***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
20. kvě 2009
tak to u nás převládá kvantita, ale kvalita se někde fláká ]-(
arinautor
20. kvě 2009
Tady je to jak u debilů 8-( vedle hučí mimino,taky hučí ten větší a vymejšlí kraviny chjoooooooooooooooooo já chu krásnej večer ]-(
arinautor
20. kvě 2009
no kvalita je taky někde v pr.... mě to ne´ba
berus
20. kvě 2009
jo a irčo, dneska ji mě vzdělala, vůbec jsem netušila, že existujou takový plavky 😉
a jsou krásný, ale přes net je neobjednám, mám blbou figuru, nahoře asi tak 54 dole 40 :-p
arinautor
20. kvě 2009
su zvědavá jak a kdy ju uspí,chudák neví co se děje :-S :-p
nemcm77
20. kvě 2009
Jo ta k vy se takhle s manzelem pretahujete jo?🙂 No pekny 😃
Jojo,nebyla,jako cas by se i nasel,ale tady je blby,abych jako s vama pokecala,tak bych musela byt u compu alespon pul hodky a to proste nejak nejde. Pak utecete od debaty a ja nez jsem se nasla,kdyz jste mi treba odpovedely,tak to trvalo...ze jsem to vzdala,ale sem tam na vas kouknu a nekdy napisu a nekdy ne 😉 Jinak se mame fajnove,zaciname uz chodit samy,ale doufam,ze ji to jeste chvili potrva.No a taky spatne spi,ne spatne,ale hrozne🙂Vstava uz v 6 a nekdy v 5 a to si ji musim hned vzit do postele,aby spala alespon do tech 6!No hruuuza.-)
Co vy?
evelina0007
20. kvě 2009
Beru 😞

No u nás to taky není slavný jako před těhu,ale 3 týdny o by semnou asi manža nemluvil 😃 😃 😃
arinautor
20. kvě 2009
beru 😃 no já obráceně 😃
berus
20. kvě 2009
to mě když už to začne ba, tak je po všem :-N :-p
ani umrtvováky z práce nepomohly, taťka je nějakej rychlej :-N
ježíš, kdyby viděl, co sem píšu :-N
arinautor
20. kvě 2009
ev no jo no :-N však on se ozve =-)
berus
20. kvě 2009
ale zase, jaký si to uděláš, takový to máš :-N
evelina0007
20. kvě 2009
Martíku ahojky,zítra se těším do ZOO 🙂 akorát musím pořešit oběd Kája jí okolo 11.15h
arinautor
20. kvě 2009
beru no právě něco zahlídl o sexu,že nebyl a mrchtal něco,no ale má smůlu :-N včera jsem mu říkala,že asi potřebuju prošoupnout a on ,že zítra,jako dneska no a má to za další týden 😃 :-p
nemcm77
20. kvě 2009
😃 to je vyborna debata,jsem prisla vcas :-N
berus
20. kvě 2009
marti, to chápu 😉
a gratuluju k chození x-)
nedávno jsem ti koukala do alba, se u vás se svatbama roztrhl pytel 🙂
domiska
20. kvě 2009
ahoj Martiku ty lumpiku, vůbec tady nechodíš 8-( doufám, že jste v pořádku 😉 zkoukla jsem albíčko a vypadá to, že si to pěkně užíváte 🙂 Natálka je skvělá, škoda, že už máme nevěstu :-N dostala mě ta vaše kachna nebo co to přelétá nad chodbou 😃 😃 ta je šílená 😃 a ten dudel se zubama je brutální 😃 😃 no nic, mám v kuli, nasávám tu vínko, dá si někdo? x-)

Iren vy Gábuli stříháte nebo to má tak svoje? Já jen, že obě děti mají hlavičky jak tatínek 😎
palla
20. kvě 2009
Brý večer 🙂
Nakukuju co se to tu zase řeší 😃 No k tomu já se asi neudu vyjadřovat :-N
Kája pořád zápasí s 8.zubem, dokud se jí intenzivně věnuju, tak je hodná, když trochu polevím, tak brečí, je nevrlá, spaní na prd. Takže nějak nestíhám nic a moje nálada je na bodě mrazu. Tož tak u nás, abyste si nemyslely, že jsem na vás zapomněla. Jdu se podívat na ty vaše nově přidané fotky a nejspíš zmizím do postele.
nemcm77
20. kvě 2009
Evi,Natali kojim v 11,tak to tam hned vybalime🙂)))
romi.r
20. kvě 2009
ahojky, já mám dnes zpoždení, páč mě před chvílí vytekla pračka ]-( jsem šla uložit malého a jak jsem v ložnici, tak vidím, že se to valí až tam ]-( Snad nedolezou sousedi, že tam mají mokro.
Marti, my máme spaní taky naprd, řve jak tur, dokud si ho nevezmeme do postele :-| a pak spí tak do 7 hod
arinautor
20. kvě 2009
domi 😃 😃 Gábu jen jednou,ale ona má zatím svoje prd 😃 a mylýho stříhám i tatku 😃 a děda se přidal do klubu strojku :-N
berus
20. kvě 2009
tak že by jsme daly dneska hromadně víno, z toho našeho už bude archivní, jak dlouho tu leží :-N
nemcm77
20. kvě 2009
Ahoj Domi,jsem nevedela,jakou kachnu myslis,ze jsem se musela podivat do alba🙂)) No to vis,to jsou vyborny darky od tchanovcu🙂)))
arinautor
20. kvě 2009
Jé já nestíhám ani zdravit :-N
Takže všechny zdravím a všem ke všemu gratulka 🙂
evelina0007
20. kvě 2009
Domi,jsi mě fakt pobavila 😃 😃 😃

Martiku fakt super fotky jste byli v Průhonicích- jsem se tam vdávala a manža tam bydlel 😉
berus
20. kvě 2009
jo tak zítra ZOO, jdu zezelenat závistí na balkón (musím, taťka řekl)
nemcm77
20. kvě 2009
hmmm,vinecko si teda nedam,ale koupila jsem si v Ikee vyborny hruskovy napoj,znate ho???Je naprosto genialni!!!!!
arinautor
20. kvě 2009
beru vy to máte doma povinný 😃
romi.r
20. kvě 2009
no super debata, mě pobavila beru, prý než to začne, tak je po všem 😃
nemcm77
20. kvě 2009
Domi a jakou mate nevestu vy?Se tady nejak parujete..?!?! 🙂 a nasi Natalku nikdo nechce :-S 😃 😃 😃
arinautor
20. kvě 2009
no proto se u nás nic nezačíná 😃
tatka ted´dolezl a asi mu docházejí síly,ale mimi nespíííí :-p