***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
domiska
19. kvě 2009
jity gratuluju ke krůčkům 🙂 u vás aspoň táta, u nás jen bába :-|
arinautor
19. kvě 2009
no ta moja opica je tam asi půl hodiny a ještě nespí,pořád něco brble =-) ale šudlá se
arinautor
19. kvě 2009
jita se nezastavíš co =-)
domiska
19. kvě 2009
arin dyť teď vstávala a to už ju zas ženeš spát? 😃
evelina0007
19. kvě 2009
Arin,oni spí dlouho 🙂

Kája,právě usnula 😉 a hrozny už měla taky a nic jsem neloupala 😉
arinautor
19. kvě 2009
domi jj ona tak chce je zvyklá,když stává kolem 5-6 tak v 8 už spí 🙂 dneska to má posunutý,ale už byla protivka,jenže dole něco řežou,tak ju to ruší,jinak si myslím,že by dávno spala 😉 pak chodí kolem 12
domiska
19. kvě 2009
to si Gábi moc neužiješ, když celý den prospí, ještě že máš Adámka :-p 😃 😎
evelina0007
19. kvě 2009
Jitu,Terka je božíííííííííí 🙂
domiska
19. kvě 2009
souhlas s Evelin, Terka je žůžovní 😃
arinautor
19. kvě 2009
Gábi už taky spí
Domi ale užiju,kgyž stává kolem 5-6 pak jde na hodku spat v 8 a pak na hodku ve 12 a pak už nejde až do večera takže 10-12 h je málo??? :-N a malej je do půl3 ve školce 😃
jita5
19. kvě 2009
holky díky, fotky jsem přidala - bordel je tam od Terky a kalhoty jsou větší 🙂
arinautor
19. kvě 2009
Jita moc pěkný x-)
romi.r
19. kvě 2009
moc hezký, terka je šikula x-) hele binec jako u nás, chci pozvat kamošky, ale nějak nevím kdy, když je u nás furt binec 😃 😃
valím ven, aby spal, sice by doma usnul, ale musela bych ležet s ním a během spaní by pořád ošáhával a kontroloval jestli jsem tam. :-p Aspon se stavím u nás v kik a koupím mu bazenek měli tam nějakej obr za 140 kč o víkendu mají být tropy
romi.r
19. kvě 2009
jituš a odkud máš ty botky?
romi.r
19. kvě 2009
jsem přemýšlela o těch jak dávala odkaz kalerat, ale nevím jestli nemám koupit sandálky, když už má být hic =-)
evelina0007
19. kvě 2009
Tak Kája spala 20 minut :-S
romi.r
19. kvě 2009
ev to davča včera taky, jsem myslela že ho roztrhnu a když jsem si tam lehla s ním, tak spal 2 hod a musela jsem ho budit
jita5
19. kvě 2009
romčo já uklízím tak 10 min. než přijde náštěva, jinak je to za chvilku stejné 😃 😃 😃
boty jsem koupila v krámu, jsou to první capáčky, Kal posílala dobrý odkaz, ale já jsem se bála, že netrefím velikost - chce to vyzkoušet (nakonec máme boty č. 12,5), měli tam krásný oranžový, ale ty nám byly malý :-|
bobulle
19. kvě 2009
Ahojky,
tak už jsme zpět z plavání... dnes se nekonalo, protože v noci tu byla brutál bouřka a spadla jim elektrika... jenžeš já jsem si nepřečetla SMSku a jela tam.... a aby nebyl smůle konec, tak jsem trochu bouchla roh auta 😞
Jinak včera mě se taťak už nepustil, ale pokusím se hodit fota houpajdy dnes ...
romi.r
19. kvě 2009
vendy ty to auto domlátíš, ale jsi dobrá, já se sama bojím jezdit 😃
jita5
19. kvě 2009
Romi je to o zvyku, já jsem taky moc nejezdila, a teď už mi ani nepřijde, jen při parkování si nejsem moc jistá
berus
19. kvě 2009
Ahoj holky 🙂

Noc na houby, od 10 do půl 3 byl 7x řev :-S , pak jídlo a v 5 k mamce do postele :-p

Bavily jste se o jídle, dneska máme kedlubnu, bramboru a králíka :-N
Hrozny už jsem dávala taky, ale oloupaný 😉

bobulko 😞 ale jsi dobrá, že jezdíš, já bych rozflákala auto na první křižovatce, páč už neznám pravidla :-N

Jak jsme byli v sobotu v Lužanech, dostali jsme čerstvě ulovenýho kapříka, no a právě mi volala ségra, že jsme ho zapomněli v autě :-N
mmch, byla celou neděli někde na sluníčku, na auto to pařilo :-N
prý si ráno v autě málem blinkla :-N
a to jsem se na rybičku tak těšila :-N

jitule, jdu kouknout na fotky, ale až po sváče 😉
domiska
19. kvě 2009
jj bobul dneska bude nějaký pitomý den, přišly mi krásné kraťásky z nextu, ale byly tak fajn zabalené, že jsem je při rozbalování nastřihla 😢 |-| ach jo...jdu žehlit, jsem zvědavá, kolikrát se spálím 😕 8-(
domiska
19. kvě 2009
beru chudák kapřík 😞
bobulle
19. kvě 2009
Romi, nooo, mám rekord dvě kolize za 5 dní 😞 :-N
A řídit se teda bojím moc.... a lidi kolem mě se taky asi bojí 😃
Jiti já to bouchla při vyjíždění z parkování.... jsem si říkala vyjde mi to, nevyjde.... a ejhle... nevyšlo... trochu jsem odřela nárazník, promáčkla plech a je tam i kousek laku odřeného... jako žádná hrůza... Taťka to opraví asi sám, ale se.e mě to ]-( ... ještě že nemáme drahé auto... 😉
Domi 😞 .... půjde to nějak zašít?
bobulle
19. kvě 2009
Beruš, tak to ti ségra poděkovala, co :-N .... a chuďatko kapřík 😞
bobulle
19. kvě 2009
Holky ,no nic... jdu se učit... :-|
arinautor
19. kvě 2009
bobul já se taky moc bojím,ale naštěstím jsem ještě nic neudělala =-)
domi to mě připomíná ,že jsem si pod stromek koupila podrpdu docela drahou a tak jsem si ju zabalila,že jsem při rozbalovaní rozstřihla ramínko =-)
Gábi je taky vzhůru,tedˇsnědla hruškovou sváču a kadí 😕
arinautor
19. kvě 2009
beru no to bude smrdět ještě dlouhooooo :-N
domiska
19. kvě 2009
bobul uvidíme 😞 ale určitě to půjde trochu vidět 😞 ještě že jste v pořádku vy 2 😉