***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
arinautor
20. kvě 2009
Asi tam usla =-)
jita5
20. kvě 2009
Libu jsi šikovná - já bych to asi nezvládala, my zuby 0, ale stojíme sami a zvládneme pár samostatných krůčků (už 😎
bobulle
20. kvě 2009
Libu, a kde máš malého? =-)
Ev, no u nás taky nadšení... ale sýr netučný, tvrdý (ne tavený) už můžeme dávat... ne moc, kvůli moc bílkovinám co zatěžují ledviny, tuším.... 😉 🙂
domiska
20. kvě 2009
Bobul co máš nachystáno? 🙂
nám roste 6tý 😉
Libu a kdo hlídá?
bobulle
20. kvě 2009
Arin, toš utíkej pro ten testík 😉 ... jsme zvadavé.... 😉
bobulle
20. kvě 2009
Ev, Beruš na balkoně usnula... 😃
evelina0007
20. kvě 2009
Arin,asi asi 😃 ona je namlsaná jako já,že máme hodný děti a najednou se Matýsek rozhodl,že bude maminku zlobit a ona chudák není zvyklá 😉 já tohle období měla asi před dvouma měsícema :-S
arinautor
20. kvě 2009
Počkám do zítřka,ale ..... :-|
arinautor
20. kvě 2009
hele pas,to bylo co :-o :-o :-o :-o :-o
evelina0007
20. kvě 2009
Bobul,jj to byl tvrdý sýr 🙂 tak já jí zas někdy dám kousek 🙂 užij si návštěvu a dětičky ať ti neudělají z domečku kůlničku na dříví

😃 😃 😃 😃 😃
arinautor
20. kvě 2009
jé lednáček by to byl
bobulle
20. kvě 2009
Domi moc, zeleninový a ovocný talíř, buchtu, tousty s tvarohovo-vajíčkovou pomazánkou, chipsy, budou se opékat špakáčky a pít kafe.... a hlídat ty kvanta dětí 😃
No ale aby někdo přišel... začátek je vždy o půl desáté.... :-N
domiska
20. kvě 2009
arin ????? 😕 😕 😕
libuks
20. kvě 2009
Arin já chodím jen na dopo a na obídek jsem už většinou doma a nechodím každý den - nebo se snažím :-N
Evi nevidím to moc nadějně 😢 a to jsem se tam tak těšila, ale já se teď skoro týden nedostala k PC, takže jsem se včera divila :-S No to neva, tak alespoň hodně foťte 😉
arinautor
20. kvě 2009
domi neboj je se dívám,jak by to vypadalo :-o :-o :-o :-p
domiska
20. kvě 2009
mňááám, kdyby nikdo nepřišel, tak já dorazím a pomůžu ti s tím 😃
bobulle
20. kvě 2009
Arin, ty to normálně přivoláš 😉 :-N
Ev, my budeme na zahradě, pokuď nezačne pršet... do baráku tolik dětí pokud možno nee :-N 😃
arinautor
20. kvě 2009
bolul jdu to smáznout :-p
bobulle
20. kvě 2009
No Kláruš je vzůru a holky nikde :-N
evelina0007
20. kvě 2009
Arin,se připravuješ jo 😃 😃 😃

Libu,tak to zkus 🙂 nějak zařídit =-)
domiska
20. kvě 2009
arin já mám šoky už ve cvíču, kam chodíme s malým..jsem tam snad jediná, která se ještě chrání při sexu, když teda nějaký náhodou je 😃
a ledňáčky nebrat...mám na ně blbé vzpomínky 😞
arinautor
20. kvě 2009
ev nééééééééééééééééééééééééééééééé
libuks
20. kvě 2009
Holky hlídá tatínek, když není v práci. Dělá na směny, tak se vystřídáme a občas nějaká babička. Dneska tam je třeba moje mamča a Honzík se až teď vzbudil a už jsme spolu telefonovali 😃 Už aby bylo poledne a mohla bych jít domů :-p
arinautor
20. kvě 2009
domi mil nechce abych brala prášky a dává si pozor :-N ale víš jak to je,sexík 1 za měsíc 😃 tak aby to nezapomněl 😃
domiska
20. kvě 2009
já tě ale stejně vidím od začátku se třema svišťákama, arin, takže čím dřív tím líp, ne? 😎 ať máš ještě aspoň chvíli klidné stáří, až ti odrostou 😃
evelina0007
20. kvě 2009
Bobul,tak,když nedojdou tak něco hoď smět Praha 😃 😃 😃 se mi nechce vařit a tak udělám jen těstovinovej salát a ten manža nejí tak bude mít obloženou mísu 😃 😃
domiska
20. kvě 2009
takže on by byl rád za třetí? no vidíš, tak co se bojíš? :-N
domiska
20. kvě 2009
Eveli napiš recept na ten těstovinový salátek, taky si ho udělám 😉
arinautor
20. kvě 2009
domi dík 😃 😃 😃 😃 😃 😃 po ms valím k dr,na to fákt nemám nervy,nebo nebude žádnej sexík a bude 100% jistota 😃
libuks
20. kvě 2009
No Arin co to tu čtu? 😃 =-) 😃

Začni psát odpověď...

Odešli