• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jity gratuluju ke krůčkům :slight_smile: u vás aspoň táta, u nás jen bába :unamused:
19. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ta moja opica je tam asi půl hodiny a ještě nespí,pořád něco brble :confused: ale šudlá se
19. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jita se nezastavíš co :confused:
19. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin dyť teď vstávala a to už ju zas ženeš spát? :grinning:
19. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin,oni spí dlouho :slight_smile:

Kája,právě usnula :wink: a hrozny už měla taky a nic jsem neloupala :wink:
19. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi jj ona tak chce je zvyklá,když stává kolem 5-6 tak v 8 už spí :slight_smile: dneska to má posunutý,ale už byla protivka,jenže dole něco řežou,tak ju to ruší,jinak si myslím,že by dávno spala :wink: pak chodí kolem 12
19. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si Gábi moc neužiješ, když celý den prospí, ještě že máš Adámka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
19. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,Terka je božíííííííííí :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas s Evelin, Terka je žůžovní :grinning:
19. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gábi už taky spí
Domi ale užiju,kgyž stává kolem 5-6 pak jde na hodku spat v 8 a pak na hodku ve 12 a pak už nejde až do večera takže 10-12 h je málo??? :sweat_smile: a malej je do půl3 ve školce :grinning:
19. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, fotky jsem přidala - bordel je tam od Terky a kalhoty jsou větší :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jita moc pěkný :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc hezký, terka je šikula :dizzy_face: hele binec jako u nás, chci pozvat kamošky, ale nějak nevím kdy, když je u nás furt binec :grinning: :grinning:
valím ven, aby spal, sice by doma usnul, ale musela bych ležet s ním a během spaní by pořád ošáhával a kontroloval jestli jsem tam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspon se stavím u nás v kik a koupím mu bazenek měli tam nějakej obr za 140 kč o víkendu mají být tropy
19. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš a odkud máš ty botky?
19. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem přemýšlela o těch jak dávala odkaz kalerat, ale nevím jestli nemám koupit sandálky, když už má být hic :confused:
19. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kája spala 20 minut :confounded:
19. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev to davča včera taky, jsem myslela že ho roztrhnu a když jsem si tam lehla s ním, tak spal 2 hod a musela jsem ho budit
19. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
romčo já uklízím tak 10 min. než přijde náštěva, jinak je to za chvilku stejné :grinning: :grinning: :grinning:
boty jsem koupila v krámu, jsou to první capáčky, Kal posílala dobrý odkaz, ale já jsem se bála, že netrefím velikost - chce to vyzkoušet (nakonec máme boty č. 12,5), měli tam krásný oranžový, ale ty nám byly malý :unamused:
19. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak už jsme zpět z plavání... dnes se nekonalo, protože v noci tu byla brutál bouřka a spadla jim elektrika... jenžeš já jsem si nepřečetla SMSku a jela tam.... a aby nebyl smůle konec, tak jsem trochu bouchla roh auta :frowning2:
Jinak včera mě se taťak už nepustil, ale pokusím se hodit fota houpajdy dnes ...
19. kvě 2009 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy ty to auto domlátíš, ale jsi dobrá, já se sama bojím jezdit :grinning:
19. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi je to o zvyku, já jsem taky moc nejezdila, a teď už mi ani nepřijde, jen při parkování si nejsem moc jistá
19. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Noc na houby, od 10 do půl 3 byl 7x řev :confounded: , pak jídlo a v 5 k mamce do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bavily jste se o jídle, dneska máme kedlubnu, bramboru a králíka :sweat_smile:
Hrozny už jsem dávala taky, ale oloupaný :wink:

bobulko :frowning2: ale jsi dobrá, že jezdíš, já bych rozflákala auto na první křižovatce, páč už neznám pravidla :sweat_smile:

Jak jsme byli v sobotu v Lužanech, dostali jsme čerstvě ulovenýho kapříka, no a právě mi volala ségra, že jsme ho zapomněli v autě :sweat_smile:
mmch, byla celou neděli někde na sluníčku, na auto to pařilo :sweat_smile:
prý si ráno v autě málem blinkla :sweat_smile:
a to jsem se na rybičku tak těšila :sweat_smile:

jitule, jdu kouknout na fotky, ale až po sváče :wink:
19. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bobul dneska bude nějaký pitomý den, přišly mi krásné kraťásky z nextu, ale byly tak fajn zabalené, že jsem je při rozbalování nastřihla :cry: :pensive: ach jo...jdu žehlit, jsem zvědavá, kolikrát se spálím :fearful: :rolling_eyes:
19. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru chudák kapřík :frowning2:
19. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, nooo, mám rekord dvě kolize za 5 dní :frowning2: :sweat_smile:
A řídit se teda bojím moc.... a lidi kolem mě se taky asi bojí :grinning:
Jiti já to bouchla při vyjíždění z parkování.... jsem si říkala vyjde mi to, nevyjde.... a ejhle... nevyšlo... trochu jsem odřela nárazník, promáčkla plech a je tam i kousek laku odřeného... jako žádná hrůza... Taťka to opraví asi sám, ale se.e mě to :angry: ... ještě že nemáme drahé auto... :wink:
Domi :frowning2: .... půjde to nějak zašít?
19. kvě 2009 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, tak to ti ségra poděkovala, co :sweat_smile: .... a chuďatko kapřík :frowning2:
19. kvě 2009 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ,no nic... jdu se učit... :unamused:
19. kvě 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobul já se taky moc bojím,ale naštěstím jsem ještě nic neudělala :confused:
domi to mě připomíná ,že jsem si pod stromek koupila podrpdu docela drahou a tak jsem si ju zabalila,že jsem při rozbalovaní rozstřihla ramínko :confused:
Gábi je taky vzhůru,tedˇsnědla hruškovou sváču a kadí :fearful:
19. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru no to bude smrdět ještě dlouhooooo :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul uvidíme :frowning2: ale určitě to půjde trochu vidět :frowning2: ještě že jste v pořádku vy 2 :wink:
19. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek