***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
domiska
22. kvě 2009
dobré ráno, už jsem na nohách od 6ti, mám celkem uklizeno a uvařený oběd na 3 dny pro Domika 🙂 za chvíli jedem makat na zahradu za taťkou 😉 a vy pořád spíte??? 😎
beru co si nakoupila na MMB?
rendex1
22. kvě 2009
Ahoj
ty jooo ja tam fakt nejsem, ani jsem si nevšimla he he ... ale myslím Moranda má nějaké moje fotky hi hi
berus
22. kvě 2009
Dobré ránko 🙂

U nás noc opět celkem fajn, kéž by mu to vydrželo dlouho.
Domi, hadry na mamku, pořád jsem nákup odkládala a čeklala až po porodu zhubnu no a skoro 10 měsíců se váha ani nehla, tak jsem tak nějak smířená a kupuji si nový oblečení ve sloní velikosti :-N 😃
libuks
22. kvě 2009
Dobré ráno,
holky včera večer jsem si prohlížela fotky ze ZOO a tááák mě to mrzelo 😞 skoro jsem až brečela 😢
Jinak Vám to tam strašně slušelo a muselo to být fakt super 😉 Mně to snad nikdy nevyjde ]-( I teď už jsem v práci :-p
Ren moc se Ti povedly ty komentáře 😃
Beru já mám s tím oblečením úplně stejný problém jako Ty ]-(
Domi Ty jsi motorová myška 😉
arinautor
22. kvě 2009
Dobré ránko 🙂

Kráááásný fotešky 🙂 musel být pařák,co??? =-)
Já už taky mám uklizeno a ted´čekám,jestli mimi usne,nebo ne,nebo mám jít vařit =-)
rendex1
22. kvě 2009
Libi příště bude piknik na Vyšehradě souhlas?

Arin co vaříš? Ja špagety
evelina0007
22. kvě 2009
Ahojky holky 🙂

Kája se zase začala budit ve 4h na mlíko :-| tak doufám,že jí to zase brzo přejde 😉

Jedu na poštu a koupit něco Alešovo babičce má slaví zítra 80 takže mě tchýně po 5 týdnech nemine ]-( ]-( no co se dá dělat 😉
bobulle
22. kvě 2009
Dobré ránko,
tak u nás je po včerejším létě spíš podzim... pošmourno a poprchá... :-|
Domi, tada ty jsi aktivistka....
libuks
22. kvě 2009
Ren jé na Vyšehradě x-) Tam se Honzík narodil - v Podolí 😃 Tak jo a už mi nic nezabrání ]-( 😃 a za jak dlouho tak myslíte - mně to musíte dát vědět dopředu, abych si to mohla fakt zařídit a nic mi do toho nevlítlo :-N
arinautor
22. kvě 2009
ren špagety 😃 už je mám hotový a omáčku 🙂
arinautor
22. kvě 2009
domi je moje kámoška 😃 taky aktivka 😃
ev my jsme taky měly dneska mlíko ve 4,ale šla jsem spát a mil říkal,že usla asi za hodinu,ale byla hodná,mě pak vzbudili až o půl 7 x-) a včera usla před půl 19,takže se nedivím 🙂
moranda
22. kvě 2009
Ahojky,
tak fotky ze srazíku jsou v albu 🙂 , Elis trápí zoubky, musím jít k ní, takže nedočítám, snad večer pa
arinautor
22. kvě 2009
Mori taky pěkný x-) x-) x-)
arinautor
22. kvě 2009
Jsem dočetla 🙂 Všem vám to moc slušelo,Ev pěkná,kdybys viděla můj bachor :-p

Beru já su smířená s velikostí na obludy 😞 takže na nic čekat nebudu a hurá do koupě pytlů |-| ......ikyž mám váhu jako před těhu i tak su jak .......mil říká,že mě má víc :-N 8-(
libuks
22. kvě 2009
Holky opravdu mooooc pěkný fotky 😃 Všem Vám to tam moooc sluší 😎
Holky my se taky budíme v noci alespoň jednou na papání a potom několikrát s pláčem (neznáme důvod =-) nevíme, jeslti zoubky nebo prdíky nebo nějaké špatné sny)
Arin my budeme mít taky dneska špágy :-N
arinautor
22. kvě 2009
libu 😃
berus
22. kvě 2009
tak my dáme taky dneska špagety, ať netrháme partu :-N

Jutulko, vše nejlepší k Tvým dnešním narozeninám x-)
bobulko, hodně štěstí při zkoušce 😉
arinautor
22. kvě 2009
beru 😃
Taky Jiti všecko nej x-)
Bobulka dneska zkouškuje??? Tak ftuj tfuj tfuj 🙂
berus
22. kvě 2009
to čučíš, jakýho mám pamatováka :-N 😃 😃 😃
arinautor
22. kvě 2009
beru jj čučím,já su úplně zabedněná :-o
berus
22. kvě 2009
to je jen náhoda :-N
jdeme svačit, dítě je protivný :-p
arinautor
22. kvě 2009
U nás se spí,usla až jsem dovařila,takže je tam už dlouho :-N no ale myslím,že taky bude brzo stávat na sváču 🙂
kouzlo
22. kvě 2009
Ahojky holky moooc děkuju k přáním. Jste hodný x-) x-) Včera jsem dostala jednu kytí od manži a jednu od Tedíka. A nááádherý.
Pak přidám fotečku naší celé roinka, konečně se mi povedlo vyfotit nás všechny špolečně.
Holky doufám, že až se dosatvíme do CR, tak uděláte ještě jeden srazík i s náma v Praze 😉
rendex1
22. kvě 2009
Mori mooooc krááásnýýýý taky mám fotku děkujuuu

Libi neboj se ... Martí je hlavní organizátorka, jakmile bude pěkne jdeme na to a dáme vědět dopředu jůůů

Jinak boloňský špagety a bábovka a další aktivity: vyluxovano, vytreno, uklizeno!, umyta okna, jdu povesit pradlo a vyzehlit.. a pak si asi prostrelim hlavu )))))))))))
rendex1
22. kvě 2009
Fakt jsem nadšená ze všech foteček úžasnej den to byl 🙂

MONI nej nej nej !!!!!! 😃 😃
kouzlo
22. kvě 2009
Jani děkuju x-)
kouzlo
22. kvě 2009
Tak fotky jsou tam a já už zase musím zmizet papa a kásnej den 😉
arinautor
22. kvě 2009
Holky pěkný fotečky 🙂
Jéééé další kámoška aktivka,jsem vás asi nakazila :-N =-) ale nemoc je to strašná :-p
Já jsem ještě umyla kočík Gábi a jdu taky vytvořit nějaký moučník :-N
bobulle
22. kvě 2009
Holky děkuju... v jednu mám první zkoušku... a o půl třetí druhou, ale to je jen obhajoba jakési sociometrie :-p :-p ... no v noci jsem nemohla ani spát a ráno jsem se posr... z nervů :-N 😃 😃
Jinak já teda dnes partu trhám a dělám si k obědu pizzu, aneb mražák vaří za vás 😉
bobulle
22. kvě 2009
Ty jo Jani.... já jsem dnes akorát stihla se učesat, uvařit si dvě kafe, udělat Klárce mlíko a zase ji šupnou do postýlky... jinak jsem nic nedělala a jen si zopákla tu školu... jo a ještě tu byl pán, co nám přivezl pletivo na plot a tak jsem s ním docela dlouho kecala... o dětech... 😎 😃

Začni psát odpověď...

Odešli