• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jitu,golfky jsou super spokojená jsem moc :wink:

Kat,tak hezky zařizuj :wink:

Kája má dudlíka na spaní a taky se chystám jí ho sebrat,ale ještě nevím,kdy :wink:
5. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už jsem doma :wink: Zkusila jsem si Vás přidat na FB, ale jsem z toho dost jelen Větrník :sweat_smile:
My taky ještě máme dudlíka a musím říct, že si bez něj neumím představit růst zoubků :confused: Teď už se snažíme ho mít jen na noc, ale zatím to hrotit nebudu. Zubařka řekla, že do dvou let ho může mít, tak co. Samo, že se bojím, aby se mi z něj nestal závislák a aby neměl křivé zoubky, ale zatím nemám srdce mu ho vzít úplně :sweat_smile:

Děkujeme za gratulace :grinning: Zítra jdem na kontrolu k mudře a na injekci žloutenky č. 2 :confounded: Tak Vám potom písnu naše míry :wink:

18. červen je taky moc krásné datum :dizzy_face:
5. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu, co máš z toho, já vlezla na badoo, a omylem jsem všem co mám v seznamu zaslala badoo zprávu, at se nahlasí, no trapas, ted mi píšou, co chci.... no, budu muset vsem napsat, že šlo o omyl, to badoo je fakt vlezlý, děs a hruza :angry: :angry: :angry: :angry:
5. led 2010 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=121883&vOffset=30&vGotoLast=1#end

tady se probírá, jak označují své děti, nevím, opravdu zajímavé :sweat_smile:
5. led 2010 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zubařka taky řekla do 2 let,ale chci jí ho sebrat dřív má ho jen na spaní,ale poslední dobou mu říká ňuňu a tak hezky,že mi je líto vzít jí ho :grinning: :grinning: :grinning:

Kat,co je to proboha za téma to je děs :confused:
5. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to je divný, že se tam nemohlo fotit :angry: , v prosinci jsme byli na maturáku a chtěla jsem si půjčit šaty, ale když jsem viděla ty ceny tak jsem našla ve skříni docela slušivý model a hlavně jsem ušetřila :grinning: :grinning:
s badoo se mi to stalo taky :rolling_eyes:
jinak s uchem nic nemám, ale má zánět v krku :confused:
5. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu :pensive: tak ať je brzo líp :slight_smile:

Já mám nateklou celou tvář a nevím zda je to zub a nebo se mi vrátil ten zánět co jsem měla před 2 měsícema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem se ted vyřídila - Aleš s koupil nedávno takovou obrovskou TV a ona bzučí tak jí chce reklamovat a dneska volal technik,že si pro ní přijede tak jsme jí sundavali ze stěny a pak jí nesli do přízemí a je to těžký jak kr....fuj a to až jí přivezou zpět tak jí poneseme zase k nám a budeme věšet na stěnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: proč nemůžeme mít normální telku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kater - divný téma :wink:

já fb nejdřív taky nechápala ale je to v pohodě, badoo neberu vůbec :wink:

Sabča už mlíko - myslím UM vůbec nepije, nechce ale dá si ráda granko. :wink: Dudlíka už nemá od cca 6 měsíce, měli jsme dav oblíbený a oba se ztratili z kočárku ( náš pes asi chtěl dudlat) :grinning: a když jsme koupili jiný, už je Sabinka nechtěla

Kočárek už doma vůbec nemám, nechala jsem ho u maminy aby se nevozil pořád sem tam a doma mám už jenom golfky. A už celkem dlouho.

Joo a na co jsem chtěla ještě reagovat??? Nevíte někdo??? :grinning:
6. led 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat - jsem si to dočetla, teda z maminky která nazývá své dítě sviní, byť z láskou je mi na bl*tí :confused:

evel - přidávám se do skupiny žen, co jim přimrzl mop :o):o)
6. led 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Ev, tak at je líp :wink:

Cory, no, to téma je puvodne o něčem jiném, ale zakladatelka má v pasu napsáno že má díte "malá svině", tak se tam o tom rozjela diskuze :sweat_smile:
A že když se to řekne pěkně, a něžně, tak že to je normální, no musela jsem se smát :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak pusa mi splaskla tak v pátek zavolám k zubaři a objednám se tento týden stejně nemám hlídání :wink: babí jede na dva dny do Vídně a Aleš si nemůže vzít volno :sweat_smile:
6. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
my dnes vstávaly v 9,30 :slight_smile: , asi odpoledne spát nepůjde, nechtěla by večer usnout :cry:
Evi zuby jsou hnusný :cry:
Teď jsme byly v poradně, máme 80 cm a 9450g :grinning: ,dostaly jsme hexu - kupodivu řvala jako tur :grinning:
Jinak s golfkami pořád nevím, v kočáru už nechce být - chce chodit, jen v něm spí
Evi ty máš multiway?, je bto rozdíl proti x-landeru?
6. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
po delší době se hlásím. Byly jsme do neděle u tchánovců a pak nám nešel net ani tv (blbá kabelovka, už jsme vypověděli smlouvu), tak nebyl čas psát.

U nás je taky krásně bílo, jen na ježdění autem to moc není ideál.

Jiťo, to má Terezka pěkný míry, to my měli víc už na roce :sweat_smile: aspoň se tolik s malou nenadřeš:wink: To já se děsím, kolik nám Dr. naváží, ptž. z malý je otes a vrchní loudič:slight_smile:

Kat, tu diskuzi jsem si přečetla a trochu nechápala.. no, každýho věc, ale říkat mimču sviňa je fakt divný :-/

a co se týká mazání příspěvků, tak u únorovek před vánoci ta milá Ikarkulka tak řádila, že jim zamkla diskuzi a holky to hnaly nějak vejš a nakonec to stejně vzdali a přestěhovali se jinam... :frowning2:
6. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,alespoň mě to donutí jít k zubaři :wink: jsem tam docela dlouho nebyla :angry: :confused:

Mám multiway a je to oproti X-L rozdíl ,že je mnohem lehčí a skladnější :wink:

Terezka,je drobonka :slight_smile: já Káju vážila doma a má okolo 11 kg a 86 cm měla před měsícem tak uvidíme kolik to bude opravdu až půjdem :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka jí pořád a hodně, ale není to vidět, má asi dobrý metabolismus :grinning: :grinning:, dr. říkala, že je akorát, nebude žádný obřík - bude po mě :slight_smile:, když si vzpomenu, že před rokem vážila 6900g :grinning:
teď už jí druhý talíř polívky :grinning:
Evi ta skladnost by se hodila :slight_smile:, spí malá v golfkách?
6. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,tak super :wink: Kája taky jí hodně,ale tlustá není spíš je dlouhán po tatínkovi :wink:
Kája spí v postýlce :wink: v kočárku jen,když někam jedem a to jsme ještě u golfek nestihli vyzkoušet máme je jen 14 dní :wink: ale doufám,že to bude ok,protože je chci vzít na dovolenou a v létě budeme jezdit víc pryč :wink:
6. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky, asi do nich půjdu, to bude mít manžel radost :grinning: , bude říkat, že už to bude třetí kočár :grinning: ,
6. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,není zač u nás to byl druhej :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U náš to byl taky druhej kočárek, a taky jsme spokojeni, já jsem dala na radu Lucinecky věděla jsem, že se radila s Kal, tak jsem si říkala, že špatně vybrat nemohly :grinning: :grinning: :grinning: Jinak malej tam spí uplne v pohode :wink:

Jani, jsem si říkala, kde jsi tak dlouho :wink: a jak jsem psala Ikarkulka je fakt dobrá, takovej malej čistič....tak kdybych se dlouho neozývala, tak vyčistila i mě a nemůžu přispívat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A co se týká váhy u nás, tak počítám, že to bude něco okolo 11,5 kila, už se pěkně pronese, drobek jeden :grinning:
6. led 2010 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikarkulka je adminka bereme???koukám,že je populární :wink:
6. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je mrtvo, tak golfky mám schváleny, ale nevím ještě jakou barvu :slight_smile:
7. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jsem dneska byla ve škole a opět je mi blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já hlava dubová, že jsem se na to dala :sweat_smile:
Kočár neřeším, máme ten sporťák a v něm to dojezdíme :wink:
Co ty jitu a škola?
Katy, 18.6. jsem měla vybraný taky, ale byl u radnice jarmark, tak se neoddávalo :wink:
Evi,co zuby a truhlář?
Jo jinak podle domácího vážení má malej 13 kg a oblečení 98, 104, 24 měsíců :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Beru,to zvládneš neboj,tě v létě budu zkoušet a v září to dáš :slight_smile:

Zub,mě už skoro nebolí,ale zítra se dobrovolně objednám :confounded: truhlář onemocněl tak přijede příští týden :wink:
7. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych potřebovala dobrovolně k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jenže já už mám ze školy noční můry, jsem si to představovala jednodušší :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,a tady to upadá už víc jak půl roku :confounded: :confounded:

No mě se tam moc nechce,ale půjdu si nechám dát injekci on to odvrtá a bude to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:

No jo holka,není to sranda,ale to dáš:slight_smile:)
7. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a konečně jsem vyfotila Káju v golfkách máte to v albu :wink:
7. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru školu hrotit nebudu, buď to půjde nebo ne, příští týden dělám 2 zkoušky
u zubaře jsem byla v prosinci - chodím tam ráda :grinning: :grinning:
Evi ty máš golfky oranžový? Jsou pěkně?
Terka si dnes řekla, že chce jít spát :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,jj měli je v akci oranzový a zelený :wink:
7. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když já se k zubaři ani nedokopu, a to mám fakt hodnou zubařku,ale bojím bojím :sweat_smile:
golfky krásný :wink: a úžasnej kulich :dizzy_face:
jitu, já mám příští týden zkoušky 3 a jak říkám, celý Vánoce jsem se na to pořádně nepodívala, čumim do toho teď a nerozumím :sweat_smile:
jo a je těžký normálně fungovat, malej v noci bulí, asi zase zuby, na dnešek jsem spala 3 hodiny :unamused:
7. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :dizzy_face:
No já mám taky hodnýho zubaře a moc hezkýho :dizzy_face: :dizzy_face: ale naposledy jsem byla v těhu :confounded: a tohle mě fakt donutilo :wink:

Taky nás trápí zubani :angry: až se tyhle proříznou tak už jen 4 a bude klid :wink:
7. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek