• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Evi hezký :slight_smile:
Beru ať je líp, ať zuby vyrostou
7. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tak strašně bolej záda,že asi zhebnu už,aby nám přišly ty zdravotní matrace a moje staré unavené tělo bude spát jako v bavlnce :wink:
7. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to nás čeká ještě 3/4 papuly, má jich 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky, musím so rozloučit, páč teď řeším epos, sonet, hlaholice, satira,.... :confounded:
tak pa :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bláho to už jsem dávno zapoměla :grinning: :grinning: :grinning:
No Káje dělaly problémy jen 3 jinak to bylo celkem dobrý a ted pomáhají docela ty homeopatika :wink:

Tak se hezky uč :wink:
7. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak nez dorazim, tak berus se zdejchne :grinning:
7. led 2010 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jdu se nahlásit, že jsme v pořádku,taky jsem se přestěhovala na FB, vadí mi tu,jak si může každý číst a prohlížet "cizí" fotky,na FB si to uděláte samy,jak chcete..... a to mazání fotek a příspěvku,tak k tomu se ani vyjadřovat nebudu :rolling_eyes:
Ještě opožděně vám všem přeju pohodový rok 2010 :wink:
Kat, hezké datum svatby :dizzy_face:
Andi, vydrž prďka vydrž s tou školou, jsi holka šikovná :wink: a to samé platí pro Jituš....
A už nevím, co jsem chtěla :sweat_smile:
Určitě nakouknou, je mi po vás smutno,ale opravdu většina už je na FB,tak šup,šup za námi... :wink:
8. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Numi, tak já jsem u toho asi jako debil, ale vy jste se tu domlouvaly, že se přestehujete na FB?? :sweat_smile:

Já jsem si říkala, že je nás tu mín a mín :grinning:
8. led 2010 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak jsem tu zůstala sama, no co se dá dělat :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, víš co se dá dělat, ne??? :wink: pojď k nám:grinning:
8. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,nedomlouvaly,ale nějak jsme setam sešly a už je nás tam hodně :wink: ale jak víš já chodím i sem :dizzy_face:
8. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ráda na FB, ale jsem tele a ač jsem tady dneska měla spolužáka na doučování, mimochodem, snažil se flirtovat a já se musela v duch tlemit, jakože stařenky se mu zachtělo :grinning: , a on se mi snažil FB vysvětlit, nepochopila jsem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,to není možný :grinning: :grinning:
Fakt flirtoval jo je pako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt, teda,jestli jsem to po tolika letech nezapomněla, řekla bych, že nenápadný šahání na mě a sex nařážky jsou flirt :sweat_smile:
a to byl Míša doma! teda chvíli a pak tu lítal prcek a spolužákovi to bylo buřt :grinning:
8. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joa je asi dment,když tě nenaučil FB na tom nic není.............
8. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak to já jsem asi taky tele, FB moc nechápu, po pravdě se teda ani moc nesnažím :sweat_smile: akorát když už tam jsem, tak se mi pořád objevují nějaké nabídky na přátelství od lidí které neznám :confused: to já už se s váma asi neuvidím :pensive: i když já ani tady moc nejsem, sem tam dočtu, ale jsem líná přispívat nebo co :grinning:

Jinak Berus a Jito, máte můj obdiv s tou školou a držím palce ať to dovedete do zdárného konce, je to určitě boj, ale to dáte :wink:
A taky Katerinka má můj obdiv, že by do toho ještě šla, já jak nejsem ten studijní typ, tak bych z toho měla akorát tak každodenní průjem ze zkoušek:sweat_smile:

Tak co bych Vám tak napsala :grinning: Máme se dobře :slight_smile: Akorát dnes v té největší chumelenici jsem zkoušela protlačit kočár přes půl města v závějích jak prase, myslela jsem že vypustím duši a manžel pro nás musel přijet, já už bych prostě nedošla :sweat_smile: Šla jsem si pro recept na prášky a nevím nevím, jestli to nebudou poslední, chceme druhé do Kájčiných 3 let, tak to abychom na to asi brzy vlítli nebo co :sweat_smile:
Kája už má necelých 16 zubů :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahoj Pall,zrovna dnes jsem si i na tebe vzpomněla, jak se máte,žes tu dlouho nebyla:slight_smile: asi asociase s tím sněhem a jak jste byli v říjnu odříznutý od světa:wink:

no já na FB taky stále plno věcí nechápu (jako k čemu jsou ty rozesílací srdíčka a spol), ale už něco tam zvládnu a je fakt, že si tam člověk může sám řídit, komu ukazovat fotky atd. Nikdo ho nediriguje, jaký fotky tam ukládat a hlavně je nemusím zmenšovat:slight_smile:

jinak držím palečky s tím snažilkováním, ať vám to vyjde jak si přejete... ¨¨

a všem studentkám držím taky palce na zdárné zkoušky a hlavně sílu na dokončení. já vím, že bych to už nedala :wink:
8. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dík :dizzy_face:
Já to na tom FB asi taky zvládnu něco napsat, zareagovat na někoho, vložit foto a tak, ale těch blbostí kolem, to mě nějak mate :sweat_smile:
8. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal ahoj :wink:

taky chceme druhý,ale zkusíme to ted na podzim asi :wink: :wink:
8. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš Pall, to je začátek:slight_smile: většinou jde o praxi.... a jak tě tam najdem? myslím na FB:wink:
8. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, já to vidím tak pozdní jaro, spíš léto, no nejvíc by mi vyhovoval taky podzim, kdybych si mohla vybrat :grinning:
Dívala jsem se Ti do alba, že má Kája tunel :slight_smile: I my ho máme - natažený přes celý obývák, vedle stan, obrovský kočárek, postýlku, kolébku, odrážedlo a ooobr houpacího koně. No už aby se nám tatínek pochlapil a zařídil Káji svůj pokojíček :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to já nevím :grinning: Jako asi pod jménem, když jste to tady předtím říkaly? Pavla Mičková
Já se tam musím podívat :sweat_smile:
8. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,taky to máme zatím všechno v obýváku,protože Kája nemá v pokojíčku dveře tak je musím nechat udělat od truhláře,protože jsou zkosené a truhlář marodí takže čekám až se uzdraví :wink: A kdyby vyběhla ze svého pokojíku tak spadne rovnou o patro níž jsou tam schody bez zábradlí,protože můj bratr není schopen je udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, stan s tunelem vede všude...aj mi ho máme:slight_smile: jen ten tunel tedy smotávám a malá si ho sama rozdělává každý den a má srandu z toho, jak to vyskočí:slight_smile:
postýlku jsme zrušili a místo ní je stan, pak motorka, bedna s hračkama, Jaňuly kresílko, kočárek, odrážedlo, gymnastický míč a už tu není k hnutí. DĚS... a u nás to na pokojíček dlouho nevypadá, ptž. jsou v plánu nejdřív jiný dodělávky, který ještě vůbec nejsou udělaný od kolaudace:wink:
8. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak ať je truhlář brzo zdravý, já jak to vidím u nás, myslela jsem že máme docela velký obývák ale hraček je nějak přemíra :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,já ten tunel taky uklízím,ale máme tady ještě odražedlo dva kočárky,asi 3 míče a obrovskou krabici s hračkama a to v pokojíku má další :grinning: :grinning: a to jsem chtěla ještě vzít ze zahrady skluzavku ještě,že mi to Aleš rozmluvil a je uklizená v pergole :wink: a to máme obývák skoro 40 m2 a stejně je malej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Postýlku jsem myslela pro panenky :slight_smile:
A gymnastický míč a krabici s hračkama máme taky, houpačka je přidělaná naštěstí v prvním patře :grinning:
A Jani, kolaudace nás teprve čeká, takže v plánu jsou teprve schody, obložení šikmin.... a pokojíček je v nedohlednu, to je jen moje zbožné přání. A Kájčino :grinning:
Ev, skluzavku :grinning:
8. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to my máme obývák 30 m2 a taky se sem nevejdem.... už se těším,až zrušíme stromek, který už stejně vypadá smutně, jak mu v tom teple klesaj větve k zemi :grinning::grinning: aspoň bude trochu víc místa:slight_smile:
8. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady se kecá, ahojky :slight_smile:

My tunel nemáme, ikdyž věřím že by se Lukymu moc líbil :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stromek jsem zrušila už minulou neděli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a místo něj stojí stan :grinning: :grinning: a stoleček se židličkou :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My stromek pořád máme, letos se mi líbí a nezavazí, tak ho asi ještě nějakou chvilku necháme.
8. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek