• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
beru, jak chceš, ja můžu kecat kdekoliv :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 23:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky :slight_smile:
mě to na nové diskusi taky nějak nebere :confounded:
FB mi nevadí, je tam plno nových věcí ke zkoumání, takže zatím mě to tam baví :wink:
ale koňovi asi budu věrná, protože se mi tu líbí :slight_smile:

Lucinko vše nejlepší k narozkám ještě i tady na koníkovi :grinning:

My už taky stromeček nemáme.
12. led 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,jdu mrknout a vložit odkaz, v jednom téma o tom holky mluvily a dala jsem to i na Glace
http://www.mediafax.cz/domaci/2979979-SUKL-varuje-rodice-pred-vadnou-sarzi-sirupu-Nurofen-pro-deti
Já ho mám doma,tak ho vyměním,snad to půjde,je skoro novej,jen bez krabky,tu Gábi roztrhala :rolling_eyes:
Jinak mě se taky líbí víc MK,ale nechodím sem moc,tak mě to je jedno kam sem tam mrknu.Tak se mějte a zas někdy páčko :wink:
13. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to můžem glace zrušit, abysme tam nezaplácávaly server, když nejste spokojený... byla to nabídka...
vím, že některý nepsaly i z důvodu toho, že ví, že je někdo sleduje :pensive: :pensive:
tak se mějte
13. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin, ten sirup (tu šarži) máme taky doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... obal na výměnu nepotřebuješ... mění se to z nařízení SUKLu, tak to musí tuším vzít i bez dokladu... :wink:
13. led 2010 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

nemám zrovna nejhorší Pc a Glace je docela dost pomalej :unamused: ale občas tam juknu stejně tak i sem :wink: na FB jsem často :slight_smile:

Já mám doma Nurofen pomerančovej a ten je ok :wink:
13. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme tady nebo tam? Páč vsechno 2x se mi teda psát nechce :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat máš pravdu :grinning: dvakrát,ale jen to o tom Nurofenu,aby jste věděly,jinak nic dvakrát psát nebudu :sweat_smile: :wink:
Bobul ,tak mám ho vyměněnej a nic nechtěla,ani doklad a ani krabičku ...
Jani nápad dobrej :wink: je to asi o zvyku a asi je to ono,tady nikdo neví kdo co čte :sweat_smile: :slight_smile:
13. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, dneska se omlouvám za "A" byla jsem skoro celý den v práci a potom kolotoč doma :unamused: Zítra snad bude víc času.

Paaaaaaaaaa a dobrou :wink: :wink:
13. led 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak vy vážně nejste ani tady ani tam, no mě z vás vážně trefí :grinning:
14. led 2010 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

se fakt musíme dohodnout,kde budeme taky se mi nechce vše psát 2x :wink:

Ráno jsem byla na poště a zase tam byla fronta až hrůza :unamused:
Jinak jame se konečně s Alešem dohodli jakou lednici koupíme tak to je co říct už se dohadujeme 2 měsíce :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mamce totiž lednice odchází a nám se sem víc hodí stříbrná tak jí dáme tu naší bílou a koupíme si novou :wink:
14. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestíhám, není čas, páč jsem hňup a všechno nechávám na posledí chvíli, mám teď ve škole mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ještě 4 zkoušky a můžu nastoupit na denní :wink: , ne že by se mi chtělo :sweat_smile:

teda evi, to si uděláš hezkou radost :dizzy_face:
jo katy, dneska jsem byla na 3 hodinách ve škole, ale zádná zkouška, jen konzultace, zato zítra čeština (poslední) a 5 hodin praxe a to musím umět žakáry, jestli vám to nic neříká, tak to jsme na tom stejně :sweat_smile:

takže se jdu učit, malej s taťkou vstavali až v půl 10, tak Matýsek usnul až teď
14. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nurofen mám pomerančovej, takže klid :wink: , pokud v něm něco neobjeví :angry: :angry: :angry:
14. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj udělám já už chci novou lednici dlouho tuhle co máme měl Aleš ještě,když bydlel sám :wink: a já sice toužila po trošku jiný,ale není to moc známá značka tak jsem včera udělala kompromis a vybrala jsem lepší značku a ta prošla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dva měsíce jsem bojovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Co to je žakary???? :angry: :angry: :angry: to je něco k jídlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a na poště jsem byla i odpoledne přišel mi balík a já nebyla doma a dneska v poledne mi poštak dal výzvu tak jsme tam šly a byla to krásná nová mikina pro Káju na jaro :wink: :wink:
14. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj chodí sem ještě někdo? :confused:
FB je fajn, ale koník mi chybí :sweat_smile:
18. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi chybíte :frowning2:
Ale už 3 dny ležím v knížkách, zítra mám fakt dost těžkou zkoušku a moc to neumím, vlastě vůbec, dneska asi nejdu spát :unamused: Vůbec se mi tam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je to z pletařství a to nevokecám jako češtinu :sweat_smile:

tak na mě zítra okolo 9 myslete, bude se tam trápit :grinning:
18. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkoušku jsem zvládla tak, že jsem skoro všechno opsala, strašně se stydím, ale odobrný předměty nejsou moje parketa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra mám anglinu, měla jsem 5 dní na 5 maturitních témat, 9 let jsem anglicky neřekla ani slovo, to bude opravdu potupné
příští týden ještě poslední zkouška a hotovo, pak už jen každý den ve škole, nuda, stres z písemek, po večerech domácí úkoly a hlavně strašný stejskání po dítěti :unamused:
20. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru to nevadí. Hlavně,že to máš :wink: I tak je obdivuhodný, že jsi se na to dala :grinning:
21. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu, děkuju, já ale musela být úplně mimo, když jsem se na to dala :grinning: Netušila jsem, co mě čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Anglina taky skoro hotová, v pondělí ještě písemný test, ale bylo to s odřenýma ušima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Já tu po hooodně dlouhé době nakukuju a zjišťuju,že tu už snad nikdo nechodí...našla jsem si skupinu na facebooku,tak doufám,že mi bude potvrzeno členství...
3. bře 2010 v 08:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, jasně že jo + jsme ještě na jedné neveřené diskusi, tak když budeš chtít, tak Ti Janička pošle přihlašovací údaje :wink:
5. bře 2010 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy kam chodíte,že už jsem nikdo nepíše? :wink:
8. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tedy jste-li tu vůbec někdo? Strašně dlouho jsem tu nebyla a i dnes jsem chtěla jen zaskočit...a pozdravit vás a vaše velké slečny a klučíky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Jsme buď na FB skupina: červenec 2008 a nebo na jedné uzavřené diskusi (můžes se přidat :wink: )
19. bře 2010 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky jsem nakoukla po hodneeeeeeeeeeeeeeeee dlouhe dobe,.....doufam, ze mi potvrdite clenstvi na FB :slight_smile:
7. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holk, tak já píšu po 1,5 roce a hned prosím o radu :dizzy_face: : mámm doma Kačenku z 5.8.2008 a čekám prokazatelně další holčičku na začátku března, ale se jménem si absolutně nevím rady. příjmení je Křenková, takže doma máme Kačenku Křenkovou a uvažovali jsme nad Klárkou Křenkovou, ale zas mi to přijde infantilní ta orientace na K. Co myslíte? Napadá Vás něco jiného? Předem moc děkuji
10. led 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je dobře, že jste se vrátili :wink: Nevím jestli si mě ještě pamatujete, ale musím se pochlubit tím nejkrásnějším, nejhodnějším a nejrostomilejším miminkem. Samík se narodil 26.12. 2011 a je pořádně dlouhý 57cm a tomu pochopitelně odpovídá váha 4790g :sweat_smile:
cherrylady, což takhle Karolínku, měla bys to i stejně dlouhý Kateřina a Karolína, stejně jako máme my Daniel a Samuel :wink: , ale jak chceš
pa pa a jestli se tu nevyskytujete, tak mi pošlete přihlašovací údaje, ale na FB já nejsem...
12. led 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek