***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
8. kvě 2009
Táni,chudinka malá brzo se uzdravte :-N a gratulujeme k zubánku 😉

Moni,vidíš Tedík je šikula 🙂

U nás usínání přes den děs a hrůza ]-( večer lehne a okamžitě usne 🙂
rendex1
8. kvě 2009
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooj

mám nové fotečky, jak se všichni máte??????
arinautor
8. kvě 2009
My už jsme vzhůru a napapaný,chytám klukům obídek 😉
Beru jj to já taky můžu hlazení po 😃 😃 😃 a ten prostor na spaní nemám už 4 roky :-N su zvědavá kdy odleze sám,doufám,že to neplánuje do puberty chrápat s semnou :-N :-p
arinautor
8. kvě 2009
ren pěkný 🙂

Musím jít 😉
rendex1
8. kvě 2009
Arin pá pá 😃
numi
8. kvě 2009
Holky děkujeme |-| je mi ji tak líto,už usíná a buď začne kašlat nebo plakat od zubu (ještě není prořízlý) a do toho má hlenovitou řidkou stolici 😞
Děkujeme za gratulky 😉
Moni, Tedík je šikulka x-) Právě na vás jsem si vzpomněla,jak jsem toho zubáka objevila, že jste to měli taky najdednou |-|
rendex1
8. kvě 2009
Holky my neustále chodíme jsem z toho zničená, pořád by jenom chodila za ruce 😢 😢 😢 😢 😢

Numi :-S :-| :-| :-| 😞
evelina0007
8. kvě 2009
Jani,buď ráda,že je to taková šikula 😉
arinautor
8. kvě 2009
ren my chodíme v chodítku 😉 takže dobrá věc 😉
numi my jsme taky měly srajdu u toho zubáka 😞 asi týden a moc nechtěla jíst =-)

Kluci jsou doma najezení vykoupaní a nevím co ted :-N ˇvšecko peru a i sobě,ani nemám v čem jít ven,takže budem muset strašit doma :-N
kouzlo
8. kvě 2009
Jani super fotky. Ten klučina má každý očičko jiný?? To je krásný x-)
Evi bylo to zatím takový neslaný a nemastný, ale byl to pohyb 😃
Před chvilkou jsme se vrátili z venku. Holub nám pos...... Tedíka. ]-( ]-( ]-( ]-( Doufám, že ho sejme nějakej ještřáb :-p
katerinka.kr
8. kvě 2009
ahooooj

tani, brzo se uzdravte.

Berus - zadek - velká plocha, ty fakt perlíš 😃

No, tak jsem pokecala, a jdu pokračovat se stěhováním 😃
evelina0007
8. kvě 2009
Moni 😞 Kája píďalkuje už asi 3 týdny a den ode dne je to lepší 😉

Kat,hezky stěhuj a pak nám hoď foto domečku 😉
berus
8. kvě 2009
moni, ale to znamená štěstí 😉 x-)
kouzlo
8. kvě 2009
beru, tak jestli to je pravda to bude mít Tedíš obr štěstí. Protože to byl hovňous spíš jak od labutě než holuba 😃
Kat určo hoď fotí baráčku.
Holky nemáte někdo doma zbytečné 4 milióny??? Nám by se hodily. Půjčit si je to je sebevražda 😞 :-p ]-(
evelina0007
8. kvě 2009
Moni,4miliony ne,ale asi 2 miliony dluhů to máme😃 :-p =-)
berus
8. kvě 2009
tak to my jsme žabaři, máme dluh "jen" mega :-N :-p

moni, od labutě :-N 😃 😃 😃
jo a jdu rozbít prasátko a podívám se :-N 😃
evelina0007
8. kvě 2009
Beru 😃 😃 😃 ba ne teď už to je jen asi mega a půl 😃 😃 😃 ale ještě 18 let se nemůžu rozvádět 😃 😃 😃 protože barák je můj a manža platí hypotéku 😃 😃 😃 ta druá mě nezajímá ta je na jeho byt 😃 😃 😃
bobulle
8. kvě 2009
Ahojky, tak jsme se vrátili domů. Byli jsme na oslavě 5 let Klárčiného bratrance a bylo to moc fajn jak tam ty děti řádili x-)
Moni, tak já ti mohu nabídnout jen 400 + 300 tis. ... ale teda taky jen dluhů :-p 😃 ... chcete stavět domeček? 😉
Kat, to máš krásné starosti... stěhovat se do domečku... taky se těším na foto 🙂
kouzlo
8. kvě 2009
Tak jsem domučila tělo a jdu se na vás juknou jestli někdo nenabídne ty penízky než vychladnu a půjdu do sprchy 😃
Aha, tak dluhy ty si nechte 😃
Bobul baráček né, ale byt v novostavbě a ten co by se nám líbil stojí necelé 4 mil. Je to všechno drahý jako prase a v západních čech. obzvlášť :-p ]-(
evelina0007
8. kvě 2009
Moni,tak nic no zase jsem dluhy neudala 😃 😃 😃 nechápu,proč je nikdo nechce 😃 😃 😃

Jinak máme konečně vymalovanou novou ložnici a Káji pokojík 😉 ,ale momentálně nastěhování vázne na schodech 😞 po žebříku tam těžko s Kájou polezem 😃 :-S
kouzlo
8. kvě 2009
Evi 😃 ukaž nám pokojíček a ložnici
😉
Já jsem dnes ceeelej večír doma sama. Manža má zápas a pak nějkou rozlučkovou párty :-| :-p
fishka
8. kvě 2009
Ahoj holky, nestíhám dočíst, ale prosím POMOOOOOOOC. E. se udělaly na krku (v zadu) takové pupínky - drobná krupička (vzadu na krku až k ouškám). Řekla bych, že nesvědí. Rozšířilo se jí to i na hrudník. Jinak jí nic není. CO TO JE? Nevíte. POMOOOOC!
evelina0007
8. kvě 2009
Moni,nemám to nafocené,ale mimo vymalování tam zatím nic není =-) ložnice je zelená a pokojík růžovej 😉
evelina0007
8. kvě 2009
Fish,to budou asi potničky dneska bylo fakt horko 😉
kouzlo
8. kvě 2009
fis bohužel nevím co to můž být. Má to zarudlé nebo prostě jen drsnější kůže? Tedík měl jednu dobu taky takové suché krupičkovité fleky a bylo to vysušenou pokožkou.
Ok Evi, tak až bede hotovo 😉
evelina0007
8. kvě 2009
Moni 😉 já mám sice manžu doma,ale je hotovej z malování 😉 tak to je jako by doma nebyl 😃
já myslela,že budete v N ještě dlouho a vy už kupujete byt??
kouzlo
8. kvě 2009
Evi no my taky doufáme, že nějakou dobu tady ještě pobudem, ale už si chcem pomalu zajišťovat bydlení v CR, aby jsme se měli kam vrátit 😉
berus
8. kvě 2009
moni, tak v prasátku mám asi 70 padesátníků, tak kdyby ti to chybělo, ráda pošlu :-N 😃
fish, taky si myslím, že to budou potničky

jdu uspávat, zase řveme :-p
evelina0007
8. kvě 2009
Moni,tak to chápu 🙂 jistota je jistota 😉
kouzlo
8. kvě 2009
beru děkuju já se ozvu, kdyby nám to chybělo. 😃
Jdu do té sprchy 😉

Začni psát odpověď...

Odešli