• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
romi a co sousedi, jsou vytopený :confused:

holky, zítra si to užijte, má být pařák :dizzy_face: a hned večer chci fotky :wink:
20. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já toho manžela přerazím, kvůli jeho chlípnosti nemám s kým kecat :sweat_smile: :cry:
20. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru neví, asi nejsu ještě doma, nebo zase vrzají.
teda ted jsem platila přes manžuv učet složenky a daně a když jsem se mrkla do jeho přednastavených učtů,kam posílá prachy tak má i muj účet a má to název Rominka výpalné :grinning:
20. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
manžel taky vtipálek :sweat_smile:

já zase courám na mimáči, potřebuju na malýho nějaký lacláčkový kraťasy, teda vlastně tak nějak všechno na léto
jěště že mi Míša nekouká na účet, by ho švihlo :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic, jdu taky za ním, dobrou noc :wink:
20. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky spát, jsem taková příjemně unavená :sweat_smile: :wink: :grinning:
sice jsem ateistka, ale bože dej ať je dnešní noc v pohodě :sweat_smile:

krásnou dobrou noc :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem propásla mejdan :sweat_smile: ... ale už jen jeden večer nad učením a bude zase na chviličku klid :wink:
Marti, kačeny jsem si taky všimla, ale ještě dřív než ji vytáhla Domi :grinning:
Tak doboru :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 23:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dobré ránko,
dnes vstáváme brzy abychom stihly vláček na náš výlet do ZOO :slight_smile: , moc se těšíme, coufám, že jste to nezrušily, protože nestíhám dočítat a má být krásně :sunglasses:
Včera mě Elis překvapila jak dokáže přeplazit celý obývák a v mžiku vyházet poličku CD :angry: :grinning: ....

Hezký den vám všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mori, užijte si výlet :wink:
21. kvě 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký ránko :dizzy_face:
Jdu uklízet a převlíkat peřiny .....

Pak mrknu a dočtu...... :slight_smile:
21. kvě 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Užijte si Zoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak jsem to dočetla :grinning: Beruš ty jo to jo za posledních pár dní už podruhé :grinning: a já nic,no asi to budu muset pa návštěvě napravit :grinning: prej orosila :grinning: :grinning: :grinning: No my jsme si rozdělili dětičky a každej uspal jednoho a pak jsem odpadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tu kačenu mám hledat kde?????? :confused:
21. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zoooooooooooo hurááá už máme připravený kočárek :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko mamky :slight_smile:

Arin, za posledních pár dní asi po pátý, ale nevykecávám sem všechno :sweat_smile: :grinning:
a podívej se k Martině do alba :wink:

mor, šikovná Elinka :sweat_smile: :dizzy_face:

to tady dneska nikdo nebude? já teda jen dopoledne, odpoledne jdeme s taťkou courat do města :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jsem zapomněla, noc výbornáááá :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nás noc hrozná, ale začínám si zvykat :grinning:
Já dnes nevytáhnu paty z domu/zahrady.... musím se šrotit... jsem ve velikéééém skluzu.... :sweat_smile:
Ale v rámci relaxace budu nakukovat....
Pražandy, ZOO si moc užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyyyy jooooo.... ve Zlíně dnes hlásí jasno a 29 st..... jdu napouštět bazének a asi se do něj Kláruš narvu taky.... i s učením :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :frowning2: , od včera mám depku a všechno mě štve :frowning2:
jdu vás dočíst
21. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru co ty tu tak brzo ráno :sweat_smile: tý jo tolikrát jo,tak ti si dáváš i za mě,že :grinning: :grinning: :grinning: fakt po ms budu muset skáknout na mil,jinak to zapomenem :astonished:
Dík jdu to najít :wink:
Bobul se máš na zahradu,já mám akorát balkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspoń spravenej a velkej,že se tam můžu vyvalit :sweat_smile: ale nic jinýho se tam pak už nevejde :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No mimi spí,já mám převlečený,tak jdu pověsit prádlo a nacpat znova pračku,když má být takovej pařák,tak bude velký prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jita ahoj,to jsem měla min týden,taky mě nic neba..... neboj to přejde,máš nás :grinning: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

u nás noc normálka :wink: Chystám Káje věci do ZOO :slight_smile: a odvoz tam mám zajištěn ještě,že mám tak hodnou maminku :wink: Jo a jsem moc zvědavá jak Káju uspím v kočárku to bude boj ona je zvyklá spá doma :confounded:
21. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitule, počkej až dočteš, se budeš smát :wink: hlavně kačeně :sweat_smile:

arin, já psala, že to máme furt, ale že bych z toho byla nějaká urvaná :sweat_smile: ne po každý je to hezký jako včera :sweat_smile:
a už dost!!! si budete myslet, že jsem perverzní (je fakt, že já o tom ale melu pořád, známí chodí pro radu :sweat_smile: )

taky mám jen balón, dítě dostane lavór, co mám na prádlo, zatím se tam vejde :wink:
to mi připomíná, jdu hodit foto :wink:
21. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru chudák malej,něco většího by se nenašlo? Třeba nějakej hrnek co máš na tuplovaný kafe :grinning:
A ten dudl má Gábi pořád taky,když si ho tam dá sama :sweat_smile: ale je jí to asi fuk :fearful:
21. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru trochu mě to rozveselilo ale nic moc :frowning2: , dítě tu řve
včera jsem jela si něco koupit k narozkám, nemám nic do ničeho jsem se nevešla :frowning2:
ZOO vám závidím já chci taky
21. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme chudí, nic jinýho nedostane :sweat_smile:
tak mě napadlo, ještě že máme chlapečka, nemusím kupovat hračky, to svojí má pořád u sebe :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, já mám taky docela špatnou náladu až asi dva dny... za prvé mě děsí ta ZK a pak jsem se dozvěděla,že byt budeme kupovat o půl roku dřív... peníze na něj nestihneme našetřit, takže si už zase budeme muset půjčit a tím pádem asi padne dovolená u móře.... :frowning2: :angry: :pensive:
21. kvě 2009 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru to je pravda :grinning:
21. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitule na to se vyprdni :wink:
mně se taky nějak v pračce srazily věci :angry: ale co s tm nadělám :confounded: raději se napapám :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dítě ne a ne usnout.... potřebuju aby zabrala a já ji mohla jít napustit ten bazén... už jsem ho nafoukla, pusou... (pak mi taťka volal a říkal proč jsem si nevzala tu pumpu na matračky, co prá máme doma) :angry: a je krááásnýýý.... večer hodím foto... :wink:
21. kvě 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek