• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
tak moje dítě chodí pořád se zavřenýma očima :confused: :sweat_smile:
máme už půlku nábytku omlácenou :grinning:
dělají vám to taky?
on teda i jí se zavřenýma očima, motá se kolem dokola se zavřenýma očima :sweat_smile: a má z toho děsnou prču :grinning:
4. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Andrej,tak jsi mu měla nabančit a sebrat mu ho :grinning: :grinning: :grinning: a je škoda,že to nedopadlo :cry: :cry:

Kája,jí skoro všechno jen nadýmavé věci jí nedělají dobře :wink: ale omáčky už měla všechny :wink:
A se zavřenýma očima nechodí :slight_smile:
4. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to nevadí, že to nevyšlo, páč to fakt byl děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já začnu vařit všechno, zítra budu dělat guláš, tak před dokořeněním mu dám trochu stranou :wink:
A neříkej mi, že mám divný dítě, co si hraje na slepýho :sweat_smile:

jdu uplácat štrůdl, není tu nic na snídani :wink:
4. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru chápu, že Buclu nechceš nechávat se švagrovou, já si chci Terku užít a mám pocit, že díky škole se jí tolik nevěnuji :cry:
Evi auto musí být super :slight_smile: , řidičák si určitě udělej :slight_smile:
Terka jí skoro vše, největší zážitek ze štědrého dne je řízek (vzala si ho do ruky a slupla celý) :grinning:
4. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,neboj on najde něco jinýho :grinning: :grinning: :grinning:

Jitu,jj ale on mi ho Aleš stejně nebude půjčovat :grinning: :grinning: :grinning:

A se školou Vám neporadím,protože já bych do školy už nešla :wink: :wink:
4. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
táák 4 šišky upečený, kdo přijede na snídani :wink:
jitu, právě, jsem doma proto, abych si ho užila a ty 4 měsíce, co budu dřepět v lavici mi nikdo nevrátí a všechny víme, že každý den ti prckové udělají něco novýho a bude mi líto, když u toho nebudu, ale nechci být srab a zase to zabalit.... vyzkoušíme, uvidíme, třeba neudělám zkoušky a nepustí mě do dalšího pololetí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a Matýsek měl taky maličkej kuřecí řízek na štědrý večer, ale jen ho narval celej do pusy, rozžvejkal a vyplivnul Kikině, měli véču oba :grinning: to maso mu prostě kousat nejde :unamused:

evi, kdybych měla tu pitomou maturu, tak o škole ani nepřemýšlím, mě rozesmála spolužačka, když se mě v září ptala, jestli plánuju po matuře na vejšku :sweat_smile: :grinning: ani omylem!!!
a to víš, že by ti mazlíka půjčil, si psala, že tak 2x za rok jde pařit, by se ještě rád nechal odvézt :grinning:
4. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přijedu mňam :grinning: :grinning: :grinning:

Kájina měla taky řízek a docela velkej a moc jí chunal :wink:

Na vejšku jo ta je vtipná jsi mě fakt pobavila a co bys tam asi dělala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nenechal ,úrptpže jezdí s andělama a ty mu dovezou auto až domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijeď!!! :wink:
na vejšku půjdu ale s mým vzděláním tak akorát uklízet :grinning: :grinning: :grinning:

hele jak funguje FB? já hlava dubová na to ještě nepřišla :sweat_smile:
4. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jo,ale to si bude muset manžel vzít dovolenou,aby mě tam dovezl :grinning: :grinning: :grinning:

FB funguje normálně můžeš si tam dávat nezmenšený fotky,psát veřejně na zeď to máš u svého profilu nebo dole v pravém rohu máš chat a tam se ti oběvuje,kdo je připojen tak si s ním můžeš neveřejně chatovat :wink: A nebo prostě přijeď a já ti to ukážu :wink:
4. led 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a štrúdl nemáme jen bábovku :wink:
4. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady trpím samomluvou tak jdu spát no :wink:
ty víš, že já bych přijela tak strašně moc ráda, děti už jsou větší, by se zabavily, taťkové taky a my u vínka, já bez zánětu ledvin :sweat_smile: :grinning:
tak já jdu na FB a směruj mě :wink:
ok jdu tam
4. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

u nás -8C! No hnus.

Jo taky funguju na FB tam mi alespoň nikdo nemaže fotky, tak jestli chcete kontaktujte mne tam :o)
Najdete mne jako Jana Motrincová :wink:

Jinak týden co byl, hroznej Sabi se v noci pořád budila a hrozně řvala. :rolling_eyes: Ale včera už byla jako andělíček, zase můj mimísek :slight_smile:
5. led 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy,

vy se tu stehujete na facebook? No pravda je, že sem už moc mamin nechodi, me teda FB moc do oka nepadl,se tam nejak neorientuju, ale kdyz tam budete, tak se teda překonám, no :grinning: :grinning:

beru, nechtela jsem ti to říkat hned tak na plno, ale myslela jsem si, že po prohlídce do toho stěhování nepujdete, tady toto jsem už prošla, a vím, jak je člověk nadšený z nějaké nemovitosti a pak zklamaný při prohlídce :unamused: Já jsem to zažila x-krát.

Holky, tak já jsem asi pako, ale já ted přemýšlím, že bych zkusila vejšku a sice práva, hrozně moc mě to zajímá, ale asi zustane jenom u přání :grinning: No přihlášku zkusím dát a uvidime.

Jo a musela jsem přeobjednat termín svatby, jsem nevědela, že se všechno rezervuje tak dopředu a naše hospoda už byla na náš termín obsazená :frowning2: Já jsem říkala, že u organizování svatby budu jako debil :grinning: :grinning:
A taky jsem si už zkoušela svatební šaty, už ode dveří svatebního salonu jsem halekala, že se do ničeho nevlezu, paní ze me musela mít dost, no apak když jsem viděla v katalogu ty velikosti.... 36,38, 40, tak jsem byla zoufalá, ale šnerovacka dělá zázraky a vlezla jsem se do nich, U některých sjem teda skoro nedýchala :grinning: :grinning: :grinning:

Ev, ptala jsem se našeho tatky,a že volva dobrý a bezpečný auta, takže dobrej kup :wink:
5. led 2010 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem tu nebyla, bylo me večer blbě jako psovi....zase....stejne jako na silvestra, tak teda nevím, co to má znamenat :sweat_smile:
5. led 2010 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já se takejc neorientuju na tom FB ale je fakt že nemažou fotky, fakt království blbů no..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a asi jsme poslední a Sáruš začala 25.12 chodit :grinning:
5. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Byly jsem dopoledne s Kájou v Globusu na kukačku a vyvolat fotky :wink:

Kat,a nejsi v jináči???No holka,pokud chceš svatbu eňo ňuňo musíš vše zamluvit hodně moc dopředu :wink: :wink: :wink: a jakej termín máte ted???

Jo a dík za zeptání my právě víme,že jsou hodně bezpečný,proto jsme ho koupili :wink:

Práva jo tak to jsi dobrá :slight_smile: ať ti to vyjde :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Kat na FB jsou skoro všichni už hodně dlouho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem chtěla jít vytřít a zapoměla jsem od minule mop venku a on přimrzl k zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem se na FB taky přihlásila, ale byla jsem tam zatím jen dvakrát :sweat_smile: vůbec nestíhám a taky jsem asi trotl, ale taky nějak nemůžu vychytat, jak se tam co dělá. Když tak si mě tam přidejte a budete mě navigovat :grinning: (Libuše Ksandrová). Až dorazím domů, tak se tam zkusím podívat nebo večer :wink:
Jo holky dnes je nám přesně rok a půl!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
Lucinko gratulujeme k chození!!!!!!!!!! :grinning:
Evi Vám zase k autíčku :wink:
Katy a kdy se vdáváš?
5. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky trvalo než jsem to pochopila :wink:

Luc,gratulace k chození já myslela,že Sáruš chodí už dlouho :wink:
Lib,gratulka k roku a půl :dizzy_face: a děkuje za pochvalu autíčka :wink:
5. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
FB mě moc nebaví :grinning: a ani nelíbí :grinning:
Luc gratulka k chocení
Libuks - gratulka k narozkám :slight_smile:
Zítra jdeme do poradny, já dnes razím k ušnímu - bolí mě ucho :confounded:
5. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ještě si chci zeptat jak jsi spokojená s golfkami, já o nich taky uvažuji ale stále nevím :unamused: , Terka používá kočárek hlavně na spaní
5. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem napsala článek dlouhej jak noha, a kde to je???? Ježiši to mám psát znova :frowning2:
5. led 2010 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže ještě jednou :sweat_smile:

Ev, těhotná nejsem, to mám opravdu z toho, že jsem něco špatnýho snědla.

Svatbu máme přehozenou ze soboty 19tého na pátek 18tého června, doufám, že ted nepřijdu, na milion dalších věci, co jsem zapomnela zarezervovat s takovým velkým předstihem,abych to musela opět přeobjednávat :sweat_smile: Neee, nic už přeobjednávat nebudu, bych si připadala jako blbec :sweat_smile:

Luc, gratulace k chození a Libu k půlroku, u nás bude pulrok asi pernej, protože se chystáme, že malýmu vezmeme dudlíka, on je hroznej závislák, a říkám si, že čím později, tím hůř, a doktorka mi řekla, že uz na roce jsme se ho meli zbavit :confused:

Jinak malej dnes rano otevřel skřín, kde máme schovanej ten kojící polštář, a začal plakat :frowning2:

UM mi malej moc nepije, ze začátku celkem jako že jo, ale ted se nejak nadšeně netváří :sweat_smile:
5. led 2010 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem si vzpomnela, na to mazání fotek.

Jsem náhodou klepla na nejake téma na beremese a řešilo se mazání fotek, jsem se musela smát, kolik příkazu a rozkazů a omezení , kolikrát se může co zobrazit a tak, no fakt buzerace největší a největší královna toho všeho byla Ikarkulka, ta maže všechno :grinning: :grinning: :grinning: takovej Viktor čistič :grinning: :grinning:

Na beremese žádnou fotku nemám, a mám klid, se tam s někým hádat, co můžu a co ne, se na to můžu...

Stačí, že mě tady smázli fotku stromečku a kytky kterou jsme měli k Vánocům, by se asi něco stalo, kdyby mi to tam nechali :angry:
5. led 2010 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat taky jsem se vdávala 18tého ale v srpnu :grinning: , hudbu máš?, a jaký šaty sis nakonec vybrala?
s dudlíkem ti nepomůžu, my ho nechceme - ale před rokem ho švagrová neteři a od tý doby malá špatně usíná :pensive:
5. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, nemám :grinning: Mám jenom termín obřadu a ted zamluvenou hospodu, a šaty jsem zkoušela v jednom salone, a moc se mi líbily, padly na me, ale nemohlo se tam fotit, takže mam prd a ne fotku :grinning: Ale i tak mi přišly drahé, za to že je to na pujčení.... Uvidíme, jestli opravdu neuděláme jenom něco formálního, a pak si pojedeme radši vyvalit někam do zahraničí k moři krkovičku :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, počkej...jak na konec? Já jsem jestě ani pořádně nezačala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek