***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
jita5
19. kvě 2009
berus - manžel už dorazil a taky mi hnul žlučí ]-(
Evel taky chceme do jižních Čech ale ještě nevíme kam
evelina0007
19. kvě 2009
Bobul dobrou 🙂

Beru,jj ale já chci změnu v Jizerkách jsem jako malá byla pořád 🙂

Tak dneska bude asi horší noc ten 6 zub ještě není prořízlej tak to Káju bolí 😞 ty ostatní 3 zuby jsou už prořezaný 😉 Tak bude mít 6 zubů tak nevím zda nepřestanu kojit 😉 úplně au au au au 😃 😃
berus
19. kvě 2009
jutule, normálně jsem se škodolibě zasmála :-N
co ti provedl?

a já bych nejraději jela na Moravu, ale to by asi taťka nedovolil, je tam jeden pán, o kerým Míša ví, že je to jedinej chlap, se kterým bych ho nejspíš podvedla :-N 😉
berus
19. kvě 2009
no ale to jsi mě neznala!!! 😃 😃 😃
berus
19. kvě 2009
jakto, že vám rostou tak rychle?
Mates má jedničky dole a jedničky nahoře má jakoby bouličky a asi ho to bolí |-|
jita5
19. kvě 2009
berus to je od tebe o š k l i v é, je utahanej, ale já taky 😞
evelina0007
19. kvě 2009
Beru,podvedla jo ty ty ty ]-( :-N
Alespoň v něčem jsme trochu napřed 🙂 Ikdyž slečna se snažila si dneska stoupnout,ale nepovedlo se 😉 ,ale ona měla ty první dva na začátku ledna a pak dlouho nic a najednou 4 zuby najednou a ty špičáci jsou hajzlíci
:-S
jita5
19. kvě 2009
Evel vy máte zubů, nechcete nám nějaký půjčit, my vás naučíme stát 😃
evelina0007
19. kvě 2009
Jitu,tak to beru 😃 😃 😃
berus
19. kvě 2009
když oni si to ti chlapi představujou jak hurvajs válku ]-(
já sice jsem doma, ale mám neustále dítě za zadkem, něco dělám a stejně šilhám, abych ho neměla z dohledu, 1000x ho odháním od psích granulí
za 9 a půl měsíce jsem byla snad jen 5x bez Matýska a to na nákupu
a když chci, aby vykoupal, ne kvůli sobě, ale aby byl s Matýskem (protože já stejně v tu chvíli uklízím ten bordel a připravuju večeři) tak ho bolí záda
bych mu fakt někdy flákla :-p
berus
19. kvě 2009
evinko, podvedla :-N páč my jsme spolu už rok kamarádili a to bylo tááák hezký x-)
a nestraš se špičákama, už teď ty noci stojí za houby :-p
ale je fakt, že přes den to docela jde
evelina0007
19. kvě 2009
Beru,moje řeč 😉 a znám to moc dobře
jita5
19. kvě 2009
Beru to znám, pořád nechápe, že tu chci mít uklizeno - prý je to zbytečný
evelina0007
19. kvě 2009
Beru 🙂 no nestraším špičáci jsou fakt mršky se prořezávaj dlouho,ale Kája je šikulína a je i v noci hodná jen poslední dny se tam mele a před chvilkou zabrečela,ale než jsem tam došla tak zase spinká a to je každou chvilku vždycky do 23 h a pak spí až do rána
berus
19. kvě 2009
nejhorší je, že když jsme byli teď s Móťou na nákupu, tak on dal dítěti najíst, poklidil, umyl nádobí a uložil malýho, jak kdyby mi chtěl dokázat, že to jde
no jo, ale malej byl hodnej a bylo to na úkor toho, že spolu neblbli

nedělali tanyny, nečetli, necvičili, nezpívali, netřískali do hrnců a tak

a co já to tady vlastně popisuju, dyť to známe všechny :-N 😉
evelina0007
19. kvě 2009
No nic jdu včera jsem na nějakou blbost čuměla do 1h do rána a dneska jsem hotová 😉
jita5
19. kvě 2009
já už padám únavou, dobrou a hodné děti 🙂 🙂 🙂
berus
19. kvě 2009
taky jdu, abych zase nedostala držkovou, že s váma kecám do noci a pak si stěžuju, že jsem utahaná :-N
u nás zatím dobrý, ještě se nebrečelo

tak krásnou dobrou noc 🙂
arinautor
20. kvě 2009
Bréé ránko 🙂
U nás se spinkalo krásně 18.15-6 🙂 byla hodná 🙂 potom dočtu
arinautor
20. kvě 2009
Jo jinak já se začínám bát,mám 4 dny zpoždění |-| ale sexík byl jen jednou,no ale já vím,že to stačí,mil říká,že si není vědom,že to není jeho 😃 :-p
domiska
20. kvě 2009
bré ráno 🙂
teda arin já chtěla napsat, že jsme měli krásnou noc 20.30-5.30 🙂, ale na Gábi nemáme 😃
já ti říkala, že Gábuš není finále :-p
arinautor
20. kvě 2009
domi pěkná fotečka 🙂
Nestraš,já bych to nezvládla,příští měsíc valím pr prášky bo se už fákt bojím :-p už i tak su jak frigida :-N
domiska
20. kvě 2009
to mi povídej :-N
evelina0007
20. kvě 2009
Dobré ránko 🙂

Arin 😃 😃 že by mimi 😉

U nás noc horší špičák zlobil,ale když jsem si jí vzala k sobě tak spinkala až do půl 7 🙂
arinautor
20. kvě 2009
ev nesměj se 😃 :-p to není sranda
domi co ti mám povídat,že nesexujem :-N nebo co???
domiska
20. kvě 2009
čauky Ev 🙂, to víš u maminky je přece líp 😉
arinautor
20. kvě 2009
Já se fákt bojím,ale pro test se mě nechce |-| ale žádný příznaky nemám,jenom mě je špatně,ale ze strachu :-N 8-(
domiska
20. kvě 2009
arin buď to bude kluk nebo holka, jiná možnost néjni 😃 😎
domiska
20. kvě 2009
jsem zjistila, že mám chvíli klid, jen když malému zapnu bebe (jsou to takove stupidni pohadky pro nejmensi na upc) 🙂 má tam své oblíbence a sedí a hledí 🙂
domiska
20. kvě 2009
haloooo to ještě všichni spíte? tak já jdu uspávat do kočíku na zahradu...zatím papa 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli