• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Holky já ji ostříhala tak zvláštně.... vzadu jsem ji to vybrala skoro na krátko a přední prameny má dlouhé... vypadá ala 30. léta.... a musela jsem .... už to měla fakt hrozné :sweat_smile:
Domi, taky se mi nechce dávat 250 kč za náplň která nám nevydrží ani měsíc.... tak tam dáváme normálně velké 60 l sáčky do koše a vždycky je nastrkám do té plastové kazety a používám to steně jako ty originál sáčky, jen se to dá jen jednou zatočit a pak už vynáším :wink:
19. kvě 2009 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Měla jsem tu mamku :wink:
Já pokaděnce dávám do pytlíku a pak do koše,ale máme ten co se zavírá jakoby do skříně a je malej,takže ho každý den někdy i dvakrát vyhazuju :confused:
19. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi ani vám nebudu vyprávět,jak jsme měli modrou hlavu a kolena,když začínal chodit,ale on se přerazí i dnes,třeba včera uklouznul v koupelně a narazil si loket a prdˇku :confused: a nedávno jsem tu psala,že sebou buchnul a přestal dejchat,no to je furt něco,min týden se zas mále přerazil venku,rozbitý koleno a těch monclů co má ze školky ani nepočítám :pensive:
19. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Gábi zase chrupe,tak mám chvilku,nemyslím,že to bude na dlouho :fearful:
19. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my jsme vzhůru, po dvou hodinách, za chvíli obědváme, teď jdeme trsat :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako že spal 2 hodiny???
19. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jdu hledat nový křeslo k pc,je nějaký vyglajdaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,konečně mrně usnulo čeká na mě úklid.Holky chtěj vaši mimíšci ještě mlíko??Naše už ho začíná odmítat :unamused:
19. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ross jj Gábi ho pije večer a ráno :slight_smile:

Tak mě ju zas vzbudili ti pitomci zjebaní uvrtaní fák už jim něco řeknu atˇtáhnou do prdele,se dneska ještě nevyspala pořádně
19. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin:a v poledne teda jí nedáváš mlíko??
19. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross myslím mm nebo umělé? já kojím a ještě chce :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a mimísci :slight_smile:

Ross malá dostává mlíko už jen ráno, po probuzení a taky už tomu moc nedá.
Sabinka teď udělala velký pokrok, pořád nic a najednou, se staví a dělá krůčky, když má oporu, sedí, leze prostě všechno co má :dizzy_face: Tak jsem si oddeechla, že je vše o.k.
Zas tak dlouho jsem tady nebyla ale nakecali jste toho teda jako hafoooo :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ross nee,už pije pěkně čaj,hlavně před spaním
19. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross, já kojím a chce, UM nechce vzteká se
19. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ted´jsem mluvila s Kat a mám vás pozdravovat,ještě nemají net a ani telku,že tam jsou jak na samotě u lesa :grinning: tak jsem vyřídila a my jdem do školky
19. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
romi pěkná foto,si říkám,kdo to je?? :confused:
19. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cory tak to je dobře,že je Sabi ok :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět z poradny, máme 7800 g a 71 cm, jsem se ptala zda není moc hubená, ale dr. říkala, že přibrala přes 500 g a při její čilosti je to až dost, a že váhu dožene
při vážení se mi sestra ptala zda už lezeme :grinning: , a já no ona už začíná chodit :grinning: , pak předvedla chůzi i dr.
19. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem hodila foto houpajdy do alba a taky jedno videjko :wink: :
http://www.youtube.com/watch?v=KKq0d0nimRs&feature=channel_page
19. kvě 2009 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobul měla radost,že :grinning: no my strom nemáme,takže smůla :pensive: ale je tu hřiště :slight_smile: malej houpačky nesnášel a mám pocit,že ještě tedˇju nemusí,teda aspoň já jsem ho na ni ještě neviděla,písek klouzačlky..... ale houpačky ee
19. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jituš jasně, že to dožene :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin já vím, ale když jsi vzpomenu, že neteř v tuhle dobu měla 11 kg, dnes má v 22 měsících skoro 18kg :grinning:
19. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla s mamkou v nákupním centru šla si koupit nějaké všci do Francie a v Puntanele jsem se koukala na to Chicco 4v1 co jsme chtěli Káje koupit k narozkám a docela mě to zklamalo :unamused: tak koupíme něco jiného :wink:

Koukala jsem i po botkách a až budeme potřebovat tak mám vybrány sandálky :wink: ale asi si ještě počkáme :grinning: :grinning: :grinning:

Mlíko,Kája zatím chce,ale už né zas tolik :wink:
19. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsem byla skoro po roce u zubaře a zubáky mám ok :wink: Jinak Tomáš (zubař) říkal, že pasta se může používat už i teď,ale spíš záleží na množství do 3let se má kartáček pastou spíš jen tak potřít a od 3let množství hrášku :wink: tak jen kdyby to někoho zajímalo :wink: a kartáčky dětské doporučil Elmex nebo Curaprox
Jak jsme jeli tam,tak se mi malá tak zblindila,ale tak, že jsem z toho byla vytřepaná ještě v ordinaci. Všude smradu (v bráchově autě :sweat_smile: - Beruš, něco jak kapr :grinning: ) Tak jak jsme dorazily domů,tak šla malá do vany a po ní tam šupajdila autosedačka :slight_smile:
Vendy, tak houpajda objednána a bazének jsem vzala ten co máš Ty jen na si na něja taky počkám :wink:
19. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, gratuluju ke kontrole, vidíš, že jsou na tom holky podobně my 70cm a 7900g :wink:
19. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni :grinning: :grinning: ,to dělá ten den narození
19. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani, jaktože si na bazének počkáš? Nemají ho teď? :confused:
Arin, jj, měla velikou radost :grinning:
19. kvě 2009 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, video, supééééér :dizzy_face: jj, nemají ho teď :unamused:
19. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je škoda... ale do léta času dost :wink:
19. kvě 2009 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to nějak vydržíme :wink:
19. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí