• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
dobré ráno, už jsem na nohách od 6ti, mám celkem uklizeno a uvařený oběd na 3 dny pro Domika :slight_smile: za chvíli jedem makat na zahradu za taťkou :wink: a vy pořád spíte??? :sunglasses:
beru co si nakoupila na MMB?
22. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
ty jooo ja tam fakt nejsem, ani jsem si nevšimla he he ... ale myslím Moranda má nějaké moje fotky hi hi
22. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

U nás noc opět celkem fajn, kéž by mu to vydrželo dlouho.
Domi, hadry na mamku, pořád jsem nákup odkládala a čeklala až po porodu zhubnu no a skoro 10 měsíců se váha ani nehla, tak jsem tak nějak smířená a kupuji si nový oblečení ve sloní velikosti :sweat_smile: :grinning:
22. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
holky včera večer jsem si prohlížela fotky ze ZOO a tááák mě to mrzelo :frowning2: skoro jsem až brečela :cry:
Jinak Vám to tam strašně slušelo a muselo to být fakt super :wink: Mně to snad nikdy nevyjde :angry: I teď už jsem v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ren moc se Ti povedly ty komentáře :grinning:
Beru já mám s tím oblečením úplně stejný problém jako Ty :angry:
Domi Ty jsi motorová myška :wink:
22. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:

Kráááásný fotešky :slight_smile: musel být pařák,co??? :confused:
Já už taky mám uklizeno a ted´čekám,jestli mimi usne,nebo ne,nebo mám jít vařit :confused:
22. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libi příště bude piknik na Vyšehradě souhlas?

Arin co vaříš? Ja špagety
22. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Kája se zase začala budit ve 4h na mlíko :unamused: tak doufám,že jí to zase brzo přejde :wink:

Jedu na poštu a koupit něco Alešovo babičce má slaví zítra 80 takže mě tchýně po 5 týdnech nemine :angry: :angry: no co se dá dělat :wink:
22. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak u nás je po včerejším létě spíš podzim... pošmourno a poprchá... :unamused:
Domi, tada ty jsi aktivistka....
22. kvě 2009 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ren jé na Vyšehradě :dizzy_face: Tam se Honzík narodil - v Podolí :grinning: Tak jo a už mi nic nezabrání :angry: :grinning: a za jak dlouho tak myslíte - mně to musíte dát vědět dopředu, abych si to mohla fakt zařídit a nic mi do toho nevlítlo :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ren špagety :grinning: už je mám hotový a omáčku :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi je moje kámoška :grinning: taky aktivka :grinning:
ev my jsme taky měly dneska mlíko ve 4,ale šla jsem spát a mil říkal,že usla asi za hodinu,ale byla hodná,mě pak vzbudili až o půl 7 :dizzy_face: a včera usla před půl 19,takže se nedivím :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak fotky ze srazíku jsou v albu :slight_smile: , Elis trápí zoubky, musím jít k ní, takže nedočítám, snad večer pa
22. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mori taky pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem dočetla :slight_smile: Všem vám to moc slušelo,Ev pěkná,kdybys viděla můj bachor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beru já su smířená s velikostí na obludy :frowning2: takže na nic čekat nebudu a hurá do koupě pytlů :pensive: ......ikyž mám váhu jako před těhu i tak su jak .......mil říká,že mě má víc :sweat_smile: :rolling_eyes:
22. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky opravdu mooooc pěkný fotky :grinning: Všem Vám to tam moooc sluší :sunglasses:
Holky my se taky budíme v noci alespoň jednou na papání a potom několikrát s pláčem (neznáme důvod :confused: nevíme, jeslti zoubky nebo prdíky nebo nějaké špatné sny)
Arin my budeme mít taky dneska špágy :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
libu :grinning:
22. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dáme taky dneska špagety, ať netrháme partu :sweat_smile:

Jutulko, vše nejlepší k Tvým dnešním narozeninám :dizzy_face:
bobulko, hodně štěstí při zkoušce :wink:
22. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru :grinning:
Taky Jiti všecko nej :dizzy_face:
Bobulka dneska zkouškuje??? Tak ftuj tfuj tfuj :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to čučíš, jakýho mám pamatováka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru jj čučím,já su úplně zabedněná :astonished:
22. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jen náhoda :sweat_smile:
jdeme svačit, dítě je protivný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás se spí,usla až jsem dovařila,takže je tam už dlouho :sweat_smile: no ale myslím,že taky bude brzo stávat na sváču :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moooc děkuju k přáním. Jste hodný :dizzy_face: :dizzy_face: Včera jsem dostala jednu kytí od manži a jednu od Tedíka. A nááádherý.
Pak přidám fotečku naší celé roinka, konečně se mi povedlo vyfotit nás všechny špolečně.
Holky doufám, že až se dosatvíme do CR, tak uděláte ještě jeden srazík i s náma v Praze :wink:
22. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori mooooc krááásnýýýý taky mám fotku děkujuuu

Libi neboj se ... Martí je hlavní organizátorka, jakmile bude pěkne jdeme na to a dáme vědět dopředu jůůů

Jinak boloňský špagety a bábovka a další aktivity: vyluxovano, vytreno, uklizeno!, umyta okna, jdu povesit pradlo a vyzehlit.. a pak si asi prostrelim hlavu )))))))))))
22. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jsem nadšená ze všech foteček úžasnej den to byl :slight_smile:

MONI nej nej nej !!!!!! :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani děkuju :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotky jsou tam a já už zase musím zmizet papa a kásnej den :wink:
22. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky pěkný fotečky :slight_smile:
Jéééé další kámoška aktivka,jsem vás asi nakazila :sweat_smile: :confused: ale nemoc je to strašná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem ještě umyla kočík Gábi a jdu taky vytvořit nějaký moučník :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju... v jednu mám první zkoušku... a o půl třetí druhou, ale to je jen obhajoba jakési sociometrie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... no v noci jsem nemohla ani spát a ráno jsem se posr... z nervů :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Jinak já teda dnes partu trhám a dělám si k obědu pizzu, aneb mražák vaří za vás :wink:
22. kvě 2009 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Jani.... já jsem dnes akorát stihla se učesat, uvařit si dvě kafe, udělat Klárce mlíko a zase ji šupnou do postýlky... jinak jsem nic nedělala a jen si zopákla tu školu... jo a ještě tu byl pán, co nám přivezl pletivo na plot a tak jsem s ním docela dlouho kecala... o dětech... :sunglasses: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek