• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Od mojí švagrové ten malý jak byl ve věku Adélky tak taky popil strašně málo čajíku. A teď co má skoro 3 roky,pije hodně.
21. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj oni se to naučí,su ráda,že pije aspoń trochu,nedávno ho nechtěla vůbec :unamused:
21. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo aja chce naštvat všechny maminy, co jim děti na nočníku nesedí a nepijí :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a daří se jí to :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru a tím brčkem jsi to nezkoušela?
dnes mě překvapil, ani jsem nestihla dovařit jak tu ječel, tak jsem mu dala 2 malé skleničky co jsem měla v zásobě a pak dojedl ještě trochu toho mýho, nakojil se a usnul, do tří hod ho nechci slyšet
21. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, já slavím uspěch, když dá 120
21. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je taky bych chtěla aby mi dítko pospalo do 3,ale počítám za chvilku se vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No ale spinká od 11:50,tak co bych chtěla,že. :sunglasses:
21. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vzhledem k tomu že dopo nespal, tak tajně doufám
21. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta moja opica spala asi půl h a už tam ječí :angry: zas ju vzbudili kretoši dole :confounded:
21. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malá spinkala,dala si svých obvyklých 30 minut. :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
brčko jsem ještě nezkusila, můžu kalsický?
jdeme obědvat
21. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou kreténi,to taky nesnáším. Nám opravují balkony a se divím,že jí to ještě nevzbudilo.
21. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nám to právě taky dodělávají,tedˇnevím co,ale něco řežou vrtají a mládí dole,už mě to fákt neba,tento týden se ještě přes den nevyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky musím jít :rolling_eyes:
21. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru já zkusila nejdřív obyč a když pil tak jsem koupila hrnek
21. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se po delší době hlásím...nějak nebyla síla psát,ale číst to jo :sweat_smile:

Dnes jsme byly zase po 2.vynechaných lekcích na plavání a super. Měly jsme i focení pod vodou,tak se na ty fotky moc těším. Malá měla i otevřený oči,tak to snad bude povedený:slight_smile:

Jinak u nás noci už super, ale ta dnešní, to byl horor (jsem si rychle za ten měsíc zvykla,že spí celou noc :wink:). Vzbudila se v 11 a kecala, brečela, lezla až skoro do dvou do rána :angry: :angry: :angry: no děs...

teď sice spí v kočárku,ale čekám, kdy jí vzbudí malá ukřičená sousedka (1,5 roku)... ta nechce už spát,tak lítá po zahradě a křičí :confounded:

co se týká pití, tak já teprve od víkendu slavím úspěch, že malá KONEČNĚ začala pít aspoň čaj. To zvládne i 120 ml na ex, ale to je vyjímka.... hlavní je, že pije....

a pijeme i normál brčkem..nejlepší je totiž ze stejnýho hrnku,co pije máma :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jani :slight_smile:

tak už jsme po O, vyzkoušeno pití brčkem, to je na houby, brčko mi žere, ale pil z hrnku :sweat_smile: no, hraje si na velkýho kluka :grinning:

jdeme se oblíknou a razíme do města, večer se ukážu :wink:
21. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Beru.... jééé, já to mám ale peška, když dorazím, tak valíš pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tak zase naber pár zážitků, ať se večer pobavíme... bych tě potřebovala občas doma na zvednutí nálady :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,Zoo byla úžasná :wink: fotky přidám později :slight_smile:

Pro velký včerejší úspěch máme pro Beruš a Domi překvapení :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsme doma total KO a jsem spáááálenááá :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ZOO byla super !!!
21. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jsme doma taky totálně KO :rolling_eyes: , bolí nožičky celou cestu vlakem jsem stála :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jel dobytčák a tam neoprojedu kvůli rozchodu kol dveřma do kupé. :angry: Ale jinak to bylo super a fotky dodám, teď se na PC tlačí synátor tak později papapa
21. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z nákupů, koupila jsem si novou barvičku na kebulku, zítra budu fešanda :dizzy_face:

jani, bys mě měla brzy plný cvičky :sweat_smile: :grinning:

tak výleťandy, ne že večer odpadnete a neukážete se :angry: :grinning:
já chci přkvapení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,musíš počkat na Martíka :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekááááááááááááááááááááám :grinning:
21. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, taky jsi napnutá jak kšandy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem nějaké fotky ze ZOO :wink:

Ale vážně musíte počkat na Martíka já tu fotku nemám :grinning:
21. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky čekám,ale asi se nedočkám,mě vyhodí mil zachvílu :confused:
Ev pěkný fotešky :slight_smile:
21. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Martik to zas nějak vyšperkuje, tak si musíme počkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čekám do ordinace :wink:
21. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by to byly vyfocený kačeny :confused: :sweat_smile:
to já nakouknu po ordinaci, teď bude mít laptop taťka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooojky, holky dneska nepracuju fakt ne

JO mám milion fotek ze ZOO. Manžel slíbil, že mi je zítra všechny přehraje k sobě na www stránky a tak vám sem všem hodím odkaz na otevřenou galerii.. ostatní jsou blok z důvodu mého ex
21. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek