• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
My máme obývák s kuchyní tak nějak kolem těch 40m2, A stormek už je dávno dole, zavazel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mě je líto ho ještě rušit.malá kolem něj pořád chodí a hraje si s ozdobama:slight_smile: ale max. asi do příštího týdne,pak už budou větve fakt na zemi :grinning:
8. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pall mi máme obývák s kuchyní poloviční a je letos fakt hubenej a nikde netrčí tak máme pořád vánoční atmošku. Ten sníh tomu krásně přispívá :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci :slight_smile:
No my jsme ho měli na stole, tak trochu zavazel, na zem by se nevlezl, Kája by si neměla kde hrát a asi by ho nenechala na pokoji :confused:
A tunel u nás top dárek :wink:
8. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak jsem přišla zas mizím, je tu moje hodina a čekám divokou noc, Lukáš spí už týden ve velké posteli a v noci za náma dojde, nakvartýruje se k nám a spí s náma, což mi moc nevyhovuje, tak ho budu v noci přesvědčovat aby spinkal ve své postýlce. Čekám že se mu to nebude líbit :grinning: Tak jdu spát dokud spí. Mějte se hezky a zase někdy nakouknu, pa a dobrou :slight_smile:
8. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ahojky :wink: tedy už 25tt to to letííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

u nás tunel,stan a plyšáci top dárek :grinning: :grinning: a pak moje mamka koupila neteři golfky a oni by jí byly za chvilku krátký tak je dostala Kája tak máme o kočárek navíc se těším na léto až to všechno strčím na zahradu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci dobrou :slight_smile:
Mně se Kája začíná ozývat, roste jí poslední špičák a ona to nikdy moc dobře nezvládala :unamused:
8. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Luci, dobrou a co nejvíc klidnou noc:slight_smile:
8. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,taky nám leze dolní trojka a nic moc ty trojky jsou fak děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luc,dobrou noc :wink:
8. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, taky tak, dám to na zahradu, to si vyhrajeme :grinning:
nám taky dolní 3, zajímavé, že ty horní jsem objevila zničeho nic, prostě tam naráz byly, nevrlá teda byla, ale byly prostě venku hned, zatímco tahle poslední 3 se tlačí snad měsíc a pořád ne se proříznout :rolling_eyes: Bobci trpí :cry:
8. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,u nás všechny zuby celkem ok,ale i ty horní 3 trvaly přes měsíc tak i ty dolní tvají dlouho,ale dneska měla i červený tváře jak jí to bolelo :frowning2:
8. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, sotva člověk odejde, tak vy toho nakecáte :grinning: :grinning:

Tunel by se malýmu asi taky líbil, ale to už fakt nevím, kam bych to dávala, u nás se tatka taky musí pochlapit, a udělat to podkroví :wink:
8. led 2010 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá opozdilec je tady:slight_smile:

no, nám roste "zatím" 3.stolička a ta malou tedy dobře trápí. Ty horní stoličky jsme ani netušili že rostou,ale ty spodní, to je dílo.... a když každý varuje, že špičáky jsou ještě horší, to se máme na co těšit :-/
8. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak příště neodcházej :grinning:
U nás se taťka bude pochlapovat ještě tak rok určitě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A asi budu muset trošku zadržkovat aby se to uspíšilo :grinning: akorát kde na to vezmem nevím :confused:
8. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak vy jste všechny na FB :grinning: , jinak jsme dnes byly plavat :slight_smile: , poradíte jak vás mám na FB najít, nemám čas to nějak studovat :grinning:
8. led 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kat,kde jsi byla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No nám se klube zub 15 a 16 tak pak ještě 4 a bude to :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je u nás taky ten kámen úrazu...peníze a manži čas....:slight_smile:

Jiťo, ti to napíšu do FB...už si mě našla i Pall, tak se přidej:slight_smile:
8. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jen abyste věděly, já do toho FB čumím jak puk a asi ještě dlouho mi to bude trvat, než se trochu vzchopím, fakt nevím co a jak :sweat_smile: Hlavně pomalu se na mně musí :grinning:
8. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky, až budu mít trochu času tak se na to mrku :grinning: , vůbec teď nestíhám
Terka teď hodně špatně usíná - ona se potřebuje utahat venku což ve vánici nejde :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pall, neboj, blýská se na lepší časy:slight_smile: Pošlu vám pak informativní IP každé:slight_smile: ale do FB se určitě taky prokoušeš:slight_smile:

no, tady se už asi spí, tak to taky balím...brou všem
8. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani asi to bude třeba, dík :slight_smile:
Dobrou :slight_smile:
8. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na FB a a co jako? A kde všechny jste? :grinning:
8. led 2010 ve 23:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z toho akosi zmetená :sweat_smile: :sweat_smile:

A to si tam můžem všechny vykládat dohromady, jako tady, nebo separátne? :confused:
8. led 2010 ve 23:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, krásné zasněžené ráno :slight_smile:

Jen jsem chtěla nahlásit, že vážíme 1107g a měříme 81,5 cm :dizzy_face:
9. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu, my taky tak nějak budeme. Malej ti pěkně skočil, co? :grinning: U nás taky, z ničeho nic a šest centimetrů nahore. :grinning:
9. led 2010 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Katy za chvilku budeme vélikánský chlapy :wink:
9. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem vám posílála IP s odkazem na novou uzamčenou diskuzi, kam se doufám přestěhujeme:slight_smile:
pokud někomu IP nedorazilo, omlouvám se předem a dejte mi vědět, přepošlu instrukce znovu:slight_smile:
svobodě zdar:grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani určo dojechám, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super nápad
9. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže pokud se všechny přestěhujeme, tak se to tady může nechat zamknout, ne?
10. led 2010 v 00:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už jste odsud vážně všechny zdrhly? :confused:
glace mě neuchvátil a FB taktéž :sweat_smile:
tak si tu asi budu povídat sama :frowning2:
11. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek