***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
1. led 2010
Kat 😃 😃 😃 😃 tak to je malej fakt dobrej 😉 Káje se to taky líbí,ale jak jsem psala už mě to nebaví 😉

No a hlavně,že vám to pojišťovna zaplatila 🙂
evelina0007
1. led 2010
Tak Kájina se přebalit nechá v pohodě 😉 jen se občas nechce oblíkat ven tak jí nalákám,že je venku Teri a to už běží pro bundu a jdeme 😃 😃 😃 😃
berus
1. led 2010
tak to Matýskovi oblíkání nevadí, se těší ven 🙂
dneska jsem si zahráli na aktivisty a šli ven před barák uklízet ten burdel z petard, Matýsek byl celej castnej a pomáhal jak divej 😃
evelina0007
1. led 2010
Beru 😃 😃 další uklízečka 😃 😃 Kája poslední dva dny zametá a tahá vysavač tak jí budu muset koupit ten dětskej 😉
berus
1. led 2010
ti budou mít jednou domácnost vypulírovanou 😃
malej s vysavačem hlavně blbne, děsně ho baví, nachat si ho přicucnutej na bříšku,plíně, vlasech 😃
berus
1. led 2010
jo a Mates dneska celej den chodil s vlhčeným ubrouskem a pořád nám myl papuly,po hodině byl ten ubrousek tvrdej a hrubej jak rašple,tak máme poškrábaný ksichty :-N 😃
katerinka.kr
1. led 2010
No, já myslím, že nám pojistovna poslala prachy, po vyslechnutí a opětovném přehrávání mých hysterických telefonátů na pojištovnu 😃 😃 😃
Já prostě nechápu, že když viník například nenahásí škodu na pojištovnuě (proč by to taky dělal), tak pojistovna nevyplatí poškozenému nic, a můžete si jít stěžovat na páté nastupiště ]-( Jo vlastně ne, můžete to řešit občanskosprávním sporem, jak mi řekla paní z pojištovny :-| No, jsem ráda, že nakonec to dobře dopadlo, ale poučení pro mě jako hrom, bez policajtu ani rana, mě někdo může prudit, že škoda není větší jak 100tis 😃 😃
evelina0007
1. led 2010
Beru 😃 😃 😃 😃 😃 😃

no nic dámy se loučím a jdu vážně spát jsem hotová 😉
katerinka.kr
1. led 2010
Tak to máte dobrý, malej se nerad přebaluje a někdy i nerad oblíká, musím vždy za to něco slíbit, už je takhle úplatenej od mala 😃 😃

Beru 😃 😃
berus
1. led 2010
katy, ještě, že sem lezu, jsem poučená 😉
ale musí to být děsný, bojovat s ouředníka ]-(

evi, tak dobrou a čekej nás na oběd 😃
katerinka.kr
1. led 2010
No, beru, tak si mě važ 😃 😃 , páč já toto vědět před tím, tak mám na hlavě o pár vlasů víc, ale naštěstí jak říkám, u nás to dobře dopadlo.Uf.

Ev, dobrou noc.
berus
1. led 2010
vážím 😃
berus
1. led 2010
aktiadminka mi smázla fotku stromku :-p
je rychlá, jak hnačka :-N
katerinka.kr
1. led 2010
beru, mě smázli fotku stromku a kytky,kterou jsme dostali k vánocům... když je to baví. Podle mě, jim může být uplně šumák, jestli jim zaplácnu server 50 fotkama takovejma nebo onakejma, no ale jeste že to tu nečistí čistič viktor, a sice ikarkulka, ta je na beremese, ta je fakt dobrá 😃 😃 😃 😃
berus
1. led 2010
no v pravidlech je, že ta fotka musí souviset s dítětem, no dyť jo, všechny dárky pod stromkem byly pro Matýska :-N
hlavně, že ony samy mají v albech fotky, který bych jim smázla :-S
katerinka.kr
1. led 2010
beru, však stromek souvisí s dětmi, vždyt to děláme vše pro ně, ne? 😉
berus
1. led 2010
no právě 😉
asi se takhle večer nudí :-p
evelina0007
2. led 2010
Ahoj holky 😉

tak Beru,kde jste 12h pryč :-p :-p 😃 😃

Čekám až usne Kája a necháme jí tady mamce a jedeme do Globusu na nákup 😉 nemáme doma co jíst 😉
berus
2. led 2010
Ahojky 🙂
Já se snažím učit a kluci spí, prý si raději dají chleba s máslem, než se v chumelenici kodrcat do Prahy :-N 😃 😃 😃
katerinka.kr
2. led 2010
Ahoj,

malej spí s velkým 😃 😃 😃 tak mám chvíli čas.
Pak pujdeme do restaurace, bude tam taková malá parta s dětma, ale bohužel restauračka s baby koutkem už měla obsazeno, tak ted máme bez dětského koutku, ptala jsem se, jestli tam teda můzem vzít nějaké hračky, a žeprý jo, že není problém, tak jim tam z toho uděláme hračkářství 😃 😃 😃 😃
Myslím, že tatra, houpací konik, enduro, a odrážecí dřevěná koza by mohla stačit, co říkáte? 😃 😃
evelina0007
2. led 2010
Beru,no už není a byla výborná 😉

Kat 😃 😃 😃 😃 😃

Kájina byla dneska mrzutá a má dole neteklé trojky tak snad už se proloupnou :-p
evelina0007
2. led 2010
A konečně jsem po 100 letech přidala nějaké fotky :-p 😃 😃 😃
berus
2. led 2010
ty woe evi, já čumím jak puk! Kája se tak změnila! na tý první fotce je celá ty!
a je moc krásná, ty šatičky jsou úžasný!
Aleš na Silvestra byl veselej? na tý fotce tak vypadá :-N
a novej člen rodiny pěknej, stojí za řidičák 😉
berus
2. led 2010
právě přišli kluci z koupelny, tak ukazuju fotky a Míša ještě než jsem něco řekla, prý, jééé ta je krásná, jak panenka x-)
dlouhý vlásky ji slušej 🙂
prostě jsme si vybrali dobře :-N
evelina0007
2. led 2010
Jééééééé děkujeme x-) x-) x-) x-) ale musím nechat Káju ostříhat,aby jí vlásky víc zhousty 😉
katerinka.kr
2. led 2010
Tak nevím, jestli si zase zopakujeme tuto akci, všechno jsme tam dotáhli, a děti tam lítali jako draci a já lítala za nima jak hadr na holi 😃 😃 😃 jsem hotová :-p
evelina0007
3. led 2010
Ahoj holky 😉

Kat 😃 😃 😃
evelina0007
3. led 2010
No,kde všichni jste dneska mám čas a tady nikdo ach jo :-p :-p :-p
jita5
4. led 2010
Ahoj, konečně mám trochu času 🙂 , vánoce byly super 🙂 🙂 , moc jsme si to užili 🙂
Jinak mám strašnou depku, nevím jestli nemám nechat studia, nějak to nezvládám :-| :-| , zítra bych měla jít na test z němčiny, ale uvažuji o tom, že to asi zabalín - musel by se stát zázrak abych to udělala
berus
4. led 2010
Ahoj holky 🙂
Evi, já včera nemohla, Míša zase zabral noťas :-p jo a ze stěhování nic nebude, dnes jsme byli na prohlídce a hrůza :-S
Jito, taky přemejšlím, že se na školu vy..., tak ode mě podporu nečekej :-N je mi hrozně ze zkoušek, celý Vánoce jsem se na to pořádně nepodívala, taky kdy, byli jsme samá návštěva
a navíc se mi prostě nechce celý dopoledne po 4 měsíce nechávat Buclínka se někým, měla jsem v plánu hlavně švagrovou, ale když mi u nich malej málem spolknoul zavírací špendlík ]-( mají tam fakt bordel, samý korálky, mince, papírky rozházený po zemi :-|

jo a Mates mi dneska snědl hrachovou kaši x-) ho miluju, konečně mu můžu vařit :-N ale nějak nevím co, poraďte zkušený kuchařinky 😉