***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
20. kvě 2009
romi a co sousedi, jsou vytopený =-)

holky, zítra si to užijte, má být pařák x-) a hned večer chci fotky 😉
berus
20. kvě 2009
já toho manžela přerazím, kvůli jeho chlípnosti nemám s kým kecat :-N 😢
romi.r
20. kvě 2009
beru neví, asi nejsu ještě doma, nebo zase vrzají.
teda ted jsem platila přes manžuv učet složenky a daně a když jsem se mrkla do jeho přednastavených učtů,kam posílá prachy tak má i muj účet a má to název Rominka výpalné 😃
berus
20. kvě 2009
romi 😃 😃 😃 😃
manžel taky vtipálek :-N

já zase courám na mimáči, potřebuju na malýho nějaký lacláčkový kraťasy, teda vlastně tak nějak všechno na léto
jěště že mi Míša nekouká na účet, by ho švihlo :-N
romi.r
20. kvě 2009
nic, jdu taky za ním, dobrou noc 😉
berus
20. kvě 2009
já jdu taky spát, jsem taková příjemně unavená :-N 😉 😃
sice jsem ateistka, ale bože dej ať je dnešní noc v pohodě :-N

krásnou dobrou noc 🙂
bobulle
20. kvě 2009
Ahojky, tak já jsem propásla mejdan :-N ... ale už jen jeden večer nad učením a bude zase na chviličku klid 😉
Marti, kačeny jsem si taky všimla, ale ještě dřív než ji vytáhla Domi 😃
Tak doboru x-)
moranda
21. kvě 2009
Ahojky, dobré ránko,
dnes vstáváme brzy abychom stihly vláček na náš výlet do ZOO 🙂 , moc se těšíme, coufám, že jste to nezrušily, protože nestíhám dočítat a má být krásně 😎
Včera mě Elis překvapila jak dokáže přeplazit celý obývák a v mžiku vyházet poličku CD ]-( 😃 ....

Hezký den vám všem x-) x-) x-)
domiska
21. kvě 2009
ahoj mori, užijte si výlet 😉
arinautor
21. kvě 2009
Hezký ránko x-)
Jdu uklízet a převlíkat peřiny .....

Pak mrknu a dočtu...... 🙂
arinautor
21. kvě 2009
Užijte si Zoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
arinautor
21. kvě 2009
No tak jsem to dočetla 😃 Beruš ty jo to jo za posledních pár dní už podruhé 😃 a já nic,no asi to budu muset pa návštěvě napravit 😃 prej orosila 😃 😃 😃 No my jsme si rozdělili dětičky a každej uspal jednoho a pak jsem odpadla :-p a tu kačenu mám hledat kde?????? =-)
rendex1
21. kvě 2009
Zoooooooooooo hurááá už máme připravený kočárek 😃 😃 😃
berus
21. kvě 2009
Dobré ránko mamky 🙂

Arin, za posledních pár dní asi po pátý, ale nevykecávám sem všechno :-N 😃
a podívej se k Martině do alba 😉

mor, šikovná Elinka :-N x-)

to tady dneska nikdo nebude? já teda jen dopoledne, odpoledne jdeme s taťkou courat do města x-)
berus
21. kvě 2009
jo a jsem zapomněla, noc výbornáááá 🙂
bobulle
21. kvě 2009
Ahojky, nás noc hrozná, ale začínám si zvykat 😃
Já dnes nevytáhnu paty z domu/zahrady.... musím se šrotit... jsem ve velikéééém skluzu.... :-N
Ale v rámci relaxace budu nakukovat....
Pražandy, ZOO si moc užijte x-) x-) x-)
bobulle
21. kvě 2009
Tyyyyy jooooo.... ve Zlíně dnes hlásí jasno a 29 st..... jdu napouštět bazének a asi se do něj Kláruš narvu taky.... i s učením :-N 😃 :-p
jita5
21. kvě 2009
Hezké ráno 😞 , od včera mám depku a všechno mě štve 😞
jdu vás dočíst
arinautor
21. kvě 2009
Beru co ty tu tak brzo ráno :-N tý jo tolikrát jo,tak ti si dáváš i za mě,že 😃 😃 😃 fakt po ms budu muset skáknout na mil,jinak to zapomenem :-o
Dík jdu to najít 😉
Bobul se máš na zahradu,já mám akorát balkon :-p ale aspoń spravenej a velkej,že se tam můžu vyvalit :-N ale nic jinýho se tam pak už nevejde 😃 😃 :-p
No mimi spí,já mám převlečený,tak jdu pověsit prádlo a nacpat znova pračku,když má být takovej pařák,tak bude velký prádlo :-p 🙂
arinautor
21. kvě 2009
Jita ahoj,to jsem měla min týden,taky mě nic neba..... neboj to přejde,máš nás 😃 🙂
evelina0007
21. kvě 2009
Dobré ránko 🙂

u nás noc normálka 😉 Chystám Káje věci do ZOO 🙂 a odvoz tam mám zajištěn ještě,že mám tak hodnou maminku 😉 Jo a jsem moc zvědavá jak Káju uspím v kočárku to bude boj ona je zvyklá spá doma :-S
berus
21. kvě 2009
jitule, počkej až dočteš, se budeš smát 😉 hlavně kačeně :-N

arin, já psala, že to máme furt, ale že bych z toho byla nějaká urvaná :-N ne po každý je to hezký jako včera :-N
a už dost!!! si budete myslet, že jsem perverzní (je fakt, že já o tom ale melu pořád, známí chodí pro radu :-N )

taky mám jen balón, dítě dostane lavór, co mám na prádlo, zatím se tam vejde 😉
to mi připomíná, jdu hodit foto 😉
arinautor
21. kvě 2009
Beru chudák malej,něco většího by se nenašlo? Třeba nějakej hrnek co máš na tuplovaný kafe 😃
A ten dudl má Gábi pořád taky,když si ho tam dá sama :-N ale je jí to asi fuk 😕
evelina0007
21. kvě 2009
Beru 😃
jita5
21. kvě 2009
Beru trochu mě to rozveselilo ale nic moc 😞 , dítě tu řve
včera jsem jela si něco koupit k narozkám, nemám nic do ničeho jsem se nevešla 😞
ZOO vám závidím já chci taky
berus
21. kvě 2009
jsme chudí, nic jinýho nedostane :-N
tak mě napadlo, ještě že máme chlapečka, nemusím kupovat hračky, to svojí má pořád u sebe :-N 😃 😃 😃
bobulle
21. kvě 2009
Jiti, já mám taky docela špatnou náladu až asi dva dny... za prvé mě děsí ta ZK a pak jsem se dozvěděla,že byt budeme kupovat o půl roku dřív... peníze na něj nestihneme našetřit, takže si už zase budeme muset půjčit a tím pádem asi padne dovolená u móře.... 😞 ]-( |-|
jita5
21. kvě 2009
Beru to je pravda 😃
berus
21. kvě 2009
jitule na to se vyprdni 😉
mně se taky nějak v pračce srazily věci ]-( ale co s tm nadělám :-S raději se napapám :-N
bobulle
21. kvě 2009
A dítě ne a ne usnout.... potřebuju aby zabrala a já ji mohla jít napustit ten bazén... už jsem ho nafoukla, pusou... (pak mi taťka volal a říkal proč jsem si nevzala tu pumpu na matračky, co prá máme doma) ]-( a je krááásnýýý.... večer hodím foto... 😉