• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Kat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je malej fakt dobrej :wink: Káje se to taky líbí,ale jak jsem psala už mě to nebaví :wink:

No a hlavně,že vám to pojišťovna zaplatila :slight_smile:
1. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Kájina se přebalit nechá v pohodě :wink: jen se občas nechce oblíkat ven tak jí nalákám,že je venku Teri a to už běží pro bundu a jdeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to Matýskovi oblíkání nevadí, se těší ven :slight_smile:
dneska jsem si zahráli na aktivisty a šli ven před barák uklízet ten burdel z petard, Matýsek byl celej castnej a pomáhal jak divej :grinning:
1. led 2010 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: další uklízečka :grinning: :grinning: Kája poslední dva dny zametá a tahá vysavač tak jí budu muset koupit ten dětskej :wink:
1. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ti budou mít jednou domácnost vypulírovanou :grinning:
malej s vysavačem hlavně blbne, děsně ho baví, nachat si ho přicucnutej na bříšku,plíně, vlasech :grinning:
1. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a Mates dneska celej den chodil s vlhčeným ubrouskem a pořád nám myl papuly,po hodině byl ten ubrousek tvrdej a hrubej jak rašple,tak máme poškrábaný ksichty :sweat_smile: :grinning:
1. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No, já myslím, že nám pojistovna poslala prachy, po vyslechnutí a opětovném přehrávání mých hysterických telefonátů na pojištovnu :grinning: :grinning: :grinning:
Já prostě nechápu, že když viník například nenahásí škodu na pojištovnuě (proč by to taky dělal), tak pojistovna nevyplatí poškozenému nic, a můžete si jít stěžovat na páté nastupiště :angry: Jo vlastně ne, můžete to řešit občanskosprávním sporem, jak mi řekla paní z pojištovny :unamused: No, jsem ráda, že nakonec to dobře dopadlo, ale poučení pro mě jako hrom, bez policajtu ani rana, mě někdo může prudit, že škoda není větší jak 100tis :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no nic dámy se loučím a jdu vážně spát jsem hotová :wink:
1. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to máte dobrý, malej se nerad přebaluje a někdy i nerad oblíká, musím vždy za to něco slíbit, už je takhle úplatenej od mala :grinning: :grinning:

Beru :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
katy, ještě, že sem lezu, jsem poučená :wink:
ale musí to být děsný, bojovat s ouředníka :angry:

evi, tak dobrou a čekej nás na oběd :grinning:
1. led 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
No, beru, tak si mě važ :grinning: :grinning: , páč já toto vědět před tím, tak mám na hlavě o pár vlasů víc, ale naštěstí jak říkám, u nás to dobře dopadlo.Uf.

Ev, dobrou noc.
1. led 2010 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
vážím :grinning:
1. led 2010 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
aktiadminka mi smázla fotku stromku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je rychlá, jak hnačka :sweat_smile:
1. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
beru, mě smázli fotku stromku a kytky,kterou jsme dostali k vánocům... když je to baví. Podle mě, jim může být uplně šumák, jestli jim zaplácnu server 50 fotkama takovejma nebo onakejma, no ale jeste že to tu nečistí čistič viktor, a sice ikarkulka, ta je na beremese, ta je fakt dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 23:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
no v pravidlech je, že ta fotka musí souviset s dítětem, no dyť jo, všechny dárky pod stromkem byly pro Matýska :sweat_smile:
hlavně, že ony samy mají v albech fotky, který bych jim smázla :confounded:
1. led 2010 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
beru, však stromek souvisí s dětmi, vždyt to děláme vše pro ně, ne? :wink:
1. led 2010 ve 23:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě :wink:
asi se takhle večer nudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

tak Beru,kde jste 12h pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Čekám až usne Kája a necháme jí tady mamce a jedeme do Globusu na nákup :wink: nemáme doma co jíst :wink:
2. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Já se snažím učit a kluci spí, prý si raději dají chleba s máslem, než se v chumelenici kodrcat do Prahy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

malej spí s velkým :grinning: :grinning: :grinning: tak mám chvíli čas.
Pak pujdeme do restaurace, bude tam taková malá parta s dětma, ale bohužel restauračka s baby koutkem už měla obsazeno, tak ted máme bez dětského koutku, ptala jsem se, jestli tam teda můzem vzít nějaké hračky, a žeprý jo, že není problém, tak jim tam z toho uděláme hračkářství :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Myslím, že tatra, houpací konik, enduro, a odrážecí dřevěná koza by mohla stačit, co říkáte? :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,no už není a byla výborná :wink:

Kat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kájina byla dneska mrzutá a má dole neteklé trojky tak snad už se proloupnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
A konečně jsem po 100 letech přidala nějaké fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ty woe evi, já čumím jak puk! Kája se tak změnila! na tý první fotce je celá ty!
a je moc krásná, ty šatičky jsou úžasný!
Aleš na Silvestra byl veselej? na tý fotce tak vypadá :sweat_smile:
a novej člen rodiny pěknej, stojí za řidičák :wink:
2. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
právě přišli kluci z koupelny, tak ukazuju fotky a Míša ještě než jsem něco řekla, prý, jééé ta je krásná, jak panenka :dizzy_face:
dlouhý vlásky ji slušej :slight_smile:
prostě jsme si vybrali dobře :sweat_smile:
2. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééééééé děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale musím nechat Káju ostříhat,aby jí vlásky víc zhousty :wink:
2. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nevím, jestli si zase zopakujeme tuto akci, všechno jsme tam dotáhli, a děti tam lítali jako draci a já lítala za nima jak hadr na holi :grinning: :grinning: :grinning: jsem hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Kat :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No,kde všichni jste dneska mám čas a tady nikdo ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, konečně mám trochu času :slight_smile: , vánoce byly super :slight_smile: :slight_smile: , moc jsme si to užili :slight_smile:
Jinak mám strašnou depku, nevím jestli nemám nechat studia, nějak to nezvládám :unamused: :unamused: , zítra bych měla jít na test z němčiny, ale uvažuji o tom, že to asi zabalín - musel by se stát zázrak abych to udělala
4. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Evi, já včera nemohla, Míša zase zabral noťas :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a ze stěhování nic nebude, dnes jsme byli na prohlídce a hrůza :confounded:
Jito, taky přemejšlím, že se na školu vy..., tak ode mě podporu nečekej :sweat_smile: je mi hrozně ze zkoušek, celý Vánoce jsem se na to pořádně nepodívala, taky kdy, byli jsme samá návštěva
a navíc se mi prostě nechce celý dopoledne po 4 měsíce nechávat Buclínka se někým, měla jsem v plánu hlavně švagrovou, ale když mi u nich malej málem spolknoul zavírací špendlík :angry: mají tam fakt bordel, samý korálky, mince, papírky rozházený po zemi :unamused:

jo a Mates mi dneska snědl hrachovou kaši :dizzy_face: ho miluju, konečně mu můžu vařit :sweat_smile: ale nějak nevím co, poraďte zkušený kuchařinky :wink:
4. led 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek