***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
katerinka.kr
11. led 2010
beru, jak chceš, ja můžu kecat kdekoliv 😃 😃 😃
libuks
12. led 2010
Ahojky maminky 🙂
mě to na nové diskusi taky nějak nebere :-S
FB mi nevadí, je tam plno nových věcí ke zkoumání, takže zatím mě to tam baví 😉
ale koňovi asi budu věrná, protože se mi tu líbí 🙂

Lucinko vše nejlepší k narozkám ještě i tady na koníkovi 😃

My už taky stromeček nemáme.
arinautor
13. led 2010
Ahojky,jdu mrknout a vložit odkaz, v jednom téma o tom holky mluvily a dala jsem to i na Glace
http://www.mediafax.cz/domaci/2979979-SUKL-varu...
Já ho mám doma,tak ho vyměním,snad to půjde,je skoro novej,jen bez krabky,tu Gábi roztrhala 8-(
Jinak mě se taky líbí víc MK,ale nechodím sem moc,tak mě to je jedno kam sem tam mrknu.Tak se mějte a zas někdy páčko 😉
jana.rce
13. led 2010
tak to můžem glace zrušit, abysme tam nezaplácávaly server, když nejste spokojený... byla to nabídka...
vím, že některý nepsaly i z důvodu toho, že ví, že je někdo sleduje |-| |-|
tak se mějte
bobulle
13. led 2010
Arin, ten sirup (tu šarži) máme taky doma :-p .... obal na výměnu nepotřebuješ... mění se to z nařízení SUKLu, tak to musí tuším vzít i bez dokladu... 😉
evelina0007
13. led 2010
Ahoj holky 🙂

nemám zrovna nejhorší Pc a Glace je docela dost pomalej :-| ale občas tam juknu stejně tak i sem 😉 na FB jsem často 🙂

Já mám doma Nurofen pomerančovej a ten je ok 😉
katerinka.kr
13. led 2010
Holky, tak jsme tady nebo tam? Páč vsechno 2x se mi teda psát nechce 😃 😃
arinautor
13. led 2010
Kat máš pravdu 😃 dvakrát,ale jen to o tom Nurofenu,aby jste věděly,jinak nic dvakrát psát nebudu :-N 😉
Bobul ,tak mám ho vyměněnej a nic nechtěla,ani doklad a ani krabičku ...
Jani nápad dobrej 😉 je to asi o zvyku a asi je to ono,tady nikdo neví kdo co čte :-N 🙂
libuks
13. led 2010
Hoj, dneska se omlouvám za "A" byla jsem skoro celý den v práci a potom kolotoč doma :-| Zítra snad bude víc času.

Paaaaaaaaaa a dobrou 😉 😉
katerinka.kr
14. led 2010
Holky, tak vy vážně nejste ani tady ani tam, no mě z vás vážně trefí 😃
evelina0007
14. led 2010
Ahoj holky 😉

se fakt musíme dohodnout,kde budeme taky se mi nechce vše psát 2x 😉

Ráno jsem byla na poště a zase tam byla fronta až hrůza :-|
Jinak jame se konečně s Alešem dohodli jakou lednici koupíme tak to je co říct už se dohadujeme 2 měsíce 😉 😉 :-p Mamce totiž lednice odchází a nám se sem víc hodí stříbrná tak jí dáme tu naší bílou a koupíme si novou 😉
berus
14. led 2010
Ahoj holky 🙂
Nestíhám, není čas, páč jsem hňup a všechno nechávám na posledí chvíli, mám teď ve škole mazec :-p , ale ještě 4 zkoušky a můžu nastoupit na denní 😉 , ne že by se mi chtělo :-N

teda evi, to si uděláš hezkou radost x-)
jo katy, dneska jsem byla na 3 hodinách ve škole, ale zádná zkouška, jen konzultace, zato zítra čeština (poslední) a 5 hodin praxe a to musím umět žakáry, jestli vám to nic neříká, tak to jsme na tom stejně :-N

takže se jdu učit, malej s taťkou vstavali až v půl 10, tak Matýsek usnul až teď
berus
14. led 2010
jo a nurofen mám pomerančovej, takže klid 😉 , pokud v něm něco neobjeví ]-( ]-( ]-(
evelina0007
14. led 2010
Beru,jj udělám já už chci novou lednici dlouho tuhle co máme měl Aleš ještě,když bydlel sám 😉 a já sice toužila po trošku jiný,ale není to moc známá značka tak jsem včera udělala kompromis a vybrala jsem lepší značku a ta prošla 😃 😃 😃 😃 ale dva měsíce jsem bojovala :-p :-p 😃 😃

Co to je žakary???? ]-( ]-( ]-( to je něco k jídlu 😃 😃 😃 😃

Jo a na poště jsem byla i odpoledne přišel mi balík a já nebyla doma a dneska v poledne mi poštak dal výzvu tak jsme tam šly a byla to krásná nová mikina pro Káju na jaro 😉 😉
libuks
18. led 2010
Hoj chodí sem ještě někdo? =-)
FB je fajn, ale koník mi chybí :-N
berus
18. led 2010
Ahoj holky 🙂
Taky mi chybíte 😞
Ale už 3 dny ležím v knížkách, zítra mám fakt dost těžkou zkoušku a moc to neumím, vlastě vůbec, dneska asi nejdu spát :-| Vůbec se mi tam nechce :-p
Je to z pletařství a to nevokecám jako češtinu :-N

tak na mě zítra okolo 9 myslete, bude se tam trápit 😃
berus
20. led 2010
Tak zkoušku jsem zvládla tak, že jsem skoro všechno opsala, strašně se stydím, ale odobrný předměty nejsou moje parketa :-p
Zítra mám anglinu, měla jsem 5 dní na 5 maturitních témat, 9 let jsem anglicky neřekla ani slovo, to bude opravdu potupné
příští týden ještě poslední zkouška a hotovo, pak už jen každý den ve škole, nuda, stres z písemek, po večerech domácí úkoly a hlavně strašný stejskání po dítěti :-|
libuks
21. led 2010
Beru to nevadí. Hlavně,že to máš 😉 I tak je obdivuhodný, že jsi se na to dala 😃
berus
22. led 2010
Libu, děkuju, já ale musela být úplně mimo, když jsem se na to dala 😃 Netušila jsem, co mě čeká :-p
Anglina taky skoro hotová, v pondělí ještě písemný test, ale bylo to s odřenýma ušima :-p
luc.ija
3. bře 2010
Ahoj.Já tu po hooodně dlouhé době nakukuju a zjišťuju,že tu už snad nikdo nechodí...našla jsem si skupinu na facebooku,tak doufám,že mi bude potvrzeno členství...
bobulle
5. bře 2010
Luc, jasně že jo + jsme ještě na jedné neveřené diskusi, tak když budeš chtít, tak Ti Janička pošle přihlašovací údaje 😉
r.o.s.s.i.b
8. bře 2010
Holkyyy kam chodíte,že už jsem nikdo nepíše? 😉
katchee
12. bře 2010
Ahoj holky, tedy jste-li tu vůbec někdo? Strašně dlouho jsem tu nebyla a i dnes jsem chtěla jen zaskočit...a pozdravit vás a vaše velké slečny a klučíky 🙂 🙂 🙂
bobulle
19. bře 2010
Ahojky 🙂
Jsme buď na FB skupina: červenec 2008 a nebo na jedné uzavřené diskusi (můžes se přidat 😉 )
amartina
7. dub 2010
ahoj, taky jsem nakoukla po hodneeeeeeeeeeeeeeeee dlouhe dobe,.....doufam, ze mi potvrdite clenstvi na FB 🙂
cherrylady
10. led 2011
Ahoj holk, tak já píšu po 1,5 roce a hned prosím o radu x-) : mámm doma Kačenku z 5.8.2008 a čekám prokazatelně další holčičku na začátku března, ale se jménem si absolutně nevím rady. příjmení je Křenková, takže doma máme Kačenku Křenkovou a uvažovali jsme nad Klárkou Křenkovou, ale zas mi to přijde infantilní ta orientace na K. Co myslíte? Napadá Vás něco jiného? Předem moc děkuji
kacus
12. led 2012
Ahoj holky,
to je dobře, že jste se vrátili 😉 Nevím jestli si mě ještě pamatujete, ale musím se pochlubit tím nejkrásnějším, nejhodnějším a nejrostomilejším miminkem. Samík se narodil 26.12. 2011 a je pořádně dlouhý 57cm a tomu pochopitelně odpovídá váha 4790g :-N
cherrylady, což takhle Karolínku, měla bys to i stejně dlouhý Kateřina a Karolína, stejně jako máme my Daniel a Samuel 😉 , ale jak chceš
pa pa a jestli se tu nevyskytujete, tak mi pošlete přihlašovací údaje, ale na FB já nejsem...

Začni psát odpověď...

Odešli