ale teda, že takhle dopadnu jsem netušila :grinning:
1. led 2010 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nějak neslavíme, proto pijeme domácí tlamolep dneska :sweat_smile:
hlavně, že ti je líp :wink:
1. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning:

Kat,já na tom byla blbě 25 a 26 takže vím jak ti bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně,že jsi už ok :wink:
1. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně tady někdo je a já jdu zrovna spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Berušáku,kdy přijedete na návštěvu??
1. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
se moc nesměj :sweat_smile:
Míša se zamiloval do chatičkodomečku, že by jsme koupili, tohle prodali a pak přistavěli
v pondělí budeme volat kvůli prohlídce
náš byt má 42 metrů, chatičkodomek 45 :sweat_smile:
1. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechoď!
já za celý svátky neměla čas, bylo to náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bych chtěla co nejdřív, se tady Kadlovi práší na dáreček :slight_smile:
1. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matuška odpovídá ZÍTRA :sweat_smile: :grinning:
1. led 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, tak by bylo zlepšení ale ne zas tak moc velké :sweat_smile:
1. led 2010 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si polepšíte :wink: :wink:

Já jsem manželovi zase v pondělí našla inzerát na auto a ve středu ho přivezl takže už nemáme našeho fordíka :frowning2: ale máme nádherný auto asi si udělám řidičák a budu mu sním jezdit a on se zblízní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak zítra Vás čekáme i se svíčkovou od maminky :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zatím by bylo hůř, podkroví je z(s)kosený :sweat_smile:
ale zahrada :dizzy_face:
1. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hod nějakej odkaz si nedovedu představit chatičkodomeček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kde to je??
1. led 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy už máte novou káru :confused: a co teda vyhrálo?
jé svíčkovou jsem snad naposledy měla na svatbě :sweat_smile:
jdu to najít :wink:
ev, a jaký auto, máte?

beru, zahrada dobrý, my máme teda malinkej dvorek, ale na sednutí ke stolu to je, a malému na nafukovací bazenek, a houpačku taky :wink:
1. led 2010 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No od středy Volvo v 50 - vínová metalíza fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No Vladěna dělala na mé přání svíčkajdu a je luxusní :wink: :wink:a je jí dost budeme jí mít i zítra :wink:no a Matymu se na dáreček nepraší protože je schovanej páč by ho Kájina rozbalila a já v neděli likviduju stomeček :wink:
1. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, právě, bych mu to chtěla dopřát :slight_smile: a Míša by konečně dal pokoj a něco si na zahradě kutil
škovyvoči, to by byl klid!!!
1. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, nám přišly konečne prašule z pojištovny, tak budeme opravovat auto, když jsem se dověděla cenu za lak, tak mě málem odvezli, to je fakt síla, no ale když to platí pojištovna, tak čert to vem, že :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedělej chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a chci fotku auta,já poznám jen trabanta :sweat_smile:
jo a už v neděli? u nás je tradice do 3 králů, ale páč mi ho dítě žare, asi se taky uklidí dřív
1. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev, už likviduješ stromeček? tak to u náš bude jeste hodně dlouho,asi celej leden, malej pořád chce, abych zapínala ty světýlka. Tak jdu na něho fikaně, a říkám, že když se nechá přebalit a obléknout, tak zapnu stromeček, a malej jako že jo,a jde a lehne si, jako "mamko tak si mě teda přebal",a pak jdeme a za odměnu zapneme stromek, jinak při přebalování dělá někdy fakt scény :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, máte metalízu?
1. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotku zatím nemám :wink:

no u nás taky do 3 králů,ale mě to vždycky po Silvestru už nebaví a hlavně na místě stomečku bude stát stan,kterej momentálně stojí uprostřed místnosti a to mě dost štve :wink:
1. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, jo metalíza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my máme buď stan nebo stromek :sweat_smile:
katy, tak to se nedivím,že je lak drahej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, kde je ten odkaz? :confused:
1. led 2010 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, máme to s přebalováním stejný, a to jsme na něj dva a stejně měl dneska Míša éňo na rukávu :sweat_smile:
1. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek