• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Díky. Na tom krku to má už třetí den, na hrudníku nově z dneška. Jak dlouho trvají potníky?
8. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu do sprchy :slight_smile:

Beru,u nás to spí jak dudek už od 7 h :slight_smile: ,ale přes den to byl děs spala dohromady tak hodinu :confounded:

Já chci,aby bylo zítra hezky :wink: máme s Kájou slíbenou ZOO :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak byt za 4 mega..... to musí být fakt mazec... :wink: ... kolik místností?
A neměli by jste za ty prachy lepší postavit domeček? :confused: :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fish, taky myslím že to budou potničky. Nám se taky tento týden udělaly, ale do druhého dne byly pryč :wink:
8. kvě 2009 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že už to má dýl. :angry:
8. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě napadá - nemůže to souviset s růstem zubu?
8. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to jsem nikdy neslyšela... fakt nevím :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,nám dávaj dneska seriál až skoro o půlnoci tak to už asi budu mít půlnoc já :wink:
8. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,mi byli dnes v zoo i se strejdou a za celou zoo 6 volala tchýna :angry: já rostla fakt.Ted se sem žene buřina velkáá
8. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul je to 4kk s velkou terasou a má to 105m. Je to mazec já vím, ale fakt na Plzeňsku jsou byty strááášně drahý. Baráček by asi za ty prachy byl, ale určo né v okolí Plzně nebo přímo v plzni, protože musíš počítat minimálně s mega až 2 ještě za pozemek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naši známí staví barák v Plzni a jenom parcela stála 4 mega a to nemaj žádnou louku. Normální parcelu. Už teď se jim ten barák šplhá k 9 mil. :astonished:
Je tam ještě jeden za 3,5 mil a ten má 92m a balkón nic moc. :unamused: Je to fakt hukot :confounded:
8. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyy jsem dočítala zpětně,vy ty peníze tisknete bo co??že furt utrácíte :grinning: já bych taky ráda,ale už není z čeho utrácet :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni:Tedík má fakt krásný vlasy takové hustý :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem fakt zvědavá, kde mi jednou budem bydlet. Zatím totiž nemáme odvahu vzít si takovej ranec :confounded:
8. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross jo jo teď bych řekla, že mu zhoustli ještě víc. Asi tím, že už jsem ho 6x stříhala :sweat_smile:
Ta tvoje tchýně je normální zavislák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjo závislák je slabé slovo já šla radši dál abych to neslyšela mi vařila krev jemu bratrovi je 32let a furt maminka maminka ho bombarduje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,to zní dobře takovej byteček :wink: já jsem sice baráková :wink: :wink: Oni pozemky stojej hodně tady v Praze je to taky hukot :confounded: Naše zahrada by klidně dala prodat za 4 až 5 mil :wink:

Ros :unamused: to známe :confounded: taky se tu už blejsá :angry:
8. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jako pořád chce????
8. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak to bych se taky bála... 4 mega je moc... to splácet tak 25 tis. ... no to je fakt hodně :sweat_smile:
I když my bydlíme v baťovském půldomku a ten v původním stavu stojí tak 1,5 až 2 mil + minimálně do rekonstrukce dáš milion a pokud chceš přistavět tak dva (musí se moc věcí dělat podle památkářů :stuck_out_tongue_closed_eyes: )... takže to si asi nevybereš... :rolling_eyes:
8. kvě 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi mě je to tak něj jedno, ale v Plzni byt je jednoduší záležitost a barák máme u našich, kam budem jezdit na výkendy :wink:
Už bych ale chtěla mt jistotu, že někde je něco naše i když na splátky.
8. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,jj taky mám ráda jistotu :wink: ale je pravda,že v dnešní době je to všechno opravdu drahá záležitost :confounded:
8. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul právě je to sebevražda, když třeba přijdeš o práci...... :unamused:
Jenže pod 3 mil se pohybujou paneláky 40 let starý a tam se mi teda nechce ani za nic. O rekonstrukci ani nemluvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to nemáme ani čas, když jsme v N.
8. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě začíná honit mlsná, ale fest. Už mi dejcha na záda :angry: :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :grinning: :grinning: :grinning:

Tady začalo lejt ach jo to ze ZOO as nic nebude :frowning2: Hlavně,že jsem večer lítala po zahradě a zalejvala kytky :wink:
8. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni panelák za tři mega :fearful: ..... a to jsem si myslela že byty ve Zlíně jsou předražené :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě lepší už i kroupy a do střešních oken to mlátí jak o život tak počítám,že to vzbudí Káju :confounded:
8. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,s na ceny bytů nebo baráčků přijd podívat do Prahy :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
8. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni .... mezonetový za cca 3 mega... :dizzy_face:
http://www.sreality.cz/byty/prodej/3+1-plzen-3-jizni-predmesti-1977091453

Evel, no tak Prahu vůbec neřeším :wink:
8. kvě 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul to je přijeď podívat do Plzně a polezou ti oči z důlku :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi třeba zítra bude krásně. V noci se to vyprší a zítra hurá do zoo. My jedem zítra s taťkou na zápas. Trénuje mladý kluky a zítra hrajou, tak mu jedem fandit s Tedíšem i Akimkem. A v neděli je v plánu grilovačka na balkóně, tak doufám, že bude aspoň přijatelné počasí.
8. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to zase chápu že chcete nový a nebo zrekonstruovaný byt a ty jsou drahé.... ale když jste v N., tak není co řešit...
u nás je docela hezky :wink:
8. kvě 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek