***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
arinautor
20. kvě 2009
domi ee 🙂
Jé na bazen,vem mě sebou 😃
arinautor
20. kvě 2009
My už spíme,je tu někdo???
domiska
20. kvě 2009
však pojeď, místa je tam dost 😃
arinautor
20. kvě 2009
domi jj trošku z ruky,ale dík 🙂
arinautor
20. kvě 2009
a je tam písek? :-N
domiska
20. kvě 2009
dneska jsou nějaké erupce, malý začal stát, jíst kousky, teď dokonce sežužlal kus chlebové kůrky a snědl 2 hrozny =-) a já ho tak pomlouvám, že je jak staroušek, pr mu pořád mixuju 😎
arinautor
20. kvě 2009
abych se mohla zahrabat :-N :-p loni jsem nikde nebyla a ještě jsem si nekoupila nový plavky,bych už asi měla =-)
domiska
20. kvě 2009
písek tuším ne, taky tam jdu pooprvé 🙂 mám nové plavky, u nás jsem nemohla za boha nikde koupit, tak jsme jeli do polska a hned 🙂
arinautor
20. kvě 2009
domi 😃 však dneska jse Gábi vrazila kusanec papriky a jela a šlupka a nic jí navadilo,jen mě jo,byla červaná,tak všecko je od papriky,hadry jsem už namočila,ale ten koberec nevím,zbytek mě tu rozjezdila a rošlapala do béžovýho kobercu :-p
arinautor
20. kvě 2009
a jaký máš??dvoudílný?
arinautor
20. kvě 2009
ty já už si v životě nekoupím :-S to moje benžo 😃 😃 😃 leda tak jsem přemýšlela o tankinách????co myslíš? můžou tlustˇošky mít tankiny??? :-N
domiska
20. kvě 2009
jj, v jednodílých vypadám blbě 🙂 nevím, co jsou tankiny =-) :-N
arinautor
20. kvě 2009
no vypadají jak celkový,ale jsou to dva díly,jako gatˇky a bolerko
domiska
20. kvě 2009
nechápu, neznám, ale určo to můžeš mít 😉 tlusťoško 😃
arinautor
20. kvě 2009
něco takovýho 🙂
arinautor
20. kvě 2009
no bych šla nejradši v županu i do vody,aby ne mě nikdo nečuměl :-N asi si pořídíme bazének na balkon a nikam nepudem :-p
arinautor
20. kvě 2009
http://www.otto-shop.cz/d-3995035-tankiny.html?... jsou super 🙂 i barva a cena x-)
domiska
20. kvě 2009
jj Gábi jsem viděla s paprikou 😃
domiska
20. kvě 2009
mi se víc líbí ty první 😉 a proč bys to nemohla mít, prosím tě? už to objednávej 😉
bazén dneska ruším a jedu jen k našim na zahradu 🙂
tak papa
arinautor
20. kvě 2009
domi pa 🙂
r.o.s.s.i.b
20. kvě 2009
Arin:To je k vzteku s tou návštěvou co
dítě mi usnulo při krmení v židličce 😃
bobulle
20. kvě 2009
čauky, tak holky odešly.... bylo to docela rodeo... i sousedi se chodili dívat co je to tu za školku 😃 ....
Tak sjem už venku vše uklidila, zametla rozsypaný kačírek co děti roznosily po celém chodíku a teď jsu umýt tu tunu nádobí.... holky já chci myčkúúúúúúúú 😃
bobulle
20. kvě 2009
Arin plavky jsou moc pěkné.... mě se líbí ty tyrkysové 🙂
Ty jo, Beruš furt spinká na balkoně? =-) :-N
evelina0007
20. kvě 2009
Bobul,jsem říkala,že to bude něco 😃 😃 😃 😃
Já bych bez myčky už neumela existovat 😃 😃 😃

Beru,spí a spí a spí zámek šíp........... 😃 😃 😃
arinautor
20. kvě 2009
Bobul mě taky 🙂 no aspoň jste si pokecaly s mamkama 🙂
Beru asi fákt spí,nebo si hodila tu mašlu =-)
Ross jj a je na mě pěkně vostrá mršice jedna,do školky jsem lezla po čtyrech :-p :-p :-p
Konečně se nám hodil ten slunečník 😉 malej je na balkoně v bazénku a přemýšlím,jestli okoupu i Gábuš 😕 je tam pěknej pařák,no aspoň schne prádlo :-p
arinautor
20. kvě 2009
Přidala jsem fotešky 🙂
evelina0007
20. kvě 2009
Arin,pěkný fotky 😉

tak zas jdu ven byla jsem jen udělat salát 🙂 večer nakouknu zda Beru žije 😉
arinautor
20. kvě 2009
Ev děkuju 🙂
už su z té Buruš nervozní =-)

Beruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu žiješššššššššššššššššššššš????????????????????????????? 😕 :-N
domiska
20. kvě 2009
arin fotešky moc hezké 🙂 Gábi má super lacláčky, já se obávám, že kdybych nedala aspoň tenoučké štramplíky, tak má Domča omlácená kolena z toho lezení 🙂 Adámek je božsky decentní 😉