***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
arinautor
19. kvě 2009
Zrovna je v telce Gábi oblíbenej pořad =-) každý úterý čumíme na Televarieté :-N nebo Legendy taneční hudby :-N tedˇju uhranula Vondráčková :-N
berus
19. kvě 2009
holky, kapr byl mrtvej :-N 😉 teda už před tím, než jsem ho dala do auta
ale ten puch ségra dlouho nevyvětrá 😃 😃 😃
to jsem celá já :-N
bobulle
19. kvě 2009
Tak aspoň že kapřík neptrpěl 😉 ....teď bude trpět Tvoje ségra :-N
Holky dnes mám fakt nějako depku... a to se musím učit, uklízet a chystat pohoštění na zítra... (mám tu babinec)...
Tak hezký den a já se pokusím co nejdřív hodit ty fota... teď si musím akutně dát kafe... a jeraději bych si dala i panáka :-x 😃
bobulle
19. kvě 2009
Arin, televarieté sleduju i já 😉
berus
19. kvě 2009
bobul, co máte zítra?
berus
19. kvě 2009
a panáka si dej, je to na zdraví 😉
bobulle
19. kvě 2009
Beruš, se scházíme s holkama a miminkama... co spolu pojedeme na tábor... a tentokrát jsem je pozvala k nám na zahradu 😉 .... budeme opékat špakáčky a baštit dobroty 😉 bude nás 8 maminek a 9 dětiček 🙂
berus
19. kvě 2009
jéé x-)
ty jezdíš na tábory? já dělala po 3 roky vedoucí 😉
miluju tábory, oheň, stezka odvahy, rozcvičky, první lásky, a nejvíc poslední kanadskou noc, jakože pastu v uších a tak :-N 😃
bobulle
19. kvě 2009
Beruš já jedu teďka poprvé po moc letech... jedeme celé rodiny s dětmi.... 12 rodin a cca 17 dětí ve věku 5 měs. až 7 let.... jedeme na skautské tábořiště 🙂
A stezka odvahy to bude celý tábor s těma mrňousama 😃
evelina0007
19. kvě 2009
Beru 😃 😃 😃 ty mi dáváš po ránu kapřík v autě,kanadská noc 😃 😃 😃 😃

Bobul,tak,aby vám ze zahrady něco zbylo tolik dětí 😉 u nás byla včera odpoledne taky návštěva,ale jen jedno dítko a stihlo roztahat všechno co na zahradě našlo 😃 😃 😃
jita5
19. kvě 2009
Beru kapřík v autě 😃 😃 😃 , chudák ségra to muselo ....
berus
19. kvě 2009
bobulko, no to teda bude :-N a krom toho asi aplníte ještě bobříka trpělivosti :-N

evi, ale já se na toho kapra fakt těšila 😞 a místo toho, aby skončil u mě v bříšku se klidně ségře v autě roztekl :-N 😃
berus
19. kvě 2009
no jenže teď mám po rybičce, jsem se tátovi naprášila a pochybuju, že nám ještě nějakýho někdy věnujou :-p
bobulle
19. kvě 2009
jjj, beru, kapřík trpělivosti 😃
berus
19. kvě 2009
koukám, že moje příspěvky zanechávají následky :-N
kapřík trpělivosti =-) 😃

jitu, krásný botičky a malá je kouzelná x-)
bobulle
19. kvě 2009
Jiti, taky jsem se dívala na fotečky a krásnéééé.... a tchýňa mojí dcery má hezkou novou fotku v pase x-)
domiska
19. kvě 2009
Kláruška má úžasné culíky 🙂 máte vlasů na rozdávání 🙂
domiska
19. kvě 2009
švagrová dneska maturuje a já nevím, co jí koupit 🙂 nemáte nápada?
bobulle
19. kvě 2009
Domi, flašku 😃
A včerajsem Kláruš ostříhala 😉
berus
19. kvě 2009
domi asi nějaký šumivý tablety na kocovinu :-N 😃

ne vážně, co nějaký poukaz na masáž, určitě by si to po tom učení užila 😉
berus
19. kvě 2009
no teda, to už nebude mít malá culíky =-) 😞
domiska
19. kvě 2009
jééé Domča teď pořád ukazuje, jak je veliký ... ani to po něm nechcu 😃 to je dobré, no 😃
jita5
19. kvě 2009
Berus a bodul díky, když včera uděla několik krůčků tak mi došlo, že nemám miminko 😉 , podařilo se nám to natočit na kameru a celý večer jsme si to pouštěli 🙂
domiska
19. kvě 2009
Jity bulelas? já budu určitě 🙂
domiska
19. kvě 2009
bobul proč ju stříháš? tytyty!!! :-| 😉 😎
jita5
19. kvě 2009
domi jo, bylo to krásný,manžel byl hotový 🙂
berus
19. kvě 2009
jitule, je to tak 🙂

si pamatuju ležící miminko, když malej začal lozit, málem jsem pustila slzu, když si sednul, asi minutu jsem na něj zírala x-) a když si poprvé stoupnul, ujelo mi "do prdele" :-N :-x
došlo mi, že teď nám to teprve začíná :-N
domiska
19. kvě 2009
beru jj, teď to bude záhul až to začne lítat 🙂, arin může vyprávět 😃
mám technický dotaz...kam dáváte pokaděné plínky? já mám ten voňavý koš spešl na plíny, ale nekupujem už ty voňavé náplně, pr jsou sakra drahé a jsou to vyhozené peníze...ale ten puchanec se nedá vyvětrat..když otevřu koš, smrad stojí na místě a nedá se s ním hnout :-p
jita5
19. kvě 2009
beru - něco krásné končí a něco ještě krásnější začíná 🙂
berus
19. kvě 2009
domi, my máme odpadkový koš (klasický) na záchodě a vynášíme ho jednou za 2 dny. Ale musím to tam vždycky rychle strčit a nedejchat u toho :-N

Začni psát odpověď...

Odešli