• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
tak to u nás převládá kvantita, ale kvalita se někde fláká :angry:
20. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je to jak u debilů :rolling_eyes: vedle hučí mimino,taky hučí ten větší a vymejšlí kraviny chjoooooooooooooooooo já chu krásnej večer :angry:
20. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kvalita je taky někde v pr.... mě to ne´ba
20. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a irčo, dneska ji mě vzdělala, vůbec jsem netušila, že existujou takový plavky :wink:
a jsou krásný, ale přes net je neobjednám, mám blbou figuru, nahoře asi tak 54 dole 40 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
su zvědavá jak a kdy ju uspí,chudák neví co se děje :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ta k vy se takhle s manzelem pretahujete jo?:slight_smile: No pekny :grinning:
Jojo,nebyla,jako cas by se i nasel,ale tady je blby,abych jako s vama pokecala,tak bych musela byt u compu alespon pul hodky a to proste nejak nejde. Pak utecete od debaty a ja nez jsem se nasla,kdyz jste mi treba odpovedely,tak to trvalo...ze jsem to vzdala,ale sem tam na vas kouknu a nekdy napisu a nekdy ne :wink: Jinak se mame fajnove,zaciname uz chodit samy,ale doufam,ze ji to jeste chvili potrva.No a taky spatne spi,ne spatne,ale hrozne:slight_smile:Vstava uz v 6 a nekdy v 5 a to si ji musim hned vzit do postele,aby spala alespon do tech 6!No hruuuza.-)
Co vy?
20. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :frowning2:

No u nás to taky není slavný jako před těhu,ale 3 týdny o by semnou asi manža nemluvil :grinning: :grinning: :grinning:
autor
beru :grinning: no já obráceně :grinning:
to mě když už to začne ba, tak je po všem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani umrtvováky z práce nepomohly, taťka je nějakej rychlej :sweat_smile:
ježíš, kdyby viděl, co sem píšu :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev no jo no :sweat_smile: však on se ozve :confused:
20. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase, jaký si to uděláš, takový to máš :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martíku ahojky,zítra se těším do ZOO :slight_smile: akorát musím pořešit oběd Kája jí okolo 11.15h
autor
beru no právě něco zahlídl o sexu,že nebyl a mrchtal něco,no ale má smůlu :sweat_smile: včera jsem mu říkala,že asi potřebuju prošoupnout a on ,že zítra,jako dneska no a má to za další týden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: to je vyborna debata,jsem prisla vcas :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, to chápu :wink:
a gratuluju k chození :dizzy_face:
nedávno jsem ti koukala do alba, se u vás se svatbama roztrhl pytel :slight_smile:
ahoj Martiku ty lumpiku, vůbec tady nechodíš :rolling_eyes: doufám, že jste v pořádku :wink: zkoukla jsem albíčko a vypadá to, že si to pěkně užíváte :slight_smile: Natálka je skvělá, škoda, že už máme nevěstu :sweat_smile: dostala mě ta vaše kachna nebo co to přelétá nad chodbou :grinning: :grinning: ta je šílená :grinning: a ten dudel se zubama je brutální :grinning: :grinning: no nic, mám v kuli, nasávám tu vínko, dá si někdo? :dizzy_face:

Iren vy Gábuli stříháte nebo to má tak svoje? Já jen, že obě děti mají hlavičky jak tatínek :sunglasses:
Brý večer :slight_smile:
Nakukuju co se to tu zase řeší :grinning: No k tomu já se asi neudu vyjadřovat :sweat_smile:
Kája pořád zápasí s 8.zubem, dokud se jí intenzivně věnuju, tak je hodná, když trochu polevím, tak brečí, je nevrlá, spaní na prd. Takže nějak nestíhám nic a moje nálada je na bodě mrazu. Tož tak u nás, abyste si nemyslely, že jsem na vás zapomněla. Jdu se podívat na ty vaše nově přidané fotky a nejspíš zmizím do postele.
Evi,Natali kojim v 11,tak to tam hned vybalime:slight_smile:)))
20. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já mám dnes zpoždení, páč mě před chvílí vytekla pračka :angry: jsem šla uložit malého a jak jsem v ložnici, tak vidím, že se to valí až tam :angry: Snad nedolezou sousedi, že tam mají mokro.
Marti, my máme spaní taky naprd, řve jak tur, dokud si ho nevezmeme do postele :unamused: a pak spí tak do 7 hod
20. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi :grinning: :grinning: Gábu jen jednou,ale ona má zatím svoje prd :grinning: a mylýho stříhám i tatku :grinning: a děda se přidal do klubu strojku :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak že by jsme daly dneska hromadně víno, z toho našeho už bude archivní, jak dlouho tu leží :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Domi,jsem nevedela,jakou kachnu myslis,ze jsem se musela podivat do alba:slight_smile:)) No to vis,to jsou vyborny darky od tchanovcu:slight_smile:)))
20. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé já nestíhám ani zdravit :sweat_smile:
Takže všechny zdravím a všem ke všemu gratulka :slight_smile:
Domi,jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

Martiku fakt super fotky jste byli v Průhonicích- jsem se tam vdávala a manža tam bydlel :wink:
jo tak zítra ZOO, jdu zezelenat závistí na balkón (musím, taťka řekl)
hmmm,vinecko si teda nedam,ale koupila jsem si v Ikee vyborny hruskovy napoj,znate ho???Je naprosto genialni!!!!!
20. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru vy to máte doma povinný :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super debata, mě pobavila beru, prý než to začne, tak je po všem :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi a jakou mate nevestu vy?Se tady nejak parujete..?!?! :slight_smile: a nasi Natalku nikdo nechce :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no proto se u nás nic nezačíná :grinning:
tatka ted´dolezl a asi mu docházejí síly,ale mimi nespíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek