• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Táni,chudinka malá brzo se uzdravte :sweat_smile: a gratulujeme k zubánku :wink:

Moni,vidíš Tedík je šikula :slight_smile:

U nás usínání přes den děs a hrůza :angry: večer lehne a okamžitě usne :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooj

mám nové fotečky, jak se všichni máte??????
8. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My už jsme vzhůru a napapaný,chytám klukům obídek :wink:
Beru jj to já taky můžu hlazení po :grinning: :grinning: :grinning: a ten prostor na spaní nemám už 4 roky :sweat_smile: su zvědavá kdy odleze sám,doufám,že to neplánuje do puberty chrápat s semnou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ren pěkný :slight_smile:

Musím jít :wink:
8. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin pá pá :grinning:
8. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujeme :pensive: je mi ji tak líto,už usíná a buď začne kašlat nebo plakat od zubu (ještě není prořízlý) a do toho má hlenovitou řidkou stolici :frowning2:
Děkujeme za gratulky :wink:
Moni, Tedík je šikulka :dizzy_face: Právě na vás jsem si vzpomněla,jak jsem toho zubáka objevila, že jste to měli taky najdednou :pensive:
8. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my neustále chodíme jsem z toho zničená, pořád by jenom chodila za ruce :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Numi :confounded: :unamused: :unamused: :unamused: :frowning2:
8. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,buď ráda,že je to taková šikula :wink:
8. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ren my chodíme v chodítku :wink: takže dobrá věc :wink:
numi my jsme taky měly srajdu u toho zubáka :frowning2: asi týden a moc nechtěla jíst :confused:

Kluci jsou doma najezení vykoupaní a nevím co ted :sweat_smile: ˇvšecko peru a i sobě,ani nemám v čem jít ven,takže budem muset strašit doma :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani super fotky. Ten klučina má každý očičko jiný?? To je krásný :dizzy_face:
Evi bylo to zatím takový neslaný a nemastný, ale byl to pohyb :grinning:
Před chvilkou jsme se vrátili z venku. Holub nám pos...... Tedíka. :angry: :angry: :angry: :angry: Doufám, že ho sejme nějakej ještřáb :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj

tani, brzo se uzdravte.

Berus - zadek - velká plocha, ty fakt perlíš :grinning:

No, tak jsem pokecala, a jdu pokračovat se stěhováním :grinning:
8. kvě 2009 v 17:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :frowning2: Kája píďalkuje už asi 3 týdny a den ode dne je to lepší :wink:

Kat,hezky stěhuj a pak nám hoď foto domečku :wink:
8. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, ale to znamená štěstí :wink: :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, tak jestli to je pravda to bude mít Tedíš obr štěstí. Protože to byl hovňous spíš jak od labutě než holuba :grinning:
Kat určo hoď fotí baráčku.
Holky nemáte někdo doma zbytečné 4 milióny??? Nám by se hodily. Půjčit si je to je sebevražda :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
8. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,4miliony ne,ale asi 2 miliony dluhů to máme:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
8. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my jsme žabaři, máme dluh "jen" mega :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moni, od labutě :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
jo a jdu rozbít prasátko a podívám se :sweat_smile: :grinning:
8. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: ba ne teď už to je jen asi mega a půl :grinning: :grinning: :grinning: ale ještě 18 let se nemůžu rozvádět :grinning: :grinning: :grinning: protože barák je můj a manža platí hypotéku :grinning: :grinning: :grinning: ta druá mě nezajímá ta je na jeho byt :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme se vrátili domů. Byli jsme na oslavě 5 let Klárčiného bratrance a bylo to moc fajn jak tam ty děti řádili :dizzy_face:
Moni, tak já ti mohu nabídnout jen 400 + 300 tis. ... ale teda taky jen dluhů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ... chcete stavět domeček? :wink:
Kat, to máš krásné starosti... stěhovat se do domečku... taky se těším na foto :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem domučila tělo a jdu se na vás juknou jestli někdo nenabídne ty penízky než vychladnu a půjdu do sprchy :grinning:
Aha, tak dluhy ty si nechte :grinning:
Bobul baráček né, ale byt v novostavbě a ten co by se nám líbil stojí necelé 4 mil. Je to všechno drahý jako prase a v západních čech. obzvlášť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
8. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,tak nic no zase jsem dluhy neudala :grinning: :grinning: :grinning: nechápu,proč je nikdo nechce :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak máme konečně vymalovanou novou ložnici a Káji pokojík :wink: ,ale momentálně nastěhování vázne na schodech :frowning2: po žebříku tam těžko s Kájou polezem :grinning: :confounded:
8. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :grinning: ukaž nám pokojíček a ložnici
:wink:
Já jsem dnes ceeelej večír doma sama. Manža má zápas a pak nějkou rozlučkovou párty :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám dočíst, ale prosím POMOOOOOOOC. E. se udělaly na krku (v zadu) takové pupínky - drobná krupička (vzadu na krku až k ouškám). Řekla bych, že nesvědí. Rozšířilo se jí to i na hrudník. Jinak jí nic není. CO TO JE? Nevíte. POMOOOOC!
8. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,nemám to nafocené,ale mimo vymalování tam zatím nic není :confused: ložnice je zelená a pokojík růžovej :wink:
8. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fish,to budou asi potničky dneska bylo fakt horko :wink:
8. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fis bohužel nevím co to můž být. Má to zarudlé nebo prostě jen drsnější kůže? Tedík měl jednu dobu taky takové suché krupičkovité fleky a bylo to vysušenou pokožkou.
Ok Evi, tak až bede hotovo :wink:
8. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :wink: já mám sice manžu doma,ale je hotovej z malování :wink: tak to je jako by doma nebyl :grinning:
já myslela,že budete v N ještě dlouho a vy už kupujete byt??
8. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no my taky doufáme, že nějakou dobu tady ještě pobudem, ale už si chcem pomalu zajišťovat bydlení v CR, aby jsme se měli kam vrátit :wink:
8. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, tak v prasátku mám asi 70 padesátníků, tak kdyby ti to chybělo, ráda pošlu :sweat_smile: :grinning:
fish, taky si myslím, že to budou potničky

jdu uspávat, zase řveme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,tak to chápu :slight_smile: jistota je jistota :wink:
8. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru děkuju já se ozvu, kdyby nám to chybělo. :grinning:
Jdu do té sprchy :wink:
8. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek